NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Forduló statisztikája rovat e heti nyertese: QB Trevor Siemian, 5 futás, -8 yard, 3 TD.

Micsoda troll csapat ez a Northwestern. 😛
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Egyéb elfoglaltságok miatt nagyon el vagyok havazva, így külön öf-et írni a héten nincs is időm, de összeszedtem azért pár dolgot a múlt heti fordulóból


Na, vajon milyen játékot hívtak Rich Rodriguezék 2 pontos hátrányban 4 másodperccel a meccs vége előtt?

Legjobb mérkőzés: Oklahoma @ West Virginia - Gus Johnson, pontözön, fordulatok, itt a teljes mérkőzés:  www.youtube.com/watch?v=rbm3FzbhdMs

Legjobb csapat: East Carolina Pirates - 70 (!) pont az ACC-s North Carolina ellen, brutálisan jó a Shane Carden-féle Air Raid

Legjobb játékos: Amari Cooper (WR, Alabama) - elkapó legutóbb 1991-ben nyert Heismant, szóval emberfeletti kell tőle, hogy a QB-k és RB-k mellett labdába rúghasson, de egyelőre pont így teljesít, a Florida ellen 201 yardot hozott össze

Legszebb jelenet: az Arizona sikeres Hail Mary-je -  espn.go.com/video/clip?id=11562914

Legviccesebb jelenet(ek): a Tulane long snappere nem állt a helyzet magaslatán, előbb egy röhejes safety-t hozott össze ( ), majd részben neki köszönhetően egy TD-t is benyeltek egy puntból ( )

Legszánalmasabb jelenet: az Army egyik játékosa Neymarnak gondolta magát -

Legdurvább jelenet: a Miss State centere meg Pepének, kétszer is (majd levélben magyarázta a bizonyítványát, hogy nem volt szándékos - 1 meccsre tiltották el) -  www.youtube.com/watch?v=tfGUl89_OjI

Legokosabb játék: ilyen egy tökéletes pillanatban hívott cseles mezőnygól-kísérlet -

Legszerencsésebb játék: ilyen meg mikor úgyis jól alakul, hogy nem is ez volt az eredeti szándék -  deadspin.com/louisiana-lafayette-executes-accidental-fake-field-goal-1637306404

Legbutább játék: az Eastern Michigannek sok köze nem volt a Michigan State elleni meccshez, ebből a videóból ez világosan látszik -
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Legszebb TD: a Virginia Tech QB, Michael Brewer scoop-and-score TD-je -

Legszebb cseles TD: az oklahomai QB, Trevor Knight elkapása -



Legszebb elkapás: Iowa vs Pitt -

Legszebb egykezes: MTSU vs Memphis -

Legszebb futás: Taysom Hill (QB, BYU) -

Legszebb passz: a Bama első támadójátéka -  twitter.com/CBSSports/status/513414432861331456

Legszebb visszahordás(ok): Darrius Sims két 100 yardos kickoff return TD-je -  www.youtube.com/watch?v=V28ANZHn3jQ

Legszebb labdaszerzés: pittsburghi INT, iowai asszisztálással -  gif.mocksession.com/2014/09/assist/

Legviccesebb labdaszerzés: Florida vs Alabama -  www.youtube.com/watch?v=HXWUfUJ60X0

Legszebb labdaszerzés falembertől: Michigan vs Utah -  espn.go.com/video/clip?id=11558274

Legszebb blokk: a Texas A&M egyik kadétja testi épségét nem kímélve védte meg az Aggies kabaláját a bajtól -

Legdurvább blokk: bemutatja az iowai OT, Brandon Scherff -


Az esőszünet végét már nem sok michigani drukker várta meg a Big House-ban

Fontosabb eredmények (kiemelve a nagyobb meglepetés):

No. 5 Auburn 20, No. 20 Kansas State 14
Georgia Tech 27, Virginia Tech 24
Iowa 24, Pittsburgh 20
No. 3 Alabama 42, Florida 21
East Carolina 70, North Carolina 41
Utah 26, Michigan 10
Indiana 31, No. 18 Missouri 27
Mississippi State 34, No. 8 LSU 29

Arkansas 52, Northern Illinois 14
No. 4 Oklahoma 45, West Virginia 33
No. 14 South Carolina 48, Vanderbilt 34
No. 1 Florida State 23, No. 22 Clemson 17 (OT)
No. 24 Nebraska 41, Miami (FL) 31
Arizona 49, California 45
No. 2 Oregon 38, Washington State 31



A Florida State edzője, Jimbo Fisher nem volt elragadtatva, mikor meglátta a Clemson elleni találkozó előtt az eltiltott, mégis teljes felszerelésben kijövő Jameis Winston QB-t (egyből küldte is vissza átöltözni)

5. heti programajánló:

Texas Tech @ Oklahoma State
UCLA @ Arizona State
Tennessee @ Georgia
Northwestern @ Penn State
Maryland @ Indiana
Florida State @ North Carolina State
Arkansas vs.Texas A&M*
Stanford @ Washington
Cincinnati @ Ohio State
Missouri @ South Carolina
Duke @ Miami
Baylor @ Iowa State
Notre Dame vs. Syracuse*
Washington State @ Utah
Oregon State @ USC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
West Virginia milyen idén, láttam megint elég jó mecset játszottak, érdemes megsasolni őket?zavi27
sokat javultak tavaly óta, végre olyan jó megint a támadójátékuk, mint Geno Smith-ékkel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
West Virginia milyen idén, láttam megint elég jó mecset játszottak, érdemes megsasolni őket?
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
(egyik csapatnak sincs saját topikja, azért rakom ide)

Szép hagyományt követve megint ellopták a Hokies stadiontáblájáról a T betűt vicces kedvű Georgia Tech-drukkerek.
 sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/t-stolen-virginia-tech-lane-adium-154326200--ncaaf.html

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
3. heti ÖF:  ncaahu.wordpress.com/2014/09/15/fbs-osszefoglalo-3-het/

A 4. heti beharangozó most csak ennyi, a fő sztori nyilván az FSU QB Jameis Winston eltiltása

18:00 Georgia Tech @ Virginia Tech (ESPN)
18:00 Iowa @ Pittsburgh (ESPNU)
18:30 Maryland @ Syracuse (CW)

21:30 Florida @ Alabama (CBS)
21:30 Virginia @ BYU (ESPN)
21:30 North Carolina @ East Carolina (ESPNU)
21:30 Rutgers @ Navy (CBS Sports Network)
21:30 Utah @ Michigan (ABC)
22:00 Indiana @ Missouri (SEC Network)

01:00 Mississippi State @ LSU (ESPN)
01:00 Northern Illinois @ Arkansas (ESPNU)
01:00 Miami (OH) @ Cincinnati (CBS Sports Network)
01:30 Oklahoma @ West Virginia (FOX)
02:00 Clemson @ Florida State (ABC)

02:00 Miami (FL) @ Nebraska (ESPN2)
02:00 New Mexico @ New Mexico State (ESPN 3)

04:00 California @ Arizona (Pac-12 Network)
04:30 Oregon @ Washington State (ESPN)
04:30 San Diego State @ Oregon State (FOX Sports 1)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Vagy rendesen olvasd végig, vagy inkább sehogy!Sobri Jóska
ez jogos, de még az átfutás is elég arra, hogy a következő héten olyan csapatok meccsébe is belenézzek az ÖF hatására, akiket amúgy magamtól nem néznék.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
azt szoktam megnyitni, ami a legizgalmasabbnak tűnik, ennyi az egész.berger90
de mindegyik izgalmas, pont ez benne a lényeg, szinte kivétel nélkül olyanok vannak benne, amit pl. NFL meccseken elvétve sem látsz 😊baggio
ígérem, rendes blogolvasó leszek, legtöbbször csak átfutni van időm. 😊berger90
Vagy rendesen olvasd végig, vagy inkább sehogy!

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
azt szoktam megnyitni, ami a legizgalmasabbnak tűnik, ennyi az egész.berger90
de mindegyik izgalmas, pont ez benne a lényeg, szinte kivétel nélkül olyanok vannak benne, amit pl. NFL meccseken elvétve sem látsz 😊baggio
ígérem, rendes blogolvasó leszek, legtöbbször csak átfutni van időm. 😊

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
azt szoktam megnyitni, ami a legizgalmasabbnak tűnik, ennyi az egész.berger90
de mindegyik izgalmas, pont ez benne a lényeg, szinte kivétel nélkül olyanok vannak benne, amit pl. NFL meccseken elvétve sem látsz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
azt szoktam megnyitni, ami a legizgalmasabbnak tűnik, ennyi az egész.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Remélem a nyereményjátékok győztesei megkapták már a könyveket, nekem itt az utánpótlás 😊baggio
Én is megkaptam már pénteken. Kicsit beleolvasgattam iszonyú jónak tűnik. Jövő héten vége a rohanásnak és neki is esek, köszi még egyszer! 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
lefordítottam az előbb mutatott könyvek fülszövegeit magyarra, hátha másnak is meghozza a kedvét
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/17/konyvek-a-college-footballrol/

nem nehéz egy szálra fűzni, hogy miről is szólnak ezek: miért a college football a világ legjobb sportligája, de nem elpalástolva annak problémáit 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Remélem a nyereményjátékok győztesei megkapták már a könyveket, nekem itt az utánpótlás 😊baggio
Pont most mentem érte, köszi!
Úgy látom forgattad kitartóan. 😀
Mondom belelapozok, erre Charlie Strong neve mindkét oldalon! OK akkor ma neki is kezdek. A jó kis "nyaralós" angolommal biztos elleszek egy darabig.
Mindenképp vendégem vagy egy sörre valamikor. (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Remélem a nyereményjátékok győztesei megkapták már a könyveket, nekem itt az utánpótlás 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
 www.si.com/college-football/2014/09/16/arkansas-state-fake-punt-blake-anderson
a háttér story 😀 The Fainting Goat Technique

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 espn.go.com/video/clip?id=11535572
baggio mintha ezt nem láttam volna, a week3 összefoglalójában, pedig szerintem ez a "legszebb" fake punt és színészi jelenet egyszerre 😀zsotyi
twitteren már megosztottam, csak ez a videó tegnap este terjedt el, mondjuk azóta uralja is a fél internetet xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
Én követni szoktam az sbnation eredménykövetőjét is, ott általában látom gif-ben vagy videóban ezeket, így nem kattintok rá, csak ami új. De el szoktam olvasni az összeset 😊


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
 espn.go.com/video/clip?id=11535572
baggio mintha ezt nem láttam volna, a week3 összefoglalójában, pedig szerintem ez a "legszebb" fake punt és színészi jelenet egyszerre 😀

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?baggio
Én megnézegetem őket, főleg ami érdekel.
Látom, hogy javarészt youtube-ról vannak a videók. Ezzel az a jó, hogy be tudod ágyazni az oldalba a [*youtube=h*ttps://www.youtube.com/watch?v=5dWEkYp1Lns] kóddal. (csillagokat vedd ki, csak azért volt szükség rá mert ide is beágyazná.) Értelem szerűen a hivatkozást kicseréled az adott youtube videóéra.

Az ESPN-es videókat is be lehetne ágyazni, de mivel ez a fajta .wordpress.com -os ingyenes tárhely nem szereti a scriptes beágyazást (tudom a vikinges oldalamról), így az ESPN videókat nem lehet beszúrni.
Azonban vannak ingyenes tárhelyek, pl. ininet.hu ahol igaz csak 500 mega a tárhely, de lehet telepíteni wordpress sablont és oda már engedi beágyazni a youtube és az espn videókat is, sőt minden olyan videót aminél van ilyen lehetőség.


Ezt csak mint lehetőséget írtam le. 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Félve teszem fel a kérdést: aki beleolvas az ÖF-be, az tisztában van vele, hogy minden link egy kiemelendő jelenetre (és az esetek 99%-ában videóra) mutat? Csak mert a wordpress.hu-s statisztikákból az jön le, hogy arányaiban nagyon kevesen kattintanak a külső hivatkozásokra, pedig hát épp ez az egész lényege, egy héten több érdekes történik, mint az nfl teljes szezonjában... Akinek ez nem mond újat, az átlagosan hányan nyit meg a linkek közül és miért?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ennél többet, jobbat nem tudok
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/15/fbs-osszefoglalo-3-het/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
köszi szépen!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
SC-Georgia mellet még miket ajánlotok? Én nem láttam olyan csábító matchupokat előzetesen.zavi27
East Carolina - Virginia Tech
West Virginia - Maryland
USC - Boston College
Indiana - Bowling Green
Georgia Southern - Georgia Tech
UMass - Vanderbilt
Louisville - Virginia
Arkansas - Texas Tech
Western Kentucky - Middle Tennessee
Kentucky - Florida
UCLA - Texas

Lehet válogatni.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Azért egy ilyen forduló után gondolom megint nem lenne fair visszakanyarodni Bazza ominózus kommentjére 😊 Bár sajnos a közfelfogás ettől függetlenül változatlan maradbaggio
Az ilyen napok egy NFL fordulót is lenyomnak nálam. UPSET DAYShawn84
SC-Georgia mellet még miket ajánlotok? Én nem láttam olyan csábító matchupokat előzetesen.zavi27
Általában, ahogy most is, épp ilyenkor alakul a legizgalmasabban a hét. Vagy 10 meccs volt, amit nem érdemes kihagyni:

East Carolina - Virginia Tech
Bowling Green - Indiana
West Virginia - Maryland
South Carolina - Georgia
Iowa State - Iowa
Middle Tennessee - Western Kentucky
Florida - Kentucky
Boston College - USC
Penn State - Rutgers
UCLA - Texas


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal