NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Erre a hétre is néztem statisztikát, most egy személyes kedvencemet választottam ki, Bo Wallace-t. Ole Miss irányítója.
A legjobban passzoló QB-nek tartották a szezon előtt (SEC-en belül), és ha megnézzük az első 2 meccsét (Boise ellen inkább csak a második félidőt nézzük 😀), hogy nem véletlenül. Egy érdekesség: A Ole Miss a 3. egyetem, ahol játszik. Felvették az Arkansas State-re ahol pályára se lépett, onnan átkerült a East Mississippi Community College-ba, ahol 53 passzolt TD-vel ma is NJCAA rekorder (megj.:ebben az évben a EMCC NJCAA football bajnok lett, Wallace vezetésével). Ezután, 2012-ben került a Rebelshez.

Idén, 707 passzolt yardja a 8. legtöbb az FBS-ben (SEC-ből csak a freshman, Kenny Hill előzi meg).
A következő statisztikáknál a legalább 600 passzolt yardnál tartó irányítókat néztem (20 darab ilyen irányító volt, amikor a beszámolót írtam):
-66 passzkisérlet, 2. legkevesebb
-10,7 yard/att. legtöbb
-72,7 %-os pontosság, 3. legtöbb
-178,6 irányító mutató, legjobb

Egyenlőre a Rebels, csak a Vandy-vel és a Boise Statetel játszott, amik nem igazán tartonak a legerősebb csapatok közé, de bemelegítésnek pont jó, mert október 4-én játszunk az Alabama ellen, és szerintem Bo Wallace-nak itt és az ezután következő 4 mérkőzésen (Texa A&M, Tennesse, LSU, Auburn) kell igazán megmutatni, hogy az NFL-be való QB.

Ui.:Ha van ezekre a statisztikákra érdeklődés, akkor jövőhéten is írhatok egy ilyet, szerintem akkor Connor Halliday lenne az alany.

több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
itt a második
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/08/fbs-osszefoglalo-2-het/baggio
oh ezaz:
Legszebb futás: a Texas otthonában minden összejött a BYU-nak, az irányító Taysom Hill, mint azt 30 yardos TD-je során is láthatjuk, újra megállíthatatlan volt a Horns védelmének 😀
helyes választás 😊Brian
azért itt el lehet merülni a részletekbe. bele is fogok, leírom véleményem a meccsről, teljesítményről a longhorns topikba majd. csak hogy legyen itt is nyoma, röviden:
offense-nek folyamatos 3&out az egész meccsen --> védelem elfárad --> első és második félidő különbség (ha találok statisztikát majd azt is csatolom)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Ja meg az oregon 2 pontos extrája is jópofa volt...épp most nézem a meccset 😀
michigan state OL-je nagyon ott van, de úgy az egész csapat...nem emlékszem arra, h jópár évvel ezelőtt ilyenek lettek volna..Brian
Ennyit jelent ha remek az edzői stáb. Én személy szerint nagyon nagyra tartom Dantoniot és Narduzzit.


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
Brian 70
Ja meg az oregon 2 pontos extrája is jópofa volt...épp most nézem a meccset 😀
michigan state OL-je nagyon ott van, de úgy az egész csapat...nem emlékszem arra, h jópár évvel ezelőtt ilyenek lettek volna..
több mint 9 éve
Brian 70
itt a második
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/08/fbs-osszefoglalo-2-het/baggio
oh ezaz:
Legszebb futás: a Texas otthonában minden összejött a BYU-nak, az irányító Taysom Hill, mint azt 30 yardos TD-je során is láthatjuk, újra megállíthatatlan volt a Horns védelmének 😀
helyes választás 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
itt a második
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/08/fbs-osszefoglalo-2-het/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
aki egy héten egy meccset akar megnézni, röviden, annak én szállítom 😀

lol, spoileres előnézet

több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nekem sok barátom van aki NFL-t néz de egyetemi focit nem.
Ha megkérdezem az okát akkor leginkább az a válasz, hogy:
-nincs normális magyar nyelvű közvetítés (a Eurosporton elég "nevenincs" csapatokat mutatnak)
Bazzani
A többi indok ennek a következménye: nincs hozzáférhetőség, ha csak a tv közvetítések útján tudnak "megismerkedni" a sportággal. A steril NFL jelentette komfort zónából kikerülve nehéz átállni az egyetemi foci sokszínűségére. Nyilván az első hónapban a non-konf meccsek és másodosztályú ellenfelek miatt jönnek a végesen egyoldalú meccsek. A széles választék miatt, azonban itt jön elő, hogy lehet mást nézni, mert biztosan lesz érdekes meccs. Ez persze biztosan próbára teszi a néző intelligenciáját is, hogy mennyire tud alkalmazkodni a helyzethez, hogy akár játékoskötődés nélkül élvezni tudjon egy találkozót.

Az eset nem egyedi. Elég megnézni ezt a fórumot. Évekkel ezelőtt már úgy tűnt, valami elindul. A hat kiemelt konfnak külön szerkesztője volt hetente 1-1 nagy volumenű cikkel. Voltak hellyel-közzel működő csapattopikok is, majd az oldalváltás után egy lett konftopikokra váltás, ami rövid ideig még szintén működött, de az érdeklődést nem sikerült fenntartani és a cikkek írásának sem maradt értelme.

Az első bekezdésben írt nagy ugrást A steril NFL jelentette komfort zónából kikerülve nehéz átállni az egyetemi foci sokszínűségére. csak keveseknek sikerült végrehajtani.

Még a draft szempontú megközelítéssel lehetne próbálkozni szerintem.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Én a magam példáját nézem. Most rávettem magam, hogy majd követem a Baylor csapatát, mert szimpatikus az offense és leginkább Bryce Petty játéka. Bele is kezdtem az SMU elleni meccsbe, de olyan volt az egész mintha egy soccer magyar kupa meccset néznék amikor az NB1es csapat játszik egy megye1es ellen. Aztán megnéztem a menetrendjüket és a meccsek többsége ugyanilyen lesz valószínűleg. Persze a rangadóikat majd letöltöm.
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat.Bazzani
Most szemét leszek, de nagyon bökte a csőrömet a fenti komment, még ha magyarázatnak el is megy 😊

Én a magam példáját nézem. Most rávettem magam, hogy majd követem a 49ers csapatát, mert szimpatikus az offense és leginkább Colin Kaepernick játéka. Bele is kezdtem a Cowboys elleni meccsbe, de olyan volt az egész mintha egy soccer magyar kupa meccset néznék amikor az NB1es csapat játszik egy megye1es ellen. Aztán megnéztem a menetrendjüket és a meccsek többsége ugyanilyen lesz valószínűleg. Persze a rangadóikat majd letöltöm.
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat.


bocs :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vajon nyer idén B1G meccset a Northwestern?DoM
November 22., @Purduevassadi
Remélem novemberre valami felrázza a csapatot, mert még mindig úgy érzem, hogy elsősorban edző probléma van és nem játékosanyag, így összejöhetne egy nagy győzelem. A nyeretlenség se zavarna a konfban, ha sikerülne győzni a Notre Dame ellen. 😛

Tudom, szép álom. 😉
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Vajon nyer idén B1G meccset a Northwestern?DoM
November 22., @Purdue
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vajon nyer idén B1G meccset a Northwestern? Minek kell történnie, hogy koordinátor szinttől lefelé a fejek elkezdjenek a porba hullani? Kár, hogy Kevin Johnst már nem lehet felfelé buktatva visszahozni OC-nak. Dehát egy Kevin Wilson mit is ért hozzá..

A minimum 2015-re vagy kármentő 2014-re, hogy új támadófal edző jön és új támadó koordinátor. Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz Fitz sorsa, ha marad a mostani trend, játék képe és hozzáállás, morál a játékosoknál.

Nem mintha tavaly az év második felében annyira hasított volna a csapat (2013 október óta 1-9 a mérleg), de könnyen lehet, hogy a szakszervezeti per miatt komoly törés alakult ki a stáb és játékosok között.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Szerintem az egyetemi focinál pont az a jó ha nem alakul ki kötődés. Az amerikaiaknál is nehezen tudom elképzelni, hogy Pasadénában az Alabamának szurkolnak, hacsak nem oda járt valaki főiskolára. Egy klub(NFL)csapatnál más a helyzet. Az érdekesebb meccsekre, rangadókra lehet-kell koncentrálni. Nem kell a kiválasztott csapatod 7-8 nagy pontkülönbségű meccsét végigszenvedned.palleon
Sokszor pont fordítva van ez. Mondjuk adott egy pasas aki texasi, gyerekként Cowboys drukker volt. Austinban járt főiskolára innentől mindig is Longhorns szurkoló marad. Akárhova költözik az országban valószínűleg követni fogja a "helyi" csapatot ha van, talán jobban mint a Dallas-t és kijár a meccsekre ha tud.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
palleon New York Giants 52
Szerintem az egyetemi focinál pont az a jó ha nem alakul ki kötődés. Az amerikaiaknál is nehezen tudom elképzelni, hogy Pasadénában az Alabamának szurkolnak, hacsak nem oda járt valaki főiskolára. Egy klub(NFL)csapatnál más a helyzet. Az érdekesebb meccsekre, rangadókra lehet-kell koncentrálni. Nem kell a kiválasztott csapatod 7-8 nagy pontkülönbségű meccsét végigszenvedned.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem sok barátom van aki NFL-t néz de egyetemi focit nem.
Ha megkérdezem az okát akkor leginkább az a válasz, hogy:
-nincs normális magyar nyelvű közvetítés (a Eurosporton elég "nevenincs" csapatokat mutatnak)
-nagyon sok a nagy különbségű meccs
-nincs kötődés egyik csapathoz sem (ami talán idővel kialakulna)
-túl nagy a játékosmozgás a csapatoknál -> nincsenek ikonok, nincsen kihez kötődni
-a jó meccsek (topmeccsek) leginkább hajnalban vannak

Én a magam példáját nézem. Most rávettem magam, hogy majd követem a Baylor csapatát, mert szimpatikus az offense és leginkább Bryce Petty játéka. Bele is kezdtem az SMU elleni meccsbe, de olyan volt az egész mintha egy soccer magyar kupa meccset néznék amikor az NB1es csapat játszik egy megye1es ellen. Aztán megnéztem a menetrendjüket és a meccsek többsége ugyanilyen lesz valószínűleg. Persze a rangadóikat majd letöltöm.
Azért elég sokakat eltántorít, hogy nézel egy meccset ahol senkit nem ismersz és az egyik agyonveri a másikat. Most direkt ránéztem az eredmények állására és alig van olyan meccs ahol izgalom van.

Akármilyen szar gyenge színvonalú is volt a Digis közvetítés én nagyon sajnálom, hogy idén nem lesz, mert ott szinte minden meccset megnéztem főleg a Bowl meccseket. Sajnálom, hogy nem javítani akartak a dolgon hanem inkább "lepasszolták" a terhet.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
idén lesz meccsajánló vagy ilyesmi? gondolok itt arra, hogy pl. ma mik a must watch meccsek?

(michigan state - oregont leszámítva)Zolee23
Érdekesebb mérkőzések a második héten:

SZOMBAT
18:00 Oklahoma @ Tulsa (abc/ESPN2)
18:00 Kansas State @ Iowa State (FOX Sports 1)
18:00 Missouri @ Toledo (ESPN)
18:00 Western Kentucky @ Illinois (Big Ten Network)
21:00 Fresno State @ Utah (Pac-12 Network)
21:30 USC @ Stanford (abc)
21:30 Northern Illinois @ Northwestern (Big Ten Network)
21:30 Maryland @ South Florida (CBS Sports Network)
21:30 Ball State @ Iowa (ESPN2)
22:00 Georgia Tech @ Tulane (ESPNEWS)
22:30 Ole Miss @ Vanderbilt (ESPN)
00:30 Michigan State @ Oregon (FOX)
01:00 East Carolina @ South Carolina (ESPNU)
01:30 Michigan @ Notre Dame (NBC)
01:30 BYU @ Texas (FOX Sports 1)
02:00 Virginia Tech @ Ohio State (ESPN)
02:00 San Diego State @ North Carolina (ESPNEWS)
04:15 Colorado State @ Boise State (ESPN2)
05:00 Texas Tech @ UTEP (FOX Sports 1)baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
idén lesz meccsajánló vagy ilyesmi? gondolok itt arra, hogy pl. ma mik a must watch meccsek?

(michigan state - oregont leszámítva)

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gondolom aki látogatja a topikot, az nagy részben látta, de itt van a Florida State - Oklahoma State kondenc verzió

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
 bowl.hu/ncaa_rangsorbaggio
lajosfalva ketszer van az AP-n 😊Drip
az volt a csel 😊
ez is frissült közben, volt megint mit átírni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Az NCAA-ről | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 bowl.hu/ncaa_rangsorbaggio
lajosfalva ketszer van az AP-n 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szeritnem meg pont ez a "baj", hogy pont ugyanakkor van a collegeszezon mint amikor az NFL is.Nyilvan 10/9 embernek ha egyaltalan kovet amcsifocit, akkor az NFL-t fogja csak habzsolni ezen idoszakban, foleg hogyn csak azt adja mostmar magyar tv eleg nagy mennyisegben szerencsere, a holtszezonban meg biztos belekostolna az egyetemibe is, de akkor nem lehet. En mondjuk vagyok olyan beteg es megoldottam a kb. utolagos letoltos szezonkovetessel mikor vege az NFL-nek, de nem sok ilyen extrem egyen lehet😊zavi27
Mondjuk maximum csak csütörtökön tud ütközni a kettő, szóval mind1. Csütörtökön ellehet dönteni h mit nézel péntek szombat college vasárnap hétfő nfl. Egy am. foci drukkernek kell ennél több ? A teszt lehet célravezető tudna lenni, bár ha visszagondolok, hogy igazából főoldalon voltak tavaly is meg azelőtt is az NCAA beharangozók meg cikkek és még mindig nem sikerült komolyabb nézőt csalogatni akkor nem tudom. Mindenestre feladni semmikép sem szabad 😊Drip
Nekem az ugy mar tul nagy domping az NFL mellett, nem elveznem egy ido utan annyira, es akkor meg csak errol a sportagrol beszeltunk egyedul. Olyan mint a soccer egesz evben, mar unalmas, es tul domping egy ido utan.zavi27
Wut?

több mint 9 éve
palleon New York Giants 52
Nálam jól sült el a bowl.hu eddigi elkötelezettsége az egyetemi foci iránt. Persze kellett hozzá a digisportos közvetítés is. Az NFL-t egészen pontosan 2001.január.14. óta követem figyelemmel, amikor az ESPN Classic egészen véletlenül élőben adta a Giants - Vikings NFC döntőt. Azóta vagyok Giants szurkoló. Így egy gyors letagolózó hollós pofon után szerencsésnek mondhatom magam, hogy melyik csapatnak szurkolok. Az oldalt nagyon régóta olvasom, de nem vagyok egy nagy fórumozó. Sokat olvastam az oldalon az egyetemi fociról, és kapóra jött a Digisport felvállalása, hogy közvetíteni kezdte. Így együtt nagyon megszerettem ezt a műfajt. Sőt tavaly már eljutottam oda, hogy az NFL-ből a Giants mérkőzéseit és a rájátszást néztem. Míg a Digisport összes közvetítését láttam. Választanom kellett, mert két gyerek egy asszony egy TV mellett kompromisszumokra kell törekedni. Az egyetemi focit (és a kosárlabdát) választottam. Egyszerűen jobban bejön. Pulzál. Most is vártam a közvetítéseket, erre innen-onnan kell hírmorzsákat összeszednem, hogy nem lesz közvetítést. A Digisport természetesen nem mond semmit (ill. ma a digincaa facebok oldalán, hogy a jogtulajdonossal nem tudnak megegyezni, blablabla). Így a kocanéző megszívta. Majd nézi 76 vagy mennyi NFL meccset. De én nézem a jó oldalát. Most a noonkick-ről, meg egyéb oldalról azt szedem le amelyiket akarom. Én választok.Igaz a kosárlabdánál hiányozni fog Puskás Artúr néhány aranyköpése.
több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Szeritnem meg pont ez a "baj", hogy pont ugyanakkor van a collegeszezon mint amikor az NFL is.Nyilvan 10/9 embernek ha egyaltalan kovet amcsifocit, akkor az NFL-t fogja csak habzsolni ezen idoszakban, foleg hogyn csak azt adja mostmar magyar tv eleg nagy mennyisegben szerencsere, a holtszezonban meg biztos belekostolna az egyetemibe is, de akkor nem lehet. En mondjuk vagyok olyan beteg es megoldottam a kb. utolagos letoltos szezonkovetessel mikor vege az NFL-nek, de nem sok ilyen extrem egyen lehet😊zavi27
Mondjuk maximum csak csütörtökön tud ütközni a kettő, szóval mind1. Csütörtökön ellehet dönteni h mit nézel péntek szombat college vasárnap hétfő nfl. Egy am. foci drukkernek kell ennél több ? A teszt lehet célravezető tudna lenni, bár ha visszagondolok, hogy igazából főoldalon voltak tavaly is meg azelőtt is az NCAA beharangozók meg cikkek és még mindig nem sikerült komolyabb nézőt csalogatni akkor nem tudom. Mindenestre feladni semmikép sem szabad 😊Drip
Nekem az ugy mar tul nagy domping az NFL mellett, nem elveznem egy ido utan annyira, es akkor meg csak errol a sportagrol beszeltunk egyedul. Olyan mint a soccer egesz evben, mar unalmas, es tul domping egy ido utan.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Szeritnem meg pont ez a "baj", hogy pont ugyanakkor van a collegeszezon mint amikor az NFL is.Nyilvan 10/9 embernek ha egyaltalan kovet amcsifocit, akkor az NFL-t fogja csak habzsolni ezen idoszakban, foleg hogyn csak azt adja mostmar magyar tv eleg nagy mennyisegben szerencsere, a holtszezonban meg biztos belekostolna az egyetemibe is, de akkor nem lehet. En mondjuk vagyok olyan beteg es megoldottam a kb. utolagos letoltos szezonkovetessel mikor vege az NFL-nek, de nem sok ilyen extrem egyen lehet😊zavi27
Mondjuk maximum csak csütörtökön tud ütközni a kettő, szóval mind1. Csütörtökön ellehet dönteni h mit nézel péntek szombat college vasárnap hétfő nfl. Egy am. foci drukkernek kell ennél több ? A teszt lehet célravezető tudna lenni, bár ha visszagondolok, hogy igazából főoldalon voltak tavaly is meg azelőtt is az NCAA beharangozók meg cikkek és még mindig nem sikerült komolyabb nézőt csalogatni akkor nem tudom. Mindenestre feladni semmikép sem szabad 😊