NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
itt a második, újabb 5 térképpel
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/25/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-2-resz-honnan-jonnek-a-jatekosok/

 twitter.com/roberthorvath24
régi és új twitter-követőim közül, akik legalább egy ottani bejegyzést retweeteltek vagy a kedvencek közé helyeztek, kisorsolom ezt a könyvet:


 www.onlinequizcreator.com/college-football-nyeremenyjatek/quiz-31345
a kvízjátékot se késő megcsinálni még egy másik könyvnyereményért, azok közül, akik megdöntik jjncaa eredményét, valaki ezt viheti haza:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
elkészült a térképes cikk fordításának első része:
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/24/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-1-resz-a-tortenelem/baggio
Sok sikert hozzá!

Ugyanakkor nem tudom, hogy a hiba az én készülékemben van-e, de az "ő" betű elég fura az oldalon.DoM
sajnos ez a wordpress hibája, nincs nagyon sablon, ami az ékezetes betűket jól tudná kezelni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
elkészült a térképes cikk fordításának első része:
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/24/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-1-resz-a-tortenelem/baggio
Sok sikert hozzá!

Ugyanakkor nem tudom, hogy a hiba az én készülékemben van-e, de az "ő" betű elég fura az oldalon.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
elkészült a térképes cikk fordításának első része:
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/24/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-1-resz-a-tortenelem/

 twitter.com/roberthorvath24


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
hashtag csata texasban 😊

- #HootNHoller (rice, david bailiff)
- #YESSIR! (texas a&m, kevin sumlin)
- #DreamBigDreamBaylor, #BeBigBeBaylor, #TrophyChasers (baylor, art briles)
- #LetsRide (texas, charlie strong)
- #WreckEm (texas tech, kliff kingsburry)
- #GoFrogs (tcu, gary patterson)
- #GoCoogs (houston, tony levine)
- #GMG (north texas, dan mccarney)
- #UTSA, #WinTheDay (utsa, larry coker)
- [not on twitter - utep, sean kugler]
- [can't be bothered - texas state, dennis franchione + smu, june jones]

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
új projekt:  ncaahu.wordpress.com/
twitter csatornám is van újra, ide kerülnek majd a rövidhírek, kedvenc linkek, stb.:  twitter.com/roberthorvath24
(elméletileg a blogon is látszódnia kell a twitteres bejegyzéseknek, ha az adblocker nincs bekapcsolva)baggio
Az jjncaa blog megszűnt?gaben
Így van, írtam is a nyitókommentbenbaggio
Kár érte, bírtam a körutas témát. Na de hajrá.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
új projekt:  ncaahu.wordpress.com/
twitter csatornám is van újra, ide kerülnek majd a rövidhírek, kedvenc linkek, stb.:  twitter.com/roberthorvath24
(elméletileg a blogon is látszódnia kell a twitteres bejegyzéseknek, ha az adblocker nincs bekapcsolva)baggio
Az jjncaa blog megszűnt?gaben
Így van, írtam is a nyitókommentben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
új projekt:  ncaahu.wordpress.com/
twitter csatornám is van újra, ide kerülnek majd a rövidhírek, kedvenc linkek, stb.:  twitter.com/roberthorvath24
(elméletileg a blogon is látszódnia kell a twitteres bejegyzéseknek, ha az adblocker nincs bekapcsolva)baggio
Az jjncaa blog megszűnt?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
új projekt:  ncaahu.wordpress.com/
twitter csatornám is van újra, ide kerülnek majd a rövidhírek, kedvenc linkek, stb.:  twitter.com/roberthorvath24

(elméletileg a blogon is látszódnia kell a twitteres bejegyzéseknek, ha az adblocker nincs bekapcsolva)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
az sb nationnél nagyon rágyúrtak a szezonkezdetre (start holnap!), ez a két cikk is kötelező olvasmány:
 www.sbnation.com/longform/2014/8/20/5990929/college-football-coaches-programs-bob-stoops-bill-snyder
 www.sbnation.com/college-football/2014/8/20/5951615/boise-state-oklahoma-fiesta-bowl-michael-weinreb-book

a második egy fejezet Michael Weinreb új könyvéből, ha lesz időm, talán még ezt is lefordítom (nyilván a fejezetet, nem a könyvet - a térképekkel meg nem lehet betelni, egy aranybánya az egész), mert csodálatosan van megírva és roppant tanulságos



ezen kívül két másik újonnan megjelent könyv is erősen ajánlott:





itt pedig rengeteg kép a szintén holnap nyitó atlantai College Football Hall of Fame-ről
 atlanta.curbed.com/archives/2014/08/21/first-look-atls-college-football-pantheon-finally-exists.php

borzasztó szomorú hír viszont, hogy 21 éves korában életét vesztette a Kent State kezdő centere, Jason Bitsko, a halál oka egyelőre ismeretlen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Itt a térképekhez a külön link, a hétvégen megcsinálom szerintem a fordítást

 www.sbnation.com/college-football/2014/8/20/6030683/25-maps-that-explain-college-football


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
nem semmi. ez szép munka. most csak a térképes részt lesem, de óriási.
ezt fel lehetne használni még több college football magyarázó cikkhez.

"The 2014 College Football Guide"
 www.sbnation.com/college-football/2014/8/20/5945395/college-football-preview-guide-2014

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Biztos volt már, de én csak most találtam.
 www.onlinequizcreator.com/college-football-nyeremenyjatek/quiz-31345gaben
Én csináltam 😊 írtam is, hogy azok között, akik megdöntik a rekordomat, kisorsolok majd egy könyvet (a smartfootballt chris b. browntól)
baggio
Mondjuk azt nem teljesen értem, hogyha te csináltad, akkor hogy lehet, hogy nem te állsz az élen?
Vagy direkt elfelejtetted a saját magad által megadott válaszokat, mire megkaptad a kérdéseket? 😊Sobri Jóska
Az idő is számít, én csak egyszer végigpörgettem, de hagytam egy kis lehetőséget a még jobb eredményre. Nyilván ehhez betéve tudni kell az összes választ 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Biztos volt már, de én csak most találtam.
 www.onlinequizcreator.com/college-football-nyeremenyjatek/quiz-31345gaben
Én csináltam 😊 írtam is, hogy azok között, akik megdöntik a rekordomat, kisorsolok majd egy könyvet (a smartfootballt chris b. browntól)
baggio
Mondjuk azt nem teljesen értem, hogyha te csináltad, akkor hogy lehet, hogy nem te állsz az élen?
Vagy direkt elfelejtetted a saját magad által megadott válaszokat, mire megkaptad a kérdéseket? 😊

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Biztos volt már, de én csak most találtam.
 www.onlinequizcreator.com/college-football-nyeremenyjatek/quiz-31345gaben
Én csináltam 😊 írtam is, hogy azok között, akik megdöntik a rekordomat, kisorsolok majd egy könyvet (a smartfootballt chris b. browntól)

Azt írta Artúr twitteren, hogy idén nem közvetítenek focit.Höri
Lehet gondolkodni az alternatív megoldásokonbaggio
Azt lehet tudni, hogy a Eurosport mit ad majd idén? Talán
zolika26
tudja a választ már.

Amúgy nem csodálkozok rajta (bár eléggé bánom), hogy nem adják tovább a Digin. Tavaly sem fektettek semmi extrát a közvetítésbe, ezáltal alighanem nem is nőtt a nézettség (főleg nem a befektetett pénz arányában). Én elég sokat néztem annak ellenére, hogy a riporterektől semmi olyat nem hallottam ami új infó lett volna.Bazzani
True dat. Bár nem kezelték olyan mostohagyerekként, mint a sportklubosok, de túlzásba se vitték azértbaggio
Jó volt köszi. Csinálhatsz hosszabbat is. (Y)

Az NCAA közvetítések meg amúgy se értek sokat egyik csatornán sem. Amíg nem lesz igazi gazdája inkább nem is kellene erőltetni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Azt lehet tudni, hogy a Eurosport mit ad majd idén? Talán
zolika26
tudja a választ már.
Bazzani
Hát jó hírekkel sajnos én sem tudok igazán szolgálni. Egyelőre úgy tűnik, hogy ugyan minden szombaton este lesz NCAA, de ezek többnyire másfél órás összefoglalók lesznek Big Ten meccsekből. Reméljük, hogy ez még jó irányba változik addig.


http://insidehandoff.com/
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Braxton Miller egész szezonra kidőlt. Nagy kér érte.
A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy kérhet-e az NCAA-tól egy plusz évet, mint Legaux a Cincinnetiből? Illetve szerintetek fog-e, vagy kijön így a draftra év végén?norbisillo
Nem volt még redshirt éve, vagyis ha akar, akkor játszhat jövőre az OSU-n. Valószínűbbnek tartják most egyébként, hogy jelentkezni fog a jövő évi draftra. Akár így lesz, akár nem, én hasonló NFL-karriert jósolok neki, mint Collin Kleiné.vassadi
nana, Klein fehér!

Miller szerintem egy Tyrod Taylor szintet megüt.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
Braxton Miller egész szezonra kidőlt. Nagy kér érte.
A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy kérhet-e az NCAA-tól egy plusz évet, mint Legaux a Cincinnetiből? Illetve szerintetek fog-e, vagy kijön így a draftra év végén?norbisillo
Nem volt még redshirt éve, vagyis ha akar, akkor játszhat jövőre az OSU-n. Valószínűbbnek tartják most egyébként, hogy jelentkezni fog a jövő évi draftra. Akár így lesz, akár nem, én hasonló NFL-karriert jósolok neki, mint Collin Kleiné.
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Braxton Miller egész szezonra kidőlt. Nagy kér érte.
A kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne, hogy kérhet-e az NCAA-tól egy plusz évet, mint Legaux a Cincinnetiből? Illetve szerintetek fog-e, vagy kijön így a draftra év végén?


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Biztos volt már, de én csak most találtam.
 www.onlinequizcreator.com/college-football-nyeremenyjatek/quiz-31345gaben
Én csináltam 😊 írtam is, hogy azok között, akik megdöntik a rekordomat, kisorsolok majd egy könyvet (a smartfootballt chris b. browntól)

Azt írta Artúr twitteren, hogy idén nem közvetítenek focit.Höri
Lehet gondolkodni az alternatív megoldásokonbaggio
Azt lehet tudni, hogy a Eurosport mit ad majd idén? Talán
zolika26
tudja a választ már.

Amúgy nem csodálkozok rajta (bár eléggé bánom), hogy nem adják tovább a Digin. Tavaly sem fektettek semmi extrát a közvetítésbe, ezáltal alighanem nem is nőtt a nézettség (főleg nem a befektetett pénz arányában). Én elég sokat néztem annak ellenére, hogy a riporterektől semmi olyat nem hallottam ami új infó lett volna.Bazzani
True dat. Bár nem kezelték olyan mostohagyerekként, mint a sportklubosok, de túlzásba se vitték azért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt írta Artúr twitteren, hogy idén nem közvetítenek focit.Höri
Lehet gondolkodni az alternatív megoldásokonbaggio
Azt lehet tudni, hogy a Eurosport mit ad majd idén? Talán
zolika26
tudja a választ már.

Amúgy nem csodálkozok rajta (bár eléggé bánom), hogy nem adják tovább a Digin. Tavaly sem fektettek semmi extrát a közvetítésbe, ezáltal alighanem nem is nőtt a nézettség (főleg nem a befektetett pénz arányában). Én elég sokat néztem annak ellenére, hogy a riporterektől semmi olyat nem hallottam ami új infó lett volna.

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 867 — Deion Sanders for president!
Biztos volt már, de én csak most találtam.
 www.onlinequizcreator.com/college-football-nyeremenyjatek/quiz-31345

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
A Hawaii atlétikai igazgatója szerint elképzelhető, hogy pénzügyi nehézségek miatt az egyetem kénytelen lesz megszüntetni a futballprogramot.vassadi
Hiszem, ha látom, bár sokan ezt prognosztizálták, a nagy győztesek (power5) mellett lesznek nagy vesztesek is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 576
A Hawaii atlétikai igazgatója szerint elképzelhető, hogy pénzügyi nehézségek miatt az egyetem kénytelen lesz megszüntetni a futballprogramot.
több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
Kijött a preseason AP poll:
 espn.go.com/college-football/rankings/_/poll/1vassadi
Na ettől felszívhatja magát a Texas.
Persze első év meg minden, de jó lenne elkapni pár csapatot ebből a sorból.gaben
nem, ez így jogos. a texas-nak nincs helye jelenleg a top 25-ben. a toborzás is egyelőre sehun sincs a program híréhez képest (oké, még jelenleg a big12 no1.-e a texas, de szerintem pár hónap múlva nem így lesz). amúgy jelenleg jó a helyzet, azok a sérültek akik le tesznek valamit az asztalra, azok felépültek (pl. gray, hicks, ash). és a texas DL is veretős (reed, brown, jackson, davis, bluiett)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------