NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 868 — Deion Sanders for president!
szóval egy kis pótlás a 120 yard blog-tól (nem reklámozom őket - nekem amúgy is a bowl.hu marad az no1 - csak állításuk szerint ők jelentkezni fognak részletes beszámolókkal. szóval aki éhes marad a bowl.hu után college-ra azok nézzék még a 120yardot, illetve jj-t - amennyiben ő is jelentkezik)
Ventura
Ez aztán komoly bejegyzés lett:
elkészítettük Magyarország eddig első gyűjteményét, amiben az egyetemi csapatok neveinek szabadon értelmezett fordítása szerepel

Rizs(!) Baglyok, Lángossütők(?), Farkasdoboz, Illuminátusok, Bojlergyárosok, Hamarkodók, Hegytetejűek, Játékfaszok, Melegjogi Aktivista Harcosok stb. Mi értelme van az ilyen cikkeknek? A szerző még egy nyamvadt szótárt sem tud használni, mert a gamecock harci kakas kb mindenhol. Illuminátusok az illini? Hegytetejűek, az mi (ha már úgyse tudja, hogy miért hívják így őket, legalább a viccesebb szlenget használta volna, ahol a hilltoppert arra használják, aki degeszre ette magát /*és utána egy nagy rakás sz@r tetején trónol*/)? A szivárványból meg melegjogi aktivistákra asszociálni egy mascotnál... húbazmeg.
Ez vagy tudatlanság/fekészületlenség vagy tiszta dedó. És 80-an lájkolták, az se piskóta.Robilluma
szerintem pusztán irónia az egész cikk (amit DT linkelt is tegnap), a Karmazsin Dagály miatt, innen nézve azért voltak benne poénos megoldásokbaggio
Viccnek lett az szánva csak elég gyengére sikeredett. Mint sajnos más cikkeik is. Viszont a beharangozóik kissé pótolják az itteni "hiányt".
A te cikked 5*. Tömör, pontos, érdekes. (Y)

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/28/college-football-2014-fbs-beharangozo/baggio
A Pac12-ben a Stanford és az Oregon számára a rájátszásról való lemaradás is tragikus lenne, nemhogy a keleti div elvesztése, noha valakinek biztos búslakodnia kell.baggio
A Pac-12 North lesz az egyik legjobb divízió idén. Ma olvastam olyat is valakitől, h a Washington State nyeri a divíziót 😮.
Én elsősorban a Huskies-nak és kicsit az Oregonnak szurkolok a visszatérő játékosok miatt. Előbbi az én egyik titkos favoritom, pláne Petersennel.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hát én is eléggé csalódott vagyok, hogy egyre jobban leépülődik az ncaa. az archivumot nézegetve 2-3-4 évvel ezelőtt micsoda cikkek voltak az egyetemi footballal kapcsolatban.
Ventura
nem csak ncaa-re igaz ez, hanem nfl-re is. sajnos vmiért egyre kevesebb a cikk + olvasni/nézni/hallgatni való:/braxa88
Az FCSel foglalkozó topik mondjuk az utóbbi 1-2 évben nagyon felpörgött, csak nem sokan olvassák.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
szerintem pusztán irónia az egész cikk (amit DT linkelt is tegnap), a Karmazsin Dagály miatt, innen nézve azért voltak benne poénos megoldásokbaggio
Össze tudott párosítani egy game-et és egy cock-ot vagy egy farkast és egy dobozt? Biztos velem van a baj akkor 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
szóval egy kis pótlás a 120 yard blog-tól (nem reklámozom őket - nekem amúgy is a bowl.hu marad az no1 - csak állításuk szerint ők jelentkezni fognak részletes beszámolókkal. szóval aki éhes marad a bowl.hu után college-ra azok nézzék még a 120yardot, illetve jj-t - amennyiben ő is jelentkezik)
Ventura
Ez aztán komoly bejegyzés lett:
elkészítettük Magyarország eddig első gyűjteményét, amiben az egyetemi csapatok neveinek szabadon értelmezett fordítása szerepel

Rizs(!) Baglyok, Lángossütők(?), Farkasdoboz, Illuminátusok, Bojlergyárosok, Hamarkodók, Hegytetejűek, Játékfaszok, Melegjogi Aktivista Harcosok stb. Mi értelme van az ilyen cikkeknek? A szerző még egy nyamvadt szótárt sem tud használni, mert a gamecock harci kakas kb mindenhol. Illuminátusok az illini? Hegytetejűek, az mi (ha már úgyse tudja, hogy miért hívják így őket, legalább a viccesebb szlenget használta volna, ahol a hilltoppert arra használják, aki degeszre ette magát /*és utána egy nagy rakás sz@r tetején trónol*/)? A szivárványból meg melegjogi aktivistákra asszociálni egy mascotnál... húbazmeg.
Ez vagy tudatlanság/fekészületlenség vagy tiszta dedó. És 80-an lájkolták, az se piskóta.Robilluma
szerintem pusztán irónia az egész cikk (amit DT linkelt is tegnap), a Karmazsin Dagály miatt, innen nézve azért voltak benne poénos megoldások


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
szóval egy kis pótlás a 120 yard blog-tól (nem reklámozom őket - nekem amúgy is a bowl.hu marad az no1 - csak állításuk szerint ők jelentkezni fognak részletes beszámolókkal. szóval aki éhes marad a bowl.hu után college-ra azok nézzék még a 120yardot, illetve jj-t - amennyiben ő is jelentkezik)
Ventura
Ez aztán komoly bejegyzés lett:
elkészítettük Magyarország eddig első gyűjteményét, amiben az egyetemi csapatok neveinek szabadon értelmezett fordítása szerepel

Rizs(!) Baglyok, Lángossütők(?), Farkasdoboz, Illuminátusok, Bojlergyárosok, Hamarkodók, Hegytetejűek, Játékfaszok, Melegjogi Aktivista Harcosok stb. Mi értelme van az ilyen cikkeknek? A szerző még egy nyamvadt szótárt sem tud használni, mert a gamecock harci kakas kb mindenhol. Illuminátusok az illini? Hegytetejűek, az mi (ha már úgyse tudja, hogy miért hívják így őket, legalább a viccesebb szlenget használta volna, ahol a hilltoppert arra használják, aki degeszre ette magát /*és utána egy nagy rakás sz@r tetején trónol*/)? A szivárványból meg melegjogi aktivistákra asszociálni egy mascotnál... húbazmeg.
Ez vagy tudatlanság/fekészületlenség vagy tiszta dedó. És 80-an lájkolták, az se piskóta.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/28/college-football-2014-fbs-beharangozo/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát én is eléggé csalódott vagyok, hogy egyre jobban leépülődik az ncaa. az archivumot nézegetve 2-3-4 évvel ezelőtt micsoda cikkek voltak az egyetemi footballal kapcsolatban.
Ventura
nem csak ncaa-re igaz ez, hanem nfl-re is. sajnos vmiért egyre kevesebb a cikk + olvasni/nézni/hallgatni való:/braxa88
Felnőttünk, és kevesen vagyunk mint mindig.

De egyébként ez a közönségnek is szól, egyre nehezebb újat mondani.

2011-ben ugye minden NFL divnek és college csoportnak volt felelőse. Olyan 90 percet legalább rá kellett szánnom egy ACC cikkre, aztán elolvasták 30-an. Ha van elég erőforrás, aki megcsinálja a többit, akkor belefér, de ha nincs, akkor arra kell összpontosítani, amire a legnagyobb tömeg vágyik.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Kik lehetnek idén a nagy meglepetéscsapatok, mint amilyenek tavaly voltak például a UCF, Missouri, Auburn, vagy a Michigan State?norbisillo
a Marshallnak a menetrendje miatt szinte "kötelező" a hibátlan alapszakasz, én erősen bízok egy első heti Utah State upsetben vasárnap a Tennessee otthonában (Chuckie Keeton 4 Heisman!), esetleg a Navy is menetelhet egyet

a power5-osokat még nehezebb megmondani, talán az Arizona lephet meg sokakat, csak a Pac-12 túlságosan telített, nem úgy a Big Ten, ahol mondjuk az Iowa hozhat össze szép csendben egy elég korrekt szezont


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kik lehetnek idén a nagy meglepetéscsapatok, mint amilyenek tavaly voltak például a UCF, Missouri, Auburn, vagy a Michigan State?norbisillo
Marshall 14-0

több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
hát én is eléggé csalódott vagyok, hogy egyre jobban leépülődik az ncaa. az archivumot nézegetve 2-3-4 évvel ezelőtt micsoda cikkek voltak az egyetemi footballal kapcsolatban.
amúgy meg annak a jj-nek köszönhetem, hogy megszerettem az egyetemi football-t akit sokan szidtak, hogy erőszakoskodik az ncaa-val. ha nem erőszakoskodott volna 2 évvel ezelőtt, akkor szerintem még mindig csak az NFL-en élnék.

szóval egy kis pótlás a 120 yard blog-tól (nem reklámozom őket - nekem amúgy is a bowl.hu marad az no1 - csak állításuk szerint ők jelentkezni fognak részletes beszámolókkal. szóval aki éhes marad a bowl.hu után college-ra azok nézzék még a 120yardot, illetve jj-t - amennyiben ő is jelentkezik)

big ten -  120yard.blog.hu/2014/08/27/a_michigan_state_eve_lehet_ez_is_a_big_ten-ben
pac 12 -  120yard.blog.hu/2014/08/28/felkeszulhetunk_a_pac-12-ben_meszarlas_lesz
sec -  120yard.blog.hu/2014/08/27/sec_499
big 12 -  120yard.blog.hu/2014/08/28/valaki_nem_fog_megallni_100_pontig_iden

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
sajnálom h a college beharangozókra csak ennyi jut.
sztem azért több beharangozó, összefoglaló cikkre lenne igénybraxa88
én most írok egy beharangozószerűséget a blogra, még az esti meccsek előtt felpakolom, összefoglaló is lesz majd, de az hosszabb távon függ a melótól is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Kik lehetnek idén a nagy meglepetéscsapatok, mint amilyenek tavaly voltak például a UCF, Missouri, Auburn, vagy a Michigan State?


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sajnálom h a college beharangozókra csak ennyi jut.
sztem azért több beharangozó, összefoglaló cikkre lenne igény
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Navy szerelése Ohio State ellen. Nagyon jól néz ki. 😊



több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 120yard.blog.hu/2014/08/26/a_karmazsin_dagaly_es_a_tobbiek ezdeszar 😊
Hawaii Melegjogi Aktivista Harcosok 😀😀😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Megvan az utolsó is, szóval itt az eredeti:
 www.sbnation.com/college-football/2014/8/20/6030683/25-maps-that-explain-college-football

alant pedig ennek a cikknek a fordítása részletekben:
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/24/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-1-resz-a-tortenelem/
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/25/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-2-resz-honnan-jonnek-a-jatekosok/
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/25/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-3-resz-ki-rendelkezik-az-eroforrasokkal-az-atrendezodes-helyzete/
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/26/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-4-resz-a-szurkolok/
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/26/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-5-resz-a-jovo/

Szerintem biztosabb alap nem kell, hogy kissé jobban átlássa mindenki a college football számos aspektusát, nem csak azt, ami a pályán történik. Ha esetleg kérdés/kérés adódik, örömmel válaszolok.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Lions announce a multiyear deal with Ford's Quick Lane Tire & Auto Center designating Quick Lane as title sponsor for annual bowl game.
This year’s game is scheduled for Dec. 26 at 4:30 p.m. The Quick Lane Bowl will air nationally on ESPN between Big 10 and ACC teams.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
még ma jön a vége is

 ncaahu.wordpress.com/2014/08/26/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-4-resz-a-szurkolok/

a Bitcoin Bowl után pedig itt a Popeyes Bowl!





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
mára még egy rész, újabb 6 térképpel
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/25/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-3-resz-ki-rendelkezik-az-eroforrasokkal-az-atrendezodes-helyzete/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 868 — Deion Sanders for president!
Ha maradnánk ketten én felajánlom gabennek a nyereményt, úgy gondolom ez így fair.empty taxi
A zabály az zabály.
Legfeljebb újraszámlálást kérek. 😕)
Amelyikünk megnyeri az kérheti a lefordítását is?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ha maradnánk ketten én felajánlom gabennek a nyereményt, úgy gondolom ez így fair.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 868 — Deion Sanders for president!
jj vagy empty?gaben
jj
ez a verseny eddig kétnevezős, a twitteres meg három... 😊 a határidő legyen augusztus 31.baggio
(Y)
Legyen aug. 26. és sorsoljunk. :p

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
jj vagy empty?gaben
jj
ez a verseny eddig kétnevezős, a twitteres meg három... 😊 a határidő legyen augusztus 31.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 868 — Deion Sanders for president!
itt a második, újabb 5 térképpel
 ncaahu.wordpress.com/2014/08/25/25-terkep-mely-segit-megerteni-a-college-footballt-2-resz-honnan-jonnek-a-jatekosok/
 www.onlinequizcreator.com/college-football-nyeremenyjatek/quiz-31345
a kvízjátékot se késő megcsinálni még egy másik könyvnyereményért, azok közül, akik megdöntik jjncaa eredményét, valaki ezt viheti haza:
baggio
jj vagy empty?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "