NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 9 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Azért egy ilyen forduló után gondolom megint nem lenne fair visszakanyarodni Bazza ominózus kommentjére 😊 Bár sajnos a közfelfogás ettől függetlenül változatlan maradbaggio
Az ilyen napok egy NFL fordulót is lenyomnak nálam. UPSET DAYShawn84
SC-Georgia mellet még miket ajánlotok? Én nem láttam olyan csábító matchupokat előzetesen.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Brian Polian Chip Kelly fiatalabb kiadása?

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Azért egy ilyen forduló után gondolom megint nem lenne fair visszakanyarodni Bazza ominózus kommentjére 😊 Bár sajnos a közfelfogás ettől függetlenül változatlan maradbaggio
Az ilyen napok egy NFL fordulót is lenyomnak nálam. UPSET DAY
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Azért egy ilyen forduló után gondolom megint nem lenne fair visszakanyarodni Bazza ominózus kommentjére 😊 Bár sajnos a közfelfogás ettől függetlenül változatlan marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Brian 70
Navy Midshipmen: The Brotherhood -  vimeo.com/105816239
Michigan State Spartans: Spartan Football All Access -  www.youtube.com/watch?v=iHfROip1o90
Ole Miss Rebels: The Season -  www.youtube.com/watch?v=hPXGeR4xL-s
Penn State Nittany Lions: Unrivaled -  www.youtube.com/watch?v=rLyX22r98JE
Texas A&M Aggies: The Pulse -  www.youtube.com/watch?v=N7a8GqoFaOQ

Nincs kizárva persze, hogy van még, ha esetleg tudtok ilyet, jelezzétek!baggio
Ez nem olyan: The Grind - Colorado State Football - ???
több mint 9 éve
palleon New York Giants 52
Valaki nem tud működő iptv címet espn-hez? Amit találok, sajnos egyik sem élő link. Bezzeg a PAC-12 Network kiváló minőségben tökéletesen működik. Csak hát ott élőben max röplabda ment eddig.palleon
Azt a PAC-12 Networköset hol találtad?zsotyi
Itt vannak a linkek. VLC-ben is elvileg működnek. Ott nem próbáltam, csak a médialejátszómon.
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Washington)
 xrxs.net/video/live-p12wash-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (National)
 xrxs.net/video/live-p12netw-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Arizona)
 xrxs.net/video/live-p12ariz-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Bay Area)
 xrxs.net/video/live-p12baya-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Los Angeles)
 xrxs.net/video/live-p12losa-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Moutain)
 xrxs.net/video/live-p12moun-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Oregon)
 xrxs.net/video/live-p12oreg-4728.m3u8palleon
Valaki el tudná magyarázni, hogy hogyan is működik ez?zsotyi
Ha gépen nézed, akkor letöltöd a VLC media playert. Elindítod, majd a média->hálózati műsor megnyitása. Oda bemásolod a linket:  xrxs.net/video/live-p12wash-4728.m3u8, majd ok. Pár pillanat múlva elindul az adás. Médialejátszók esetében meg az adott gyártmánytól függ, hogy képes-e iptv-t lejátszani, illetve hogy ott mit kell tenni. Én csak Mede8er médialejátszó esetében tudok segíteni.
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Valaki nem tud működő iptv címet espn-hez? Amit találok, sajnos egyik sem élő link. Bezzeg a PAC-12 Network kiváló minőségben tökéletesen működik. Csak hát ott élőben max röplabda ment eddig.palleon
Azt a PAC-12 Networköset hol találtad?zsotyi
Itt vannak a linkek. VLC-ben is elvileg működnek. Ott nem próbáltam, csak a médialejátszómon.
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Washington)
 xrxs.net/video/live-p12wash-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (National)
 xrxs.net/video/live-p12netw-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Arizona)
 xrxs.net/video/live-p12ariz-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Bay Area)
 xrxs.net/video/live-p12baya-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Los Angeles)
 xrxs.net/video/live-p12losa-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Moutain)
 xrxs.net/video/live-p12moun-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Oregon)
 xrxs.net/video/live-p12oreg-4728.m3u8palleon
Valaki el tudná magyarázni, hogy hogyan is működik ez?

több mint 9 éve
palleon New York Giants 52
Valaki nem tud működő iptv címet espn-hez? Amit találok, sajnos egyik sem élő link. Bezzeg a PAC-12 Network kiváló minőségben tökéletesen működik. Csak hát ott élőben max röplabda ment eddig.palleon
Azt a PAC-12 Networköset hol találtad?zsotyi
Itt vannak a linkek. VLC-ben is elvileg működnek. Ott nem próbáltam, csak a médialejátszómon.
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Washington)
 xrxs.net/video/live-p12wash-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (National)
 xrxs.net/video/live-p12netw-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Arizona)
 xrxs.net/video/live-p12ariz-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Bay Area)
 xrxs.net/video/live-p12baya-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Los Angeles)
 xrxs.net/video/live-p12losa-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Moutain)
 xrxs.net/video/live-p12moun-4728.m3u8
#EXTINF:0,PAC-12 Net. (Oregon)
 xrxs.net/video/live-p12oreg-4728.m3u8
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Valaki nem tud működő iptv címet espn-hez? Amit találok, sajnos egyik sem élő link. Bezzeg a PAC-12 Network kiváló minőségben tökéletesen működik. Csak hát ott élőben max röplabda ment eddig.palleon
Azt a PAC-12 Networköset hol találtad?

több mint 9 éve
palleon New York Giants 52
Valaki nem tud működő iptv címet espn-hez? Amit találok, sajnos egyik sem élő link. Bezzeg a PAC-12 Network kiváló minőségben tökéletesen működik. Csak hát ott élőben max röplabda ment eddig.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
akkor a szombat elé újra

második heti összefoglaló:  ncaahu.wordpress.com/2014/09/08/fbs-osszefoglalo-2-het/
harmadik heti beharangozó:  ncaahu.wordpress.com/2014/09/11/erdekesebb-parositasok-a-harmadik-heten-2014-fbs/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
24/7 sports, talán ez a legjobb, mert ingyenesen értékelik minden prospect tulajdonságát, igaz csak pontszámmal. Én őket szeretem legjobban ranglista összeállítás alapján, náluk doglozik a legtöbb scout. Mindenkinél van külön twitter figyelő, és egy esemény lista is és még pár játékos éves statisztikái is felbukkannak.
scout.com, rivals.com, espn
Az ESPN-nél nagyon-nagyon szeretik az SEC területről érkező prospecteket.
A scout és a rivals tartalmai is többnyire insider hozzáférést követelnek meg, de a listák korrektek.


JT Daniels fan
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ha az ember recruitment listát vagy értékelést szeretne nézni, melyek a legpontosabb oldalak? Rivals és még?
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Ui.:Ha van ezekre a statisztikákra érdeklődés, akkor jövőhéten is írhatok egy ilyet, szerintem akkor Connor Halliday lenne az alany.zsotyi
topikot nem akarsz neki nyitni, hogy kibeszéljük a meccseiket majd? 😊
nekem Bo Wallace első meccsen mutatott teljesítménye nem jött be annyira, bár javított aztán. ahogy mondtad, az igazi megmérettetés majd két nyugisabb meccs után lesz, de akkor töményen! Go Ole MiSS! 😊Brian
tessék 😀
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Ole Miss Rebels - NCAA - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 9 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
baggio
A Spartansért nagy köszönet!


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ui.:Ha van ezekre a statisztikákra érdeklődés, akkor jövőhéten is írhatok egy ilyet, szerintem akkor Connor Halliday lenne az alany.zsotyi
topikot nem akarsz neki nyitni, hogy kibeszéljük a meccseiket majd? 😊
nekem Bo Wallace első meccsen mutatott teljesítménye nem jött be annyira, bár javított aztán. ahogy mondtad, az igazi megmérettetés majd két nyugisabb meccs után lesz, de akkor töményen! Go Ole MiSS! 😊Brian
Ha már Ole Miss, akkor ide írom, talán itt látják a legtöbben, hogy nekik is van (idén is) olyan heti videósorozatuk, mely a csapat szezonjának részleteibe enged betekintést. Mindegyik elképesztően komoly anyag, olyan, amiről egy NFL fan csak álmodhat (a legutóbbi részeket linkelem, a többit az adott csatornán belül kell keresni):

Navy Midshipmen: The Brotherhood -  vimeo.com/105816239
Michigan State Spartans: Spartan Football All Access -
Ole Miss Rebels: The Season -
Penn State Nittany Lions: Unrivaled -
Texas A&M Aggies: The Pulse -

Nincs kizárva persze, hogy van még, ha esetleg tudtok ilyet, jelezzétek!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
week3 beharangozó
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/11/erdekesebb-parositasok-a-harmadik-heten-2014-fbs/baggio
Beszéltük, hogy hogyan lehetne népszerűsíteni az egyetemi focit. Facebook oldalban nem gondolkodtál? Valahogy még mindig ez a felület tűnik a leginkább használhatónak szerintem.

Ezeket a cikkeket egyébként én nagyon kedvelem, mert ha valaki akkor te tudsz olyan dolgokat beleírni ami engem érdekel, sé eddig nem tudtam róluk.Shawn84
Gyűlölöm a facebookot, ha a bowl.hu csatornáján megosztanak egy-két cikket, azt megköszönöm, de magamtól nem vinnék oda semmilyen tartalmat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Brian 70
Ui.:Ha van ezekre a statisztikákra érdeklődés, akkor jövőhéten is írhatok egy ilyet, szerintem akkor Connor Halliday lenne az alany.zsotyi
topikot nem akarsz neki nyitni, hogy kibeszéljük a meccseiket majd? 😊
nekem Bo Wallace első meccsen mutatott teljesítménye nem jött be annyira, bár javított aztán. ahogy mondtad, az igazi megmérettetés majd két nyugisabb meccs után lesz, de akkor töményen! Go Ole MiSS! 😊
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
week3 beharangozó
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/11/erdekesebb-parositasok-a-harmadik-heten-2014-fbs/baggio
FIGYELEM, FIGYELEM, aki rossz lesz megverem! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
week3 beharangozó
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/11/erdekesebb-parositasok-a-harmadik-heten-2014-fbs/baggio
Beszéltük, hogy hogyan lehetne népszerűsíteni az egyetemi focit. Facebook oldalban nem gondolkodtál? Valahogy még mindig ez a felület tűnik a leginkább használhatónak szerintem.

Ezeket a cikkeket egyébként én nagyon kedvelem, mert ha valaki akkor te tudsz olyan dolgokat beleírni ami engem érdekel, sé eddig nem tudtam róluk.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
week3 beharangozó
 ncaahu.wordpress.com/2014/09/11/erdekesebb-parositasok-a-harmadik-heten-2014-fbs/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Valakinek biztos jól jön még 😀
 www.saturdaydownsouth.com/sec-football/sec-schedule-wallpapers-free/

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Notre Dame - Michigan
https://i.ytimg.com/vi/93JCIOOTYhc/hqdefault.jpg
Michigan @ Notre Dame 2014 Condensed Full Game
Michigan @ Notre Dame 2014 Condensed Full Game
45 perc
Alabama - West Virginia 61 perc

több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Ui.:Ha van ezekre a statisztikákra érdeklődés, akkor jövőhéten is írhatok egy ilyet, szerintem akkor Connor Halliday lenne az alany.zsotyi
pont ehhez hasonló sorozat megy a Grantlandon:  grantland.com/tags/qb-curve/baggio
köszi a linket

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Ui.:Ha van ezekre a statisztikákra érdeklődés, akkor jövőhéten is írhatok egy ilyet, szerintem akkor Connor Halliday lenne az alany.zsotyi
pont ehhez hasonló sorozat megy a Grantlandon:  grantland.com/tags/qb-curve/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal