NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Herbie Awards 2013
 espn.go.com/college-football/preview13/story/_/id/9582258/which-players-earn-preseason-herbie-award


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Mind a 10 BCS konf és a maga a BCS media guide-ja egy csomagban:
 www.dropbox.com/s/cerf64w6h6oft2i/NCAA.rar


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
C-USA will play in new bowl games in Bahamas & Boca Raton, sources told ESPN.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Nekem a Trojans meglepő kicsit, mármint hogy egyáltalán a 25-ben vannak a tavalyi szezonvég után.berger90
Reális szerintem, a tavalyi szezonnál pedig már csak jobb jöhet.

Megnéztem a BCS-döntő után írt preseason rangsoromat, egészen hasonlít az első AP pollra. 😊 A 25-ben szereplő csapatok közül csak egyet nem találtam el (Arizona - Wisconsin).
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csevegő - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nekem a Trojans meglepő kicsit, mármint hogy egyáltalán a 25-ben vannak a tavalyi szezonvég után.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Azért ezeket kérdeztem mert ezek a Michigan alatt vannak a listán, az Ohio State meg felette.Bazzani
Értem, csak nincs különösebb jelentősége, mert a Badgersszel az alapszakaszban sem találkozik a Wolverines.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
felkerült a legfrissebb AP top 25
 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
A Michigan valóban jobb lehet mint a Wisconsin vagy a Nebraska?Bazzani
Előbbinél egyértelműen, utóbbinál talán, de a Michigan State-re és még inkább a Northwesternre is figyelni kell a csoportban. Bár nem tudom, miért épp a Wisconsint kérdezed, a Rose Bowlba (BCS-döntőbe... xD ) az Ohio State-en át vezet az út.vassadi
Azért ezeket kérdeztem mert ezek a Michigan alatt vannak a listán, az Ohio State meg felette.

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
felkerült a legfrissebb AP top 25
 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
A Michigan valóban jobb lehet mint a Wisconsin vagy a Nebraska?Bazzani
Előbbinél egyértelműen, utóbbinál talán, de a Michigan State-re és még inkább a Northwesternre is figyelni kell a csoportban. Bár nem tudom, miért épp a Wisconsint kérdezed, a Rose Bowlba (BCS-döntőbe... xD ) az Ohio State-en át vezet az út.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
felkerült a legfrissebb AP top 25
 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
A Michigan valóban jobb lehet mint a Wisconsin vagy a Nebraska?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
felkerült a legfrissebb AP top 25
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
hmm...
 espn.go.com/college-football/heisman/

empty taxi
Kevin Hogan, Stanford. Jobb lesz, mint Luck.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
hmm...
 espn.go.com/college-football/heisman/

Itt meg Dave Miller ír lehetséges impakt transzfer QB-kről:  www.nationalfootballpost.com/Impact-transfer-quarterbacks.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Az SI meg maradjon a mascot rangsoroknal az realisabb  sportsillustrated.cnn.com/college-football/photos/1308/the-best-college-mascots/1/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Sport Illustrated Top 25 rangsora:

 sportsillustrated.cnn.com/college-football/news/20130814/sports-illustrated-preseason-top-25/?sct=hp_t1t_a2&eref=sihpiktriad
kicsit erősnek érzem ezt a 2. helyet a Stanfordnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
A Sport Illustrated Top 25 rangsora:

 sportsillustrated.cnn.com/college-football/news/20130814/sports-illustrated-preseason-top-25/?sct=hp_t1t_a2&eref=sihpiktriad
Így első látásra Texas állam valamennyi rangsorolt csapata overrated.

Ezen meg jól szórakoztam: "How can you have Florida no.1? Because I'm a Florida fan" és hasonló gyöngyszemek.

 www.sbnation.com/college-football/2013/8/14/4617656/college-football-teams-to-watch-2013

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Illustrated Top 25 rangsora:

 sportsillustrated.cnn.com/college-football/news/20130814/sports-illustrated-preseason-top-25/?sct=hp_t1t_a2&eref=sihp
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Digi idei közvetítéséről tudtok valamit?Shawn84
azonnal jeleznek, ha tudnak valami hivatalosat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Digi idei közvetítéséről tudtok valamit?
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Az szép, bár az a 47 csapat elég sovány :p (pláne ha a bowlokat is belevesszük) ha az alacsonyabb osztályokat is beleszámolom, akkor nálam 100+ felett van ez a szám, bár idén le szeretnék egy olyan idényt tudni, hogy minden FBS-estől látok legalább egy teljes meccset 😊jjncaa
Igyekszem "terjeszkedni", neha olyan csapatokat is elcsipni, akik abban az evben izgalmasak, es nem nagyon lattam meg oket, csakhat azert a legnagyobb meccsekrol nem akarok lemaradni fordulonkent, igy is mar csak ezzel a "beteg" meccsnezesi elvemmel tudom ezt is osszehozni😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Az szép, bár az a 47 csapat elég sovány :p (pláne ha a bowlokat is belevesszük) ha az alacsonyabb osztályokat is beleszámolom, akkor nálam 100+ felett van ez a szám, bár idén le szeretnék egy olyan idényt tudni, hogy minden FBS-estől látok legalább egy teljes meccset 😊jjncaa
Mondj egy elsőosztályú csapatot akitől nem láttál tavaly meccset, megnézem csakazértis. 😊Sobri Jóska
az újoncoktól biztos nem, Texas State, South Alabama, UTSA, UMass, a csoportok közül a C-USA nem érdekelt egyáltalán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Az szép, bár az a 47 csapat elég sovány :p (pláne ha a bowlokat is belevesszük) ha az alacsonyabb osztályokat is beleszámolom, akkor nálam 100+ felett van ez a szám, bár idén le szeretnék egy olyan idényt tudni, hogy minden FBS-estől látok legalább egy teljes meccset 😊jjncaa
Mondj egy elsőosztályú csapatot akitől nem láttál tavaly meccset, megnézem csakazértis. 😊

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Az szép, bár az a 47 csapat elég sovány :p (pláne ha a bowlokat is belevesszük) ha az alacsonyabb osztályokat is beleszámolom, akkor nálam 100+ felett van ez a szám, bár idén le szeretnék egy olyan idényt tudni, hogy minden FBS-estől látok legalább egy teljes meccset 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Kis NCAA focinézés statom 3 év alatt amióta követem: láttam 2010ben 44 teljes meccset 36 különböző csapattal,2011ben 65 meccs (!) 47 csapat, 2012ben 57 meccs 47 csapattal.Konfonként pedig 2010 és 2012es szezonban SEC meccs volt a legtöbb amit láttam, 2011ben beelőzte a BIG 12. Második vagy a PAC 12 vagy az ACC volt.zavi27
Az nem mindegy, hogy te így leköveted 😀 Kit láttál legtöbbször?Shawn84
LSU a 3 év alatt 17 meccsel.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Kis NCAA focinézés statom 3 év alatt amióta követem: láttam 2010ben 44 teljes meccset 36 különböző csapattal,2011ben 65 meccs (!) 47 csapat, 2012ben 57 meccs 47 csapattal.Konfonként pedig 2010 és 2012es szezonban SEC meccs volt a legtöbb amit láttam, 2011ben beelőzte a BIG 12. Második vagy a PAC 12 vagy az ACC volt.zavi27
nem rossz 😀 én nem tudnám lekövetni így, de az biztos, hogy tavalyról majdnem az összes WAC meccset láttam 😀
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Kis NCAA focinézés statom 3 év alatt amióta követem: láttam 2010ben 44 teljes meccset 36 különböző csapattal,2011ben 65 meccs (!) 47 csapat, 2012ben 57 meccs 47 csapattal.Konfonként pedig 2010 és 2012es szezonban SEC meccs volt a legtöbb amit láttam, 2011ben beelőzte a BIG 12. Második vagy a PAC 12 vagy az ACC volt.zavi27
Az nem mindegy, hogy te így leköveted 😀 Kit láttál legtöbbször?
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Kis NCAA focinézés statom 3 év alatt amióta követem: láttam 2010ben 44 teljes meccset 36 különböző csapattal,2011ben 65 meccs (!) 47 csapat, 2012ben 57 meccs 47 csapattal.Konfonként pedig 2010 és 2012es szezonban SEC meccs volt a legtöbb amit láttam, 2011ben beelőzte a BIG 12. Második vagy a PAC 12 vagy az ACC volt. Ja, és azzal még kiegészítem, hogy természetesen a legtöbb College Gamedayt (Corso rulez!), és a Finalt is láttam ezeken a heteken, úgy teljes az adott week mégiscsak.😊