NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A múlt hétről egy kis érdekesség: az UM-UF meccset a legnagyobb százalékarányban furcsa mód Birmingham-ben (Alabama) nézték a legtöbben otthon tv-n keresztül (15 %). A második Jacksonville (14,8 %), a harmadik Miami-Fort Lauderdale (13,4 %).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
itt a második heti összefoglaló, nagyon jó lett, még több videóval
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-2-heti-of.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Bízzunk benne, hogy nem leszünk geobanolva

 www.cbssports.com/collegefootball/eye-on-college-football/23562091/sec-on-cbs-features-johnny-cam-on-manziel-all-22-camera-online

"One more broadcast note of interest: CBSSports.com will be offering an All-22, coaches camera view for SEC on CBS games this season"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyon hülye vagyok, de mivan azzal az auburn képpel?!braxa88
 www.sbnation.com/lookit/2013/9/7/4705716/arkansas-state-uniforms-auburn-penaltyjjncaa
mindig vmi nagyon bonyolult dolgokra számítok 😊
és erre 15yardos bünti? 😀 komoly
amugy érdekes hisz amcsi sportokban az egyik csapat ugye mindig fehérben van.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
nagyon hülye vagyok, de mivan azzal az auburn képpel?!braxa88
 www.sbnation.com/lookit/2013/9/7/4705716/arkansas-state-uniforms-auburn-penalty


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyon hülye vagyok, de mivan azzal az auburn képpel?!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kicsit valóban kancsal az a G, de lehet, hogy direkt olyan. Az alsót viszont meg sem néztem elsőre rendesen, mert már az első nem volt tiszta. De ütős. 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Keressétek a hibát a képen 😀

shawnka
Mit kellene észrevenni?GRAFI
én a másik képet se értem 😀braxa88
a felsőn keressétek a G betűt 😀

az alsó pedig magáért beszél.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Keressétek a hibát a képen 😀

shawnka
Mit kellene észrevenni?GRAFI
én a másik képet se értem 😀
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Keressétek a hibát a képen 😀

shawnka
Mit kellene észrevenni?
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A Michigan vs. Notre Dame jó mecs volt... még az ismétlést is megnéztem (kb. a H2-től) 😊 .
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Keressétek a hibát a képen 😀



Ez meg korrekt volt az Arkansas State részéről, kaptak is érte egy 15 yardos büntit

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 bleacherreport.com/articles/1765278-someone-tried-to-sell-the-air-that-johnny-manziel-signed
xD


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
miért nem bowl.hu főoldalas cikk?braxa88
sok friss anyag ment ki mostanában, kezd ugye az nfl, meg hirtelen ötlettől vezérelve dobtam össze egy ilyet
minden héten tervezek írni öf-et, de korábban is megígértem már, aztán hamar belefáradtamjjncaa
ha időd engedi mindenképpen dobj össze ilyen ÖF jellegű cikkeket. sajnos kevesebbet tudok NCAAvel foglalkozni, mint szeretném, így ezekből be lehet pótolni a legfontosabbakat.braxa88
ja kicsit egyszerűsítettem a formátumon, mert korábban volt, hogy egy teljes napom elment a cikkel 😊 így viszonylag hamar megvan, pláne ha jegyzetelek is a meccsek közben

aztán lehet persze majd jelezni, hogy mire fókuszáljak inkább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
miért nem bowl.hu főoldalas cikk?braxa88
sok friss anyag ment ki mostanában, kezd ugye az nfl, meg hirtelen ötlettől vezérelve dobtam össze egy ilyet
minden héten tervezek írni öf-et, de korábban is megígértem már, aztán hamar belefáradtamjjncaa
ha időd engedi mindenképpen dobj össze ilyen ÖF jellegű cikkeket. sajnos kevesebbet tudok NCAAvel foglalkozni, mint szeretném, így ezekből be lehet pótolni a legfontosabbakat.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
miért nem bowl.hu főoldalas cikk?braxa88
sok friss anyag ment ki mostanában, kezd ugye az nfl, meg hirtelen ötlettől vezérelve dobtam össze egy ilyet
minden héten tervezek írni öf-et, de korábban is megígértem már, aztán hamar belefáradtam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
miért nem bowl.hu főoldalas cikk?
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.htmljjncaa
Jó nagy marok lehet az akkor!🏈
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
a maroknyi lelkes bowl.hu-s NCAA-követőnek is jusson valami a hétre az előző hétről:
 jjncaa.blogspot.hu/2013/09/college-football-2013-1-heti-of.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
fenn van az NDSU-Kansas State is, jó program lesz a holnapi MNF előtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A jóféle Ole Miss - Vandy meccs


A Rutgers FresnoState-féle pontzuhatag


USC fanoknak:


Utah állami rangadó


csatornára feliratkozni!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
régi ismerős
Höri
Nálam mostanában kezd a látóterembe kerülni, ahogy egyre közelebb kerül a Cubs nagy csapatához. 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az előzőnek szebbek a színei 😊

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
régi ismerős

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
bowl.hu college tippelde
(yahoo-s nick kell hozzá)

Minden héten a Yahoo szerkesztősége által 20 legizgalmasabbnak tartott meccsre lehet tippelni. A tippelésre "spread"-es rendszerben kerül sor. Ez azt jelenti, hogy minden mérkőzéshez pontkülönbözetet rendelnek, az első helyen feltüntetett csapat favoritnak tekinthető a második csapattal szemben, mégpedig annyi ponttal, amennyit a két csapat között feltüntetnek. Ha a favoritra tippelünk, arra tippelünk, hogy a pontkülönbözetnél nagyobb arányban nyernek, ha a másik csapatra, akkor arra, hogy a favorit a pontkülönbözetnél kisebb arányban nyer, vagy kikap. Ha 0 a spread, akkor a mérkőzésen a két csapat ugyanolyan esélyes, ilyen esetben gyakorlatilag csak a győztest kell eltalálni, ha Off a spread, az azt jelenti, hogy a mérkőzésre nincs megállapított pontkülönbözet, így szintén csak a győztest kell megjelölni. A játék a college foci alapszakasza alatt kerül megrendezésre.

 football.fantasysports.yahoo.com/college/register/joingroup
ID: 357
Jelszó: bowlhujjncaa
a Tiebrakereket is megkell adni, vagy az opcionális ?Drip
opcionális
szombat hatig még lehet csatlakozni, ne hagyjátok ki!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal