NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 577 — sapka
szegény Mizzout így lehúzzátok

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 521
Szerintetek melyik csapat fogja megállítani a Mizzou menetelését?
csak a SEC döntőben a Bama (vagy nem 😛), vagy más SEC ellenfél is talál rajtuk rést?
itt a menetrend is: South Car., Vols, Kent. Wildcats, Ole MIss, Texas A&M, SEC Champ
sapka
Na most okosat mondok: bármelyiktől 8-). A Mizzou ilyen ideggyogyó csapat, aki ellen nem várja senki, sztem attól fognak kikapni. Ilyen alapon a Kentucky komoly esélyes 😊.
Ha a matchupokat nézem, Vols-ra tippelek, mert ott van a legjobb OL. Richardson és James meg tudja fogni az Ealy-Sam-Golden hármast, a Tigers méregfogát. Jó párharc lesz.
A Gamecocks is simán meg tudja verni őket, de eléggé szétesően játszanak, nem nagyon hiszek bennük.Robilluma
Nem gondoltam volna, hogy az LSU tálcán kínálja majd nekünk a divízióelsőséget, abban pedig már végképp nem hiszek, hogy október végére mindkét SEC-s csoportban lényegében eldől az első hely sorsa, úgyhogy szerintem a Gamecocks most elkapja a Mizzout. Túl nagy volt mostanság a kavarodás a konfban ahhoz, hogy egy csapásra minden teljesen sima legyen. 😊 Illetve szerintem az Aggiest sem fogja lenyomni shootoutban a Tigers, és az Ole Missnek is lehet esélye ellenük, szóval én még minimum két Mizzou-vereséggel kalkulálok.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Meglepődnék, ha AAC-s csapat beférne a top15-be év végén egy vereséggel, még akkor is, ha az a Gamecocks ellen volt.Robilluma
AAC-snek mondjuk nem is kell beférnie, idén még megy az automatikus BCS-meghívó a konfgyőztesnek. Tehát ha a UCF a hátralevő meccseit megnyeri, akkor számukra oly mindegy, hogy a rangsorban beelőzik-e a Louisville-t, ők mennek BCS bowlozni

a Mizzou és a Baylor veretlen alapszakaszára meg sokat nem tennék, de cáfoljanak rám


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szerintetek melyik csapat fogja megállítani a Mizzou menetelését?
csak a SEC döntőben a Bama (vagy nem 😛), vagy más SEC ellenfél is talál rajtuk rést?
itt a menetrend is: South Car., Vols, Kent. Wildcats, Ole MIss, Texas A&M, SEC Champ
sapka
Na most okosat mondok: bármelyiktől 8-). A Mizzou ilyen ideggyogyó csapat, aki ellen nem várja senki, sztem attól fognak kikapni. Ilyen alapon a Kentucky komoly esélyes 😊.
Ha a matchupokat nézem, Vols-ra tippelek, mert ott van a legjobb OL. Richardson és James meg tudja fogni az Ealy-Sam-Golden hármast, a Tigers méregfogát. Jó párharc lesz.
A Gamecocks is simán meg tudja verni őket, de eléggé szétesően játszanak, nem nagyon hiszek bennük.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 577 — sapka
Szerintetek melyik csapat fogja megállítani a Mizzou menetelését?
csak a SEC döntőben a Bama (vagy nem 😛), vagy más SEC ellenfél is talál rajtuk rést?
itt a menetrend is: South Car., Vols, Kent. Wildcats, Ole MIss, Texas A&M, SEC Champ

szerk. Baylorral kapcsolatban kíváncsi leszek mire mennek a Texas Tech ellen

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
gondolom a Central Florida be fogja előzni a Louisville-t ha ugyanannyi győzelmük lesz.

Láttok rá esélyt, hogy a veretlen Fresno State és a veretlen NIU is a UCF előtt maradjon? Utóbbinak nem nagyon lehet már quality win-je, ami megugrasztaná őket. Maximum az kedvezne ha a legyőzőjük (South Carolina) elkezdi abálni a SEC mezőnyt.Höri
Sztem a UCF már nem fogja beelőzni a Louisville-t (de sztem előrelépni sem nagyon fog, többet ér a környékén lévő nagycsapatok egymás elleni győzelme). Ennyit ért az erősebb kiindulási pozíció a Cardinals-nak.
Meglepődnék, ha AAC-s csapat beférne a top15-be év végén egy vereséggel, még akkor is, ha az a Gamecocks ellen volt.
A Fresno és a NIU a 17-18. helyről azért komoly esélyes erre, de szerintem el fognak hasalni. A NIU-t csak a Ball State vagy netalántán a Toledo tudja verni (sztem előbbinek össze is jön majd, bánhatja a Cardinals a North Texas elleni egyetlen zakót), a Fresnónak meg amolyan 70-30% esélyességi szintű meccsei jönnek a SDSU, Nevada, Wyoming vagy SJSU ellen, valahol bukó lesz sztem.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gondolom a Central Florida be fogja előzni a Louisville-t ha ugyanannyi győzelmük lesz.

Láttok rá esélyt, hogy a veretlen Fresno State és a veretlen NIU is a UCF előtt maradjon? Utóbbinak nem nagyon lehet már quality win-je, ami megugrasztaná őket. Maximum az kedvezne ha a legyőzőjük (South Carolina) elkezdi abálni a SEC mezőnyt.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jó tudni, hogy vannak dolgok, amik nem valtoznak, a bcs ranglista meg mindig nagyon szereti az Oregont...
Sebaj, hatha kicsit felrazza a fiukat, ez a mostani meccs kicsit mar fasultnak tunt. Bar abba szorakoztato belegondolni, hogy vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
Miután éppen két rangsorolt ellenfelet (közte a #3 csapatot) vert zsinórban az FSU 114-14-es összpontkülönbséggel, nem hiszem, hogy nagyon elferdült egy sorrend lenne ez. Az Oregonnak csak a Washington jutott, ez van. (Őket pedig az ASU legutóbb sokkal inkább bedózerolta, mint a Ducks, ami nem hivatkozási alap, csak érdekességként mondom.)
Lehet majd most bizonyítani az Oregonnak a UCLA-Stanford kiemelt páros ellen.

Pech amúgy (mármint a Ducks-Buckeyes párosnak), hogy az FSU-nak két kör múlva jön a jelenleg #7 Miami, akik egy mostani esetleges South Carolina elleni Mizzou vereség és a Stanford nem elképzelhetetlen Oregon State elleni idegenbeli veresége esetén 5. helyre is feljöhetnek. Márpedig a Miamit is agyon fogja verni a Seminoles, iszonyatosan túlértékeltek egy Florida és egy North Carolina elleni elleni kínkeserves win után. Al Golden az egyik kedvenc HC-m, nem kívánom nekik, de sztem egy oltári nagy kijózanító pofon jön hamarosan.

Az Ohio State fanok is kezdhetnék az összeesküvés-elméleteket gyártani mert 19 győztes meccs után egy 4. hely furán néz ki... Pedig a Wisconsin elleni win sokkal többet ér sztem, mint elsőre látszik. Nagyon állat a Badgers, egy Stave térdelésen és egy elrontott Buckeyes elleni 4. negyeden múlt sztem a veretlen szezonjuk.

A Baylor menetrend-erősségét meg hagyjuk már. Csodás a 70 pontos sorozat, csak már jöhetne egy közepesnél jobb csapat szembe velük. A Kansas State talán ilyen volt, hirtelen nem is volt dominancia, csak egy 446-445-ös yardarány. sztem jó helyen vannak, egyelőre.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
 bowl.hu/ncaa_rangsor

vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
ez a Baylorra ugyanúgy igaz, akiket ráadásul az egy vereséges Stanford mögé voltak képesek rangsorolni, szóval a Pac-12 sajtója se annyira rossz már, sőtjjncaa
Voltunk mi már valaha is ennyire elöl? Szerintem nem, de erősíts meg JJ.
Baylorról van szó természetesen 😀Shawn84
a BCS-érában természetesen nem, 1953-ban volt a Bears harmadik szezon közben, a legjobb helyezés az év végén a kilencedik, ez 1951-ben jött össze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
 bowl.hu/ncaa_rangsor

vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
ez a Baylorra ugyanúgy igaz, akiket ráadásul az egy vereséges Stanford mögé voltak képesek rangsorolni, szóval a Pac-12 sajtója se annyira rossz már, sőtjjncaa
Voltunk mi már valaha is ennyire elöl? Szerintem nem, de erősíts meg JJ.
Baylorról van szó természetesen 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
ez a Baylorra ugyanúgy igaz, akiket ráadásul az egy vereséges Stanford mögé voltak képesek rangsorolni, szóval a Pac-12 sajtója se annyira rossz már, sőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jó tudni, hogy vannak dolgok, amik nem valtoznak, a bcs ranglista meg mindig nagyon szereti az Oregont...
Sebaj, hatha kicsit felrazza a fiukat, ez a mostani meccs kicsit mar fasultnak tunt. Bar abba szorakoztato belegondolni, hogy vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
Balszerencsétek ráadásul, hogy a minden évben (legtöbbször indokolatlanul) agyonhypeolt FSU van előttetek.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó tudni, hogy vannak dolgok, amik nem valtoznak, a bcs ranglista meg mindig nagyon szereti az Oregont...
Sebaj, hatha kicsit felrazza a fiukat, ez a mostani meccs kicsit mar fasultnak tunt. Bar abba szorakoztato belegondolni, hogy vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 868 — megbékéltem tom bradyvel
A válogatás remek, de ezektől a rock zenéktől kész vagyok. Ez valami iratlan szabály, hogy highlight videó alá rockot kell keverni? 😊GRAFI
sokkal jobb lenne Bruno Mars 😀braxa88
szerintem mehetne alá például hans zimmer féle komolyabb filmzenék, mint , de tény, hogy gyorsabb és egyszerűbb behajintani a vágóprogramba a gépünkön levő betty love - itt vagyok veled zenét és társait.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
A válogatás remek, de ezektől a rock zenéktől kész vagyok. Ez valami iratlan szabály, hogy highlight videó alá rockot kell keverni? 😊GRAFI
sokkal jobb lenne Bruno Mars 😀
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A válogatás remek, de ezektől a rock zenéktől kész vagyok. Ez valami iratlan szabály, hogy highlight videó alá rockot kell keverni? 😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
na most az egyszer még nem várok a megosztással a cikk felkerüléséig, szerintem egész jó lett, ha tetszik, dobjatok rá egy lájkot, ahol lehet



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 736 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Illustrated félidei All-American válogatottja:
 sportsillustrated.cnn.com/college-football/photos/1310/2013-midseason-all-america-team/1/
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
nem jött be a motivációs technika 😊





ncaa podcast és válogatás a múlt forduló legjobb jeleneteiből holnap


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 328
a legostobább játék:

 mgoblog.com/content/picture-pages-dumbest-play-history-football

choose life
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Mizu van Biletnikoff-ügyben:  collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/10/13/mid-season-biletnikoff-check-whos-leading-the-pack/

és Butkus-ügyben:http://collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/10/13/mid-season-butkus-check-whos-leading-the-pack/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Itt a podcast, ha esetleg valaki más topicban nem vette volna észre
https://bowl.hu/images/cache/uploads/514648cfa169aa9a1066f5247dae3858.jpg
NCAA körkép, 6-7. játékhét | Bowl.hu
Új sorozatunkban hétről-hétre videós összefoglalóval, podcasttel és programajánlóval jelentkezünk.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Osztom Fucu véleményét szerintem is nagyon rendben van! Csak így tovább!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
ez kurva jó JJ és nem csak a kezdés miatt mondom 😊Fucu
a hangsávot elrontottam viszont, de legalább tudom mi a gond, legközelebb jobb lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez kurva jó JJ és nem csak a kezdés miatt mondom 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter