NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
ez igen. néhol majdnem hanyatt dobtam magam a röhögéstőlDrip
hol? az RB1 és a CB1 max a gázos, a TE-sor so-so


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ez igen. néhol majdnem hanyatt dobtam magam a röhögéstől

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
Phil Steele's 2013 Preseason All-American Team:
 www.philsteele.com/Blogs/2013/JUN13/DBJune05.html
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
nem áll jól a Houston szénája, Sims után DeWayne Peace is távozik (tanulmányi gondok) így a #1 RB után a tavalyi #1 WR sincs már náluk.Höri
olyannyira nem, hogy mivel a stadionjukat már ledózerolták, hogy 2014-re felhúzzanak a helyére egy újat, 2 hazai meccsüknek sincs még mindig helye 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem áll jól a Houston szénája, Sims után DeWayne Peace is távozik (tanulmányi gondok) így a #1 RB után a tavalyi #1 WR sincs már náluk.

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Top 200 College Football Recruits for 2014: Interactive Map
(nem kell rá biblia-ként nézni - és elvileg nem is teljes, de azért ötletes)
 bleacherreport.com/articles/1659569-top-200-college-football-recruits-for-2014-interactive-map

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
 www.origo.hu/tudomany/20130523-buzz-aldrin-a-marsutazasrol.html

Buzz Aldrin: "De mindez csak a kikapcsolódás egyik formája, éppen olyan, mint az én időmben a Notre Dame és a Lone Ranger közötti focimeccsek voltak"

rögtön sejtettem, hogy ilyet a jó öreg Buzz nem mondhatott, rá is kerestem gyorsan az eredeti szövegre: "But it obviously is a distraction, just like the Notre Dame football team and the Lone Ranger were for me growing up."

hadd ne kommentáljam ezt bővebben...jjncaa
Atyaisten, az Origo, ami mértékadó hírportálnak akarja eladni magát... És a tudomány rovatban 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
 www.origo.hu/tudomany/20130523-buzz-aldrin-a-marsutazasrol.html

Buzz Aldrin: "De mindez csak a kikapcsolódás egyik formája, éppen olyan, mint az én időmben a Notre Dame és a Lone Ranger közötti focimeccsek voltak"

rögtön sejtettem, hogy ilyet a jó öreg Buzz nem mondhatott, rá is kerestem gyorsan az eredeti szövegre: "But it obviously is a distraction, just like the Notre Dame football team and the Lone Ranger were for me growing up."

hadd ne kommentáljam ezt bővebben...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
még szebb lett a visszaszámolós főoldal 😊
 www.usatoday.com/topic/980e11db-b6b3-49f3-9ccf-ed0fe5ea7193/college-football-countdown/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nick Harwell pedig Kansasbe tart! Őt letartóztatás miatt tette ki a Miami OH, pedig a legjobb játékosuk.
tavaly 9 meccs alatt 870 yard, előtte teljes szezonban 1425

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
jobban jár ha talál magának egy bajnokesélyes gárdát, remélhetőleg nagyobb sikerrel mint Silas Redd 😀Höri
Mondanám, hogy mehet Sumlin után az A&M-hez, de RB-ből elég jól el van látva az Aggies.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Charles Sims elhagyta a Houstont... elvileg akárhová aláírhat mivel diplomásHöri
azt írják több helyen is, hogy első körös prospect, hááát...
van RB-hiányos NFL csapat, akit a Supplemental Drafton érdekelhet egy 2. körösért?jjncaa
szerintem nincs, a 2. körhöz azért kurva jónak kell lenni és ez nem 1200 net yardot jelent a C-Usában...

jobban jár ha talál magának egy bajnokesélyes gárdát, remélhetőleg nagyobb sikerrel mint Silas Redd 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Charles Sims elhagyta a Houstont... elvileg akárhová aláírhat mivel diplomásHöri
azt írják több helyen is, hogy első körös prospect, hááát...

van RB-hiányos NFL csapat, akit a Supplemental Drafton érdekelhet egy 2. körösért?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Charles Sims elhagyta a Houstont... elvileg akárhová aláírhat mivel diplomás

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
a teljes 2013-14-es bowl-menetrend
 footballbowlassociation.com/media/news/130522fbaschedule.pdf


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Freaks List: The 20 craziest athletes in college football
 www.cbssports.com/collegefootball/story/22278381/freaks-list-the-20-craziest-athletes-in-college-football

minden évben kötelező olvasmány, tavaly Hunt volt az első


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Olyan cikksorozat található valahol vagy szokott lenni ahol csapatonként végigmennek, kitől mit lehet várni? Tudom itt a Bowl.hu-n is szokott lenni de kintieket is megnézném mit mondanak. Több szem többet lát alapon.Shawn84
JJ is egy ilyet linkelt. 😊 Az FBS mind a 125 csapatáról lesz hasonló írás, minden nap jön egy újabb a szezon kezdetéig. Eredetileg a Pre-Snap Read blogot vezette az illető, tavaly állt tovább a USA Today-hez.

A CFN-nek is van hasonló sorozata, de itt random jönnek a csapatok ismertetői (napi 1-2), nem rangsor alapján:
 cfn.scout.com/vassadi
Én kérek elnézést 😀 Csak hamar felületesen átfutottam, nem olvastam még el. Azt hittem valamiért, hogy konf előzetes. De akkor köszi szépen. Mentem az oldalt.Shawn84
itt a gyűjtőoldal, ezt kell könyvjelzőzni
 www.usatoday.com/topic/980e11db-b6b3-49f3-9ccf-ed0fe5ea7193/college-football-countdown/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
ESPN, Twitter Expand Tie-Up
 online.wsj.com/article/SB10001424127887323716304578481462753585002.html?mod=WSJ_hps_LEFTTopStories

ESPN, which is majority-owned by Walt Disney Co., plans to show video-highlight clips on Twitter of major sports events in the coming year, including from soccer matches leading up to the World Cup, college football and the X Games extreme-sports tournaments. People can watch the video clips on Twitter's website and mobile apps shortly after the action happens on TV.



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tudtok linkelni egy statot, hogy melyik csapatban mennyi kezdőjátékos maradt?Höri
 gamedayr.com/gamedayr/2013-college-football-preview-phil-steele-breaks-down-returning-starters-for-all-125-teams-graph/
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudtok linkelni egy statot, hogy melyik csapatban mennyi kezdőjátékos maradt?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
ez lenne a legjobb megoldás
 www.cbssports.com/collegefootball/blog/eye-on-college-football/22225609/nick-saban-is-in-favor-of-five-conferences-playing-each-other

az 5 elit konf megalakítana egy farmligaszerűséget, a footballjunkie-k nézhetnék azt, én meg nyugodtan követhetném az ncaa-t 😊

szerk.: iszonyat nagy pletyka, de nem fantázia szüleménye, hogy egyes AD-k a kieséses/feljutásos rendszer bevezetését szorgalmazzák...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Helyzetkép a transzferelni vágyó QB-król:
 collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/05/08/nc-state-usf-in-play-for-another-transfer-qb-too/empty taxi
az Okie State-s Wes Lunt csatlakozott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Helyzetkép a transzferelni vágyó QB-król:
 collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/05/08/nc-state-usf-in-play-for-another-transfer-qb-too/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
H látják a köv szezont a fogadóirodák?
 collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/05/08/bama-bigger-post-spring-betting-favorite/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.cbssports.com/collegefootball/bowls/predictions
Pff.