NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Olyan cikksorozat található valahol vagy szokott lenni ahol csapatonként végigmennek, kitől mit lehet várni? Tudom itt a Bowl.hu-n is szokott lenni de kintieket is megnézném mit mondanak. Több szem többet lát alapon.Shawn84
JJ is egy ilyet linkelt. 😊 Az FBS mind a 125 csapatáról lesz hasonló írás, minden nap jön egy újabb a szezon kezdetéig. Eredetileg a Pre-Snap Read blogot vezette az illető, tavaly állt tovább a USA Today-hez.

A CFN-nek is van hasonló sorozata, de itt random jönnek a csapatok ismertetői (napi 1-2), nem rangsor alapján:
 cfn.scout.com/vassadi
Én kérek elnézést 😀 Csak hamar felületesen átfutottam, nem olvastam még el. Azt hittem valamiért, hogy konf előzetes. De akkor köszi szépen. Mentem az oldalt.Shawn84
itt a gyűjtőoldal, ezt kell könyvjelzőzni
 www.usatoday.com/topic/980e11db-b6b3-49f3-9ccf-ed0fe5ea7193/college-football-countdown/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
ESPN, Twitter Expand Tie-Up
 online.wsj.com/article/SB10001424127887323716304578481462753585002.html?mod=WSJ_hps_LEFTTopStories

ESPN, which is majority-owned by Walt Disney Co., plans to show video-highlight clips on Twitter of major sports events in the coming year, including from soccer matches leading up to the World Cup, college football and the X Games extreme-sports tournaments. People can watch the video clips on Twitter's website and mobile apps shortly after the action happens on TV.



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
tudtok linkelni egy statot, hogy melyik csapatban mennyi kezdőjátékos maradt?Höri
 gamedayr.com/gamedayr/2013-college-football-preview-phil-steele-breaks-down-returning-starters-for-all-125-teams-graph/
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudtok linkelni egy statot, hogy melyik csapatban mennyi kezdőjátékos maradt?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
ez lenne a legjobb megoldás
 www.cbssports.com/collegefootball/blog/eye-on-college-football/22225609/nick-saban-is-in-favor-of-five-conferences-playing-each-other

az 5 elit konf megalakítana egy farmligaszerűséget, a footballjunkie-k nézhetnék azt, én meg nyugodtan követhetném az ncaa-t 😊

szerk.: iszonyat nagy pletyka, de nem fantázia szüleménye, hogy egyes AD-k a kieséses/feljutásos rendszer bevezetését szorgalmazzák...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Helyzetkép a transzferelni vágyó QB-król:
 collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/05/08/nc-state-usf-in-play-for-another-transfer-qb-too/empty taxi
az Okie State-s Wes Lunt csatlakozott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Helyzetkép a transzferelni vágyó QB-król:
 collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/05/08/nc-state-usf-in-play-for-another-transfer-qb-too/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
H látják a köv szezont a fogadóirodák?
 collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/05/08/bama-bigger-post-spring-betting-favorite/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.cbssports.com/collegefootball/bowls/predictions
Pff.

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Olyan cikksorozat található valahol vagy szokott lenni ahol csapatonként végigmennek, kitől mit lehet várni? Tudom itt a Bowl.hu-n is szokott lenni de kintieket is megnézném mit mondanak. Több szem többet lát alapon.Shawn84
JJ is egy ilyet linkelt. 😊 Az FBS mind a 125 csapatáról lesz hasonló írás, minden nap jön egy újabb a szezon kezdetéig. Eredetileg a Pre-Snap Read blogot vezette az illető, tavaly állt tovább a USA Today-hez.

A CFN-nek is van hasonló sorozata, de itt random jönnek a csapatok ismertetői (napi 1-2), nem rangsor alapján:
 cfn.scout.com/vassadi
Én kérek elnézést 😀 Csak hamar felületesen átfutottam, nem olvastam még el. Azt hittem valamiért, hogy konf előzetes. De akkor köszi szépen. Mentem az oldalt.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Olyan cikksorozat található valahol vagy szokott lenni ahol csapatonként végigmennek, kitől mit lehet várni? Tudom itt a Bowl.hu-n is szokott lenni de kintieket is megnézném mit mondanak. Több szem többet lát alapon.Shawn84
JJ is egy ilyet linkelt. 😊 Az FBS mind a 125 csapatáról lesz hasonló írás, minden nap jön egy újabb a szezon kezdetéig. Eredetileg a Pre-Snap Read blogot vezette az illető, tavaly állt tovább a USA Today-hez.

A CFN-nek is van hasonló sorozata, de itt random jönnek a csapatok ismertetői (napi 1-2), nem rangsor alapján:
 cfn.scout.com/
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Olyan cikksorozat található valahol vagy szokott lenni ahol csapatonként végigmennek, kitől mit lehet várni? Tudom itt a Bowl.hu-n is szokott lenni de kintieket is megnézném mit mondanak. Több szem többet lát alapon.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
elkezdődött a visszaszámlálás
 www.usatoday.com/story/sports/ncaaf/2013/05/06/georgia-state-college-football-countdown-2013-preview-trent-miles/2138725/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Akkor sorry, facebookon félreinformáltak 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
annyira nem lehet új, mert ezt viselték már az Army ellen is decemberben



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Új NAVY sisak:
 sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/934868_439949919430667_408640222_n.jpg

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
NCAA pénzügyek
 www.ncaapublications.com/productdownloads/2012RevExp.pdfjjncaa
Nem mintha meglepne, de az, hogy az alacsonyabb osztályú futballnak is magasabb költségvetési számai vannak, mint az ÖSSZES többi sportnak...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
NCAA pénzügyek
 www.ncaapublications.com/productdownloads/2012RevExp.pdf


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/242469_amerikai_alom
Az én esetem különleges, gyakorlatilag profiként élek egyetemista életet. Az ösztöndíjamból élek, így a saját bőrömön érzem, hogy van pénzük futballra
vizsgálat indul!Höri
Old Dominionból lett Norfolk Egyetem, nájsz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.rangado.hu/tartalom/cikk/242469_amerikai_alom
Az én esetem különleges, gyakorlatilag profiként élek egyetemista életet. Az ösztöndíjamból élek, így a saját bőrömön érzem, hogy van pénzük futballra
vizsgálat indul!

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Hmmm a 4 korábbi BCS bowl mellett a Cotton Bowl és a Chick-fil-A Bowl lesz része (melyet mostantól Chick-fil-A Peach Bowlnak hívnak) az elődöntős rotációnak.
 espn.go.com/college-football/story/_/id/9208306/chick-fil-bowl-become-chick-fil-peach-bowlempty taxi
A Cotton biztos befutó volt, a Chick mellett a Capital One és esetleg a Holiday aspirálhatott volna, de Floridának már kijutott a jóból, San Diego pedig nem SEC-zóna.
Nem arról volt szó, hogy létrehoznak egy új bowlt az egyik rotációs elődöntőre?Dzsokijuing
nem
annak viszont örülök, hogy a Chick-fil-A nem sajátíthatja ki tovább a bowl nevét, Rose-Sugar-Orange-Fiesta-Cotton-Peach jó ez így


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 134 — Saturday Night Lights
Hmmm a 4 korábbi BCS bowl mellett a Cotton Bowl és a Chick-fil-A Bowl lesz része (melyet mostantól Chick-fil-A Peach Bowlnak hívnak) az elődöntős rotációnak.
 espn.go.com/college-football/story/_/id/9208306/chick-fil-bowl-become-chick-fil-peach-bowlempty taxi
A Cotton biztos befutó volt, a Chick mellett a Capital One és esetleg a Holiday aspirálhatott volna, de Floridának már kijutott a jóból, San Diego pedig nem SEC-zóna.
Nem arról volt szó, hogy létrehoznak egy új bowlt az egyik rotációs elődöntőre?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Hmmm a 4 korábbi BCS bowl mellett a Cotton Bowl és a Chick-fil-A Bowl lesz része (melyet mostantól Chick-fil-A Peach Bowlnak hívnak) az elődöntős rotációnak.
 espn.go.com/college-football/story/_/id/9208306/chick-fil-bowl-become-chick-fil-peach-bowl


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
miért nem kérték meg Igort, hogy tervezzen egy logót?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
A playoff logókon is dolgozhattak volna még egy kicsit... 😛DoM
a harmadikat az ESPN terveztette, a másikat hármat egy a BCS által erre felkért dizájnercégjjncaa
A másodikat majdhogynem tőlünk lopták 😛, perelünk.Dzsokijuing
már simán vezetett a negyedik, de szervezőbiztosság állítása szerint 50e szavazattal meghekkelték a szavazást (egy austini IP cimről), így mily meglepő, most a harmadik áll nyerésre....


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal