All-star meccsek 2015

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
2015 SENIOR BOWL
NFL Network:  www.vipleague.me/american-football/278767/1/senior-bowl-live-stream-online.html
kickoff: 22 óra
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ja és a két első körös Kevin White-ra is fogadnék 😊baggio
És vajon ki viszi majd el Owamagbe Odighizuwat? Szerintem a kiejthetetlen neve miatt lehet csúszni fog. 😀iktriad
majd a Jets elviszi ők szeretik az ilyen unikumokat 😊Drip
Idenemkellpali biztos örülne, ha lenne valakinek nálánál is borzasztóbb neve a csapatban. 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
ezt most ugyan miért adták vissza,,,,,,,,,,,,?dande
Nem ért földet a labda, miután felpattant Crowderről, ezért nem minősült muffed puntnak, így viszont kick catch interference volt a védők részéről, mert ugyanúgy lehetőséget kellett volna biztosítaniuk a returnernek a labda elkapására, mintha első szándékból akarta volna megfogni.

Vagy Petty interceptionjére gondoltál? :p
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 871 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ja és a két első körös Kevin White-ra is fogadnék 😊baggio
És vajon ki viszi majd el Owamagbe Odighizuwat? Szerintem a kiejthetetlen neve miatt lehet csúszni fog. 😀iktriad
majd a Jets elviszi ők szeretik az ilyen unikumokat 😊

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ja és a két első körös Kevin White-ra is fogadnék 😊baggio
És vajon ki viszi majd el Owamagbe Odighizuwat? Szerintem a kiejthetetlen neve miatt lehet csúszni fog. 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
ja és a két első körös Kevin White-ra is fogadnék 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként szerintem igencsak sanszos, hogy Petty majd Nashvilleben köt ki a 2. körben...iktriad
mármint felcserélnek majd érte az első kör végére, ahogy szokásbaggio
Nem kell nagyon, övék a 2/1es pick. 😀iktriad
a 2012-es drafthoz hasonló szituációra gondoltam: kimegy hamar a két top QB (Winston és Mariota), meglepetésre a top 10-ben még egy irányító (Hundley), majd egy felcsere még az 1/22 környékére mikor sokan már azt gondolják, hogy arra a napra ennyi volt a QB-kbőlbaggio
Hundleyt valaki kiviszi a Top 10ben? Az vicces lesz. 😀

ezt most ugyan miért adták vissza,,,,,,,,,,,,?dande
Mercy rule. Vagy csak ALAMIZSNA. ALAMIZSNA. 😀😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
nesze nektek Petty
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezt most ugyan miért adták vissza,,,,,,,,,,,,?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Egyébként szerintem igencsak sanszos, hogy Petty majd Nashvilleben köt ki a 2. körben...iktriad
mármint felcserélnek majd érte az első kör végére, ahogy szokásbaggio
Nem kell nagyon, övék a 2/1es pick. 😀iktriad
a 2012-es drafthoz hasonló szituációra gondoltam: kimegy hamar a két top QB (Winston és Mariota), meglepetésre a top 10-ben még egy irányító (Hundley), majd egy felcsere még az 1/22 környékére mikor sokan már azt gondolják, hogy arra a napra ennyi volt a QB-kből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
van aki már a Coltsban érzi magát 😛 ha már AFC South 😀dande
Nekem Ace Sanders ugrott be egyből a Cowboys ellen. Mondjuk az is AFC South. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
van aki már a Coltsban érzi magát 😛 ha már AFC South 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dezmin Lewis a Central Arkansasról, újabb FCS villanás. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
váháhááááá
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként szerintem igencsak sanszos, hogy Petty majd Nashvilleben köt ki a 2. körben...iktriad
mármint felcserélnek majd érte az első kör végére, ahogy szokásbaggio
Nem kell nagyon, övék a 2/1es pick. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként szerintem igencsak sanszos, hogy Petty majd Nashvilleben köt ki a 2. körben...iktriad
ilyesmire én is gondoltam, és így esetleg mi tudnánk velük valamit variálni ha nekik nem Mariota kell és Winstont vitte a TB
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
David Johnson nagyon igyekszik, hogy ne Jaquiski Tartt legyen idén az első FCSes, akit majd draftolnak.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Egyébként szerintem igencsak sanszos, hogy Petty majd Nashvilleben köt ki a 2. körben...iktriad
mármint felcserélnek majd érte az első kör végére, ahogy szokás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként szerintem igencsak sanszos, hogy Petty majd Nashvilleben köt ki a 2. körben...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
boyle 😀Adirotor
köszi láttuk kiírva a nevét 😉 :pdande
hittem hogy legalább itt nem ugatják le egymást az emberek de mit vártamAdirotor
Nyugi láttad ezt a jelet 😉 de akkor bocs és peace
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mégha finom lenne 😊 remélem jövőre mininum a Hershey's lesz a főszponzor
a múlt heti all-star gálákon is jól ment az fcs-eseknek, iktriad nagy draftja lehet az ideibaggio
És Varga, Tartt vagy Hodges még elő se került ma. 😀
Mondjuk Bryan Bennett lehet lehúzza a FCSeket a 3. negyedben.... 😀😀
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
boyle 😀Adirotor
köszi láttuk kiírva a nevét 😉 :pdande
hittem hogy legalább itt nem ugatják le egymást az emberek de mit vártam
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
mégha finom lenne 😊 remélem jövőre mininum a Hershey's lesz a főszponzor
a múlt heti all-star gálákon is jól ment az fcs-eseknek, iktriad nagy draftja lehet az idei


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
boyle 😀Adirotor
köszi láttuk kiírva a nevét 😉 :p
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
boyle 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De felidegesítenek ezek a mezek.
Amúgy is fáradt vagyok figyelni.
Petty mikor jön?Bazzani
+1
Buzi reese