All-star meccsek 2015

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
2015 SENIOR BOWL
NFL Network:  www.vipleague.me/american-football/278767/1/senior-bowl-live-stream-online.html
kickoff: 22 óra
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3 and out
a Western Ontario gyerek TFL, harmadikra meg ZaDarius QB hit, deflekció.

negyed vége

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3 and out, 3. és 1-re Tony Washington taposta le a futást.

Oregon tackles, oregon tackles everywhere

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
puntoltak a nyugatiak pár 1st down után.
ZaDarius és a VT-s Bonner is sackelt egyet Kelly-n, aki borzasztóan mozog 😊 egy harmadik és hosszút megcsináltak ugyan Austin Hillel az arizonai barátsgá jegyében.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
eddig a keletre mixelők örülhetnek.

komoly John Miller hype vanHöri
szép L'ville run lesz idén (is) a drafton 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
eddig a keletre mixelők örülhetnek.

komoly John Miller hype van

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
pedig Dargan már két szerelésnél jár 😊 16. meccse a szezonban...baggio
Ez most jó strem, köszi érte 😊
Dargan kezdő lesz NFL szinten, soha nem lesz a legismertebb, de nagyon megbízható, kemény, remekül szerelő, labdaérzékkel megáldott SS, kevés ilyen van a ligában.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
pedig Dargan már két szerelésnél jár 😊 16. meccse a szezonban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
de megy, most frissítettembaggio
Akkor csak nálam nem jó :S
Köszi!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
de megy, most frissítettem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Sajnos nem megy az ESPN2 stream, valaki esetleg tudna adni egy működőt?
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cato ennyire nem NFL kompatibilis?dande
ha Boyd buta az NFL-hez, akkor Cato se reménykedjen szerintem.

Kár értükHöri


Így értem....😕
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cato ennyire nem NFL kompatibilis?dande
ha Boyd buta az NFL-hez, akkor Cato se reménykedjen szerintem.

Kár értük

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cato ennyire nem NFL kompatibilis?

Dargant én is csípem.

Amúgy miért ne lehetne a két streamet egyszerre nézni 😀?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem baggio ellen beszélve, az NFLPA Bowlról már annak is örülnek, ha draftolnak valakit, míg a Shrine Game sok hátsó köröse mellett rendre becsúszik pár 3. körös is minden évben.
Höri
Pl. Bryan Anger 2012ben. 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem baggio ellen beszélve, az NFLPA Bowlról már annak is örülnek, ha draftolnak valakit, míg a Shrine Game sok hátsó köröse mellett rendre becsúszik pár 3. körös is minden évben.

Az NFLPA rostereit végignéztem és 15 játékosnak adott a CBS nem-udfa értéket, ők azok:
Cody Riggs, CB, Notre Dame 4-5. kör
Erick Dargan, S, Oregon 4-5. kör (hulkenstein kedvence)
Brandon Bridge, QB, South Alabama 5. kör
Jarvis Harrison, OG, Texas A&M 5. kör
Deshazor Everett, CB, Texas A&M 5-6. kör
JR Tavai, LB, Southern California 6. kör
Marcus Murphy, RB, Missouri 6. kör
Jahwan Edwards, RB, Ball State 6-7. kör
Troy Hill, CB Oregon, 6-7. kör
Mike Sadler, P, Michigan State 6-7. kör
Zack Wagenmann, DE, Montana 7. kör
Brock Hekking, DE, Nevada 7-FA
Terrance Plummer, LB, Central Florida 7-FA
De'Ante Saunders, CB, Tennessee State 7-FA
Malcolm Agnew, RB, Southern Illinois 7-FA
Eric Tomlinson, TE, UTEP 7-FA

a Shrine Game-n azért sokkal jobb a helyzet.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De a kimenő cikkben úgy látom 20:00 órai kezdés maradt?! 😕danyly
megkevertem szerintem Hörit is, a jót átírta rosszra, de most kijavítottam 😊 22-kor kezdődik mindkettőbaggio
ja, ráadásul gyorsan felmentem a hivatalos oldalra ahol ki van írva, hogy 8-kor kapunyitás, 10-kor meccs. nem könnyű 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
De a kimenő cikkben úgy látom 20:00 órai kezdés maradt?! 😕danyly
megkevertem szerintem Hörit is, a jót átírta rosszra, de most kijavítottam 😊 22-kor kezdődik mindkettő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De a kimenő cikkben úgy látom 20:00 órai kezdés maradt?! 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Melyiket érdemesebb nézni: a Shrine Game-et v. a Collegiate Bowl-t (ha már egy időben lesz)?danyly
meg kell nézni a kereteket, aztán kinek melyik szimpatikusabb, az alapján dönteni (bár a Shrine-é nyilvánvalóan erősebb)
 www.shrinegame.com/Teams
 collegiate.nflpa.com/rosters/

előbbin a QB-k Dylan Thompson, Taylor Kelly, Cody Fajardo, Taylor Heinicke, Anthony Boone, Mason Hutson + Devin Gardner már WR-ként edz (egy scout azt mondta, hogy ilyen gyenge társaságot régen látott), utóbbin Rakeem Cato, Cole Stoudt, Jerry Lovelocke, Andrew Hendrix, Brandon Bridge és Jameill Showers

én pl. biztos, hogy az NFLPA Bowlt nézem, mert három szimpatikus feka irányító teljesítménye is érdekel (Cato, Lovelocke, Bridge)

szerk.: ja most látom, hogy elírtam, 22-kor kezdődnek a mérkőzésekbaggio
Én meg az előbbit mert ott van Mason. :p
De persze a többiek is érdekelnek.
Köszi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Melyiket érdemesebb nézni: a Shrine Game-et v. a Collegiate Bowl-t (ha már egy időben lesz)?danyly
meg kell nézni a kereteket, aztán kinek melyik szimpatikusabb, az alapján dönteni (bár a Shrine-é nyilvánvalóan erősebb)
 www.shrinegame.com/Teams
 collegiate.nflpa.com/rosters/

előbbin a QB-k Dylan Thompson, Taylor Kelly, Cody Fajardo, Taylor Heinicke, Anthony Boone, Mason Hutson + Devin Gardner már WR-ként edz (egy scout azt mondta, hogy ilyen gyenge társaságot régen látott), utóbbin Rakeem Cato, Cole Stoudt, Jerry Lovelocke, Andrew Hendrix, Brandon Bridge és Jameill Showers

én pl. biztos, hogy az NFLPA Bowlt nézem, mert három szimpatikus feka irányító teljesítménye is érdekel (Cato, Lovelocke, Bridge)

szerk.: ja most látom, hogy elírtam, 22-kor kezdődnek a mérkőzések


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Melyiket érdemesebb nézni: a Shrine Game-et v. a Collegiate Bowl-t (ha már egy időben lesz)?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Shrine Game nagyon várós. Az edzéseket uralta 2 FCSes játékos, A Westben a RB John Crockett, -aki Bisonnal múlt szombaton megint bajnok lett- egy igazi jelenség a helyszínen lévők beszámolói szerint, amellett hogy megállíthatatlan, 50 yardos sprinteket vág el egy csapattársa jó playénél, hogy gratuláljon neki. 😀 A cseréje a szintén FCSből (South Dakota State)érkező Zach Zenner mellesleg 3 db 2000+ futott yardos szezon a háta mögött jött erre a meccsre.

Az Easteben pedig a William & Marys Tre McBride homályosít el mindenkit. Ahogy azt sokan várták is tőle. A keletieknél pályán lesz az év FCS védője, Kyle Emaunel az NDSUból, valamint 1 egykori Walter Peyton díjas(FCS Heisman), aki az elmúlt 2 évet már az első osztályban töltötte az Old Dominionnal, Taylor Heinicke.

Mindkét csapatot két egykori NFL HC edzette: A Westet Jim Zorn(ex- Redskins), az Eastet (Samurai) Mike Singeltary(ex-49ers) készítette fel a héten.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
Négy kiemelt mérkőzés van, ahol a draftra készülő legjobb végzősök (adott esetben redshirted juniorok is) összemérhetik erejüket, ebből egyet már lejátszottak:  www.mohbowl.com/

Január 17-én, szombaton további kettő jön (egyazon időben, 22 órától - előbbi az NFL Networkön, utóbbi az ESPN2-n):





---

Január 24-én pedig a legismertebb és a legjobb, az NFL Networkön szintén 22 órai kezdettel:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
2015 SENIOR BOWL
NFL Network:  www.vipleague.me/american-football/278767/1/senior-bowl-live-stream-online.html
kickoff: 22 óra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal