Week 1

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
College overtime-ot az NFL-be is!

És ezt nem csak azért mondom, mert a Packers általában szar a hosszabbításokban 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
és akkor Monday Night Football!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
a UCLA pedig 44-10-es hátrányból fordított 17 perc alatt... 😀 hihetetlen az NCAA, ha ez még kérdés lett volna
baggio
Sajnos nem láttam élőben, de most az összefoglalót megnéztem. Kemény volt 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
a UCLA pedig 44-10-es hátrányból fordított 17 perc alatt... 😀 hihetetlen az NCAA, ha ez még kérdés lett volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
megy az adok-kapok a VT-WV meccsen, 4. negyedben 24-24. Go WV!!!!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
a mai dupla





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/Bowlhu/status/904204645807136769
baggio
4 FCS győzelem a hétvégén FBS csapat ellen, kezdésnek nagyon szép. A 4. W ráadásul nem is volt upset, mert a címvédő James Madison volt a favorit(!) az East Carolina otthonában, és 20 ponttal nyert is a Dukes
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 170
Lehet ez csak nekem újdonság, de az egyik extra pontnál a USC LS-e egy vak fiú volt. Tökéletesen végezte el és jó is volt az extra pont. (Persze a Western Michigan játékosai nem is próbálták megakadályozni.) Mindig bírtam ezekben a yenkikben, hogy mennyire adnak az ilyesmire.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
 twitter.com/Bowlhu/status/904204645807136769


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Francois összeomlott, újabb INT a saját térfélen.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...a faxért nem tudunk egy normális rugót recruitolni már, aki 40y felettről is betalál.....2/4 FG, de 41 és 42 kihagyva, eldőlt volna a meccs.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
szeretem a Purdue-t is, na de hogy még a negyedik negyedben is vezetnek a Louisville ellen, az azért túlzás...
baggio
nem bánnád, ha kifogyna az anyag a kazánukból.
Alabama Niners
már 32-28, de így is sokkal szorosabb, mint vártam

a Baylor meg közben kikapott a Liberty-től...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
szeretem a Purdue-t is, na de hogy még a negyedik negyedben is vezetnek a Louisville ellen, az azért túlzás...
baggio
nem bánnád, ha kifogyna az anyag a kazánukból.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...és jött egy INT is, az FSU gyorsan szeretné ha lezárulna a meccs ezek szerint. A szinte hibátlan játékukról átálltak a hibák hibára halmozására.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 758 — No es importante
szeretem a Purdue-t is, na de hogy még a negyedik negyedben is vezetnek a Louisville ellen, az azért túlzás...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Harris TD majd 2point Ridley elkapással és hirtelen 21-7 ide!!!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
fumble!!!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mekkora punt block!!!
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Eddig elég szinvonalas a meccs, szoros végeredményt és Alabama győzelmet várok. Roll Tide!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Az Aguayóknak nagyon nem megy mostanában
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
picit eltűnt a florida offense (a cleveland elkapásig)
Löfli
igaz, eddig se ők tartották meccsbe a csapatot 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
picit eltűnt a florida offense (a cleveland elkapásig)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 158 — Bills & Dawgs fan
FG-k simán mennek a srácnak 50+ yardokról...
Tomcsik
jah, élete első mecccsén csak 50+ rúgott idáig 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
FG-k simán mennek a srácnak 50+ yardokról...

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 198 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
erről már nem maradtam le 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!