NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Week 14

1 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
ÉRDEKESEBB PÁROSÍTÁSOK

streamek
 forum.wiziwig.eu/threads/92458-2014-NCAA-Football-Week-14-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/
Big Ten Network:  xrxs.net/video/live-btn-1240.m3u8
Pac-12 Network (National):  xrxs.net/video/live-p12netw-2328.m3u8 -> további Pac12-es linkek:  xrxs.net/
(utóbbi kettőnél: VLC Player -> eszközök -> beállítások -> beállítások megtekintése: mind -> bemenet/kodekek -> hálózati gyorsítótárazás: 5000 ms // Link másolása a böngészőben -> VLC-ben ctrl+v és lejátszás)

friss eredmények:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.se/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
A 24 csapatos FCS playoff azért jobb rendszer. Ott van igazi tét is minden meccsemn, és nem csak az, hogy pl. kihez kerül az idahoi híres krumpli trófea -bár kétségtelenül utóbbi is nagy presztízzsel bír. Az FBS igazán tanulhatna tőlük.iktriad
jobb megnyerni egy bowlt, mint kizúgni a playoff első körében, maradjunk ennyibenbaggio
De ha elbukod azt a bowlt, kb. ugyanott vagy.iktriad
csak az egyik esetben egyetlen győztes van, a másiknál pedig 38


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 887 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 24 csapatos FCS playoff azért jobb rendszer. Ott van igazi tét is minden meccsemn, és nem csak az, hogy pl. kihez kerül az idahoi híres krumpli trófea -bár kétségtelenül utóbbi is nagy presztízzsel bír. Az FBS igazán tanulhatna tőlük.iktriad
jobb megnyerni egy bowlt, mint kizúgni a playoff első körében, maradjunk ennyibenbaggio
De ha elbukod azt a bowlt, kb. ugyanott vagy. És gondolj bele, milyen párosítésok lennének már az 1. playoff körben is, ha átültetnék az FBSbe is azt a rendszert.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
A 24 csapatos FCS playoff azért jobb rendszer. Ott van igazi tét is minden meccsemn, és nem csak az, hogy pl. kihez kerül az idahoi híres krumpli trófea -bár kétségtelenül utóbbi is nagy presztízzsel bír. Az FBS igazán tanulhatna tőlük.iktriad
jobb megnyerni egy bowlt, mint kizúgni a playoff első körében, maradjunk ennyiben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 887 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na látjátok, én nem ülök fel semmilyen bandwagon-re, marad az Illini meccse.... 😊csi77
ezt megfejelve a Chicago fansággal te valami egészen másmilyen sportot követhetsz idén, mint mondjuk én 😊 :pbaggio
Miért? Mindkettő 5-6-tal állt a forduló előtt, csak a Bearsnek nem járt volna bowl a győzelemért..... 😊

Amúgy vezet az Illini.csi77
látod milyen jó ez a bowl-rendszer? 😊 mindig van miért játszanibaggio
A 24 csapatos FCS playoff azért jobb rendszer. Ott van igazi tét is minden meccsen, és nem csak az, hogy pl. kihez kerül az idahoi híres krumpli trófea -bár kétségtelenül utóbbi is nagy presztízzsel bír. Az FBS igazán tanulhatna tőlük.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
kimaradt az xp, 13-0, ahogy sajnos a Kentucky is már ennyire vezet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szép jó estét mindenkinek, egy Mississippi State és/vagy Bama vereséget kívánok mára, no és persze egy Pitt W-t, kell a bowl meccs.
Amire kifejezetten kíváncsi vagyok, hogy az 5-6-os Oregon State mennyire megy neki a bowl meccsért a Ducks-nak. Persze helyi rangadó, de egy kis extra motiváció sem jön rosszul. Kinézem az Oregonból, hogy ilyenkor szúrják el a PO-t.
A Minnesota sztem megizzasztja a Badgers-t, de megverni nem fogja.
No és persze hajrá Utah State (kár a CSU-ért, de hát jó az AFA).


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Na látjátok, én nem ülök fel semmilyen bandwagon-re, marad az Illini meccse.... 😊csi77
ezt megfejelve a Chicago fansággal te valami egészen másmilyen sportot követhetsz idén, mint mondjuk én 😊 :pbaggio
Miért? Mindkettő 5-6-tal állt a forduló előtt, csak a Bearsnek nem járt volna bowl a győzelemért..... 😊

Amúgy vezet az Illini.csi77
látod milyen jó ez a bowl-rendszer? 😊 mindig van miért játszani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Egy pick a védőinktől a félpályán, majd 3 játékból TD. 14 -0 ide, megtáltosodtunk.....😊


Szerk: csak 13-0

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Na látjátok, én nem ülök fel semmilyen bandwagon-re, marad az Illini meccse.... 😊csi77
ezt megfejelve a Chicago fansággal te valami egészen másmilyen sportot követhetsz idén, mint mondjuk én 😊 :pbaggio
Miért? Mindkettő 5-6-tal állt a forduló előtt, csak a Bearsnek nem járt volna bowl a győzelemért..... 😊

Amúgy vezet az Illini.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Wildcats punt block, szenved nagyon a Louisville, 6-0 oda


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 794 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a két rivalry közül inkább az OSU-Michigant választottam. Nyilván Go BuckeyesDrip
hat rivalry megy jelenleg :pbaggio
jogos 😀
Én csak azt néztem, hogy egy időpontba lesz a Georgia-Georgia Tech és ez 😊

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 272 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
chubb 65 yardos futás, majd a 2&goalnál a 2 yardosnál elfumblizza...


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
a két rivalry közül inkább az OSU-Michigant választottam. Nyilván Go BuckeyesDrip
hat rivalry megy jelenleg :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Mijahelyzet a szí vonalla?
Bukàj kikap, Pennst. kikap, Pitt veri U, akkor... Warriors veri Buldogz, SanHozè nyer, nevada kikap akkó megvan az MWW, nèzzükmèg... go Epelecs go Gatőr go G.tekk ès Óbörn, ànnyi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 794 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a két rivalry közül inkább az OSU-Michigant választottam. Nyilván Go Buckeyes

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
kíváncsi vagyok, hogy az ACC hányat tud hozni az SEC elleni riválisokkal szemben (pláne úgy, hogy a Florida és a South Carolina is gyengélkedik), eddig mindhárom 18 órás meccsen vesztésre állnak csapatai...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Go Dawgs!
Sajnos dolgozom és nem látom a meccset. 😕
Majd felvételről.

De természetesen ez az egyik legfontosabb meccs idén. A rivalizálás az rivalizálás. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
OSU-ból és a Rozsomákoktól kik kandidálnak a Szeles Városba draftra?ThundersNFL
Ami közös bennük, hogy mindkettejük top prospect DE-jét, az OSU-s Noah Spence-t és a michigani Frank Clarkot is eltiltották, Spence drogfüggő, Clark meg asszonyverő.

Wolverines:
WR/TE Devin Funchess
LB Jake Ryan

Buckeyes:
DT Michael Bennett
WR Devin Smith
TE Jeff Heuerman


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
OSU-ból és a Rozsomákoktól kik kandidálnak a Szeles Városba draftra?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Hát ez sima liba volt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
Na látjátok, én nem ülök fel semmilyen bandwagon-re, marad az Illini meccse.... 😊csi77
ezt megfejelve a Chicago fansággal te valami egészen másmilyen sportot követhetsz idén, mint mondjuk én 😊 :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
mindjárt TD...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Na látjátok, én nem ülök fel semmilyen bandwagon-re, marad az Illini meccse.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 799 — !SuPeR6BoWL!
Wolverines QB INT-je hova akarta....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Na jó, rögtön egy teljesen homály interception Gardnertől. 😊