Week 14

1 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
ÉRDEKESEBB PÁROSÍTÁSOK

streamek
 forum.wiziwig.eu/threads/92458-2014-NCAA-Football-Week-14-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/
Big Ten Network:  xrxs.net/video/live-btn-1240.m3u8
Pac-12 Network (National):  xrxs.net/video/live-p12netw-2328.m3u8 -> további Pac12-es linkek:  xrxs.net/
(utóbbi kettőnél: VLC Player -> eszközök -> beállítások -> beállítások megtekintése: mind -> bemenet/kodekek -> hálózati gyorsítótárazás: 5000 ms // Link másolása a böngészőben -> VLC-ben ctrl+v és lejátszás)

friss eredmények:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.se/
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Mondjuk Simsnek sincsenek idegei. Három interceptionből, egy ilyen meccsen így visszajönni...
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Mariota x5 😊
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
b@szod Cooper!!!! Állat vagy!!!!Alabama Niners
De Kiffin még nagyobb... 😊 A lényeg, hogy bejött.

A végén még a tavalyi Iron Bowlt is sikerül felülmúlni. Vagy már sikerült.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ez szinte az mint tavaly McC to Cooper 99 yard
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Na ez után a play után kíváncsi vagyok mit tud kezdeni az Auburn.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kiffin tökös volt, h ezt bevállaltuk!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mi ez a meccs? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
b@szod Cooper!!!! Állat vagy!!!!
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
BESZAROK! COOPER
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Na, itt nem irigylem a bírót, tizenötször visszanézve is nehéz erre mit mondani. A salamoni döntés az incomplete lett volna, de azt nem lehetett már utólagJakehomer
miért nem? ha visszanézik bármi lehet, vagy rosszul tudom? (lehet)Alabama Niners
Megdönthetetlen bizonyíték kellett volna ahhoz, hogy megváltoztassák a döntést, az pedig nyilvánvalóan nem volt. Ez tényleg azon múlt, hogy elsőre mit ítéltek a bírók.vassadi
értem a megdönthetetlen bizonyíték fogalmát, csak ha nem volt birtoklás, márpedig az tuti nem volt, akkor az én logikám szerint lehetne incomplete.....mondjuk most már mindegy, ezt megúsztuk FG-al, menni kell és hozni TD-ket
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Na, itt nem irigylem a bírót, tizenötször visszanézve is nehéz erre mit mondani. A salamoni döntés az incomplete lett volna, de azt nem lehetett már utólagJakehomer
miért nem? ha visszanézik bármi lehet, vagy rosszul tudom? (lehet)Alabama Niners
Megdönthetetlen bizonyíték kellett volna ahhoz, hogy megváltoztassák a döntést, az pedig nyilvánvalóan nem volt. Ez tényleg azon múlt, hogy elsőre mit ítéltek a bírók.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na, itt nem irigylem a bírót, tizenötször visszanézve is nehéz erre mit mondani. A salamoni döntés az incomplete lett volna, de azt nem lehetett már utólagJakehomer
miért nem? ha visszanézik bármi lehet, vagy rosszul tudom? (lehet)Alabama Niners
Mert incomplete biztos nem volt

Perception is reality.
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Na, itt nem irigylem a bírót, tizenötször visszanézve is nehéz erre mit mondani. A salamoni döntés az incomplete lett volna, de azt nem lehetett már utólagJakehomer
miért nem? ha visszanézik bármi lehet, vagy rosszul tudom? (lehet)
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na, itt nem irigylem a bírót, tizenötször visszanézve is nehéz erre mit mondani. A salamoni döntés az incomplete lett volna, de azt nem lehetett már utólag

Perception is reality.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
várható volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ááááááááááááááááááááááá
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Akárhogy nézem, ez nem elkapás, csak az a baj, hogy a pályán hozott ítélet az volt...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
szerintem egyikük sem birtokolta...se INT se catch, incomplete... szerintem
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Nyert a Pitt, mehetnek bowlozni, 6-6-tal zárnak, mint a Miami...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Kurva fáradt vagyok, de muszáj látnom a végét ennek a meccsnek...
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
érdekes szitu volt...kíváncsi leszek az itéletre
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
1 play alatt 3 D kulcsember sérül csak le garbage time-ban, remek....
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mondjuk inkább INT volt az mint catch 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Még egy ilyen kettős catch 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Ilyen a világon nincs xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal