Week 14

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A UCF 12-0-lal mehet a Fiesta Bowllal, ahol újra bizonyíthatnak majd egy SEC csapat ellen (vélhetően a Florida lesz az)

A Georgia meg csak elchokerkedi ezt a meccset is, bár őszintén szólva abban a tudatban, hogy ha nyernek a Bama ugyanúgy PO-zik, jobb is ha nem nyernek... legalább megmutatták megint, hogy verhető a Tide
r.baggio
Georgia ha kikap nekik vege a szezonnak ??
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kirby túlvállalta ezt szerintem.....köszönjük
Alabama Niners
Nagy játék lett volna balra ki egy pass !! Tök üres volt a srác bal oldalon !
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kirby túlvállalta ezt szerintem.....köszönjük
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
A UCF 12-0-lal mehet a Fiesta Bowllal, ahol újra bizonyíthatnak majd egy SEC csapat ellen (vélhetően a Florida lesz az)

A Georgia meg csak elchokerkedi ezt a meccset is, bár őszintén szólva abban a tudatban, hogy ha nyernek a Bama ugyanúgy PO-zik, jobb is ha nem nyernek... legalább megmutatták megint, hogy verhető a Tide


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hurts-nak lehet esélye az NFL-re?????
Rózsa Sándor (betyár)
reálisan aligha.....
Alabama Niners
De hiszen 3 vagy 2 szamu csereiranyitok akik vannak gyengébbek mint ő ?Vagy nem ? Ebből a merkozesbol kiindulva! Mondjuk én sok merkozeset nem lattam !!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hurts-nak lehet esélye az NFL-re?????
Rózsa Sándor (betyár)
sztem ezen a meccsen jatszo QB-k kozul QB poszton max Fromm-nak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mondjuk ha azt nézem, hogy Hackenbergek bejutottak.....
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hurts-nak lehet esélye az NFL-re?????
Rózsa Sándor (betyár)
reálisan aligha.....
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hurts-nak lehet esélye az NFL-re?????
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én itt most fefújnám és elosztanám ketté a SEC címet, mert mindkét csapat egyformán megérdemli! Persze ilyen nincs.....
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Ladies and gentleman, we have a ball game here tonight

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dzsssssssssúúúúúdy!!!!
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
nem is tudom mennyi sikertelen 3rd down kiserletnel jart a Bama (5 v 6?), erre Hurts egybol megcsinal egy 3&12-t 😀
Borbinho
...aztán egy újabbat...sokkal reménytelenebbet!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nem is tudom mennyi sikertelen 3rd down kiserletnel jart a Bama (5 v 6?), erre Hurts egybol megcsinal egy 3&12-t 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
bejön Hurts és megfordítja a meccset, tuti lefosom a bokám

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha makja van nem tort el a bokaja. fociban sima piros lap az ilyen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...ajjaj Tua bokája el lett taposva.....
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 364
frommnak gyakorlatilag nincs rossz döntése ma
fly_gulls
most már van.

choose life
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
frommnak gyakorlatilag nincs rossz döntése ma

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
 twitter.com/RedditCFB/status/1069014540656898048


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 364
elkezdtem nézni, jön is a Georgia choke.

choose life
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
De szép Int 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 757 — No es importante
Tua elhitte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Na neked is nagyobb szemüveg kell ecsém, hogy berúgd 30ról
Chargers LT
...nem szokása kihagyni FG-t, meglepődtem rendesen, de nem bántam.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 560 — Jedi Master
Na neked is nagyobb szemüveg kell ecsém, hogy berúgd 30ról

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀