Week 14

több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
és most a 7 pont helyett lehet 9, micsoda mesterterv!

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
cirkuszi mutatványokkal biztosítják be a győzelmet. most nyomnak mindjárt egy TD-t

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
okosan atadtak a lasztit az ellenfel 10esen belul, jott is a safety.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Faszom safety

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
azért mindkét csapat a flag-ekre erősen

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
dicker is most hagyta ki először - pont most - az extra pontot 😕
de legalább a védelem megállította murray-t és a támadók feltettek két TD-t

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Épp említeni akartam, hogy az NCAA-ben nem akarják-e hátravinni az extra pontot, erre bemutatják, hogy innen is ki lehet hagyni 😊
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Mint forró kés a vajban 😕
jamaicababa
nagy falat a védelmünknek. az októberit megnyertük - mint mondtam az offense-ünk miatt, de a west virginia offense ellen látszott, hogy kevés vagyunk még, hogy komoly erőt képviseljünk (vesztettünk is a WVU ellen)
Ventura
Na mondjuk most odabaszott a védelem újra

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Mint forró kés a vajban 😕
jamaicababa
nagy falat a védelmünknek. az októberit megnyertük - mint mondtam az offense-ünk miatt, de a west virginia offense ellen látszott, hogy kevés vagyunk még, hogy komoly erőt képviseljünk (vesztettünk is a WVU ellen)

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
októberi meccsen is a texas offense lépett fel. most is nekik kell. nem lehet mit tenni egy ilyen támadógépezet ellen mint az oklahoma-é. ha ez nem történik meg elhúznak.
Ventura
nemtudom igazából mennyire mozdítható, de ha egy nfl csapat le tud csapni lincoln rileyra, óriásit nyer
fly_gulls
Amíg nem tett le ott is valamit az asztalra, nehéz ezt mondani. Ott van pl Saban is aki elment az nfl-be és nem ért el semmit, aztán a bamával sorra nyeri a bajnokságokat. Vannak edzők akiknek egyszerűen nem menne az nfl-ben
kapitnono
persze, de most nagyon halad arrafelé az nfl, hogy az akár college játékokkal dolgozó fiatal, innovatív edzők ,,működjenek". ő pedig annak néz ki az ou-nál, a legjobb fajtából

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Mint forró kés a vajban 😕

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
hanyadik automatikus first down az oklahomanak verjem?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
októberi meccsen is a texas offense lépett fel. most is nekik kell. nem lehet mit tenni egy ilyen támadógépezet ellen mint az oklahoma-é. ha ez nem történik meg elhúznak.
Ventura
nemtudom igazából mennyire mozdítható, de ha egy nfl csapat le tud csapni lincoln rileyra, óriásit nyer
fly_gulls
Biztos, hogy megy majd HC interjúra. Clevelandben már-már túl logikus lenne ő meg Mayfield
ott azért lennéne adva fegyverek, akikkel lehetne jó dolgokat összehozni (mint a látszik is az elmúlt pár hétben, hue kirúgása óta). esetleg gb.iktriad


Szerkesztette: fly_gulls

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
októberi meccsen is a texas offense lépett fel. most is nekik kell. nem lehet mit tenni egy ilyen támadógépezet ellen mint az oklahoma-é. ha ez nem történik meg elhúznak.
Ventura
nemtudom igazából mennyire mozdítható, de ha egy nfl csapat le tud csapni lincoln rileyra, óriásit nyer
fly_gulls
Amíg nem tett le ott is valamit az asztalra, nehéz ezt mondani. Ott van pl Saban is aki elment az nfl-be és nem ért el semmit, aztán a bamával sorra nyeri a bajnokságokat. Vannak edzők akiknek egyszerűen nem menne az nfl-ben


több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
októberi meccsen is a texas offense lépett fel. most is nekik kell. nem lehet mit tenni egy ilyen támadógépezet ellen mint az oklahoma-é. ha ez nem történik meg elhúznak.
Ventura
nemtudom igazából mennyire mozdítható, de ha egy nfl csapat le tud csapni lincoln rileyra, óriásit nyer
fly_gulls
Biztos, hogy megy majd HC interjúra. Clevelandben már-már túl logikus lenne ő meg Mayfield.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
októberi meccsen is a texas offense lépett fel. most is nekik kell. nem lehet mit tenni egy ilyen támadógépezet ellen mint az oklahoma-é. ha ez nem történik meg elhúznak.
Ventura
nemtudom igazából mennyire mozdítható, de ha egy nfl csapat le tud csapni lincoln rileyra, óriásit nyer

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
októberi meccsen is a texas offense lépett fel. most is nekik kell. nem lehet mit tenni egy ilyen támadógépezet ellen mint az oklahoma-é. ha ez nem történik meg elhúznak.
Ventura
+ túl sok a szabálytalanság

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
októberi meccsen is a texas offense lépett fel. most is nekik kell. nem lehet mit tenni egy ilyen támadógépezet ellen mint az oklahoma-é. ha ez nem történik meg elhúznak.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintetek az UCF-nek meg kéne adni az esélyt a PO-ban?
jamaicababa
Igen. 24 meccs óta nem kaptak ki.

Ha valaki belenézne a hét FCS Playoff rangadójába, annak itt van a stream a Colgate - James Madisonhoz (3-10 a vendég JMU-nak.
 streamcartel.org/1.html?ch55
Aki nem tudná, a Colgate volt, hogy 7 meccsen keresztül nem kapott ennyi pontot összesen idén. A JMU meg a tavalyi FCS döntő vezstese, és a tavalyelőtti bajnok.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
mennyire adnék egy murray-tua meccset a po-ban

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
mennyi kikebaszott ideje van kyler murraynek a zsebben?? nincs pass rush verjem bele he.
Ventura
Ezt mondjuk kurva szar volt végignézni

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 321
Szerintetek az UCF-nek meg kéne adni az esélyt a PO-ban?
jamaicababa
Simán.
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
mennyi kikebaszott ideje van kyler murraynek a zsebben?? nincs pass rush verjem bele he.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Szerintetek az UCF-nek meg kéne adni az esélyt a PO-ban?

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Hajrá Texas, kellene nagyon a segítség, hogy meglegyen nekünk a PO 😀
kapitnono
Majd hajrá Northwestern, hogy a UCF nevessen a végén 😊 bár Milton nélkül már a Memphis ellen is necces lesz
r.baggio
Mondjuk szerintem ha nyerne a Bama, és kikapna az OSU meg a OU is, akkor simán ők érdemelnék meg a 4.helyet.
Az más kérdés, hogy az első meccsen vagy 50 ponttal lezúzná őket a BAMA, de ők tényleg nem tudnak ennél többet tenni azért, hogy ott legyenek, minthogy minen meccset megnyernek. Ezért is lenne jobb mondjuk a 8 csapatos rájátszás, és akkor nem kellene számolgatni a ondjuk 4 db 1 vereséges csapatnak, hogy ki érdemli meg