Week 14

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=qW6ZZsIrH9Y


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sziasztok!
Georgia-Bama meccshez tud valaki nézhető streamet? 😊
JohnnyX
 vipbox.im/watch-1-georgia-vs-5-alabama-stream-1
fly_gulls
 grandmastreams.live/yt2.html
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Na mindegy, gratula a UAB-nek megérdemlik

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Ez az OSU borzaszto volt a szezon második felében. A legrosszabb meccs amit valaha láttam az idei MSU OSU meccs volt. Nehogy ezek play offba jussanak mert az hatalmas szégyen lenne.
JustoVillar
Ja hát az a 6 pontot tőletek tényleg nagy szégyen lehetett látni 😀
kapitnono
Az idei támadó jatekunkrol inkább ne beszéljünk mert épp eléggé demoralizalt ma a Haladás meccs 😞😀
De a Michigan elleni meccset leszamitva nektek sem volt sokkal fényesebb a offense tek.
JustoVillar
Hát nyugodtan megnézheted a offensünket elég jól ment, konkrétan a 4. legtöbb pontot szereztük átlagban, és az egyik legjobb pass offensünk volt az egész országban
kapitnono
Statokat nem néztem, de amit láttam meccseieteket(MSU, Minnesota, Purdue) elég nyogvenyelos és szenvedős volt.
Mindenesetre én úgy gondolom, hogy nem érdemlik meg a PO-t. Michigan szerintem jobban raszolgalt.

Szerkesztette: JustoVillar

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Profi befejezés a Middle Tennessee-től
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Mintha Jets meccset néznék bazdki, Blankenship megmenti, aztán 12 emberen elvesztjük

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
úristen de rég néztem már college focit 😕((


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Ez az OSU borzaszto volt a szezon második felében. A legrosszabb meccs amit valaha láttam az idei MSU OSU meccs volt. Nehogy ezek play offba jussanak mert az hatalmas szégyen lenne.
JustoVillar
Ja hát az a 6 pontot tőletek tényleg nagy szégyen lehetett látni 😀
kapitnono
Az idei támadó jatekunkrol inkább ne beszéljünk mert épp eléggé demoralizalt ma a Haladás meccs 😞😀
De a Michigan elleni meccset leszamitva nektek sem volt sokkal fényesebb a offense tek.
JustoVillar
Hát nyugodtan megnézheted a offensünket elég jól ment, konkrétan a 4. legtöbb pontot szereztük átlagban, és az egyik legjobb pass offensünk volt az egész országban


több mint 5 éve
JohnnyX Houston Texans 32
Sziasztok!
Georgia-Bama meccshez tud valaki nézhető streamet? 😊
JohnnyX
 vipbox.im/watch-1-georgia-vs-5-alabama-stream-1
fly_gulls
Örök hála! 😊
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Hát innen nehéz lesz

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
UCF-nek úgy néz ki vége.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
Sziasztok!
Georgia-Bama meccshez tud valaki nézhető streamet? 😊
JohnnyX
 vipbox.im/watch-1-georgia-vs-5-alabama-stream-1

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Ez az OSU borzaszto volt a szezon második felében. A legrosszabb meccs amit valaha láttam az idei MSU OSU meccs volt. Nehogy ezek play offba jussanak mert az hatalmas szégyen lenne.
JustoVillar
Ja hát az a 6 pontot tőletek tényleg nagy szégyen lehetett látni 😀
kapitnono
Az idei támadó jatekunkrol inkább ne beszéljünk mert épp eléggé demoralizalt ma a Haladás meccs 😞😀
De a Michigan elleni meccset leszamitva nektek sem volt sokkal fényesebb a offense tek.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
JohnnyX Houston Texans 32
Sziasztok!
Georgia-Bama meccshez tud valaki nézhető streamet? 😊
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
a C-USA döntő végét ajánlom, már eddig is csoda, amit a UAB művel, de most két pont előnyben 5 percre vannak, hogy a program újraindulását követő második szeznban megnyerjék a csoportjukat!
r.baggio
Reméljük nem igy lesz 😛

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
a C-USA döntő végét ajánlom, már eddig is csoda, amit a UAB művel, de most két pont előnyben 5 percre vannak, hogy a program újraindulását követő második szeznban megnyerjék a csoportjukat!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Ez az OSU borzaszto volt a szezon második felében. A legrosszabb meccs amit valaha láttam az idei MSU OSU meccs volt. Nehogy ezek play offba jussanak mert az hatalmas szégyen lenne.
JustoVillar
Ja hát az a 6 pontot tőletek tényleg nagy szégyen lehetett látni 😀


több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó meccsnek nézz ki a Bama-Georgia!
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Lol ez az invalid fair catch call, megsegitenek most a birok

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
...ezt anyám is elkapta volna Irv!
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Ez az OSU borzaszto volt a szezon második felében. A legrosszabb meccs amit valaha láttam az idei MSU OSU meccs volt. Nehogy ezek play offba jussanak mert az hatalmas szégyen lenne.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
most ha nem lesz upset a sec döntőn, akkor ennek sooners po-nak kéne lennie.
fly_gulls
Hát annyira nem volt meggyőző ez a győzelem. És a kinti szakik szerint is annyira egyforma volt a két csapat/ OSU-OU/ idén, hogy akár az utolsó meccs is dönthet kettőjük között. És arra azért nagyobb eséy van, hogy az OSU kitömi a Northwesternt
kapitnono
alapvetően szerintem pont azt mutattuk meg, hogy a #d is fel tud valamennyire lépni, egy rangsorolt ellenfél ellen. ettől függetlenül az osu #d, és főleg a pass rush jobb, míg a labdával szerintem riley rendszere és az ou a nyerő, és talán a po kampányt megtámogatja az agyadeldobod formában játszó murray is. mindenesetre, szerintem nem az N kitömése fog dönteni, de ha ti megveritek a bamát, ám legyen, mehettek. 😀

kieg: a pff is az ou-t mondja ebben a videóban.
fly_gulls
Azért Haskins és az OSU O sincs olyan rossz formában 😀
De holnap este 6 kor úgyis eldől minden
kapitnono
sure, én imádom haskinst, meg alapvetően ott van az osu is a kevenc csapataim közt. de szerintem ez az ou ,,explozívabb" idén.

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
most ha nem lesz upset a sec döntőn, akkor ennek sooners po-nak kéne lennie.
fly_gulls
Hát annyira nem volt meggyőző ez a győzelem. És a kinti szakik szerint is annyira egyforma volt a két csapat/ OSU-OU/ idén, hogy akár az utolsó meccs is dönthet kettőjük között. És arra azért nagyobb eséy van, hogy az OSU kitömi a Northwesternt
kapitnono
alapvetően szerintem pont azt mutattuk meg, hogy a #d is fel tud valamennyire lépni, egy rangsorolt ellenfél ellen. ettől függetlenül az osu #d, és főleg a pass rush jobb, míg a labdával szerintem riley rendszere és az ou a nyerő, és talán a po kampányt megtámogatja az agyadeldobod formában játszó murray is. mindenesetre, szerintem nem az N kitömése fog dönteni, de ha ti megveritek a bamát, ám legyen, mehettek. 😀

kieg: a pff is az ou-t mondja ebben a videóban.
fly_gulls
Azért Haskins és az OSU O sincs olyan rossz formában 😀
De holnap este 6 kor úgyis eldől minden


több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
eleg jol kezdodik a meccs! hajra Bulldogok ma este

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
most ha nem lesz upset a sec döntőn, akkor ennek sooners po-nak kéne lennie.
fly_gulls
Hát annyira nem volt meggyőző ez a győzelem. És a kinti szakik szerint is annyira egyforma volt a két csapat/ OSU-OU/ idén, hogy akár az utolsó meccs is dönthet kettőjük között. És arra azért nagyobb eséy van, hogy az OSU kitömi a Northwesternt
kapitnono
alapvetően szerintem pont azt mutattuk meg, hogy a #d is fel tud valamennyire lépni, egy rangsorolt ellenfél ellen. ettől függetlenül az osu #d, és főleg a pass rush jobb, míg a labdával szerintem riley rendszere és az ou a nyerő, és talán a po kampányt megtámogatja az agyadeldobod formában játszó murray is. mindenesetre, szerintem nem az N kitömése fog dönteni, de ha ti megveritek a bamát, ám legyen, mehettek. 😀

kieg: a pff is az ou-t mondja ebben a videóban.  www.youtube.com/watch?v=OoW1LIW5IPw
fly_gulls

FIRE SCHOTTENHEIMER