Week 14

több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Mekkora feeling lehet onnan a dombról nézni a California-Stanfordot 😊
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
most ha nem lesz upset a sec döntőn, akkor ennek sooners po-nak kéne lennie.
fly_gulls
Hát annyira nem volt meggyőző ez a győzelem. És a kinti szakik szerint is annyira egyforma volt a két csapat/ OSU-OU/ idén, hogy akár az utolsó meccs is dönthet kettőjük között. És arra azért nagyobb eséy van, hogy az OSU kitömi a Northwesternt
kapitnono
alapvetően szerintem pont azt mutattuk meg, hogy a #d is fel tud valamennyire lépni, egy rangsorolt ellenfél ellen. ettől függetlenül az osu #d, és főleg a pass rush jobb, míg a labdával szerintem riley rendszere és az ou a nyerő, és talán a po kampányt megtámogatja az agyadeldobod formában játszó murray is. mindenesetre, szerintem nem az N kitömése fog dönteni, de ha ti megveritek a bamát, ám legyen, mehettek. 😀

kieg: a pff is az ou-t mondja ebben a videóban.

Szerkesztette: fly_gulls

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
most ha nem lesz upset a sec döntőn, akkor ennek sooners po-nak kéne lennie.
fly_gulls
Hát annyira nem volt meggyőző ez a győzelem. És a kinti szakik szerint is annyira egyforma volt a két csapat/ OSU-OU/ idén, hogy akár az utolsó meccs is dönthet kettőjük között. És arra azért nagyobb eséy van, hogy az OSU kitömi a Northwesternt


több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Kár a meccsért. Nem sokon múlt. Majd jövöre oda-vissza.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
egy stream link a Bama-Georgiara?
Alabama Niners
 wiz1.net/channel29
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
egy stream link a Bama-Georgiara?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Colgate kiverte a James Madisont! Nem lesz tavalyi döntő visszavágó jövő héten a North Dakota State és a JMU között. (A bajnok Bison már 21-3-ra vezet a Montana State ellen az 1. negyedben a Fargodomeban, szóval ők lesznek majd a Colgate ellenfelei nagy valószínűség szerint.)

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
most ha nem lesz upset a sec döntőn, akkor ennek sooners po-nak kéne lennie.

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
12 büntetés 130 yardért, míg az oklahomának 5 büntetés 60 yardért.
Ventura
Voltak érdekes zászló(hiányo)k

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Az UCF bajban
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak jelzem a Colgate - James Madison 20-20 pár perccel a 4. negyed vége előtt. Aki izgalomra vágyik, nézheti azt is.
iktriad
Nem is tudtam, hogy fogkrémek is indítanak focicsapatotKampman
És olyan jól védik az endzonejukat, mint a szuvasodás ellen a fogakat. Idén 5 shutoutjuk (FCS rekord beállítás). Volt, hogy 7 alatt engedtek összesen 6 pontot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
egyébként amit nem gondoltam volna, de a védelem nyerte meg végül a meccset. safety, meccsnyerő pick és 0 engedett pont az utolsó negyedben.

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Sajnos a szerencse sem volt ma velünk. Mikor végre jött a turnover, safety lett belőle. A nehéz elkapások az OU-nak sikerültek, nekünk meg nem. 😕

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Csak jelzem a Colgate - James Madison 20-20 pár perccel a 4. negyed vége előtt. Aki izgalomra vágyik, nézheti azt is.
iktriad
Nem is tudtam, hogy fogkrémek is indítanak focicsapatot
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
12 büntetés 130 yardért, míg az oklahomának 5 büntetés 60 yardért.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak jelzem a Colgate - James Madison 20-20 pár perccel a 4. negyed vége előtt. Aki izgalomra vágyik, nézheti azt is.
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
Hát ha ennek a hajléktalan Oklahoma D-nek nem tudnak felrakni 30 pontot meg is érdemlik, akik kb 100.-ok kb az összes védelmi kategóriában....
kapitnono
én a folyamatos 3 emberes pass rusht nem értettem, öngyilkosság az ou ellen

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
wow mi elkapas. kellene meg egy 30 font ra, de eleg jonak nez ki a srac. de van meg ideje
Borbinho
jaja, ő marquise brown meg ceedee lamb nem semmi fegyverek murray kezében.

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
tehát kezdem:
oklahoma soon[uck]ers

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
wow mi elkapas. kellene meg egy 30 font ra, de eleg jonak nez ki a srac. de van meg ideje

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Hát ha ennek a hajléktalan Oklahoma D-nek nem tudnak felrakni 30 pontot meg is érdemlik, akik kb 100.-ok kb az összes védelmi kategóriában....


több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
hát, ezen ennél jobban nem lehetett volna védekezni pedig...

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
cirkuszi mutatványokkal biztosítják be a győzelmet. most nyomnak mindjárt egy TD-t
Ventura
Nagyon kéne egy D stop
jamaicababa
ennek már mindegy. 2 perc és még ha FG is, 8 pontot kéne feltenni a táblára.
Ventura
collegeben az meg 3 td

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
cirkuszi mutatványokkal biztosítják be a győzelmet. most nyomnak mindjárt egy TD-t
Ventura
Nagyon kéne egy D stop
jamaicababa
ennek már mindegy. 2 perc és még ha FG is, 8 pontot kéne feltenni a táblára.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
cirkuszi mutatványokkal biztosítják be a győzelmet. most nyomnak mindjárt egy TD-t
Ventura
Nagyon kéne egy D stop

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh