Mock draftok

32 feliratkozó

2 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
3 különböző szimulátorral toltam le egy első kört, az eredmény:
Sorszám, csapatPro Football FocusPro Football NetworkMock Draft Database
1. Chicago Bears (from CAR)Caleb Williams, QB (USC)Caleb Williams, QB (USC)Caleb Williams, QB (USC)
2. Washington CommandersDrake Maye, QB (North Carolina)Marvin Harrison Jr., WR (Ohio State)Drake Maye, QB (North Carolina)
3. New England PatriotsMarvin Harrison Jr., WR (Ohio State)Drake Maye, QB (North Carolina)Marvin Harrison Jr., WR (Ohio State)
4. Arizona CardinalsMalik Nabers, WR (LSU)Jayden Daniels, QB (LSU)Malik Nabers, WR (LSU)
5. Los Angeles ChargersBrock Bowers, TE (Georgia)Joe Alt, OT (Notre Dame)Brock Bowers, TE (Georgia)
6. New York GiantsJoe Alt, OT (Notre Dame)Malik Nabers, WR (LSU)Jayden Daniels, QB (LSU)
7. Tennessee TitansRome Odunze, WR (Washington)Olumuyiwa Fashanu, OT (Penn State)Rome Odunze, WR (Washington)
8. Atlanta FalconsCooper DeJean, DB (Iowa)Dallas Turner, ED (Alabama)Dallas Turner, ED (Alabama)
9. Chicago BearsJer'Zhan Newton, DI (Illinois)Terrion Arnold, CB (Alabama)Joe Alt, OT (Notre Dame)
10. New York JetsOlumuyiwa Fashanu, OT (Penn State)Rome Odunze, WR (Washington)Olumuyiwa Fashanu, OT (Penn State)
11. Minnesota VikingsJayden Daniels, QB (LSU)Kool-Aid McKinstry, CB (Alabama)Laiatu Latu, ED (UCLA)
12. Denver BroncosNate Wiggins, CB (Clemson)Laiatu Latu, ED (UCLA)Jared Verse, ED (Florida State)
13. Las Vegas RaidersTaliese Fuaga, OT (Oregon State)JC Latham. OT (Alabama)Terrion Arnold, CB (Alabama)
14. New Orleans SaintsDallas Turner, ED (Alabama)Jer'Zhan Newton, DI (Illinois)Taliese Fuaga, OT (Oregon State)
15. Indianapolis ColtsTerrion Arnold, CB (Alabama)Cooper DeJean, DB (Iowa)Nate Wiggins, CB (Clemson)
16. Seattle SeahawksJared Verse, ED (Florida State)Brock Bowers, TE (Georgia)JC Latham. OT (Alabama)
17. Jacksonville JaguarsLaiatu Latu, ED (UCLA)Jared Verse, ED (Florida State)Cooper DeJean, DB (Iowa)
18. Cincinnati BengalsJC Latham. OT (Alabama)Keon Coleman, WR (Florida State)Jer'Zhan Newton, DI (Illinois)
19. Los Angeles RamsQuinyon Mitchell, CB (Toledo)Chop Robinson, ED (Penn State)Kool-Aid McKinstry, CB (Alabama)
20. Pittsburgh SteelersJackson Powers-Johnson, C (Oregon)Nate Wiggins, CB (Clemson)Quinyon Mitchell, CB (Toledo)
21. Miami DolphinsAmarius Mims, OT (Georgia)Taliese Fuaga, OT (Oregon State)Amarius Mims, OT (Georgia)
22. Philadelphia EaglesBrian Thomas Jr., WR (LSU)Quinyon Mitchell, CB (Toledo)Troy Fautanu, OT/OG (Washington)
23. Houston Texans (from CLV)Bralen Trice, ED (Washington)Brian Thomas Jr., WR (LSU)Brian Thomas Jr., WR (LSU)
24. Dallas CowboysKool-Aid McKinstry, CB (Alabama)Byron Murphy II, DI (Texas)Tyler Guyton, OT (Oklahoma)
25. Green Bay PackersJordan Morgan, OT (Arizona)Amarius Mims, OT (Georgia)Jordan Morgan, OT (Arizona)
26. Tampa Bay BuccaneersEnnis Rakestraw Jr., CB (Missouri)J.J. McCarthy, QB (Michigan)Keon Coleman, WR (Florida State)
27. Arizona Cardinals (from HOU)Byron Murphy II, DI (Texas)Graham Barton, OL (Duke)Chop Robinson, ED (Penn State)
28. Buffalo BillsTroy Franklin, WR (Oregon)Tyler Guyton, OT (Oklahoma)Byron Murphy II, DI (Texas)
29. Detroit LionsKamari Lassiter, CB (Georgia)Bo Nix, QB (Oregon)Bralen Trice, ED (Washington)
30. Baltimore RavensLadd McConkey, WR (Georgia)Adonai Mitchell, WR (Texas)Troy Franklin, WR (Oregon)
31. Kansas City ChiefsChris Braswell, ED (Alabama)Kamari Lassiter, CB (Georgia)Adonai Mitchell, WR (Texas)
32. San Francisco 49ersTyler Guyton, OT (Oklahoma)Troy Fautanu, OT/OG (Washington)Graham Barton, OL (Duke)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
3 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Joey Porter Jr. lesz az a Tracey Porter Jr.
tenorx
Javítva thx.
empty taxi
Vágod vagy másfél percig néztem azt a mondatot, hogy valami nem jó benne 😀
tenorx
És tuti nem arra gondoltál, hogy a két PSU CB rosszul nézne ki nálunk 😀
Én adnám ezt a szcenáriót...
Klaci79
Ha lesz annyira jó, mint Joey akkor én boldog lennék 😀
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Joey Porter Jr. lesz az a Tracey Porter Jr.
tenorx
Javítva thx.
empty taxi
Vágod vagy másfél percig néztem azt a mondatot, hogy valami nem jó benne 😀
tenorx
És tuti nem arra gondoltál, hogy a két PSU CB rosszul nézne ki nálunk 😀
Én adnám ezt a szcenáriót...
3 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Joey Porter Jr. lesz az a Tracey Porter Jr.
tenorx
Javítva thx.
empty taxi
Vágod vagy másfél percig néztem azt a mondatot, hogy valami nem jó benne 😀
3 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Joey Porter Jr. lesz az a Tracey Porter Jr.
tenorx
Javítva thx.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
3 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Joey Porter Jr. lesz az a Tracey Porter Jr.
3 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Délelőtt annyira hatékony voltam, hogy kiélhetem ebéd után a grafománságom 1-1 mondatban 😀

1. Chicago Bears (from CAR): Caleb Williams, QB (USC)
Sztem Fields el lesz bizniszelve.

2. Washington Commanders: Drake Maye, QB (North Carolina)
Howell utódja a UNC-n lesz Howell utódja a kommandónál.

3. New England Patriots: Jayden Daniels, QB (LSU)
A Mac Jones-projektet elengedte Belichick, ha marad az öreg, sztem fix a QB húzás.

4. Arizona Cardinals: Marvin Harrison Jr., WR (Ohio State)
Az Eagles-verés eldöntötte, hogy Kyler marad a center alatt, akkor viszont kéne neki célpont.

5. New York Giants: Amarius Mims, OT (Georgia)
Ez a worst case scenario erre a draftra Dabolléknak, kimegy előttük a 3 QB meg a korszakos WR tehetség, így az évek óta visszatérő OL-gondokra keresnek gyógyírt, eddig kb. csak Andrew Thomas jött be nekik, ezek után érthető ha megint ex-Dawgs játékosban bíznak.

6. Los Angeles Chargers: Brock Bowers, TE (Georgia)
Luxuspick kicsit, de ez a roster nem annyira rossz, mint a mérleg mutatja. A támadósorba kell sebesség, Bowers abban meg nagyon erős.

7. Tennessee Titans: Olumuyiwa Fashanu, OT (Penn State)
Ez a Dillard-projekt nem adja.

8. New York Jets: Joe Alt, OT (Notre Dame)
New York másik felén sem feltétlen stabilabb az OL.

9. Atlanta Falcons: Laiatu Latu, ED (UCLA)
QB nem maradt, akkor legalább verjék agyon az ellenfélét.

10. Chicago Bears: J.C. Latham, OT (Alabama)
Ha már megvan Caleb Williams, nem ártana ha egészséges maradna.

11. Las Vegas Raiders: Kingsley Suamataia, OT (BYU)
Új vezetés lesz Las Vegasban, ilyenkor gyakran kezdenek BPA-val.

12. Minnesota Vikings: J.J. McCarthy, QB (Michigan)
Sztem befejezték a Cousins-projektet.

13. New Orleans Saints: Tyler Guyton, OT (Oklahoma)
Ramczyk a visszavonuláson gondolkozik, Penning rossz.

14. Denver Broncos: Dallas Turner, ED (Alabama)
Eléggé leürült az edge depth chart Denverben.

15. Seattle Seahawks: Bralen Trice, ED (Washington)
Helyi erőben látják a megoldást Carrollék.

16. Cincinnati Bengals: Malik Nabers, WR (LSU)
Higgins és Boyd szerződése is lejár, az LSU-s skill player vonal meg bejött a dzsungelben.

17. Arizona Cardinals (from HOU): Chop Robinson, ED (Penn State)
Kellene már vki, aki jobb, mint Dennis Gardeck...

18. Pittsburgh Steelers: Johnny Dixon, CB (Penn State)
Mókás lenne, ha újra összeállnának Joey Porter Jr.-ral.

19. Green Bay Packers: Troy Fautanu, OL (Washington)
Zajlik egy generációváltás a Packers támadófalban.

20. Tampa Bay Buccaneers: Jared Verse, ED (Florida State)
Annak mindig van marketing értéke, ha helyi egyetem sztárjátékosát draftolod.

21. Indianapolis Colts: Brian Thomas Jr., WR (LSU)
Jó lenne, ha Anthony Richardson jobb körülmények közé térhetne vissza.

22. Jacksonville Jaguars: Keon Coleman, WR (Florida State)
Kell jó célpont Trevor Lawrence-nek is.

23. Los Angeles Rams: Chris Braswell, ED (Alabama)
Sok need közül tán ez a legsúlyosabb.

24. Buffalo Bills: Rome Odunze, WR (Washington)
Gabe Davis mint WR2 nem feltétlenül vált be.

25. Kansas City Chiefs: Johnny Newton, IDL (Illinois)
Chris Jones fizetése nem fog beleférni a sapkába, pótolni kell.

26. Philadelphia Eagles: Nate Wiggins, CB (Clemson)
A Slay-Bradburry páros kiöregedőben van.

27. Detroit Lions: Kool-Aid McKinstry, CB (Alabama)
Nincs igazi CB1 a Lionsnél.

28. Houston Texans (from CLE): Byron Murphy II, IDL (Texas)
Ha sikerül visszaigazolni Greenardot igencsak erős védőfallal operálhat majd DeMeco Ryans.

29. Miami Dolphins: Graham Barton, OL (Duke)
A Phins OL-re is ráfér az upgrade.

30. Dallas Cowboys: Terrion Arnold, CB (Alabama)
Diggs személyében egyszer már bejött nekik a Bama CB.

31. San Francisco 49ers: Cooper DeJean, DB (Iowa)
Sokoldalúan használható játékos a secondaryben, hasonló nincs nagyon most a Ninersnél.

32. Baltimore Ravens: Cam Hart, CB (Notre Dame)
Az 1. körös ND-húzások (Ronnie Stanley, Kyle Hamilton) szoktak jönni a Ravensnek.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
6 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Nagy+ a Corleone első kör
Egbuka szerintem nem fog addig csúszni viszont ameddig ebben a mockban
Plusz jön majd Sixo hogy Where is Gamefaszok 😀
zacknorb
PFF-nél ott van Legette 1. körben, a többi mock nem számít, csak azok ahol szintén ott van.
Sixo
Nagyon bele kell látni valamit, hogy első körben kivigyék. Eddig 3 éve alatt 20 elkapása sem volt egy szezonban, egy south Carolinában. Szerintem egy tipik Kevin White 2.0 one year wonder.


6 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 812 — LIGHTS OUT!
Nagy+ a Corleone első kör
Egbuka szerintem nem fog addig csúszni viszont ameddig ebben a mockban
Plusz jön majd Sixo hogy Where is Gamefaszok 😀
zacknorb
PFF-nél ott van Legette 1. körben, a többi mock nem számít, csak azok ahol szintén ott van.

6 hónapja
warr_b Washington Commanders 20 648 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
PFF mockban 1/5 Vikings select
JJ McCarthy, QB, Michigan
😀😀😀😀
zacknorb
Teljesen valid szerintem 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 585 — Kinek mit intézett a kormánya
PFF mockban 1/5 Vikings select
JJ McCarthy, QB, Michigan
😀😀😀😀
6 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 882 — Big Penix Energy
Örülök, hogy az Atlantánál nem a leendő új, hanem a lecserélendő qb nevével csináltál szójátékot
r.baggio
RGIII már tavaly ellőtte a Big Penix Energy-t, ennél jobbat úgysem tudnék 😀

6 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 882 — Big Penix Energy
1/28 Cowboys – Kamren Kinchens, S, Miami
Hookerrel igen jó safety párost alkotnának, mindketten képesek center fielder munkára és a boxban is mozogni. Quinn szeret cover 3 buzzt hívni, amiben az egyik S csak a labdát vadássza, ebben a rendszerben lubickolhat a két do-it-all safety.
dancogo
Erre 1% alatti esélyt látok momentán. Nagyon bíztató UDFA-k is vannak az 53-ban (Bell, Thomas), Hooker és Wilson szerződés alatt áll, Kearse ugyan FA lesz, de lehet olcsón még marad, ha nem Mukuamu készen áll őt pótolni. Szóval a safety pozíció azóta nem volt ilyen mély Dallasban mióta követem a csapatot. A front office továbbá nem áldoz safetykre magas draft picket (ha áldoznának akkor szabályszerűen elviszik előlük más csapatok), az utolsó ha jól emlékszem JJ Wilcox volt majdnem 10 éve a 3. körben.

O-lineban (tackle max ha nagyon csúszna és pozició flexibilis, mivel Tyler Smith-t jövőre szerintem átmozgatják a szélre), linebackerben, esetleg remek draftpozíciós értéket képviselő futóban gondolkodj elsősorban, de szerencsére nem habozik a FO meghúzni a ravaszt akármilyen ölükbe pottyanó elit prospectre.
gyeek
Köszi a részletezést, szemeztem OL-lel is, de Kinchens nagyon illene szerintem ide és nem tudtam kihagyni, ráadásul mélység tetejére még minőségi előrelépés is lenne szerintem. Ennek ellenére simán lehet, hogy eszükbe sem jutna safety-t húzni első körben, az általad leírtak alapján valószínűleg így van.

Nagy+ a Corleone első kör
Egbuka szerintem nem fog addig csúszni viszont ameddig ebben a mockban
Plusz jön majd Sixo hogy Where is Gamefaszok 😀
zacknorb
Nagy kedvencem a Don.
Legette formája, ha kitart év végéig, sanszos, hogy kimegy, de Antwane Wells továbbra is jobban tetszik a WR sorból. Más nem jut eszembe, aki karcolná az első kört.

6 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Örülök, hogy az Atlantánál nem a leendő új, hanem a lecserélendő qb nevével csináltál szójátékot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 585 — Kinek mit intézett a kormánya
Nagy+ a Corleone első kör
Egbuka szerintem nem fog addig csúszni viszont ameddig ebben a mockban
Plusz jön majd Sixo hogy Where is Gamefaszok 😀
6 hónapja
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
1/28 Cowboys – Kamren Kinchens, S, Miami
Hookerrel igen jó safety párost alkotnának, mindketten képesek center fielder munkára és a boxban is mozogni. Quinn szeret cover 3 buzzt hívni, amiben az egyik S csak a labdát vadássza, ebben a rendszerben lubickolhat a két do-it-all safety.
dancogo
Erre 1% alatti esélyt látok momentán. Nagyon bíztató UDFA-k is vannak az 53-ban (Bell, Thomas), Hooker és Wilson szerződés alatt áll, Kearse ugyan FA lesz, de lehet olcsón még marad, ha nem Mukuamu készen áll őt pótolni. Szóval a safety pozíció azóta nem volt ilyen mély Dallasban mióta követem a csapatot. A front office továbbá nem áldoz safetykre magas draft picket (ha áldoznának akkor szabályszerűen elviszik előlük más csapatok), az utolsó ha jól emlékszem JJ Wilcox volt majdnem 10 éve a 3. körben.

O-lineban (tackle max ha nagyon csúszna és pozició flexibilis, mivel Tyler Smith-t jövőre szerintem átmozgatják a szélre), linebackerben, esetleg remek draftpozíciós értéket képviselő futóban gondolkodj elsősorban, de szerencsére nem habozik a FO meghúzni a ravaszt akármilyen ölükbe pottyanó elit prospectre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
6 hónapja
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 882 — Big Penix Energy
Waaay too early 24-es mock draft. A sorrend a SuperBowl odds-ok alapján egy kis korrigálással született meg.

1/1 Cardinals – Caleb Williams, QB, USC
Nem nagyon van mit elemezni ezen, Lawrence óta a legjobb prospect, de sok szakértő szerint nála és Lucknál is jobb. Improvizálásban mindenképp. Az igazi generációs QB prospect. A Cards saját pozíciójával végez 1/1-es helyen, így Kylert már többet nem látjuk a csapatban. Tag&trade-del a Pats ad érte egy idei 3. és egy jövő évi 2. kört és egy két éves prove-it szerződést.

1/2 Bears – Drake Maye, QB, North Carolina
Néhány éven belül a második Tar Heel QB-t is behúzza az Bears az 1/2-es választással. Reméljük, Maye nem követi Trubisky útját. Bár idén nem brillírozik, látszik a dobásain, hogy NFL kezdő matéria. Cover 3 ellen simán képes megdobni tight coverage-ben a külső hole shotot az elkapó külső vállára a far hashről, ennél nehezebb passz nem létezik és meccsenként képes ilyen varázslatra. Túl sok teher van rajta, ez sok buta interceptionben is jelentkezik, de konszenzusos QB2 a médiában.

1/3 Bears (via Panthers) – Marvin Harrison Jr., WR, Ohio State
Tavalyhoz hasonlóan idén is 1/2-n és 1/3-on is húz egy csapat. A Texans két jó választással operált, a Bears-nek sem nagyon van min gondolkodnia. Harrison Calvin Johnson óta a legjobb elkapó prospect, ha tavaly jelentkezhetett volna profinak, reálisan 1/1 várományos lett volna.

TRADE! Jets adja 1/7, 4/107, 2025-ös 2. és 2025-ös 3. kör; Raiders adja 1/7, 2025-ös 6. kör
1/4 Jets (via Raiders) – Olumuyiwa Fashanu, OT, Penn State
A Jets kiszenvedi az évet valahogy, a védelem összetartása még 1-2 kisebb név híján sikerül, Bryce Huff máshol kapja a megérdemelt nagy szerződését. A 40 éves Rodgers még visszatér egy all-in szezonra, azonban a 40 éves Duane Brown nem megoldás. Fashanu a legjobb OL lesz az első perctől kezdve egész New Yorkban.

1/5 Cardinals (via Texans) – Jer’Zhan Newton, DT, Illinois
A még idén is igen jól működő Illinois védelem legfontosabb eleme. Alulméretezett, de ha Kancey első körös volt tavaly, egy 6’2” magas, 295 fontos DT simán lehet top5 választás, a DL pedig nagyon lyukas Arizonában.

1/6 Broncos – Nate Wiggins, CB, Clemson
Surtain mellett/mögött nagyon gyenge a secondary.

1/7 Raiders (via Jets) – Quinn Ewers, QB, Texas
Elég változó teljesítményt nyújt idén, de a flash playek eladják Ewers-t. Karerő nem elit, mélységi labdákat valószínűleg emiatt túlgondolja és sokszor pontatlan, de JMD rendszerében nem is kell Josh Allennek lenni. Örülhet a Raiders, a letrade során begyűjtöttek 1-2 picket és az emberük is fennmaradt a boardon.

1/8 Colts – Brock Bowers, TE, Georgia
A korábbi nagy prospect szerelmem, Bernhard Raimann végül egész jó LT lett, így egészen összeállt a támadófal. Richardson további segítésére a bárhol felállítható TE/WR Bowers érkezik. Posztjához képest kis méretei ellenére jól blokkol, szereti is a kontaktot, kiváló route runner, nagyon jó kezei vannak és a YAC számai is jók.

1/9 Giants – Joe Alt, OT, Notre Dame
Borzasztó kevés ideje van Jones-nak, Alt pedig nagyon megbízható pass blockban. Neal talán guardként jobban szerepel majd.

TRADE! Jaguars adja 1/22, 2025-ös 2. kör és Chad Muma (LB); Commanders adja 1/22
Kimént a két top tackle és Bowers is, így aktívan árulja a Commanders a picket. A Jaguars lecsap a lehetőségre, akik úgy érzik, hogy csak egy jó Edge-re vannak egy SB-esélyes védelemtől és szemtelenül alacsony árért becsélnek 12 helyet. Muma Davis-szel jól kiegészíthetik egymást a Commies LB sorában.
1/10 Jaguars (via Commanders) – Chop Robinson, EDGE, Penn State
Allen kiváló, Walker még talán belerázódik a dolgokba, de Chaisson nem tartható keretben miután lejár a rookie szerződése. Robinson jó system fit, robbanékony, két- és hárompontos állásból is tud indulni, amit a Jags szeret variálni.

1/11 Patriots – Dallas Turner, EDGE, Alabama
Hiányposzt(?), Alabama alumnus.

1/12 Rams – Cooper DeJean, CB, Iowa
Fehér CB az NFL-ben!! Sokoldalú, zónában és emberezésben is megállja a helyét. Sokat játszik slotban is, de elég agilis és gyors outside cornernek az NFL-be is. A Rams-nél minden DB poszt hiányos, illetve erősítésre szorul.

1/13 Steelers – Kool-Aid McKinstry, CB, Alabama
Gyenge a támadófal, de ki tudja Canada mennyit ront a helyzeten. Ennek ellenére sokat vacilláltam egy OL, Kool-Aid és Kalen King között, utóbbival újra összeállhatna a Nittany Lions 2022-es CB párosa. McKinstry bár kevésbé tűnik agilisnak, mint King, szerintem jobban passzol ebbe a sémába.

1/14 Titans – Malik Nabers, WR, LSU
Kell valaki robbanékony a slotba Kyle Phillips elé. Nabers elfogadható futásblokkoló is, jó keze van, nem fél a kontaktról, illik a Titans filozófiájába.

1/15 Falcons – Michael Penix Jr, QB, Washington
A Ridder experience után egyértelmű vált, hogy Desmond nem NFL szintű játékos. Should get rid of him, mondhatnánk. Penix valószínűleg nem lesz elsőkörös, de imádom ezt a fitet. Illetve nem is tudom mikor volt utoljára, hogy Heisman győztes(bizony ő lesz!) kikerült az első körből, talán Troy Smith volt az utolsó? Penix nem mutat túl jól, ha összeomlik a zseb, két ACL szakadása is volt már, de épp eléggé mobilis, hogy egy 3. és 6-ot megfusson és a legszebb moonshotot dobja az egész classban. A Huskies támadósorában is ugyanolyan lóbaszók kapkodják le Penix 50-50-es labdáit 80-20 arányban, mint a már a Falcons támadósorában lévő London, Pitts és Hollins, így végre elindulhatna az ő bevonásuk is egy normál passzjátékba.

1/16 Buccaneers – Graham Barton, OL, Duke
Az NCAA meglepetéscsapatából az NFL meglepetéscsapatába. A Duke-ban LT poszton játszik, de NFL-ben valószínűleg csak belül él majd meg, ahol a Bucs-nak nagy szüksége van erősítésre.

1/17 Vikings – Kalen King, CB, Penn State
Nehéz pick, de King kiváló emberező és a már-már szokásos Vikings problémák (IOL, DI, CB) egyik megoldása lehet.

1/18 Bengals – Keon Coleman, WR, Florida State
Tee máshol kapja meg a WR1 szerződését, Coleman kiköpött mása és kiváló pótlása lesz Higgins-nek.

1/19 Packers – JC Latham, OT, Alabama
Ideje elengedni sajnos Bakhtiarit. LT-ben Tom, Walker és Jenkins is elmegy, Latham már most is RT a Bamában és kiváló futásblokkoló is.

1/20 Seahawks – Kris Jenkins, DT, Michigan
Nem sikerült pótolni a sok távozót a védőfal belsejéből, Dre’Mont Jones sem hozza a Denverben mutatott játékát.

1/21 Saints – Jared Verse, EDGE, Florida State
Többdimenziós DE, Cam Jordan helyére igaz pótlás lehet Foskey és Turner helyett.

1/22 Commanders (via Jaguars) – Tyler Guyton, OT, Oklahoma
Leno jól játszik, de nem mai gyerek, Wylie pedig egészen tragikus.

1/23 Texans (via Browns) – Emeka Egbuka, WR, Ohio State
Stroud megérdemli, hogy normális WR sorral álljon ki a Texans, ráadásul korábbi egyetemi csapattársát draftolja a Texans. A futás elleni védekezés is gyatra, de hamarosan, 2/5-re is húzhatnak oda embert.

1/24 Chargers – Dontay Corleone, DT, Cincinnati
Joseph-Day nem akar beválni, helyére egy remek, elég agilis Nose érkezik rendbe rakni a védőfal belsejét.

1/25 Lions – Leonard Taylor III, DI, Miami
Hutchinsonon kívül senki nem képes nyomást helyezni az ellenfél irányítójára konzisztensen, Taylor a legjobb belső pass rusher idén.

1/26 Ravens – Josh Newton, CB, TCU
Elég középszerű lett az egység, kell egy potenciális alfa corner.

1/27 Dolphins – Amarius Mims, OT, Georgia
Bet on traits, a SB window küszöbén megteheti a Dolphins, hogy a keveset játszó, de nagy potenciállal bíró Mims-et válasszák. Valószínűleg IRL már nem lesz benn itt, de kb. 10 meccse volt college szinten is csak eddig.

1/28 Cowboys – Kamren Kinchens, S, Miami
Hookerrel igen jó safety párost alkotnának, mindketten képesek center fielder munkára és a boxban is mozogni. Quinn szeret cover 3 buzzt hívni, amiben az egyik S csak a labdát vadássza, ebben a rendszerben lubickolhat a két do-it-all safety.

1/29 Eagles – Rome Odunze, WR, Washington
Slotban is feláll néha magas termete ellenére, de a pálya szélén igazán veszélyes. 4 nagyon veszélyes mélységi célponttal a futás előtt is megnyílhat még jobban az út.

1/30 Bills – Laiatu Latu, EDGE, UCLA
Hiányzik egy 3. jó pass rusher, Von Miller nem valószínű, hogy visszatér még egy évre.

1/31 Chiefs – Malachi Corley, WR, Western Kentucky
Mahomes szenved, és bár Corley közel sem tűnik olyan gyorsnak, mint Hill, ebben a classban egyik 1. körös WR sem fog 4.4 alatt futni szerintem. Corley igazi YAC-gép, Toney-t képes lesz leszorítani fő bubble screenerként a DC-ről és Skyy Moore sem igazán vált be eddig.

1/32 49ers – Jordan Morgan, OT, Arizona
Kell az OL frissítés.

12 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessèk:

Titans' Vrabel labels Tannehill as starting QB to begin offseason
 www.thescore.com/nfl/news/2636682
12 hónapja
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Legalább már most ne kellene a bpa listákon Levist látni

Az ügynöke meg pár draftnik be akarta kiabálni a top5-be, aztán mikor szembejön a valóság, megy a hivatkozás ezekre a nevetséges pletykákra
r.baggio
Sokan remélik, hogy ma is ott lesz majd Kansasben a green roomban, de nem Will Levis miatt. 😊

iktriad
csajszi is bevállalta a boom or bustot
12 hónapja
ZERO_L New England Patriots 4 344 — situational football
Az Fk!-s final mockokban olvastam pár (szerintem) blődséget, de pár jó ötletet és jópár önigazolást is.
Holnap még kidobok egyet szerintem este (meg a tippjátékot sem kellene elfelejteni)
zacknorb
Akár le is írhatod mik azok a blődségek 😊
ZERO_L
Mármint nálam vagy az Fk!-nál?
Én meló után ha hazaérek írok egyet,
utóbbinál meg nekem a Bijan a Falconshoz még mindig feldolgozhatatlan
zacknorb
FK-nál.

Én a Gonzalez 1/18-on röhögtem fel 😂
ZERO_L
Mi a baj vele? Eléggé one year wonder a srác, max fizikálisan egy nfl cb re hasonlít,szerintem rendben van a 15-20 közötti besorolás.
kapitnono
Hát majd meglátjuk én pl nem tudnék 15 játékos elé tenni főleg a poszt értéke miatt is, de magában a CB classban is vagy nr1 vagy nr2. Ezek meg nem első kör végén mennek ki.

Amúgy nem nagyon láttam olyan mockot az utóbbi hétben ahol ennyire rangsorolták volna, kb mi vagyunk a végállomása, ha14-nél nem megy ki akkor valakit feldarabolt az utóbbi pár napban
ZERO_L
Szeretem az ilyet. 1/17 lett 😊 full lutri a mock iras es draft. Minden evben van 2-3 jatekos aki top10-12- es tehetsegkent aki erthetetlenul csuszik. Es ez meg nem is az a kategoria
Leonidasz007


Nyilván pár reach miatt jött ez így össze, de a Forbes>Gonzalez -t nem tudom milyen egyenlet hozta ki a fővárosban, de köszönjük szépen. 🙂
ZERO_L
Elvileg őt akarták alapból,meg azért az 1,4 es passer rating amikor emberezésben volt. Sokaknak a nyilván a súlya a legnagyobb gond, de azért az bőven orvosolható.
Gonzalez mellett max az áll hogy ő fizikálisan is egy nfl cb nek néz ki, de azért ehhez a poszthoz jóval több kell, jópáran buktak már hatalmasat mikor szinte tökéletes RAS pontot kaptak....
kapitnono
Azért Gonzalez sokkal több mint csak egy RAS sztár.

Forbesnak megnézed a pickjeit és nem csak excelben nézed a passer ratinget, akkor azért feltűnik hogy rendesen malaca volt sok esetben. Mondjuk ez igaz a tömegére is, csak amíg ezt ellensúlyozni tudta college szinten azért profik között már baromira nehéz lesz. Ha felpakol 30 font izmot, utána is olyan fürge lesz és robbanékony? Ez ugyan úgy hatalmas kérdés, Gonzaleznek pl papírja van róla, hogy neki ez nem gond.

Nincs bajom Forbesszal, de első körben masszív reachnek tartom mikor Porter Jr, meg Gonzalez ott van a boardon.
Kívánom neki, hogy legyen nagyon jó az NFL-ben, de ne csináljunk úgy mintha pospectként ne lenne hatalmas szakadék a két játékos között.
ZERO_L
Nemrég még röhögtél rajta hogy 18ra mockolták, lehet csak te vagy érte oda ennyire
Adirotor
Igen, nyilván én vagyok túl magasan. Mindenkinél top tehetség volt...






"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
12 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Az Fk!-s final mockokban olvastam pár (szerintem) blődséget, de pár jó ötletet és jópár önigazolást is.
Holnap még kidobok egyet szerintem este (meg a tippjátékot sem kellene elfelejteni)
zacknorb
Akár le is írhatod mik azok a blődségek 😊
ZERO_L
Mármint nálam vagy az Fk!-nál?
Én meló után ha hazaérek írok egyet,
utóbbinál meg nekem a Bijan a Falconshoz még mindig feldolgozhatatlan
zacknorb
FK-nál.

Én a Gonzalez 1/18-on röhögtem fel 😂
ZERO_L
Mi a baj vele? Eléggé one year wonder a srác, max fizikálisan egy nfl cb re hasonlít,szerintem rendben van a 15-20 közötti besorolás.
kapitnono
Hát majd meglátjuk én pl nem tudnék 15 játékos elé tenni főleg a poszt értéke miatt is, de magában a CB classban is vagy nr1 vagy nr2. Ezek meg nem első kör végén mennek ki.

Amúgy nem nagyon láttam olyan mockot az utóbbi hétben ahol ennyire rangsorolták volna, kb mi vagyunk a végállomása, ha14-nél nem megy ki akkor valakit feldarabolt az utóbbi pár napban
ZERO_L
Szeretem az ilyet. 1/17 lett 😊 full lutri a mock iras es draft. Minden evben van 2-3 jatekos aki top10-12- es tehetsegkent aki erthetetlenul csuszik. Es ez meg nem is az a kategoria
Leonidasz007


Nyilván pár reach miatt jött ez így össze, de a Forbes>Gonzalez -t nem tudom milyen egyenlet hozta ki a fővárosban, de köszönjük szépen. 🙂
ZERO_L
Elvileg őt akarták alapból,meg azért az 1,4 es passer rating amikor emberezésben volt. Sokaknak a nyilván a súlya a legnagyobb gond, de azért az bőven orvosolható.
Gonzalez mellett max az áll hogy ő fizikálisan is egy nfl cb nek néz ki, de azért ehhez a poszthoz jóval több kell, jópáran buktak már hatalmasat mikor szinte tökéletes RAS pontot kaptak....
kapitnono
Azért Gonzalez sokkal több mint csak egy RAS sztár.

Forbesnak megnézed a pickjeit és nem csak excelben nézed a passer ratinget, akkor azért feltűnik hogy rendesen malaca volt sok esetben. Mondjuk ez igaz a tömegére is, csak amíg ezt ellensúlyozni tudta college szinten azért profik között már baromira nehéz lesz. Ha felpakol 30 font izmot, utána is olyan fürge lesz és robbanékony? Ez ugyan úgy hatalmas kérdés, Gonzaleznek pl papírja van róla, hogy neki ez nem gond.

Nincs bajom Forbesszal, de első körben masszív reachnek tartom mikor Porter Jr, meg Gonzalez ott van a boardon.
Kívánom neki, hogy legyen nagyon jó az NFL-ben, de ne csináljunk úgy mintha pospectként ne lenne hatalmas szakadék a két játékos között.
ZERO_L
Hát nekem nem tűnik többnek mint egy RAS sztár, vagy ha szerinted igen akkor miért csúszott eddig? Mert ha ekkora RAS király, és gond sincs vele simán top 10 nek kellett volna lennie..


12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 585 — Kinek mit intézett a kormánya
Legalább már most ne kellene a bpa listákon Levist látni

Az ügynöke meg pár draftnik be akarta kiabálni a top5-be, aztán mikor szembejön a valóság, megy a hivatkozás ezekre a nevetséges pletykákra
r.baggio
Sokan remélik, hogy ma is ott lesz majd Kansasben a green roomban, de nem Will Levis miatt. 😊

iktriad
elvileg kijelentette, hogyha nem vittek ki első körben basszátok meg nem megyek 😀
zacknorb
Pont az ilyen arrogáns viselkedése miatt is csúszott ennyit. Állítólag rémes volt az interjúkon a combineon.
iktriad
meg az NCAA-ben is 😀😀😀
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább már most ne kellene a bpa listákon Levist látni

Az ügynöke meg pár draftnik be akarta kiabálni a top5-be, aztán mikor szembejön a valóság, megy a hivatkozás ezekre a nevetséges pletykákra
r.baggio
Sokan remélik, hogy ma is ott lesz majd Kansasben a green roomban, de nem Will Levis miatt. 😊

iktriad
elvileg kijelentette, hogyha nem vittek ki első körben basszátok meg nem megyek 😀
zacknorb
Pont az ilyen arrogáns viselkedése miatt is csúszott ennyit. Állítólag rémes volt az interjúkon a combineon.
12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 585 — Kinek mit intézett a kormánya
Legalább már most ne kellene a bpa listákon Levist látni

Az ügynöke meg pár draftnik be akarta kiabálni a top5-be, aztán mikor szembejön a valóság, megy a hivatkozás ezekre a nevetséges pletykákra
r.baggio
Sokan remélik, hogy ma is ott lesz majd Kansasben a green roomban, de nem Will Levis miatt. 😊

iktriad
elvileg kijelentette, hogyha nem vittek ki első körben basszátok meg nem megyek 😀
12 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább már most ne kellene a bpa listákon Levist látni

Az ügynöke meg pár draftnik be akarta kiabálni a top5-be, aztán mikor szembejön a valóság, megy a hivatkozás ezekre a nevetséges pletykákra
r.baggio
Sokan remélik, hogy ma is ott lesz majd Kansasben a green roomban, de nem Will Levis miatt. 😊