Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem nincsen bajom a TE pickkel. az is csoda, hogy Gonzo marad jövőre is, de utána már biztosan nem fog, történjék akármi is. Fleener ráadásul még király is, szóval jöjjön csak. DE + OT meg lesz hátrébb is.shawnka
Dwayne Allen. 😛
Összeállna a rettegett ex-Clemson TE páros... 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Cappel hogy álltok? Sztem egy Robert Mathis szívesen játszanak egy Falcons szintű csapatban.szaba
ESPN-es capjelentés:
The Atlanta Falcons are at $99.7, but they’re facing some major decisions on keeping some of their own free agents -- Brent Grimes, Curtis Lofton, John Abraham, Todd McClure and Thomas DeCoud -- and those could be costly.
A baj az h mint a mellékelt ábra mutatja sok a kulcs FA, 1ébként Mathis atlantai születésű, szal valszeg tényleg szívesen jönne, de ha miatta menne el teszem azt Grimes, akk ink ne jöjjön szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Cappel hogy álltok? Sztem egy Robert Mathis szívesen játszanak egy Falcons szintű csapatban.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
nekem nincsen bajom a TE pickkel. az is csoda, hogy Gonzo marad jövőre is, de utána már biztosan nem fog, történjék akármi is. Fleener ráadásul még király is, szóval jöjjön csak. DE + OT meg lesz hátrébb is.shawnka
TE is 😉 Ráadásul ugye akárki jön csak 2. évében lesz kezdő, míg az idei pass rushunkat nézve oda nem ártana már olyas vki aki jövőre is impact, OT-knál meg később tényleg jöhet egy, de nálam Svitek kiérdemelte a kezdő posztot. Mindemellett Fleener kvalitásait nem vitatom jó playa, de ha már TE jön az legyen Orson Charles 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
nekem nincsen bajom a TE pickkel. az is csoda, hogy Gonzo marad jövőre is, de utána már biztosan nem fog, történjék akármi is. Fleener ráadásul még király is, szóval jöjjön csak. DE + OT meg lesz hátrébb is.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Ki lehet a Falcons első választottja a drafton?

http://www.atlantafalcons.com/draft/mock-monitor/
http://www.atlantafalcons.com/2012/01/mock-monitor-1-0-2/shawnka
Fura h senki sem ír DE-t pedig én pl. most legszívesebben azt venném a 2. körre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Ki lehet a Falcons első választottja a drafton?

http://www.atlantafalcons.com/draft/mock-monitor/
http://www.atlantafalcons.com/2012/01/mock-monitor-1-0-2/
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Gonzo szolid 114 yardot kapdosott össze! kár, hogy a TD nem jött össze... De le a kalappal!!
Jövőre SB győzelem neki! 😊Sugar602
és a legtöbb labdát ő kapta el 😊 Graham TD-nél Roddyval elég szolidan elmentek egymás mellet, látszik azért a hatalmas rivaly, mondjuk Gonzo meg a nyakába ugrott 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gonzo szolid 114 yardot kapdosott össze! kár, hogy a TD nem jött össze... De le a kalappal!!
Jövőre SB győzelem neki! 😊
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
http://www.atlantafalcons.com/falconstv/?video_id=1417187143001
Weatherspoon tuti hogy zakkant 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Pat Hill lett az OL edző.
15 évig volt HC Fresnóban, a Carr-érában nagy óriásölők voltakHöri
legutóbbi neveltje Andrew Jackson, pont a Falcons falembere 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Pat Hill lett az OL edző.
15 évig volt HC Fresnóban, a Carr-érában nagy óriásölők voltak

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
zsoca asszem pesti, bár nemtom őt mennyire érdekli egy közös meccsnézés... :/
sanszos, hogy a falcons mag te leszel egyedül 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
http://www.footballoutsiders.com/stat-analysis/2012/aggressiveness-index-2011

Kedvenc HC-nk az elmúlt 20 év harmadik legaggresszívebb HC-ja, az idei indexe a liga 4. helyére volt elég.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
nah yap, csak grimestól 2 éven keresztül kaptam minden őszi-téli vasárnap este agyvérzést... nem akarom megint ezt, csak most frankssel, márpedig ez lesz úgy néz ki 😀

emléxem eredménykövetőben mindig ez ment ha besz*ptunk egy nagy TD-t : "istenem, grimes! vagy csaj simán: grimes...." 😂 😂

mondjuk grimes buzi ha nem marad, ki kéne fizetni... :/peach
ha belegondolsz, akkor az a két év csak 50%-ban volt vészes. az egyikben PO-ba mentünk, a másikban Grimes miatt többek közt nem 😀
ha Franksnek is kell két ilyen év, és mondjuk #20 lelép nyáron, akkor a séma szerint jövőre nem megyünk rájátszásba, de az azt követő szezonban lesz egy ligaelit CB-nk 😀

mivel a cap alatt nincsen sok mozgásterünk, ezért ha Grimest nem tudjuk megfizetni, akkor nem kell érte felforgatni a teljes csapatot. Dunta marad, mert ugye nagyon idekötöttük, a másik oldal pedig pótolható. amikor sérült volt Brent, akkor egy-két faszság kivételével a CO/Franks tandem elég jól megoldotta a posztot, plusz ott van még Hayden is, aki szintén király volt a sérüléséig. egy szó mint száz, bizakodó vagyok a secondaryvel kapcsolatban.

kérdés: jövő vasárnap ki jön a Sugárba közös SB nézésre, hogy egy Falcons magot kialakítva kiszurkoljuk a Patriots vereségét? 😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
nah yap, csak grimestól 2 éven keresztül kaptam minden őszi-téli vasárnap este agyvérzést... nem akarom megint ezt, csak most frankssel, márpedig ez lesz úgy néz ki 😀

emléxem eredménykövetőben mindig ez ment ha besz*ptunk egy nagy TD-t : "istenem, grimes! vagy csaj simán: grimes...." 😂 😂

mondjuk grimes buzi ha nem marad, ki kéne fizetni... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
Sok pénz semmiért........ :o
Ezt a játékot amit mutat Owens is tudja...errorlacy6
Owens jobb, mint Dunta. Csak nem lobog a haja, így kevésbé látványos ő.

ill. kövezzetek meg, de a végén én franksben is láttam potenciált...peach
Franks utolsó 3-4 meccsen mutatott játéka valóban biztató volt. Egyébként simán vonható párhuzam Grimes és Franks között. Mindkettő überfos volt az idők kezdetén, majd elkezdtek hasonlítani egy igazi CB-re. Grimes már beért, Franksnek azért még van hova fejlődnie, de mindenképpen optimista vagyok vele kapcsolatban.
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
ill. kövezzetek meg, de a végén én franksben is láttam potenciált...peach
Falcons CB Dominique Franks "quietly turned some heads late in the season," according to the team's official website.
The website advises to "keep your eye on" Franks in 2012 after he closed out the season with four passes defensed in four starts as Brent Grimes' injury fill-in. New coordinator Mike Nolan plans to get more aggressive in the secondary, suiting Franks' strengths as a press-man corner.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
ill. kövezzetek meg, de a végén én franksben is láttam potenciált...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Of Falcons RCB Dunta Robinson's $6 million base salary, $5 million is guaranteed for the 2012 season.
Robinson has fallen well short of expectations since Atlanta made him one of the NFL's highest paid cornerbacks in 2012, but they're going to have to suck it up for one more year. Robinson has just three interceptions in 31 games as a Falcon, and Pro Football Focus graded him 101st of 109 qualifying cornerbacks in 2011. Robinson ranked an even worse 105th in pass coverage

Sok pénz semmiért........ :o
Ezt a játékot amit mutat Owens is tudja...
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Dimitroff volt a vendég a szerdai Senior Bowl South edzésen (ott volt a helyszínen Nolan és Mike Smith is).
http://www.youtube.com/watch?v=um1N9sDqXJU


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sound FX:
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d825e9dda/Sound-FX-Falcons-vs-Giants
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
nekem a két új coord. miatt van ez a boom or bust érzésem... remélem neked lesz igazad 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 137 — Tyrone Creek
nemtom, tudom h még sehol sincs a jövő év, de nekem valahogy baljós érzéseim vannak velünk kapcsolatban... :/peach
éppen ellenkezőleg érzek ezzel kapcsolatban, nagyon bizakodó vagyok. a védelem állat lesz, Koetter meg kiderül majd, hogy mire képes egy használható támadóegységgel. sok mozgást nem várok újfent az offseasonben, de biztos vagyok benne, hogy legalább egy nagy távozónk lesz, de fog érkezni a helyére minőségi pótlás, és a draftot sem fogjuk remélhetőleg elbaszni (ennyi pickkel mondjuk nem is lehet 😀 )
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
nemtom, tudom h még sehol sincs a jövő év, de nekem valahogy baljós érzéseim vannak velünk kapcsolatban... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...