Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
http://www.youtube.com/watch?v=4Um1_dfzsuw&feature=player_embedded
AF.com-ról Top 5 games 😊

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Koenen és Dahl távozása, ill. Edwards igazolása után lehet kapunk egy 6.-7. körös comp picket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
hát örülnék neki ha így menne, de itt sajnos az ügynök is diktál... mondjuk pl. pont Abraham és az idősebbek esete olyan, hogy mi adnánk neki kb 5 millát egy évre, jön egy csapat ad neki hetet az 2 az plusz milla szvsz szarni fog a városra meg a csapatra, elhúz azonnal :/

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Zsoca javaslom zavard le velük a tárgyalásokat....engem meggyőztél... :cool:


több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
McClure a kötődése és a kora miatt, Abraham szintén a kora ill. hogy ő már szétkereste magát (nem tudom elképzelni, hogy nála az anyagiak érvényesülnének, ha igen nagyot csalódnék benne) miatt be fogják érni gondolom egy alacsonyabb szerződéssel is.

itt van Lofton, aki egyértelműen "áron alul" játszott nálunk évekig. neki illene szinte bármit megadni. főleg, hogy igazi Falcon már most és évről-évre javul. illene megegyezni

itt van egy Grimes aki szintén bagóért volt itt. a Falcons nélkül ő sehol sem lenne és ezzel ő nyilván tisztában is van. illene megegyezni.

Decoud jó lenne. benne nem vagyok biztos, hogy beéri a kevéssel, bár nem tudom máshol kaphatna e többet. 2-3 misinél biztosan nem adnék többet neki. neki nem szabad, hogy befolyásolja a szerződés hosszabbításokat.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
ESPN-es capjelentés:
The Atlanta Falcons are at $99.7, but they’re facing some major decisions on keeping some of their own free agents -- Brent Grimes, Curtis Lofton, John Abraham, Todd McClure and Thomas DeCoud -- and those could be costly.empty taxi
ha komolyan el szeretnének érni valamit így együtt, akkor zsebpénzért alá fognak írni, egyedül Grimes-ban nem vagyok biztos. tweetek alapján mindegyikük imádja a várost, a csapatot, a fanokat, bár ez csak részben faktor.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
ESPN-es capjelentés:
The Atlanta Falcons are at $99.7, but they’re facing some major decisions on keeping some of their own free agents -- Brent Grimes, Curtis Lofton, John Abraham, Todd McClure and Thomas DeCoud -- and those could be costly.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
lofton az egyik legjobb playánk... lehet h drága, de sztem mindenkénél vannak olyan kulcsjátékosok akiket nem szabad elengedni. nicholas meg idén is sérült volt... szóval erre szvsz nem lehet építeni, pláne h dentről fingunk sincs h h fog beválni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ha ő mondja... mikor megjött Denverbe meg SF-ba mind2x lezavart egy sémaváltást egyből. Mindenesetre gyanítom a drafton azért olyan embereket fogunk gyűjteni akik mind2 sémában jók lehetnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Nolan azt nyilatkozza éppen, hogy a játékosok köré építi a sémákat, nem fordítva. Nem fogja erőltetni a 3-4-et, azt akarja használni, ami működik a jelenlegi emberállománnyal. Hozzátette, hogy eddig is remek volt itt a 4-3-as védelem, ebbe pedig nem akar belekavarni, így NEM lesz átállás.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
túl sok az FA, túl kevés a pénz, D-ben rendszer váltás--->átmeneti év?!peach
a kevés draftpicket ne hagyd ki :/
Azon tűnődtem h a drága FA-ink közül fáj kimondani, de hagyni kéne elmenni Loftont, a Spoon-Nicholas kettős jó lesz ILB-nek, hoztuk Dentet a 3. körben legutóbb, neki egyébként is jobban menne 3-4 szvsz, mellé meg hozzunk vmi olcsóbb backupot FA-ről v draftolunk vkit középső-hátsókörökben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
túl sok az FA, túl kevés a pénz, D-ben rendszer váltás--->átmeneti év?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
nem hiszem, hogy Babs menne oda ki 😀 Edwards simán jó a DL szélére, még 3-4-ben is, NT-nek meg esetleg Walker bepróbálható. de biztos vagyok benne, hogy lesz ide nyáron ember hozva, nem is egy.shawnka
Edwards 268 fonttal igen érdekesen lesz 3-4 DE, ahogy Walker 300 fonttal NT, Babs meg szvsz nagyon jó lesz RE-nek, kellő sebességé van a pass rush-hoz, emellé ugye saját gapjét is rendre lezárja futásnál.empty taxi
Walker odaférhet 😊
Edwards esetében lehet igazad lesz, de akkor meg őt is hátra kell tolni a LB sorba. Azért a Ray-Lofton-Spoon-Abe kvartett egészen ütősen hangzik.
Ez még elválik, nekem is bele kell még szoknom ebbe az új rendszerbe, de abban szerintem egyetértünk, hogy új emberek kelleni fognak, nagyon is.shawnka
Edwards már DE-nek is kicsit lassú volt, sehogy se system fit szvsz, alig van pickünk vmi középső körösért hátha el tudjuk tradelni. NT-ről meg 2 játékos is FA akivel dolgozott együtt Nolan: Soliai, aki követné Miamiból, ill. Aubrayo Franklin akivel a Ninersnél dolgozott. Soliainak jobban örülnék, nemrég töltötte a 28-at a szolid 355 fontját, még a Saints guardjai se tartanák könnyen. Franklin öregebb (32, bár a jobb NT-k 35-36 éves korukig képesek hozni ugyanazt a színvonalat, szal ő se feltétlen átmeneti megoldás) 317 font, mondjuk ő meg a Saintsnél töltötte a tavalyi szezont, a DC váltás ellenére tudna sztem hasznos infókat hozni a játékán felül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem hiszem, hogy Babs menne oda ki 😀 Edwards simán jó a DL szélére, még 3-4-ben is, NT-nek meg esetleg Walker bepróbálható. de biztos vagyok benne, hogy lesz ide nyáron ember hozva, nem is egy.shawnka
Edwards 268 fonttal igen érdekesen lesz 3-4 DE, ahogy Walker 300 fonttal NT, Babs meg szvsz nagyon jó lesz RE-nek, kellő sebességé van a pass rush-hoz, emellé ugye saját gapjét is rendre lezárja futásnál.empty taxi
Walker odaférhet 😊
Edwards esetében lehet igazad lesz, de akkor meg őt is hátra kell tolni a LB sorba. Azért a Ray-Lofton-Spoon-Abe kvartett egészen ütősen hangzik.
Ez még elválik, nekem is bele kell még szoknom ebbe az új rendszerbe, de abban szerintem egyetértünk, hogy új emberek kelleni fognak, nagyon is.shawnka
akkor most megint belinkelem, csak hogy felfrissítsük az emlékeinket! 😊
http://bloggingdirty.com/2012/01/10/would-a-switch-to-the-3-4-be-a-good-move-for-the-falcons/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Vmi ilyesmi front7 lesz itt: Peters - rookie/FA NT - Babineaux
Biermann/Sidbury/vki új valszeg rookie - Lofton - Spoon - Abraham
Mondjuk Spoon blitzkészségét nagyon jól kiaknázhatja Nolan.empty taxi
nem hiszem, hogy Babs menne oda ki 😀 Edwards simán jó a DL szélére, még 3-4-ben is, NT-nek meg esetleg Walker bepróbálható. de biztos vagyok benne, hogy lesz ide nyáron ember hozva, nem is egy.shawnka
Edwards 268 fonttal igen érdekesen lesz 3-4 DE, ahogy Walker 300 fonttal NT, Babs meg szvsz nagyon jó lesz RE-nek, kellő sebességé van a pass rush-hoz, emellé ugye saját gapjét is rendre lezárja futásnál.empty taxi
Walker odaférhet 😊
Edwards esetében lehet igazad lesz, de akkor meg őt is hátra kell tolni a LB sorba. Azért a Ray-Lofton-Spoon-Abe kvartett egészen ütősen hangzik.
Ez még elválik, nekem is bele kell még szoknom ebbe az új rendszerbe, de abban szerintem egyetértünk, hogy új emberek kelleni fognak, nagyon is.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Vmi ilyesmi front7 lesz itt: Peters - rookie/FA NT - Babineaux
Biermann/Sidbury/vki új valszeg rookie - Lofton - Spoon - Abraham
Mondjuk Spoon blitzkészségét nagyon jól kiaknázhatja Nolan.empty taxi
nem hiszem, hogy Babs menne oda ki 😀 Edwards simán jó a DL szélére, még 3-4-ben is, NT-nek meg esetleg Walker bepróbálható. de biztos vagyok benne, hogy lesz ide nyáron ember hozva, nem is egy.shawnka
Edwards 268 fonttal igen érdekesen lesz 3-4 DE, ahogy Walker 300 fonttal NT, Babs meg szvsz nagyon jó lesz RE-nek, kellő sebességé van a pass rush-hoz, emellé ugye saját gapjét is rendre lezárja futásnál.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 144 — Tyrone Creek
Vmi ilyesmi front7 lesz itt: Peters - rookie/FA NT - Babineaux
Biermann/Sidbury/vki új valszeg rookie - Lofton - Spoon - Abraham
Mondjuk Spoon blitzkészségét nagyon jól kiaknázhatja Nolan.empty taxi
nem hiszem, hogy Babs menne oda ki 😀 Edwards simán jó a DL szélére, még 3-4-ben is, NT-nek meg esetleg Walker bepróbálható. de biztos vagyok benne, hogy lesz ide nyáron ember hozva, nem is egy.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Undersized DL-ű 4-3 után pont 3-4 kell ide. No mind1 Nolan nem rossz szakember, mondjuk néha ő már túl sokat is blitzel. 4-3-at is vitt a 90-es években a Giantsnél és a Skinsnél, de jönni fog a 3-4. Mint írtam már korábban 2 db NT-vel bővült a need lista... Jerryről anno a draftja idején sokan mondták h alkalmatlan 3-4-re ill. én Edwardsot is nehezen hiszem h fit lesz. Akinek jól jöhet a váltás az Sidbury ill. Biermann ha visszahozzuk, ill. Ábrahám Jani is valszeg marad még 1 évet, hisz ő rookie évében anno már dolgozott Nolannel.
Vmi ilyesmi front7 lesz itt: Peters - rookie/FA NT - Babineaux
Biermann/Sidbury/vki új valszeg rookie - Lofton - Spoon - Abraham
Mondjuk Spoon blitzkészségét nagyon jól kiaknázhatja Nolan.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike Nolan lesz az új DC.vassadi
Nolan spent the last two seasons as the Miami Dolphins coordinator, inheriting a unit that ranked in the bottom third in the league in total and scoring defense. The Dolphins improved to sixth in total defense and 14th in scoring defense in 2010 and were 15th in total defense and sixth in scoring defense in 2011.

In both seasons, the Dolphins ranked in the Top 10 against the run.

3-4?

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Mike Nolan lesz az új DC.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
OL edzőnk sincs már...

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Pro football weeklynél all-rookie teambe került Julio, Bosher (!) és Dent mint special teamer.
Szerk: https://www.profootballfocus.com/blog/2012/01/17/drop-rate-2011-which-receivers-are-dropping-the-ball/
Roddy a felé dobott elkapható 13,04 %-át ejtette el ami igen szar :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 647 — Egyéb témák lakó
ki tudja? hátha azért játszatta ezt a fost a jagssel mert hát...khm... ismerjük a játékos állományt!
hátha itt úgy volt vele az interview során, h van egy jó qb, elit wr egység , gonzo + egy egész jó kis futójáték, így valami olyasmit akarunk majd játszani amire itt az emberanyag alkalmas, amott meg nem volt az...

sztetek benne van, vagy csak reménykedem? 😀peach
kívülről nézve én veled értek egyet.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
ki tudja? hátha azért játszatta ezt a fost a jagssel mert hát...khm... ismerjük a játékos állományt!
hátha itt úgy volt vele az interview során, h van egy jó qb, elit wr egység , gonzo + egy egész jó kis futójáték, így valami olyasmit akarunk majd játszani amire itt az emberanyag alkalmas, amott meg nem volt az...

sztetek benne van, vagy csak reménykedem? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Kb olyasmi mint Mularkey volt, iktriad
éppen emiatt nem vagyunk túl boldogok. de tévedjünk.