NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
yeah, 11 győzelem, a második legjobb WinDivision


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Azért elég kemény eddig a csoport... senki sincs 0.5 alatt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ma Steelers és Bengals győzelem, szóval idén is marha szoros lesz a divizió...

Ravens 3-1, Steelers 3-2, Bengals 3-2, Browns 2-2

AFC North, én így szeretlek! 😂
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ngata kapott 15.000 dollárnyi büntetést ligától, egy Sanchez elleni ütközés miatt.Deny
No comment.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Ngata kapott 15.000 dollárnyi büntetést ligától, egy Sanchez elleni ütközés miatt.Deny
Úgy tűnik,a sack fumble-jét sisak használatnak minősítették.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
khm... játszuk a tavalyit... legyen védelmed, de ha 1nanosec késés van a védelembe, bukod a fizud...
It's in my sig...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ngata kapott 15.000 dollárnyi büntetést ligától, egy Sanchez elleni ütközés miatt.
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Jó, de Ray-Ray mellett nem egyszerű villogni. Nekem nincs különösebb bajom McClain-nel, tisztességes iparosmunkát végez, nem tűnik ki se pro, se kontra.
Ellerbe-vel kapcsolatban nem a fegyelmezetlenség az igazi baj, hanem az edzői stáb hozzáállása a dologhoz; nevelni kellett volna a kölyköt, nem elásni a depth chart-on. Ha rajtam múlt volna tavaly is ő a kezdő, sokkal ösztönösebb és tehetségesebb játékosnak tűnik, mint McClain.CalasTyphon
Abszolút egyetértek.
Nekem Harbs-től ezt a tekintélyelvű nevelést és büntetést nem szeretem.A "doghouse"az első nevelési lépcsője,ami sztem zsákutca.
Van,hogy ehhez kell folyamodni,de tavaly Ellerbe asszem 5meccset nem játszott,ami kicsit sok.
Most Kindle-nél sem zárom ki,hogy nem ez van a háttérben.Ennyi bajunk volt veled,most kicsit büntetünk.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jogos, mondjuk Ellerbe néha nagyképű volt, ezt úgy reagálták Harbsék, hogy nem játszott
pár meccsen... akkor kicsit jobban összeszedte magát, de tartom, hogy jobb és nem kevéssel,
mint McClain szóval lassan már játszhatna sztem újra kezdőt... hacsak más tervek nincsenek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó, de Ray-Ray mellett nem egyszerű villogni. Nekem nincs különösebb bajom McClain-nel, tisztességes iparosmunkát végez, nem tűnik ki se pro, se kontra.
Ellerbe-vel kapcsolatban nem a fegyelmezetlenség az igazi baj, hanem az edzői stáb hozzáállása a dologhoz; nevelni kellett volna a kölyköt, nem elásni a depth chart-on. Ha rajtam múlt volna tavaly is ő a kezdő, sokkal ösztönösebb és tehetségesebb játékosnak tűnik, mint McClain.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ideje volt már. A kezdő LB sorból már csak McClain van hátra. :cool:CalasTyphon
Namost sztem Ő az, aki még vagy két-három évig nem kap olyat... én kicsit... hm.. szúrós szemmel nézek rá, sztem nem elég jó Ray-ray mellé... de ez magánvélemény... sztem Ellerbe jobb lenne, de ő meg nem elég fegyelmezett...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ideje volt már. A kezdő LB sorból már csak McClain van hátra. :cool:
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mindig jó EZT olvasni... Hasít a D# 😊Collapo
Végre már....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kátrány
Kijárt ez már neki, de nagyon!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Hogy honnan veszem mindezt? Megérzés. 😊

Ui: Azt viszont Harbs remélem sürgősen elfelejti, hogy Reed puntokat hordjon vissza... A 2. félidőben engem már ez zavart leginkább.CalasTyphon
A pozitív hullámok...
http://www.youtube.com/watch?v=wELAtDTaqnw&NR=1
Ozziék nem szeretnének bosszantani és egy returner CB-t rögtön igazoltak. 😊

Üdv Calas.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Mindig jó EZT olvasni... Hasít a D# 😊Collapo
Végre már....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mindig jó EZT olvasni... Hasít a D# 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
A változatosság kedvéért Burgess-t cutoltuk már vagy huszadjára 😛kátrány
Megesik, na..... 😂

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Két nagyon jó videó:
http://www.youtube.com/watch?v=TvkTWBmPwLQ

http://www.youtube.com/watch?v=VBhi7jwOV4c


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bryan McCann, CB kapott egy 2 éves szerződést.Deny
Ez jó,tavaly már itt töltött pár hetet és jó véleménnyel voltak róla az edzők.Annyi történt,hogy nem volt olyan jó ,mint a versenytársak.
A változatosság kedvéért Burgess-t cutoltuk már vagy huszadjára 😛


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bryan McCann, CB kapott egy 2 éves szerződést.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Silva PS-en van, ha minden igaz.

Jogos, amit írsz (ha jól emlékszem egy punt-ot vitt vissza Ed, azt is fél gőzzel - ami pont egyel több volt, mint kellett volna) csak hát nem volt jó kint látni az egyik legfontosabb játékosunkat ilyen "feleslegesen", pláne amikor ennyire vékonyak vagyunk S poszton. Remélhetőleg Carr és Jimmy Smith visszajönnek a bye után, és akkor vissza lehet adni a returner feladatot Webb-nek.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ui: Azt viszont Harbs remélem sürgősen elfelejti, hogy Reed puntokat hordjon vissza... A 2. félidőben engem már ez zavart leginkább.CalasTyphon
Nem igazán van lehetősége elfelejteni... DReed sérült, Webb helyettesíti JSmittyt, Carrt és Foxyt, tehát vékony a CB poszt, Zibit sajnos elrontottuk ezen a téren - Ő a Notre Dame-ben ezt jól csinálta, most már nem... Pollard, kell Nakamura sérülése miatt, maradna a cserefutó Allen, meg LWill, meg ManaSilva (Ő most roosteren van?) csak hát gondolom, ha ők elkapják, akkor nincs aki blokkoljon nekik, Ed pedig csinált már ilyet, okos játékos, felesleges kockázatot nem nagyon vállal... szóval marad Ő... Talán a tekik ellen visszatérők miatt lesz váltás ott is...

S ha már szóbahoztam a byet, akkor vajon a héten melyik meccset nézzem?! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eh, azt hittem már írtam korábban is... Tehát akkor üdv mindenkinek, és köszönöm. 😊

Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy én sem örülök neki, de ez benne volt a pakliban, ha ilyen kiforratlan, még nem összeszokott támadósorral mész neki az évnek - ez a meccs csak egy anomália volt az O részéről, ahol semmi nem jött össze. Van ez így. Be fog ez érni a szezon második felére, idén már nem fogjuk azt mondani decemberben is, hogy "na majd a jövő héten..." Ugyan nem hiszem, hogy konzisztensen 30+ pontokat fogunk szórni mindenkinek (külföldi fórumokat olvasgatva az az érzésem, hogy egy kissé elszálltak a rajongók az 1. és a 3. hét teljesítményét nézve...), de ettől még ez lesz a Harbaugh-éra legjobb támadósora, ami egy ilyen robbanékony, playmaker D-vel nagy dolgokra lehet elég.

Hogy honnan veszem mindezt? Megérzés. 😊

Ui: Azt viszont Harbs remélem sürgősen elfelejti, hogy Reed puntokat hordjon vissza... A 2. félidőben engem már ez zavart leginkább.
több mint 12 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Üdv Calas! 😊 jah, lesz ez még jobb is, ha a sérültek visszajönnek, de azért ennyire hullámzó teljesítményt az O-tól még így, sérülésekkel együtt se gondoltam volna...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szóval énCalasTyphon
Hozott isten, igen, valahogy így... csak azért fájó, hogy ennyire hektikus a támadósorunk... jobb lenne egy kicsit egyenletesebb teljesítmény...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!