Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Értem én hogy miért jelentette be most, és persze hogy ravasz róka, nagy simlis az öreg...bár szerintem a Colts ellen jónak kell lenni ígyis-úgyis, szóval egy hetet várhatott volna. 😛
Ettől függetlenül nem ez az egyetlen esélyünk.. inkább mondjuk úgy, megnövelte azt a néhány százaléknyit, amit volt. Nem gyengék vagyunk, hanem szélsőségesek.. nem hiszem én se, hogy 4 olyan meccset le tudunk hozni mint a Giants ellen, mert ha le tudnánk, akkor sima ügy lenne a dolog.

Nem kell túlragozni, nem hiszek az ekkora isteni szikra jellegű motivációs löketekben/hollywoodi történetekben (sajnos), ennyi.
Valahogy rossz előérzetem lett most ettől, nehogy aztán az legyen, hogy így legalább tényleg időben bejelentette, és nem hétfőn egy L után kellett neki.. ne legyen igazam.

A csapatértékelésedet(?) köszi, de igazából sokadszorra fölöslegesen fáradtál azzal a három sorral, szerintem elmondtad már máskor is.. engem/sok embert nem fogsz megtéríteni vele, ebben a topicban pláne 😊 fölösleges minden hsz-be belerakni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
"Jó" ilyenre hazaesni. :/ Eehhh, nagyon szegények leszünk, még el kell készülni erre lelkiekben is.

Akkor innentől BEAST mode a SB-ért. 😀

Vrijbloed
Jó ilyenre hazaesni az ember szülinapján, miután este tízig dolgozott.. uhh.
Nem akarok/tudok egyelőre írni semmit.. addig még játsszon sok meccset.. és hátha-hátha meggondolja magát.

Nincs mese, idén menetelni kell.. jaj, most sokkal pesszimistább lettem 😕

Igor
Szerintem pedig sokkal pozitívabbnak kéne lenned - legalábbis a mostani rájátszást illetően. Szerintem Ray kijátszotta az egyetlen esélyeteket. Ez a Ravens gyenge, mindenki láthatta az elmúlt hetekben, és nem valószínű (vagy legalábbis nem látni), hogy jövőre mitől is lehetne jobb. (A védelem évről évre gyengébb, az O nem képes feljavulni, mert Flacco képességei korlátozottak) Épp ez az, ami Ray részére okot szolgáltathatott a visszavonulásra. Nincs előremutató jövőkép, vagy fejlődési potenciál jelenleg. Viszont a PO előtti bejelentése olyan motivációs pluszt szabadít(hat) fel, ami sokat érhet, megsokszorozhatja egyesek erejét, teljesítményét. Hadd ne menjek messzire példáért: Ride the Bus.

Az én meglátásom szerint Ray az egyetlen logikus utat választotta, mert ezzel esélyt adott a csapatának, hogy vmi nagyszerűért (a vezérükért, példaképükért) küzdjenek az utolsó vérig. Pontosan ez a lépése is azt bizonyítja, micsoda kiemelkedő csapatvezér.

Akárhogy is lesz, hiányozni fog. Minden idők egyik legjobb LB-je.

És bár én nem nektek drukkolok majd a PO-ban (ugyebár én az erős védelmeket szeretem, így a PO-ban is az ilyen csapatokat preferálom majd), de ha másért nem is, Rayért (vagy talán még inkább a gyűrű nélküli Ed Reed miatt) sok sikert kívánok nektek a PO-ra!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
"Jó" ilyenre hazaesni. :/ Eehhh, nagyon szegények leszünk, még el kell készülni erre lelkiekben is.

Akkor innentől BEAST mode a SB-ért. 😀

Vrijbloed
Jó ilyenre hazaesni az ember szülinapján, miután este tízig dolgozott.. uhh.
Nem akarok/tudok egyelőre írni semmit.. addig még játsszon sok meccset.. és hátha-hátha meggondolja magát. (Még akkor is, ha ez már lógott 1-2 éve a levegőben sajna.)

Nincs mese, idén menetelni kell.. jaj, most sokkal pesszimistább lettem 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 072 — Jó ötletnek tűnt!

legenda.mustaine
2:29-nél feltört belőlem egy AZTAKURVA 😀 Respect, egy legenda távozik... Na akkor így az AFC-ből nektek szurkolok majd

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
"Jó" ilyenre hazaesni. :/ Eehhh, nagyon szegények leszünk, még el kell készülni erre lelkiekben is.

Akkor innentől BEAST mode a SB-ért. 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Elvileg 4 PO meccs, gyakorlatilag bármelyik lehet Lewis bácsi utolsó meccse...hát HAJRÁ!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan

legenda.

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Ha összejönne idén utoljára még legalább hallhatnánk a legendás Watch the 52! Egy élő legenda távozik! Pedig bírtam nagyon kivéve mikor Bradyt nyúzta 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Imadtam nezni a kuzdeni akarasat es erejet.
Nagyot veszit hianyaval az NFL es mi is.

Remelem, sok legendas LB-hez hasonloan o is edzoskodesbe kezd.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Tisztelet az öreg hollónak!

Top 100 NFL players: Ray Lewis

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Köszönünk mindent Ray!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hát ez nagy érvágás minden NFL szeretőnek.
Fel is pattanok a Ravens bandwagonra AFC-ben, hogy olyan emlékezetesen vonulhasson vissza amekkora játékos volt.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Minden NFL szurkoló szegényebb lesz.
Aki láthatta az pedig egy szerencsés ember.

Brian Dawkins után ő volt a második kedvencem.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A kedvenc nemLions játékosom.
Nagyon sajnálom, hogy visszavonul.
Nyerjétek meg, márcsak miatta is.

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
So Ray Lewis says he'll retire at end of the season. And as I've been reporting Ed Reed could be gone too. Sun could be last game for both

Nah ha ez nem ad boostot akkor semmi. Jó lenne ha valami nagyot tudna alkotni a csapat, ha már visszavonul(nak) a lelke(i) a franchisenak.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Ray Lewis announced he is retiring at the end of the season.
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Már amiatt sem mert a liga legkeményebb csoportjában vagyunk 😊 De ettől függetlenül is brutális...Blaise
Az a miénk...... 😊

Amúgy az AFC-ben ti vagytok a cimbik nekem, remélem a végén találkozunk (nekünk még be kellene jutni).

csi77
Direkt volt a kemény megfogalmazás mert abban biztos, hogy mi visszük a prímet 😛, de szerintem erősségben is viszont ez nagyon szubjektív, vitázni pedig ezen nem szeretnék 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Már amiatt sem mert a liga legkeményebb csoportjában vagyunk 😊 De ettől függetlenül is brutális...Blaise
Az a miénk...... 😊

Amúgy az AFC-ben ti vagytok a cimbik nekem, remélem a végén találkozunk (nekünk még be kellene jutni).

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szerintem,aki egészséges az játszani fog.Ngata,Suggs,Yanda,Ellerbe,Arti Jones,akik kezdők és sérüléssel bajlódnak,azok gyógyulnak egy hetet.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Nagy dilemma, hogy kezdjenek-e a meghatározó játékosok. Egyrészről ott van, hogy kivel találkoznánk szívesebben a PO-ban: Cincy vagy Colts? (személy szerint a Coltsot választanám, nem lebecsülve őket, de Cincyt jelen pillanatban veszélyesebb csapatnak tartom)
Másik oldalról ott van az, hogy ugyan feljebb léphetnénk egy seedet ha nyerünk és a gópecc kikap, de nekem személy szerint a fentebb említett okok miatt ez nem tetszene, de mi van ha lesérülnek a srácok? Viszont nem szabad most a babérjainkon se ülni... Hányszor láttuk már, hogy kimagasló meccs után jött egy tök homály. Ideális megoldás az lenne, ha játszanának a srácok 2 maximum 3 negyedet. Lenne játéktapasztalat, éreznék a PO közeledtét. Vélemények?
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Már amiatt sem mert a liga legkeményebb csoportjában vagyunk 😊 De ettől függetlenül is brutális...
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
jövőre se lesz egyszerű dolgunk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Otthon: Cleveland, Cincinnati, Pittsburgh, New England, NY Jets, Green Bay, Minnesota, Houston

Idegenben: Cleveland, Cincinnati, Pittsburgh, Miami, Buffalo, Chicago, Detroit, Denver
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mondottam én már vala ezt régen, suti a réven nap 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Szép volt, smivel történelmileg úgy alakult, így csapódom a vagoner végire, gyerünk...sutianap
Üdv a fedélzeten! 😉