Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
grat a győzelemhez

egy kérdés: a végén a White int utáni endzoneba futás miért nem volt safety?
Cuchulain82
Köszi 😊

Steratore azt mondta, hogy attól függetlenül, hogy nem ért hozzá senki az ellenfélből, azzal, hogy lefeküdt, jelezte, hogy nem akar semerre se menni, így innentől halott volt a labda. De BillsFan minden bizonnyal elmondja a vonatkozó szabályt is erre 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bills 3 meccs után is veretlen 2011 óta először.
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
grat a győzelemhez

egy kérdés: a végén a White int utáni endzoneba futás miért nem volt safety?
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
OFF
Muffalo mit vàrsz a ma esti ND- Dawgs meccstől ?
BillsFan
Semmi jót. Underdog meccs és szerintem az is lesz. Ahol eldőlhet és el is fog dőlni az a futás. Ha elveszik a futást esélytelen, ha meg nem állítják meg a futást...akkor is esélytelen. Szóval ott vagyunk, ahol a part szakad. Szerintem Fromm-nak sem kell majd túlvállalnia magát, elég, ha végigmenedzseli a meccset.
De, csodák mindig történhetnek!
Muffalo_Bafia
De jó kis meccs lett belőle !



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
Home opener!
Viva Los Bills !



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
OFF
Muffalo mit vàrsz a ma esti ND- Dawgs meccstől ?
BillsFan
Semmi jót. Underdog meccs és szerintem az is lesz. Ahol eldőlhet és el is fog dőlni az a futás. Ha elveszik a futást esélytelen, ha meg nem állítják meg a futást...akkor is esélytelen. Szóval ott vagyunk, ahol a part szakad. Szerintem Fromm-nak sem kell majd túlvállalnia magát, elég, ha végigmenedzseli a meccset.
De, csodák mindig történhetnek!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
OFF
Muffalo mit vàrsz a ma esti ND- Dawgs meccstől ?



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Vegre sikerlut megneznem a meccset. 😛 Allenrol egy szo jutott eszembe: hatarozott. Nagyon gyorsan eldonti mi legyen, es gyorsan meg is inditja a jatekot. Ha futni akar, fut, ha dobni, akkor dob, de nem hezital sokat rajta. Remek!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
2-0 nem jó de nem is tragikus 😊
Ha az O-Line is összeáll egész jó szezont futhatunk, de a második fele húzós lesz.
BillsFan
Nem jó, de nem is tragikus? Ha ez nem jó, akkor mi lenne az? Nem inkább a 0-2 lenne tragikus? Nem értem...
Buffalo Bill
Én a mutatott offense játékra gondolok elsősorban, nem a 2-0 ra!
De ez csak egy idézet és smile van a végén, ne vedd komolyan.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
2-0 nem jó de nem is tragikus 😊
Ha az O-Line is összeáll egész jó szezont futhatunk, de a második fele húzós lesz.
BillsFan
Nem jó, de nem is tragikus? Ha ez nem jó, akkor mi lenne az? Nem inkább a 0-2 lenne tragikus? Nem értem...
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920


Change my mind.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 161 — Bills & Dawgs fan
2-0 nem jó de nem is tragikus 😊
Ha az O-Line is összeáll egész jó szezont futhatunk, de a második fele húzós lesz.



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 414 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mi olyanok vagyunk amilyenek, Brees "papa" is megsérült, úgyhogy felszállok lassan a Bills bandwagonra! 😉 Remélem ez nem jelenti Allen kidőlését! 😊
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
cicáktól mindig kiszopunk.
Helmut Zimmer
Csak akkor, ha a meccs előtt minket tartanak esélyesebbnek, ezért is próbáltam diplomatikusabban fogalmazni 😊
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Valaki nézi a meccset? És ha igen, akkor hol? A multkori linken csak a lejátszott mérkőzések nézhetőek.
Buffalo Bill
 www.mamacdn.com/link.php?asad=http://buffstreamz.com/emb/nfl-9.php
Muffalo_Bafia
Köszönöm, remélem a Bengals ellen már élőben szurkolhatok. Most csupán a Bills oldalán követtem a mérkőzést, és voltak olyan kiírások, amiket nem értettem. Majd ma lepergetem az egészet.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Csak titkon reménykedtem benne, hogy a New York-i túránkon mindkét meccsünket behúzzuk, de sikerült!

Igazából nagyon kiemelni nincs sok értelme senkit, mert mindenki hozta azt, amit tud 😊 Allen az első félidőben kiemelkedett, a második félidőben meg pont annyit tett hozzá, ami szükséges volt, a futóink megoldották, amit kellett.

A védelem az elején Barkley TD-jénél elaludt, de aztán sikerült váltani, és elérni, hogy az elkapók nélküli Eli próbálja megnyerni nekik a meccset.

Jól állunk, jövő héten jön az első hazai a Bengals ellen, ott sem vagyunk underdogok 😊
Hungarian Bill
cicáktól mindig kiszopunk.
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 482
Csak titkon reménykedtem benne, hogy a New York-i túránkon mindkét meccsünket behúzzuk, de sikerült!

Igazából nagyon kiemelni nincs sok értelme senkit, mert mindenki hozta azt, amit tud 😊 Allen az első félidőben kiemelkedett, a második félidőben meg pont annyit tett hozzá, ami szükséges volt, a futóink megoldották, amit kellett.

A védelem az elején Barkley TD-jénél elaludt, de aztán sikerült váltani, és elérni, hogy az elkapók nélküli Eli próbálja megnyerni nekik a meccset.

Jól állunk, jövő héten jön az első hazai a Bengals ellen, ott sem vagyunk underdogok 😊
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Valaki nézi a meccset? És ha igen, akkor hol? A multkori linken csak a lejátszott mérkőzések nézhetőek.
Buffalo Bill
 www.mamacdn.com/link.php?asad=http://buffstreamz.com/emb/nfl-9.php

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Valaki nézi a meccset? És ha igen, akkor hol? A multkori linken csak a lejátszott mérkőzések nézhetőek.
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Hogy látjátok szmörét, lesz belőle normális HC? Grat a fordításhoz, lájkolom 😊
gabokocka
Lesz. Megvan az általa kívánt emberanyag védelemben, ami gyakorlatilag kész is van. Az offense-t kell most már összetenni, csak nagy az Allen-szél, gondolok itt a haterekre.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogy látjátok szmörét, lesz belőle normális HC? Grat a fordításhoz, lájkolom 😊
gabokocka
Erről 1 oldallal korábban írtam (Bills topic időben, ez "viszonylag régen).
Én szeretem McDermettet. Az elejét utáltam, mert szerintem túl sok tehetséget cutolt,, hagyott menni, de mára potens csapatot tettek össze, kifejezetten sok tehetséggel. Arról meg nem tehet, hogy amikor már nagyon QB-t kell draftolni, akkor a választás Rosen és Allen között lehetséges. Allen amúgy jobb, mint amilyennek a számai alapján látszik.
Helmut Zimmer
Igen, csak nem tud vedelmet olvasni, nem tul jo donteshozo, meg nem is tul okos, valljuk be. Neki kellene egy olyan koponya, mint Reich vagy Pedersen, akkor tobb lenne a jatekaban, de egyebkent szerintem o projekt, jot tett/tenne neki egy-ket ev fejlodes valami nagy szaki mellett. Perpill nem erzem, hogy igazandibol NFL-ready lenne.
Stez
Nem tudom nem irattam vele IQ tesztet. Szerintem sem NFL ready, de leginkább azért, mert szertelen.
Helmut Zimmer
vigasztaloggyunk azza hogy Rics meg Pederzenn elvtársaknak meg fogalmuk nincs hogy kéne összerakni a futást, smielőtt Ik idejön bizonyára Gesztenye tábornoknak is lennének remek ötletei, részemről Hélit ajánlom köményvonalas oldschool def edzők mellé príma, csak áthajlott rajt a világegyetem...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Hogy látjátok szmörét, lesz belőle normális HC? Grat a fordításhoz, lájkolom 😊
gabokocka
Erről 1 oldallal korábban írtam (Bills topic időben, ez "viszonylag régen).
Én szeretem McDermettet. Az elejét utáltam, mert szerintem túl sok tehetséget cutolt,, hagyott menni, de mára potens csapatot tettek össze, kifejezetten sok tehetséggel. Arról meg nem tehet, hogy amikor már nagyon QB-t kell draftolni, akkor a választás Rosen és Allen között lehetséges. Allen amúgy jobb, mint amilyennek a számai alapján látszik.
Helmut Zimmer
Igen, csak nem tud vedelmet olvasni, nem tul jo donteshozo, meg nem is tul okos, valljuk be. Neki kellene egy olyan koponya, mint Reich vagy Pedersen, akkor tobb lenne a jatekaban, de egyebkent szerintem o projekt, jot tett/tenne neki egy-ket ev fejlodes valami nagy szaki mellett. Perpill nem erzem, hogy igazandibol NFL-ready lenne.
Stez
Nem tudom nem irattam vele IQ tesztet. Szerintem sem NFL ready, de leginkább azért, mert szertelen.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy látjátok szmörét, lesz belőle normális HC? Grat a fordításhoz, lájkolom 😊
gabokocka
Erről 1 oldallal korábban írtam (Bills topic időben, ez "viszonylag régen).
Én szeretem McDermettet. Az elejét utáltam, mert szerintem túl sok tehetséget cutolt,, hagyott menni, de mára potens csapatot tettek össze, kifejezetten sok tehetséggel. Arról meg nem tehet, hogy amikor már nagyon QB-t kell draftolni, akkor a választás Rosen és Allen között lehetséges. Allen amúgy jobb, mint amilyennek a számai alapján látszik.
Helmut Zimmer
Igen, csak nem tud vedelmet olvasni, nem tul jo donteshozo, meg nem is tul okos, valljuk be. Neki kellene egy olyan koponya, mint Reich vagy Pedersen, akkor tobb lenne a jatekaban, de egyebkent szerintem o projekt, jot tett/tenne neki egy-ket ev fejlodes valami nagy szaki mellett. Perpill nem erzem, hogy igazandibol NFL-ready lenne.

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Hogy látjátok szmörét, lesz belőle normális HC? Grat a fordításhoz, lájkolom 😊
gabokocka
Erről 1 oldallal korábban írtam (Bills topic időben, ez "viszonylag régen).
Én szeretem McDermettet. Az elejét utáltam, mert szerintem túl sok tehetséget cutolt,, hagyott menni, de mára potens csapatot tettek össze, kifejezetten sok tehetséggel. Arról meg nem tehet, hogy amikor már nagyon QB-t kell draftolni, akkor a választás Rosen és Allen között lehetséges. Allen amúgy jobb, mint amilyennek a számai alapján látszik.
több mint 4 éve
Petila Los Angeles Chargers 647
Hol lehet megnézni a meccseket?
Buffalo Bill
 www.nflfullhd.com/