Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Nagy meccs volt, gratula! Tavaly néztem már néhány Bills meccset, megtetszett Josh Allen játéka (meg annyian szólták le a draftolását, hogy képtelen vagyok nem szurkoolni neki), remélem jó lesz az idei szezon! (És Beasley is összeszedi magát.)
gyeek
Köszönjük a támogatást a messzi Texasból. Ez a meccs agyonnyerhető lett volna, viszont nem is lenne ez a csapat a Bills, ha nem hozza helyzetbe az ellenfelet. Mert gyakorlatilag ez történt, a Jets meg a szipi-szupi offense semmit nem tudott kezdeni a védelemmel, viszont 5 ajándék labdával már illett pontokat szerezni. Gore-t többet nem akarom a pályán látni, több snapet Singletarynak, a maradékot meg kapja meg Yeldon.

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nagy meccs volt, gratula! Tavaly néztem már néhány Bills meccset, megtetszett Josh Allen játéka (meg annyian szólták le a draftolását, hogy képtelen vagyok nem szurkoolni neki), remélem jó lesz az idei szezon! (És Beasley is összeszedi magát.)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Josh Allen a Bölény ereje legyen veled!
ThundersNFL
Na akkor balesetmentes játszódást Nektek estére! 😊
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Josh Allen a Bölény ereje legyen veled!

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
GAMEDAY!
Andre Roberts és Kroft tuti nem játszik, GO BILLS!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Azt hiszem, hálát adhatunk az égnek így utólag, hogy Őfelsége Antonio Brown se új, se régi sisakban nem volt hajlandó Bills-mezben játszani... 😊
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
nem tudom, én azt láttam, hogy ott volt jó qb teljesítmény, ahol kifejezetten elit futó volt. ugye legjobb példa a rams, nekik konkréta a superbowljukba került görli kiesése, de mahomesnak is kellett az elit futó és kell is, nem véletlenül kellett nekik shady. vagy nézd meg a picbörgöt, akik a szezon második felében megpróbálkoztak csak a levegőben haladni, totális faszság volt még az ötlet is. mindenkinek szüksége van az elit futóra, az utóbbi években sztem pont hogy felértékelődött a szerepük.
gedam
Én a Rex ittléte idején, a futójátékon alapuló támadójátékra gondoltam, mint ground&p o u n d-ra, szerintem az van már leáldozóban. Egyre kevésbé látni azt, hogy mondjuk egy átlagos irányító mögött elit futó van a backfieldben, inkább az elit (vagy annak mondott) irányító-átlag futó párosítás a preferált. McCoy sajnos feláldozható lett, és remélem, hogy a nagy futójátékokat nem Allen fogja hozni, mint tavaly. Mert ha rá építünk ilyen téren is, akkor megint legyalulják huzamosabb időn belül.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Rosszul láttam volna?
Buffalo Bill
Én imádom, hogy mindig optimista vagy 😊
Helmut Zimmer
vót az a bünti miatt kihagyott INC call ajándékba, de hulladék volt az O, persze kozmetikázott hulladék...
sutianap
Ja ha nem balfaszkodtak volna a sporik, akkor 3 turnover egymás után. Elég bíztató, és úgy hogy a Lions sem volt jó. Hallod Bevell hívta az O playeket. Ha valakit, őt tényleg ismerem elég jól, ki se nyitotta a playbookját.
Helmut Zimmer
OFF
Szia Helm!
A Bevell féle offenseről tudnál picit írni a Lions topikba?
Mire számíthatunk?
Várható, hogy már ebben az évben látható lesz a fejlődés?
Köszi: Bazza
(Egy vakbélműtét miatt offolva vagyok a munkától így van időm olvasgatni.)
ON
Bazzani
Fogok, jobbulást!
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rosszul láttam volna?
Buffalo Bill
Én imádom, hogy mindig optimista vagy 😊
Helmut Zimmer
vót az a bünti miatt kihagyott INC call ajándékba, de hulladék volt az O, persze kozmetikázott hulladék...
sutianap
Ja ha nem balfaszkodtak volna a sporik, akkor 3 turnover egymás után. Elég bíztató, és úgy hogy a Lions sem volt jó. Hallod Bevell hívta az O playeket. Ha valakit, őt tényleg ismerem elég jól, ki se nyitotta a playbookját.
Helmut Zimmer
OFF
Szia Helm!
A Bevell féle offenseről tudnál picit írni a Lions topikba?
Mire számíthatunk?
Várható, hogy már ebben az évben látható lesz a fejlődés?
Köszi: Bazza
(Egy vakbélműtét miatt offolva vagyok a munkától így van időm olvasgatni.)
ON

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.
Hungarian Bill
Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Muffalo_Bafia
Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊

Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕

Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉
Wyatt
Belichick soha nem talált ki semmit, a liga legnagyobb adapálója 😀 😀 😀 😀 😀

lapozzunk
Helmut Zimmer
Tudjuk egy sima kém 😀
dande
Ahhoz dagadt, copycat 😛
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.
Hungarian Bill
Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Muffalo_Bafia
Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊

Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕

Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉
Wyatt
Belichick soha nem talált ki semmit, a liga legnagyobb adapálója 😀 😀 😀 😀 😀

lapozzunk
Helmut Zimmer
Tudjuk egy sima kém 😀
több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Örülök, hogy laikus hozzászólásommal kicsit felpezsdítettem a fórumot. Tudom, hogy ezek csak felkészülési mérkőzések voltak, és nagy következtetéseket nem lehet levonni, de azért jobban esik egy ilyen mutatóval várni a szezont, mint egy 1-3-mal például. Akkor is jól elvertek bennünket. Hajrá Bills!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.
Hungarian Bill
Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Muffalo_Bafia
Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊

Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕

Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉
Wyatt
Belichick soha nem talált ki semmit, a liga legnagyobb adapálója 😀 😀 😀 😀 😀

lapozzunk
több mint 4 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.
Hungarian Bill
Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Muffalo_Bafia
Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊

Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕

Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉
Wyatt
szerintem meg egy smile hiányzott csak a mondat végéről Muffalo kollégánál 😊



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.
Hungarian Bill
Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!
Muffalo_Bafia
Szerintem nem jár ide senki, én csak a 3. körös RB-tekkel kapcsolatban vagyok rendkívül szkeptikus, szerintem ő nem lesz megoldás, aztán majd max rám cáfol 😊

Szerintem Oliver kurva jó lesz pl, marhára sajnáltam is, hogy ide került 😕

Önmagában pedig a lehúzásokról elég annyit szerintem, hogy a Pats-topicba írt idény előtti összegzőmben a buffalói meccset nektek húztam győzelemre 😉

több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
nem tudom, én azt láttam, hogy ott volt jó qb teljesítmény, ahol kifejezetten elit futó volt. ugye legjobb példa a rams, nekik konkréta a superbowljukba került görli kiesése, de mahomesnak is kellett az elit futó és kell is, nem véletlenül kellett nekik shady. vagy nézd meg a picbörgöt, akik a szezon második felében megpróbálkoztak csak a levegőben haladni, totális faszság volt még az ötlet is. mindenkinek szüksége van az elit futóra, az utóbbi években sztem pont hogy felértékelődött a szerepük.
gedam
Definiáljuk az elit futó fogalmát és aztán folytathatjuk a diskurzust. Amúgy, rengeteg ellenpéldát fel lehet hozni az álláspontod ellen, mivel Brady, Luck, Foles (2017), Rodgers, Wilson mellett sem volt/van elit futó, mégis "jó" QB teljesítmény jött tőlük. Ugyanezt el tudom mondani a Steelers esetében is, ahol hiába nem volt Bell, Conner-rel sem voltak egyáltalán kevesebbek, ott teljesen más dolgon csúszott el a dolog.

Szerkesztette: Muffalo_Bafia

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
gedam 5 697
Sajnálom, hogy megváltunk Shadytől, de azért ha a szívünkre tesszük a kezünket, az előző szezonban nem nyújtott olyan teljesítményt, mint 2017-ben, amikor majdnem egyedül vitte be a csapatot a playoffba, ráadásul a mutatott teljesítménye a fizujával sem állt egyenes arányban. A Chiefs számára tökéletes választás, Reiddel együtt dolgozhat, és még egy utolsó nagy hajrá keretében a gyűrűért is harcolhat.

Ez is jelzi, mennyire nélkülözhetővé kezdenek válni a futók az NFL-ben, és mennyire nincs jövője szerintem a ground&p o u n d támadófilozófiának. Nyilván nem Gore az, akire a következő években alapozni fogunk, viszont Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.
Hungarian Bill
nem tudom, én azt láttam, hogy ott volt jó qb teljesítmény, ahol kifejezetten elit futó volt. ugye legjobb példa a rams, nekik konkréta a superbowljukba került görli kiesése, de mahomesnak is kellett az elit futó és kell is, nem véletlenül kellett nekik shady. vagy nézd meg a picbörgöt, akik a szezon második felében megpróbálkoztak csak a levegőben haladni, totális faszság volt még az ötlet is. mindenkinek szüksége van az elit futóra, az utóbbi években sztem pont hogy felértékelődött a szerepük.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.
Hungarian Bill
Egyáltalán nem az, sőt... Csak idejárnak a peccesek lehúzni őket, aztán majd pislognak, amikor még Brédit is körbefutják!4!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Sajnálom, hogy megváltunk Shadytől, de azért ha a szívünkre tesszük a kezünket, az előző szezonban nem nyújtott olyan teljesítményt, mint 2017-ben, amikor majdnem egyedül vitte be a csapatot a playoffba, ráadásul a mutatott teljesítménye a fizujával sem állt egyenes arányban. A Chiefs számára tökéletes választás, Reiddel együtt dolgozhat, és még egy utolsó nagy hajrá keretében a gyűrűért is harcolhat.

Ez is jelzi, mennyire nélkülözhetővé kezdenek válni a futók az NFL-ben, és mennyire nincs jövője szerintem a ground&p o u n d támadófilozófiának. Nyilván nem Gore az, akire a következő években alapozni fogunk, viszont Singletaryvel és Yeldonnal ha nem is elit a backfield, de azért nem is kutyaütő.

Szerkesztette: Hungarian Bill
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem valahogy nem lepett meg a dolog, sőt... Aminek viszont örülök, hogy így Singletary így megkapja a megfelelő terhelést már ideje korán.
A két futó összesen 67 éves volt, draftoltak magasan egy (vacak) futót. Tök egyértelmű volt, hogy felesleges a két all time kiemelkedő, de már évek óta kiégett RB előtte
Wyatt
gtfo.
Muffalo_Bafia
<3

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
 twitter.com/RapSheet/status/1167843231675101184


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
én most egy kicsit befejeztem, jó 1/1et, ahogyy Eric Wood írta azé tanácstalan az ügybben, hogy az egyszemélyes ofenzbő kivágják az egyszemélyt, jó utat fijjug...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Engem valahogy nem lepett meg a dolog, sőt... Aminek viszont örülök, hogy így Singletary így megkapja a megfelelő terhelést már ideje korán.
A két futó összesen 67 éves volt, draftoltak magasan egy (vacak) futót. Tök egyértelmű volt, hogy felesleges a két all time kiemelkedő, de már évek óta kiégett RB előtte
Wyatt
gtfo.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
McCoy kivágva 😮
Löfli
pont most néztem én is, leesett állal. Ez most hogy? MIért?
Antonius
A két futó összesen 67 éves volt, draftoltak magasan egy (vacak) futót. Tök egyértelmű volt, hogy felesleges a két all time kiemelkedő, de már évek óta kiégett RB előtte

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
Már van a csapatnak új Motorja 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal