NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Buffalo Bills

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazsinho Buffalo Bills 922
Anderson visszavonult.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó kis videó Bills draft roomból:  twitter.com/buffalobills/status/1124097235015258112
Beki
Hogy örülnek mikor Hockensont húzzuk. 😀

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jó kis videó Bills draft roomból:  twitter.com/buffalobills/status/1124097235015258112
több mint 5 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Valaki vállalna egy kis esélyelemzést az újonnan érkezettek és a sorsolás ismeretében? Tudom, hogy ez kb. a béljóslással egyenértékű, de azért nem lenne rossz. Messze van még a nyitány, szórakozzunk.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az idei Josh Allen típusú QB is itt kötött ki UDFA-ként.
 twitter.com/TomPelissero/status/1122268781500407810
iktriad
Aztán majd jól WR lesz belőle, meglásd 😀

több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Na, szóval. Vége az idei draftnak is, már csak UDFA igazolások várhatóak, bár annak is túl vagyunk már egy nagy részén. Csak összefoglalás képpen ez lett a végleges draftunk:

1/9: Ed Oliver, DT
2/38: Cody Ford, OT
3/74: Devin Singletary, RB
3/96: Dawson Knox, TE
5/147: Vosean Joseph, LB
6/181: Jaquan Johnson, S
7/225: Darryl Johnson, DE
7/228: Tommy Sweeney, TE

Voseanra és Jaquanra elsősorban majd ST feladatok fognak várni, előbbiben viszont megvan az a potenciál, hogy elcsípje a kezdőt, és erre Lorenzo kiöregedésével akár jó eséllyel pályázhat. Ne felejtsük el, Milano is 5. körös pick volt. Jaquan special team ász lehet, sokan csak úgy jellemzik őt, hogy arra született, hogy a special team "C" betűjét viselje. Látva a tavalyi szezon ST munkáját, szükség is van az ilyen emberre.
Nem ártott egy DE sem, így hát Beane kiválaszotta Darryl Johnsont, akinek szerintem minden esélye megvan arra, hogy megragadjon a rotációban, főleg, hogy ez a poszt lesz jövőre a legkérdésesebb Hughes és Lawson szerződései miatt.
Tommy Sweeney már már mondhatni szokásos pickünk a Boston Collegeről, nem túl veretes TE sorunkhoz fog csatlakozni. Szerintem Croommal fog harcolni a roster helyért, nem kizárt, hogy el is fogja venni tőle.

UDFA:

Tyree Jackson, QB
Nick Easley, WR
Blake Hance, OL
Cam Lewis, CB
Juwan Foggie, LB
David Sills V, WR
Tyrel Dodson, LB

Lényegesebb infók, részletekbe ne menjünk bele, Tyree és Cam Buffalo egyetemről jönnek, szóval maradnak otthon, a legizgalmasabb név a sorból egyértelműen David Sills-é, szerintem az ő személyében megvan az újabb UDFA stealünk.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 054 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei Josh Allen típusú QB is itt kötött ki UDFA-ként.
 twitter.com/TomPelissero/status/1122268781500407810
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
5/147, 6/181, 7/225, 7/228. Ezek a pickek maradtak az utolsó napra, talán, mondom talán leeshetne belőle a két kedvenc Anthony Johnson és Tranquill. No jinx.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Újabb friss Bölények:

2/38: Cody Ford, OL, Oklahoma (Oaklanddel való trade útján; második és ötödik körös draftjogunkat kapták)
3/74: Devin Singletary, RB, Florida Atlantic
3/96: Dawson Knox, TE, Mississippi
Hungarian Bill
Cody Ford pick A+++, a többi lehetett volna talán átgondoltabb, de így is tetszenek a választások.
Muffalo_Bafia
Nekem eddig a ti draftotok tetszik a legjobban 😊
peach
Nem nagyon tudnék belekötni, nem is akarok. Valószínűleg én leszek itt a leghangosabb felszopója ezeknek a srácoknak 😀

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Újabb friss Bölények:

2/38: Cody Ford, OL, Oklahoma (Oaklanddel való trade útján; második és ötödik körös draftjogunkat kapták)
3/74: Devin Singletary, RB, Florida Atlantic
3/96: Dawson Knox, TE, Mississippi
Hungarian Bill
Cody Ford pick A+++, a többi lehetett volna talán átgondoltabb, de így is tetszenek a választások.
Muffalo_Bafia
Nekem eddig a ti draftotok tetszik a legjobban 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
A "motor" becenevű Singletary is király játékos, szinte tökéletes ez a Bills draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Újabb friss Bölények:

2/38: Cody Ford, OL, Oklahoma (Oaklanddel való trade útján; második és ötödik körös draftjogunkat kapták)
3/74: Devin Singletary, RB, Florida Atlantic
3/96: Dawson Knox, TE, Mississippi
Hungarian Bill
Cody Ford pick A+++, a többi lehetett volna talán átgondoltabb, de így is tetszenek a választások.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Újabb friss Bölények:

2/38: Cody Ford, OL, Oklahoma (Oaklanddel való trade útján; második és ötödik körös draftjogunkat kapták)
3/74: Devin Singletary, RB, Florida Atlantic
3/96: Dawson Knox, TE, Mississippi
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Ed Oliver DT nekem tetszik, így tovább!
Van még bent jó prospect a needekre, hajrá!
BillsFan
Imádják a csávót a fórumokon. Mintha itteni mock drafton is kihúzták volna nekünk őt BPA-alapon. Láthatóan neki is tetszett, hogy ebbe a defense-be érkezik.

Jöhet az O# erősítése!
Hungarian Bill
1/1 kilencedik pickre, nájsz!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 981
Oliver nagy fogás volt. Nagy kedvencem én speciel jobbnak tartom mint Williamst. Ütős lesz ez D line.

több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Ed Oliver DT nekem tetszik, így tovább!
Van még bent jó prospect a needekre, hajrá!
BillsFan
Imádják a csávót a fórumokon. Mintha itteni mock drafton is kihúzták volna nekünk őt BPA-alapon. Láthatóan neki is tetszett, hogy ebbe a defense-be érkezik.

Jöhet az O# erősítése!
Hungarian Bill
Az az érdekes helyzet állt elő, hogy még rengeteg olyan támadófal ember, elkapó, tight end maradt bent, akiket alapjában véve is lájkol a csapat. Példának okáért ott van Metcalf, Risner, Irv Smith, stb. Nagyon szerencsétlennek kell lenni ahhoz, hogy ezt elcsesszék.
Oliverhez meg csak annyit, hogy nála jobb embert nem is találhattunk volna. Érte imádkoztam már időtlen idők óta, öröm lesz Bills mezben látni.
Ja, amúgy még bent van Jawaan is, aki volt nálunk 3x(?) is viziten, nem tudom, hogy vagyunk az orvosi kartonjával, de még akár meg is érné rizikózni érte.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem like 😕(

több mint 5 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 481
Ed Oliver DT nekem tetszik, így tovább!
Van még bent jó prospect a needekre, hajrá!
BillsFan
Imádják a csávót a fórumokon. Mintha itteni mock drafton is kihúzták volna nekünk őt BPA-alapon. Láthatóan neki is tetszett, hogy ebbe a defense-be érkezik.

Jöhet az O# erősítése!
több mint 5 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 160 — Bills & Dawgs fan
Ed Oliver DT nekem tetszik, így tovább!
Van még bent jó prospect a needekre, hajrá!



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 054 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yeldon érkezik 2 éves szerződéssel. (megelőztem Iktriadot, ye!)
Muffalo_Bafia
Szép fogás. És grat,
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Yeldon érkezik 2 éves szerződéssel. (megelőztem Iktriadot, ye!)

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 054 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend - prime time meccs nincs, viszont van egy Hálaadás napi csörte a Cowboysszal.
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Ez jó igazolás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...