Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

11 napja
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
A cb végül 5. Kör lett. Ki ez a csávó? Lehet jó?
nasheem
Gözöm sincs. Volt aki második harmadik körbe, csak a legpesszimistábbak ötödikbe. Elvileg összesen egy rossz meccse volt. Szélen játszik. Nem volt sérült. Harmadik nap elején lett volna értéken. Kiderül

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
11 napja
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
A cb végül 5. Kör lett. Ki ez a csávó? Lehet jó?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
11 napja
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Laoce, egy 3. Körös pick volt. Ott még mákolhatsz olyan embert, aki már idén segítség.
Amúgy mi a wtf pick, ha nem egy minimum 2 körös reach? Top10ben kell udfa várományost húzni? És ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen volt az első 3 húzás. Nem mosd össze. Főleg azért ne, mert én is pont azt írtam, hogy a 3. Végén már inkább belefér egy ilyen.

Most már jött TE is. Igaz ACL nélkül, de legalább local guy 😉
nasheem
Az első Pick ami nem tetszik. Sérülékeny és nem blokkol....
Volt az 3 körös reach... Másnak. Nekünk meg pont ilyen pasi kellett és nem volt másik. Én ezért nem gondolom hibának. Nekem wtf idén csak Nix volt. Ja. Nem értünk egyet😄 ez a pasi szerintem idén tud segítség lenni mák nélkül is. Igaz egy kisebb szegmensében a játéknak. Nekem ez ér annyit mint egy talán a CB poszton, ahol ha mi draftolunk az első kör is talán 😄😄😄

Lou Anarumo for president
11 napja
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Laoce, egy 3. Körös pick volt. Ott még mákolhatsz olyan embert, aki már idén segítség.
Amúgy mi a wtf pick, ha nem egy minimum 2 körös reach? Top10ben kell udfa várományost húzni? És ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen volt az első 3 húzás. Nem mosd össze. Főleg azért ne, mert én is pont azt írtam, hogy a 3. Végén már inkább belefér egy ilyen.

Most már jött TE is. Igaz ACL nélkül, de legalább local guy 😉

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
11 napja
laoce Cincinnati Bengals 716 — laoce68@freemail.hu
Az első három pickbe nehéz belekötni, needre jött jó játékosok. Nekem B+A A+ az a három. Mindegyiket hozzánk húztuk nem BPA alapon elsősorban. A harmadik kör legvégén húztunk a kettöböl egy NT-t futás ellen. Ebben a csoportban, a tavalyi "eredményeire" tekintettel kérdem én ez miért probléma? Hátrébb írták és nem korszakos tehetség az tény kérdés. Ámde nem volt , a sérüléseket kívül persze, nagyobb problémánk mint hogy kb tök utolsó a futás elleni védelem. Ha őt kihúzza valaki olyan helyen ahol már kickert cseréket visszahordókat is húznak az nem lepne meg senkit, nekünk meg akkor ő sem marad. Századik hely körül tettük nem top tízben, erre itt látom hogy WTF. Nettó badarság. Beáldoztunk egy picket needre. Nincs itt semmi látnivaló. A corner poszt persze kérdés maradt, de Joe megvédése és Tee pótlása meg a védöfal belseje ezek szerint prioritás volt. TE továbbra sincs meg cserefuto is jöhetne. Nem tudom ki van piacon még CB de ott még nagyon kellene valaki

Szerkesztette: laoce

Lou Anarumo for president
11 napja
ikuvihar Cincinnati Bengals 382 — greenmedia10@gmail.com
Ja, egész biztos hogy marad. A trade kéréseket mindig leszarjuk. Majd jövőre távozik. Murphy addigra remélhetőleg összekapja magát
nasheem
2 éves szerződése van, nem? A nyáron hosszabbított.
11 napja
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ja, egész biztos hogy marad. A trade kéréseket mindig leszarjuk. Majd jövőre távozik. Murphy addigra remélhetőleg összekapja magát

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
11 napja
Klemó Pittsburgh Steelers 5 230
Ami az első két napra tervezve volt, az szerintem tökéletesre sikerült, a reakciók alapján biztosan. Burton picket mindenki nagyon hipeolja. Vele a 3WR felállás még durvább lesz, mint Boydval. Megnéztem a szurkolócsajleütős esetet, nem olyan durva, mint Mixoné volt, szóval inkább mázlink volt, hogy emiatt itt tudtuk elhozni. Mr. 85 egyből ellátta jó tanácsokkal, szóval nem lesz gond a karakterével 😁. NT a végén más csapatnál lehet, hogy ordas nagy reach lenne, de mi vagyunk a legalja futás ellen, nem tehettük meg, hogy várunk. Ő volt kb a 2. prospect az NT között, csapatkapitány egy nagynevű egyetemi csapatnál, ez nálunk mindennél többet ér.
Összességében ismét jó az irány, továbbra is visszük a jónak tűnő stratégiát, nincsenek WTF impulzus pickek, mint Taylor előtt.
Jóvanezígy😁
Szipeter
A Burton pick nagyon rendben van. Ezt adom. Alulértékelt vőlt ő idén, de erről a kiemelkedő WR class is tehet. Persze egy kockázat van. Ő igazából semmiben nem emelkedik ki és éppen ezért benne van, hogy mindenhol "csak" átlagos lesz.

Az NT Jackson nekem WTF, de ez a ti dolgotok. EDGE kapcsán viszont van terv? Hendrickson marad?
11 napja
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Hát azért McKinnleynél nagyobb wtf pick azért alig van 😁 De persze, értem mire gondolsz. A poszt totál need és alig van melák run stopper. Sweat is óriási reach volt a második kör tetején. Mi legalább a 3. Végét áldoztuk be egy erősen kérdéses kísérletre.

Ja és tényleg érdekrs, hogy szinte csak győztes csapatok embereit keressük. Az első 3 pick, az elmúlt 3 év bajnokától jött

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
11 napja
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Ami az első két napra tervezve volt, az szerintem tökéletesre sikerült, a reakciók alapján biztosan. Burton picket mindenki nagyon hipeolja. Vele a 3WR felállás még durvább lesz, mint Boydval. Megnéztem a szurkolócsajleütős esetet, nem olyan durva, mint Mixoné volt, szóval inkább mázlink volt, hogy emiatt itt tudtuk elhozni. Mr. 85 egyből ellátta jó tanácsokkal, szóval nem lesz gond a karakterével 😁. NT a végén más csapatnál lehet, hogy ordas nagy reach lenne, de mi vagyunk a legalja futás ellen, nem tehettük meg, hogy várunk. Ő volt kb a 2. prospect az NT között, csapatkapitány egy nagynevű egyetemi csapatnál, ez nálunk mindennél többet ér.
Összességében ismét jó az irány, továbbra is visszük a jónak tűnő stratégiát, nincsenek WTF impulzus pickek, mint Taylor előtt.
Jóvanezígy😁
11 napja
munoz Cincinnati Bengals 1 201
A war room videókon érdekes volt, hogy Coach T mennyire izgatott volt Burton kapcsán. Kíváncsi leszek, hogy tényleg akkora fogás lesz-e, vagy miért örült ennyire, hogy sikerült megszerezni. A második napos dupla DT húzás legutóbb eléggé besült, remélem most nem fog.
11 napja
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Az első 3 húzás nagyon menő volt, a negyedik mondjuk kuka, de NT alkatú gyerek alig kerül ki az egyetemekről mostanában. Kerestünk egyet, ami így persze ordas reach. Kb egy udfa srácot kaptunk ki a 3. Kör végén. Valamelyik csúszó CB jobban tetszett volna, de annyi baj legyen .

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
12 napja
G.P. Cincinnati Bengals 414
Kellene a corner meg elkapó, futó. És jött is Burton. Remélem nem ver meg senkit 😛 PFF első körbe írta. Alul használt. Karakter problémás. Láttunk e itt ilyet?

Szerkesztette: G.P.
12 napja
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Na, akkor posztra tökéletesen alakult az első két kör. Jött a run stopper DT. Jenkins nagyon jó lesz Rankins mellé. Pipa a DT need.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
12 napja
G.P. Cincinnati Bengals 414
Bakker, ez megint ugyanaz a pálya. Retek szar az OL képzésünk és egy projekt OL-t húzunk első körben. Mims vadállat lehet, de jelenleg csak belül tudod játszatni. Oké, hogy kívül meg is vagyunk idénre, de szinte bármelyik elérhető OT srácot be tudod tenni középre és nagy bajt nem okoz, sőt erősítés. Mimsnél viszont hatalmas a kérdőjel, hogy ki tudjuk-e hozni belőle a tackle potenciált. Nem nekünk valók az ilyen pickek. Ráadásul ő inkább egy run heavy támadósorban igazán ütős.

Na mindegy. OL-t akartunk, OL jött. A poszt oké, Mims azért konszezusos első körös játékos. Attól, hogy laikusként két OT is jobbnak érzetem volna helyette, még simán jó pick. De van egy olyan érzésem, hogy a Vasas és mi is jobban jártunk volna, ha fordítva húzunk.
nasheem
Ő volt a legjobb fit a csapatba. Idén belül van ideje tanulni, tökéletes a mérete kívülre is. Nem véletlenül írták hozzánk rengetegen. Igen kevés meccse van, de akkor meg jó volt. Szar a képzésünk igen, de a 18. helyen nem lesz ott Alt. Hátrébb meg sokkal inkább projekt játékosok voltak. Szerintem ez volt a lehetőségekhez képest a tökéletes húzás. Aztán van jó esély hogy nem jön be.
12 napja
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Na, ma jön az aktív napunk. A második napon mindig cserélgetünk. Newton nagyon adná magát, de érte sokat kellene felmenni. Jenkins nem NT alkat, így pedig Orhorhoro vagy Sweat lehet az emberünk. Őket megnéztük a pro day-en is és a kombiné alatt volt személyes tali is. Viszont nem feltétlenül kell majd felmenni értük a második körben. Eh, de jó lenne Newton.
nasheem
Legyen akkor Orhorhoro, ha már… Annyira gyagyás neve van, imádom! Az idei Kaho'ohanohano-Davis díjas 😂
SirPub
Plusz Sweat nem tudom hány boardról húzta le magát a rendőrségi cuccaival
zacknorb
Egy volt neki asszem, ittas vezetés.
Régen is rámentünk a karakter-problémás srácokra, mikor csúsztak az off-field ügyek miatt. Lásd Mixon, aki első körös tehetségként lett második napos.
Szegény frencsájz vízzel főz,
Kiskatona kézzel nőz

Szerkesztette: SirPub

Ezt még anyám is két cekkerrel...
12 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 941 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, ma jön az aktív napunk. A második napon mindig cserélgetünk. Newton nagyon adná magát, de érte sokat kellene felmenni. Jenkins nem NT alkat, így pedig Orhorhoro vagy Sweat lehet az emberünk. Őket megnéztük a pro day-en is és a kombiné alatt volt személyes tali is. Viszont nem feltétlenül kell majd felmenni értük a második körben. Eh, de jó lenne Newton.
nasheem
Legyen akkor Orhorhoro, ha már… Annyira gyagyás neve van, imádom! Az idei Kaho'ohanohano-Davis díjas 😂
SirPub
Plusz Sweat nem tudom hány boardról húzta le magát a rendőrségi cuccaival
12 napja
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Na, ma jön az aktív napunk. A második napon mindig cserélgetünk. Newton nagyon adná magát, de érte sokat kellene felmenni. Jenkins nem NT alkat, így pedig Orhorhoro vagy Sweat lehet az emberünk. Őket megnéztük a pro day-en is és a kombiné alatt volt személyes tali is. Viszont nem feltétlenül kell majd felmenni értük a második körben. Eh, de jó lenne Newton.
nasheem
Legyen akkor Orhorhoro, ha már… Annyira gyagyás neve van, imádom! Az idei Kaho'ohanohano-Davis díjas 😂

Ezt még anyám is két cekkerrel...
12 napja
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Na, ma jön az aktív napunk. A második napon mindig cserélgetünk. Newton nagyon adná magát, de érte sokat kellene felmenni. Jenkins nem NT alkat, így pedig Orhorhoro vagy Sweat lehet az emberünk. Őket megnéztük a pro day-en is és a kombiné alatt volt személyes tali is. Viszont nem feltétlenül kell majd felmenni értük a második körben. Eh, de jó lenne Newton.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
12 napja
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Az már félsiker, hogy OL jött. Hogy fog-e G-t játszani, vagy 6. falember/swing T lesz első évében, majd kiderül. De legalább nem iDL vagy TE (mindkettő kiment előttünk, szóval nem biztos, hogy saját érdem).
Ma jöjjön WR és CB.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
12 napja
astroid Pittsburgh Steelers 514
Ha Mims csúszik se őt vittük volna Omar nyilatkozata alapjá: "Steelers had Troy Fautanu rated among their top 10 players. If he were gone, they were going to take either Duke C Graham Burton or Oklahoma T Tyler Guyton at 20." Amúgy nekem nagyon szimpatikus srác bazi jó adottságokkal.
12 napja
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Bakker, ez megint ugyanaz a pálya. Retek szar az OL képzésünk és egy projekt OL-t húzunk első körben. Mims vadállat lehet, de jelenleg csak belül tudod játszatni. Oké, hogy kívül meg is vagyunk idénre, de szinte bármelyik elérhető OT srácot be tudod tenni középre és nagy bajt nem okoz, sőt erősítés. Mimsnél viszont hatalmas a kérdőjel, hogy ki tudjuk-e hozni belőle a tackle potenciált. Nem nekünk valók az ilyen pickek. Ráadásul ő inkább egy run heavy támadósorban igazán ütős.

Na mindegy. OL-t akartunk, OL jött. A poszt oké, Mims azért konszezusos első körös játékos. Attól, hogy laikusként két OT is jobbnak érzetem volna helyette, még simán jó pick. De van egy olyan érzésem, hogy a Vasas és mi is jobban jártunk volna, ha fordítva húzunk.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
12 napja
munoz Cincinnati Bengals 1 201
Hasonló szitu, túljátszotta a szerződését, jelezte, hogy kellene még lóvé. Aztán hitegetés, zéró kommunikáció, drafton első két körben OT húzás, és simán elengedtük, mert 30 felett volt. Főleg Kaite és Troy Blackburn re hegyezi ki.
Az a baj, hogy ha nálunk valaki tényleg Top játékossá fejlődik, akkor sem adjuk meg a 3. szerződést, ha ezzel 2-3 évre visszaveti a csapatfejlődést. Így pedig nagyon nehéz a gyűrűt elhozni. Ha Whitworth nálunk lett volna az SB-n....
Szipeter
Whitworth ügyben utólag tényleg fájó ami történt, de az adott szituációban üzletileg logikus döntést hozott a franchise. Volt tehetségesnek gondolt játékos a drafton, Whit öregnek tűnt, stb. Más kérdés, hogy a két draftolt játékosnak összesen volt annyi jó snapje, mint Whitnek meccse a Ramsben. 😕
Azt persze nem látjuk, hogy emberileg mennyire voltak korrektek vagy inkorrektek, szóval itt simán lehet, hogy Brown-Blackburn család hibázott.
Én Mims kapcsán éppen az elmúlt évek OL bustjai miatt félek egy kicsit, de a nagy számok törvénye alapján mindig csak nem hibázhatnak 😊

Hendrickson csere kérelme kicsit a műbalhé kategória nálam, értem, hogy a posztján most a teljesítményéhez képest nincs különösen jól fizetve, de amikor a Saintsből eljött, akkor sokan one year wondernek mondták, meg hogy a Bengals mennyire túlfizette. Van egy aláírt szerződése, amit illene neki is betartani. De nála simán látok módot, hogy meghosszabbítják egy-két évvel kicsit több pénzért.

Ma várnék valakit a DL-be (leginkább DT-t), egy CB-t és egy WR-t (esetleg TE-t). De majd meglátjuk.
13 napja
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Mims, mondhatni papirforma. Ha pályán van nagyon jól néz ki, csak hát megint egy kockázatos OT húzás első körre.

Ja és a Steelers vitte volna, ha mi nem, szóval jó pick😄

Szerkesztette: Szipeter
13 napja
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Hasonló szitu, túljátszotta a szerződését, jelezte, hogy kellene még lóvé. Aztán hitegetés, zéró kommunikáció, drafton első két körben OT húzás, és simán elengedtük, mert 30 felett volt. Főleg Kaite és Troy Blackburn re hegyezi ki.
Az a baj, hogy ha nálunk valaki tényleg Top játékossá fejlődik, akkor sem adjuk meg a 3. szerződést, ha ezzel 2-3 évre visszaveti a csapatfejlődést. Így pedig nagyon nehéz a gyűrűt elhozni. Ha Whitworth nálunk lett volna az SB-n....

Szerkesztette: Szipeter