Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Nekem valamiért "két dudás egy csárdában" feelingem van ettől a T.O.-Ocho párostól....ki tudja meddig férnek meg 😛
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ez mondjuk helyes. Meccs közben ne twittereljenek a játékosok.Mikey
Szerintem minden játékos saját döntése hogy mit csinál meccs közben, twitterel pspzik vagy akármi, ha egy szinten túllép akkor pedig az edzője felelőssége hogy szóljon neki, nem magáé az NFL-é.
Az igaz hogy hülyén néz ki ha valaki ott netezik meccs közben, de azért ez preseason volt ahol 2 órán keresztül kb csak üldögélnek a játékosok a padon.

Amúgy érdekesség amit Chad "írt" az "új" könyvében - mondta hogy ugye az NFL milyen szigorú mindenféle celebrationnel és mennek a büntetések állandóan, de pl NFL reklámokba ezekből a celebrationökből vágnak be részeket nagyon sokszor. Tehát kicsit bort isznak és vizet prédikálnak, hogy nem szabad ünnepelni meg hülyéskedni, mégis ők maguk használják az ilyen videókat hogy nézőket csalogassanak.

És gondoljatok bele hogy itt csak említik hogy 25K-ra büntették így dobálóznak az ilyen összegekkel, pedig nem kis összes ha átváltjátok forintba


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Ez mondjuk helyes. Meccs közben ne twittereljenek a játékosok.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ocho-t megbüntették 25K-ra a tweetelésért. no fun league 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Nem ígérem.
Egyrészt soha semmit nem szoktam megígérni.
Másrészt anno a Liverpool BL- és FA Kupa-győzelmét, valamint a Ducks Stanley Kupa-győzelmét is fotelból való felugrás nélkül vettem tudomásul.
😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de továbbra se csíped mi ? 😐gabtsi
Hát nem.Mikey
azért ígérd meg nekem ha február 7-én a hajnali órákban megcsinálja a győztes td-t, te is felugrasz velem a kanapéról 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
de továbbra se csíped mi ? 😐gabtsi
Hát nem.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de továbbra se csíped mi ? 😐

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Te konkrétan leírtad, hogy szerinted nem lesz gond.
Én pedig leírtam, hogy vagy rájött magától, vagy szóltak neki (ergo felfogta), így feltételezem azt is, hogy nem lesz gond.

Szerintem a lényeg ugyanaz. 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is ugyanazt írtuk 😛

btw, ginoról nem lehet eleget beszélni, 3. legtöbb tackle és második legtöbb sack a preseasonben. nénány alap szituációban és nickelben is a kezdőkkel gyakorol. peko szintű steal lehet. remélem lesz is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Biztos, hogy csak a gyorsabb összeszokás miatt megy ennyi labda Owens felé. Ugyanígy sok labda megy Gresham és Shipley irányába is.
Ezt pedig bizonyára tudja Chad is. Vagy ha nem jött rá magától, akkor remélhetőleg Lewisék szóltak neki. 😛

Szerk.: olyan jó, hogy hsz írás közben kimegyek valamiért a szobából, és mire elküldöm a hsz-t, valaki mindig leírja azt, amit én is lényegében. 😕
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem tartok ettől h ez probléma lenne, egyik sem mai gyerek már, és gyűrűt szeretnének semmi mást. (most h ez mennyire reális ne menjünk bele).

gresham írtózatos valóban. megmondom az őszintét kicsit húztam a számat amikor draftoltunk, ugye én bryantet szerettem volna, de ha tehetnék más akkor is le lennék nyűgözve. egy dolog zavar kicsit, hogy túl egyenes testtel fut, előbb utóbb úgy el fogják vinni a lábát, mint a szél. kicsit lentebb a váll és jó lesz ez. nagyon is jó. és mennyire kellett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
hh nem ? csöcsi volt az RT pl a TO hosszupassznál is, meg asszem a scott td-nél is pl.

de tetszett h a folyamatos szenvedése ellenére nem vették le, inkább a te-vel segítették.gabtsi
Ezek szerint csak én néztem be nagyon.... 😊

szerk.:
Meccsről még két szó.
Gresham egy hatalmas nagy állat!! Imádom.
Remélem hogy csak az összeszokást segítik azzal, hogy pre-ben owens az első számú és nagyon sok labda megy felé. Ha ez így megy majd alapszakaszban is akkor kétlem h Chad be tudja majd fogni a száját és sokáig fog tartani a batman robin barátság. Bár ha győzzünk nekem aztán édes mindegy hogy ki kapja el a labdát...

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hh nem ? csöcsi volt az RT pl a TO hosszupassznál is, meg asszem a scott td-nél is pl.

de tetszett h a folyamatos szenvedése ellenére nem vették le, inkább a te-vel segítették.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Amúgy tegnap játszott a csöcsöcs?
Aggasztó hogy first teammel nem küldik ki.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Kíváncsi vagyok hogy első héten tómbrédi hány yardal fog 300 főlé menni._aDaM_
Semennyivel, alatta fog maradni. 😊Mikey
Látom te az optimisták csoportjába tartozol. 😊
Ha lesz Wes Welker akkor kezdhetünk izgulni is akár. Bár az kétségtelenül igaz hogy mondták már rám h örök pesszimista és elégedetlen vagyok 😀_aDaM_
Az a minimum, hogy így szezon előtt két héttel optimista vagyok, elvégre megvan rá az okom. 😊
A védelem miatt én egy percig nem aggódom, Aoner... ööö, gabtsi leírta miért. Tavaly 6. passzvédelmünk volt, és papíron ez csak jobb lett.
Persze a screeneket és slanteket nyaltuk tavaly rendesen, de a védekezés többi területén tavaly is voltunk annyira jók, hogy ne paráljak emiatt.
Ill. kicsit azért aggódom én, a passzjáték és az RT poszt miatt. De az most más kérdés. 😊
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Kíváncsi vagyok hogy első héten tómbrédi hány yardal fog 300 főlé menni._aDaM_
Semennyivel, alatta fog maradni. 😊Mikey
Látom te az optimisták csoportjába tartozol. 😊
Ha lesz Wes Welker akkor kezdhetünk izgulni is akár. Bár az kétségtelenül igaz hogy mondták már rám h örök pesszimista és elégedetlen vagyok 😀

szerk.:

nem igazan értem a panaszkodásod okát, ugye adott komplett D aki 2009-ben liga 6. volt passz ellen. és most sem gáz a helyzet. ha megnézed 4-man rush van az esetek nagy százalékában, alig blitzelünk, nyilván nem teregeti zimmer a preseasonben a pass rush repertoárt. anélkül meg jó cb sem él meg, vagy csak nehezen. hall mondjuk szenved egyelőre, de én a védelemtől tartok legkevésbé.

elit qb-val fogunk találkozni bőségesen a szezon során, ugyh majd le tudjuk mérni az erőviszonyokat. akár rögtön az első körben. foxborough-ba nem nagyon nyerni járnak a csapatok, viszont tesztnek kívánni se lehetne jobbat.gabtsi
Panaszkodásom oka az pont Hall teljesítménye és az S páros is hatalmas nagy kérdőjel nálam. Ne érts félre nem mondom azt, hogy így rosszak lennénk hiszen egy nagyon kemény pass rush az átlagos cb-ből is sztárt csinálhat, csak ha ezeket a kérdőjeleket sikerülne valahogy eltüntetni akkor igazán nehéz lenne megállítani minket.

Meg azt is értem, hogy nincs kiterítve a teljes blitz séma, ezért is vagyok kíváncsi hogy élesben majd hogyan megy, hogyan teljesít majd Geno meg Dunlap egy kezdő és erős o-line ellen.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tegnap sikerült megnéznem a meccset. Továbbra is a szokásosra panaszkodom, egy jó képességű elkapót egy átlagos qb-val (kolb nekem soha nem lesz elit, mint ahogy orton sem...) nem tudunk leszedni a pályáról. Kíváncsi vagyok hogy első héten tómbrédi hány yardal fog 300 főlé menni._aDaM_
nem igazan értem a panaszkodásod okát, ugye adott komplett D aki 2009-ben liga 6. volt passz ellen. és most sem gáz a helyzet. ha megnézed 4-man rush van az esetek nagy százalékában, alig blitzelünk, nyilván nem teregeti zimmer a preseasonben a pass rush repertoárt. anélkül meg jó cb sem él meg, vagy csak nehezen. hall mondjuk szenved egyelőre, de én a védelemtől tartok legkevésbé.

elit qb-val fogunk találkozni bőségesen a szezon során, ugyh majd le tudjuk mérni az erőviszonyokat. akár rögtön az első körben. foxborough-ba nem nagyon nyerni járnak a csapatok, viszont tesztnek kívánni se lehetne jobbat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Kíváncsi vagyok hogy első héten tómbrédi hány yardal fog 300 főlé menni._aDaM_
Semennyivel, alatta fog maradni. 😊
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Tegnap sikerült megnéznem a meccset. Továbbra is a szokásosra panaszkodom, egy jó képességű elkapót egy átlagos qb-val (kolb nekem soha nem lesz elit, mint ahogy orton sem...) nem tudunk leszedni a pályáról. Kíváncsi vagyok hogy első héten tómbrédi hány yardal fog 300 főlé menni.

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Coffman... Simpsonnal együtt alakíthatnak egy meg nem értett zsenik klubot.Mikey
Igen, szerintem is hihetetlen (főleg Sinyónál ez az örök várakozás), hogy mit eszik rajtuk a nép. Magamat sem értem, de imádom mindkettőt. Jobban csak akkor bírnám őket, a game winning TDt szereznének a Heinzen pár hónap múlva 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez az antonio bryant ügy egyre kényesebb. nem tudom elképzelni h egy bizonytalan bryant miatt megszabadulnánk mondjuk cosbytól v simpsontól.

coffman sztem nem rossz most. hogy a 3. te ő lesz a rosteren az nem kérdés sztem. az hogy hány meccsen lesz aktív az már inkább. még egy évet tanulja a blokkolást aztán átveheti kelly helyét.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Tronzo? Akár kezdő is lehet, de látni kellene Fuit is. Szerintem.nasheem
Tronzo játéka nekem nagyon tetszett az alatt a másfél meccs alatt, amit láttam. Takarított rendesen.
Ettől függetlenül nálam Vakapuna --> starter, Tronzo --> practice squad.

Coffman... Simpsonnal együtt alakíthatnak egy meg nem értett zsenik klubot.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
És egy pár szavazás az aktuális kérdésekről:

Pick 6 WR's to start the season
1. OchoCinco Percentage of vote: 16.46%
2. Terrell Owens Percentage of vote: 16.46%
3. Antonio Bryant Percentage of vote: 5.49%
4. Jordan Shipley Percentage of vote: 16.46%
5. Andre Caldwell Percentage of vote: 14.94%
6. Jerome Simpson Percentage of vote: 13.11%
7. Matt Jones Percentage of vote: 3.05%
8. Quan Cosby Percentage of vote: 10.98%
9. Dezmon Briscoe Percentage of vote: 2.74%
10. Maurice Purify Percentage of vote: 0.30%
(itt a 16,46% (azaz 1/6) amit tesz, hogy minden szavazó 6os keretében benne volt a WR. Ebben a kiírásban nagyobb arányt nem lehet elérni.)


Does Chase make the team?
1. yes Percentage of vote: 90.00%
2. no Percentage of vote: 2.50%
3. don't know yet Percentage of vote: 7.50%


What do you think about Tronzo?
1. Starter Percentage of vote: 25.93%
2. Practice Squad Percentage of vote: 74.07%
3. Just a pre-season 2nd half hero. He's done. Percentage of vote: 0.00%

A fenti még a szavazataim előtti állás😊
Coffman mázlija, hogy Gresham és Kelly mögé kell 3. ember, itt pedig Coats-ot vagy Hill-t verni nem nehéz. Bár Coats tett már néhány csodát roster ügyeben. Tronzo? Akár kezdő is lehet, de látni kellene Fuit is. Szerintem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
a fő gond a cover s hiánya mellett, hogy sok segítségre az slb-ktől sem számíthatnak, mert reynek de aztán m johnsonnak sem erőssége a játék ezen eleme.gabtsi
Rey a Denver ellen legalább sok yardot nem engedett a TE passzoknál. Elég gyorsan levitte az emberét, amikor középen volt.
OK tudom, Bransonnál lényegesen komolyabb ellenfelek várnak ránk és sokat nem is lesz középen Rey, de most a ennek a picinek is örültem. Reméljük tud még előrelépni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."