Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
bengalFlasH 74
1. 11
2. igen
3. igen
4. ocho
5. gresham
6. michael johnson
7. hall
8. maualuga
9. palmer, ocho, hall, benson, backman mint punt returner
10. atkins
11. to
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
na ebből énse maradnék ki 😛
1, 9 (remélem azért több lesz)
2, igen, igen
3, nem
4, ocho
5, endzone-ban inkább gresham szóval td: gresham, yard: Shipley
6, Michael Johnson
7, JJo
8, maualuga
9, 2 cb, mau, ocho (beválasztják mert valaki visszamondja)
10. simpson (nagyot robban a srác 😉 )
11. owens


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jó tipp 😉

hát az hogy erős a frontvonal, neki is sok teret nyit, illetve sokkal több playt kap mint tavaly. minden eddiginél jobban készül, és biztos nagyon meg akarja mutatni a usc-s barátainak, hogy ő is van akkora raj.

hát Odom már a preszezont se bírta ki sérülés nélkül, úgyh vannak kétségeim. a két legjobban fizetett DE-nk nem is edz, még szerencse h egyik se pótolhatatlan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Beírtam.

Én is nagy idényt várok Mautól, főleg, ha sokat lesz középen, de hogy a legtöbb sacket ő érné el a csapatból, az még tőlem is merész tipp lenne, pedig én aztán elfogult vagyok az irányába. 😊

Odomban kételkedem én is, nálam a legnagyobb kérdés vele kapcsolatban az, hogy végigbírja-e a szezont sérülés nélkül...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
teljesen jogos észrevétel, beírtam 11-esnek a td-t. majd szerkeszd át te is a választ.

igen mau, monster idényt várok tőle. de MJ valószínűbb 😊 Odomban én nemtom miért de erősen kételkedem, nem az hogy rossz v ilyesmi, de közel nem akkora vadállat mint ahogy a tavalyi statja mutatják.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Most nézem a tipped gabtsi. Maunak lesz a legtöbb sackje?!

( Direkt írtam új hsz-be szerkesztés helyett, hogy ne lehessem rám fogni, hogy a tippemet átírtam. 😛 )
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Én még a legtöbb elkapott TD-t mindenképp belevettem volna, de:

1, 11
2, igen és igen
3, nem
4, Ochocinco és Shipley
5, yard: Shipley, TD: Shipley
6, Michael Johnson
7, Hall
8, Roy Williams
9, Hall
10, ez mondjuk elég relatív, de legyen Andre Smith (az eddigi szenvedés után szerintem nagggyon jó lesz)
11, Owens
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
1, 10
2, igen; igen
3, igen
4, ocho
5, yard: shipley, td: gresham
6, maualuga
7, jjo
8, maualuga
9, rey, jjo, backman (mint rs).
10, simpson
11, TO

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is kedvet kaptam egy kis tippjátékhoz, minden jó válaszért 1 pont.

1, hány győzelmet szerzünk a szezonban ?
2, Carson átlépi a 3500 passzolt yardot és 25 TD-t?
3, Ced több yardot fut mint tavaly ?
4, Mely WR(ek) lépi(k) át az 1000 yardot ?
5, Kinek lesz több yardja ill td-je, Gresham v Shipley ?
6, Kinek lesz a legtöbb sackje ?
7, Kinek lesz a legtöbb intje ?
8, Ki zár a legtöbb tackle-lel ?
9, Ki(k) kerül(nek) a Pro Bowlra (ha egyáltalán) ?
10. Ki lesz a meglepetésember ?
11. Kinek lesz a legtöbb TD-je ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
És gondoljatok bele hogy itt csak említik hogy 25K-ra büntették így dobálóznak az ilyen összegekkel, pedig nem kis összes ha átváltjátok forintba85
Chad reagált is rá 😀 : "Dear NFL I apologize for tweeting during the game but that was 2 months of my Bugatti payments you just took from me, I won't do it again."

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jim nantz es phil simms lesz a kommentátor az első héten a meccsünkön, ha jól gondolom ez azt jelenti h országos képernyő.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Nekem valamiért "két dudás egy csárdában" feelingem van ettől a T.O.-Ocho párostól....ki tudja meddig férnek meg 😛
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Ez mondjuk helyes. Meccs közben ne twittereljenek a játékosok.Mikey
Szerintem minden játékos saját döntése hogy mit csinál meccs közben, twitterel pspzik vagy akármi, ha egy szinten túllép akkor pedig az edzője felelőssége hogy szóljon neki, nem magáé az NFL-é.
Az igaz hogy hülyén néz ki ha valaki ott netezik meccs közben, de azért ez preseason volt ahol 2 órán keresztül kb csak üldögélnek a játékosok a padon.

Amúgy érdekesség amit Chad "írt" az "új" könyvében - mondta hogy ugye az NFL milyen szigorú mindenféle celebrationnel és mennek a büntetések állandóan, de pl NFL reklámokba ezekből a celebrationökből vágnak be részeket nagyon sokszor. Tehát kicsit bort isznak és vizet prédikálnak, hogy nem szabad ünnepelni meg hülyéskedni, mégis ők maguk használják az ilyen videókat hogy nézőket csalogassanak.

És gondoljatok bele hogy itt csak említik hogy 25K-ra büntették így dobálóznak az ilyen összegekkel, pedig nem kis összes ha átváltjátok forintba


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Ez mondjuk helyes. Meccs közben ne twittereljenek a játékosok.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ocho-t megbüntették 25K-ra a tweetelésért. no fun league 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Nem ígérem.
Egyrészt soha semmit nem szoktam megígérni.
Másrészt anno a Liverpool BL- és FA Kupa-győzelmét, valamint a Ducks Stanley Kupa-győzelmét is fotelból való felugrás nélkül vettem tudomásul.
😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de továbbra se csíped mi ? 😐gabtsi
Hát nem.Mikey
azért ígérd meg nekem ha február 7-én a hajnali órákban megcsinálja a győztes td-t, te is felugrasz velem a kanapéról 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
de továbbra se csíped mi ? 😐gabtsi
Hát nem.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de továbbra se csíped mi ? 😐

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Te konkrétan leírtad, hogy szerinted nem lesz gond.
Én pedig leírtam, hogy vagy rájött magától, vagy szóltak neki (ergo felfogta), így feltételezem azt is, hogy nem lesz gond.

Szerintem a lényeg ugyanaz. 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is ugyanazt írtuk 😛

btw, ginoról nem lehet eleget beszélni, 3. legtöbb tackle és második legtöbb sack a preseasonben. nénány alap szituációban és nickelben is a kezdőkkel gyakorol. peko szintű steal lehet. remélem lesz is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Biztos, hogy csak a gyorsabb összeszokás miatt megy ennyi labda Owens felé. Ugyanígy sok labda megy Gresham és Shipley irányába is.
Ezt pedig bizonyára tudja Chad is. Vagy ha nem jött rá magától, akkor remélhetőleg Lewisék szóltak neki. 😛

Szerk.: olyan jó, hogy hsz írás közben kimegyek valamiért a szobából, és mire elküldöm a hsz-t, valaki mindig leírja azt, amit én is lényegében. 😕
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem tartok ettől h ez probléma lenne, egyik sem mai gyerek már, és gyűrűt szeretnének semmi mást. (most h ez mennyire reális ne menjünk bele).

gresham írtózatos valóban. megmondom az őszintét kicsit húztam a számat amikor draftoltunk, ugye én bryantet szerettem volna, de ha tehetnék más akkor is le lennék nyűgözve. egy dolog zavar kicsit, hogy túl egyenes testtel fut, előbb utóbb úgy el fogják vinni a lábát, mint a szél. kicsit lentebb a váll és jó lesz ez. nagyon is jó. és mennyire kellett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
hh nem ? csöcsi volt az RT pl a TO hosszupassznál is, meg asszem a scott td-nél is pl.

de tetszett h a folyamatos szenvedése ellenére nem vették le, inkább a te-vel segítették.gabtsi
Ezek szerint csak én néztem be nagyon.... 😊

szerk.:
Meccsről még két szó.
Gresham egy hatalmas nagy állat!! Imádom.
Remélem hogy csak az összeszokást segítik azzal, hogy pre-ben owens az első számú és nagyon sok labda megy felé. Ha ez így megy majd alapszakaszban is akkor kétlem h Chad be tudja majd fogni a száját és sokáig fog tartani a batman robin barátság. Bár ha győzzünk nekem aztán édes mindegy hogy ki kapja el a labdát...

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hh nem ? csöcsi volt az RT pl a TO hosszupassznál is, meg asszem a scott td-nél is pl.

de tetszett h a folyamatos szenvedése ellenére nem vették le, inkább a te-vel segítették.

ami nem hajlik, az törik!