Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 374 — Bengals fan
Még annyit a tegnapiról, hogy a Dagi kezd alakulni. Egyszer miatta szedték le JTOt, de futásnál teljesen rendben volt és ha Bobby volt mellette, akkor a passprot is jól ment.
Hebert külön nézve jó volt, sokszor akció közelben, látványos hiba nélkül, de a sec zakkpakk azért vele nem volt az igazi. Hodge most először tetszett, de Rey is jó volt. Sajnálni fogom őket, mert valszeg nem rosteresednek, bár Muckelroy sem tűnik túl jónak, de ő sérülésből érkezett ugyebár és az ST potenciálja is nagyobb.
Nálam továbbra is Roland és Livings a 2 homály. Ők sokat lesznek pályán, de nem érzem őket odavalónak. Sowells, Harris, Miles és Ghee sem tűnik jónak, de nekik sok lapot nem osztunk várhatóan.
És az egyik legfontosabb a végére Nugent FG 50+!!!

Stephenst én levetett cipővel láttam az orvosi kocsin pihenni, de ha visszament, akkor tényleg nem lehetett nagy gáz. Nem is írnak róla semmit, sőt Faneneről sem. Jones és Ghee a két új maródi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
linket nem tudok, de ha küldesz pm-et az email címeddel elküldöm a torrent file-t.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 374 — Bengals fan
Nem tudtok linket hozzá, nem találom tytn85
Szűrj rá az nfl filmekre, mert már régen fent van, nagyon hátra kell lapozni. 8/8-án tették fel, most néztem ott van még.

http://tenyardtracker.com/details.php?id=10873

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem tudtok linket hozzá, nem találom tytn


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tízjardon elérhető

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem láttam mert nem voltam itthon sajnos, torrentre meg várni kell még.

Bengals yearbookot hol tudom megnézni/letölteni?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ghee írta a twitteren h jól van, kérdezte, hogy ugye mekkorát osztott ?!😊 többiekről nemtudok, de stephens úgy tudom visszatért később a pályára.

télleg nagyon jó volt palmert ilyennek látni, nem is tudom mikor volt ilyen feszes utoljára. bízott a falban, hátralépett és bedobta a kisablakon is. 140 feletti rating. jó persze nem a new england ellen volt még, de sztem nem rossz ez a bills.

a D miatt énsem aggódom. zimmer se tette, annyit mondott, novemberben újra találkozunk: we'll see.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 374 — Bengals fan
Én a harmadik negyed közepén dőltem ki és torrent sajnos még nincs.
Igazából a folytatás tök mind1 volt. A lényeg, hogy az első csapat nagyon jó volt. Szerintem ez volt az eddigi legjobb pre meccsünk. Palmer nagyon pontos és nyugodt volt. A fal pedig jól védte. Nagyon jól!
Gresham hatalmas, Shipley pedig törpe, de hatalmas. TO és Ocho olyan, amilyennek vártuk őket. Benson mutatója már atavalyi szezon elejét idézte. Ha ez így marad, akkor meglesz a PO.
A D# miatt nem aggódnék, ha nem lenne sok a sérült. Akkor lesz meleg a helyzet, hogy egy-két poszton olyan vékonyak maradunk, mint most S-ben.

Apropó sérülések. Ha tudtok valamit Stephensről (komoly sérülésnek tűnt) és Ghee-ről (szerintem "sima" agyrázkódás) írjátok meg. Fanene is meghúzódott, remélem nem komoly, sőt nekem backman sem tűnt 100%-osnak a nagy specteames tackle-je után.

Szóval, ha nem lnnének a sérülések, akkor szinte maradéktalanul elégedett lennék. Különösen stephens aggaszt. Ő nagyon kellene.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
valamikor a félidő körül ájultam el, de nekem tetszett amit láttam. főként az offensetől. palmer is meggyőző volt ezúttal, nem dobálta fel a labdákat, ültek a passzai, a két incomplete-ból az egyik a benson drop, a másik is ott volt ochonál, csak nagy volt a forgalom. a D megint off volt néha, mintha az első drive (3&out) után azt hitték volna, hogy elég a mezt kivinni. volt egy bohóc pi megint hallon, kellően felhúzták vele hálistennek 😊

gresham és shipley továbbra is nagyon meggyöző, ginoról nem is beszélve. dunlapnak is volt egy két szép megmozdulása, de futás ellen totál hatástalan volt. m johnson meg lassan megkapja tőlem az all-motor2.0 becenevet, nagyon nagyot ment végig.

ha a D elkezd harapni, és az O line így teljesít akkor nem lesz itt gond.

amúgy sztem a Bills sokkal jobb mint gondolják, Spiller állat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
mára ennyi
deffel nagyon nem vagyok megelégedve sec borzalmas volt, csak ugy át dobáltak minket
futást elején megfogtuk aztán megállt a tudomány, sok szabálytalansággal meg már kivagyok.. elég idegesítő amikor 1 nagy playt 1 hülyeség miatt visszafújnak... nem 1 eset volt már a preseasonben

palmer nagyon jó(kezdő támadócsapatot beleértve), peerman és valami miatt murray játtéka is tetszett
ghee-vel remélem nincs nagy baj, szerencsére felállt utána. már kezdtem nagyon megijedni h nagyon sokáig lent van
röviden ennyi.


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 374 — Bengals fan
Bengals expected not to play are S Tom Nelson (knee), LB Rashad Jeanty (leg), FB Fui Vakapuna (shoulder), WR Antonio Bryant (knee), DE Robert Geathers (foot), RB Brian Leonard (foot), CB Morgan Trent (ankle), S Roy Williams (ankle), S Chinedum Ndukwe (unspecified), OT Anthony Collins (foot), CB Johnny Sears (muscle pull), WR Maurice Purify (knee).

12 ember. Persze, ez csak preseason.Mikey
Akkor Dunlap és a Dagi megint elég sokat lesznek fent. Jó is az. Searst és Nelsont sajnálom. Vélhetően ugrik a roster mindkettőnek. Purifynek meg tuti.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Bengals expected not to play are S Tom Nelson (knee), LB Rashad Jeanty (leg), FB Fui Vakapuna (shoulder), WR Antonio Bryant (knee), DE Robert Geathers (foot), RB Brian Leonard (foot), CB Morgan Trent (ankle), S Roy Williams (ankle), S Chinedum Ndukwe (unspecified), OT Anthony Collins (foot), CB Johnny Sears (muscle pull), WR Maurice Purify (knee).

12 ember. Persze, ez csak preseason.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 374 — Bengals fan
láttátok már a bengals yearbook 2009-et ?

most volt hozzá szerencsém, nem voltam elővigyázatos, ölembe volt a notebook, majdnem lerepült.

már-már el is felejti az ember mekkora szezonunk volt.gabtsi
A Viki Zimmeres-Slimes rész nagyon üt. Nem is néztem inkább meg 2szer.
Z-fence foreva'! Hatalmas év volt. Reméljük még jobb jön.

Szerk.: A kedvencem egyébként a Bensonos rész és a Cosby 4 blokkos return TD. Ez utóbbi valószínűleg olyas valami, amihez hasonlót élőben nem is látok többet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
láttátok már a bengals yearbook 2009-et ?

most volt hozzá szerencsém, nem voltam elővigyázatos, ölembe volt a notebook, majdnem lerepült.

már-már el is felejti az ember mekkora szezonunk volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 374 — Bengals fan
Maradjunk a Hebertnél urak. 😛Mikey
erre szokta mondani apám, hogy úgy sincs semmi értelme 😊 persze jogos.gabtsi
Akkor Cosby is legyen Crosby 😊

Hebert vagy ki, nem olyan nagyon szar (és nem csak az STben). Nekem a sokadik soros offense-ek ellen Murray is tetszett, bár ő inkább FS.
Tényleg ki van SS poszton Roy és Nduke mögött? Hebert, Miles?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Maradjunk a Hebertnél urak. 😛Mikey
erre szokta mondani apám, hogy úgy sincs semmi értelme 😊 persze jogos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Fura, nekem úgy rémlett, játszani fog Ndukwe. Mindegy, annyi baj legyen...

Amúgy, szeretném eloszlatni azt a tévhitet ebben a topikban, hogy van Herbert nevű safetynk. Maradjunk a Hebertnél urak. 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nap képe:
Otis Hudson, a divatdiktátor:
http://twitpic.com/2isdo4

nap videója:
Ochocinco - T.O. AKA Batman & Robin....R U Ready ?
http://www.youtube.com/watch?v=PpR7w53t-Uc

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nedu nem edzett egész héten, jó eséllyel ő is out.

vszleg a megrendítő erejű crocker - herbert párossal kezdünk

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 564
Roy Williams és Trent bokasérülés miatt nem játszik, én ennyit olvastam.
Ndukwe ugyanakkor igen, bár neki is voltak/vannak gondjai a bokájával.

Nem baj az, ha vékony lesz a sec, legalább a fiatalok több lehetőséget kapnak a bizonyításra.
Most bánom nagyon azt, hogy Nelson szegény sérült a legeleje óta...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 374 — Bengals fan
Mit lehet tudni a "félsérültekről"?
Ki milyen safety párral állunk ki holnap? Elég vékony lesz a sec. Searsre pedig nagyon kíváncsi lennék. Csúnyán szedte a büntetéseket a Denver ellen, pedig állítólag edzésen jó.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Watch here Cincinnati Bengals vs Buffalo Bills live p2p streaming
http://www.ruurr.com/index.php/watch-here-cincinnati-bengals-vs-buffalo-bills-live-p2p-streaming/85560

holnapra!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha lehet én inkább az IR-t választanám, mégis csak kifzettünk neki majd 8 millió dodót. megnézném, hogy mit javul a lába tavaszra, és akkor még a rosterbonus előtt ki lehetne vágni. jövőre vszleg nem lesz TO, szükség lenne egy tapasztalt veteránra, és még ugye 30 sem lesz jövőre.

rivers: persze nagyon jó h csendben teszi a dolgát, de egy #9 pick az nem ez a kategória.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hamár nagy téma kifejtés..
bryant cut. felesleges 1 félegészséges embert megtartani úgy h van helyette más... vagy nem tudom megoldható lenne e az a megoldás h ir-re teszik, és így marad a csapatban és más is játékot kap

rivers: nem tudom ki mennyire f1 fan. én button-hoz hasonlítanám. csendes végzi a dolgát (láthatatlanná tévő köpönyeg fíling) semmi plusz.

tippelde: whiskey semmiféleképpen sem 😀 jéger annál inkább 😉 ...sörtöl csak büfögni lehet meg pocakot növeszteni 😀


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 374 — Bengals fan
james walker írta a cikket, azt hiszem ez mindent elmond 😀

amúgy az volt a logikai szál, hogy ez egy run first offense, amelyben a futójáték alapozza a passzjátékot, és nem fordítva, valamint, hogy ő az aki mindig hozza azt a kritikus 5-6 yardot, amely mozgásban tartja a láncot, és engedi pihenni a D-t.

és kimondottan non-qb játékosokról lehetett szó.

szerk: meg is találtam: http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/16420/afc-north-most-indispensable-playersgabtsi
Köszi, ez a non qb kitétel kimaradt. Így már érthetőbb, bár Benson akkor sem első a sorban

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."