Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Ha minden igaz, itteni idő szerint éjfélkor lesz hivatalosan kihirdetve az 53-as roster.

Állítólag Stephens is rosteren, Hebert pedig cut. Utóbbi picit meglep.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Graham: muhahahaha

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Sajnálom Briscoe-t, de hát ez van.
Ugyanakkor örülök annak, hogy Cosby marad.
Simpson pedig remélem kap is majd lehetőséget.

Chad, Owens, Shipley, Caldwell, Cosby, Simpson. Tetszik.

Más: a Ravens kivágta Grahamet. Hm-hm...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
surprise (moriri).

szerk: briscoe waived 😕

várható volt

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kidobtátok Matt Jonest.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
TJ egyértelműen azért lenne jó, mert azonnal teljes értékű játékost kapnánk. Ha lenne Bryant, akkor is ugyan itt lennénk létszámban. Balhék? TJ nem egyszerű eset, ezt tudjuk. De ha tényleg rámegyünk az SBre, akkor az minden "nagypofájúnak" olyan cél, ami minimum egy évre elég nyugtatónak. Persze, ha rosszul alakulnának a dolgok, akkor garantált lenne a feszültség. Ez szerintem most is így van, úgyhogy TJ jövetele sokat nem rontana a dolgon.

Ha a pre meccseken látott mennyiségű passzt hívunk, akkor nem érezné egyik WR sem elhanyagolva magát. Shipley sem.

Igazából az a mázli, hogy nem vagyunk kényszerhelyzetben. Ez a csapat jó így ahogy van, és legalább ilyen jó lenne TJ-vel is. Na kezdődjön már!!!!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ha balhésnak nem is nevezném, az arca nem kicsi.

seattle-ből sem feltétlenül azért kell távoznia mert szar volt (asszem ilyen 75+/900+ os szezon körül volt, ami nem rossz, bár nálunk 100/1000 körül átlagolt az utolsó években), hanem mert folyamatosan ugatott a sajtón keresztül, hogy mennyire nem jó, ahogy ott mennek a dolgok.

még azt is megengegedte magának, hogy lenyilatkozta mennyire hiányzik neki a nati.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
nem is gondolom h negyedik wr lenne a rosteren, szimplán a rosterhelyére gondoltam.

nincs fullback, ami jó eséllyel sok 3WR 1TE 1HB felállást eredményez. óriási shipley fan vagyok, de még nem tart ott közel sem mint tj. én elgondolkodnék egy 2 éves szerződésen, de csak akkor ha mint FA elérhető.

persze boríthatatlan érvet nem tudok mondani, még az is lehet h csak szentimentáliskodom. imádom tj-t.gabtsi
Én is imádon, ezért rossz látni hogy mindkét fél részéről mekkora hiba volt hogy elment innen. Ettől függetlenül 3-an már nekünk is túl sokak lennének, és akkor már menne a sírás hogy ki a 3. elkapó és ki mikor miért nincs épp a pályán. Shipleynek meg játszania kell, ő egy meccset sem ülhet a padon - alapból 25 évesen draftoltuk, és szerintem ő egyből nagy impact lesz.

Régebben úgy emlékszem olvastam egy cikket ahol noname nyilatkozott valaki és azt mondta hogy TJ kb balhésabb mint Chad az öltözőben, meg nagyobb a pofája. Nektek nem rémlik valami ilyesmi?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is gondolom h negyedik wr lenne a rosteren, szimplán a rosterhelyére gondoltam.

nincs fullback, ami jó eséllyel sok 3WR 1TE 1HB felállást eredményez. óriási shipley fan vagyok, de még nem tart ott közel sem mint tj. én elgondolkodnék egy 2 éves szerződésen, de csak akkor ha mint FA elérhető.

persze boríthatatlan érvet nem tudok mondani, még az is lehet h csak szentimentáliskodom. imádom tj-t.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
ilyen elgondolkodós hmm volt 😊

én caldwell helyén el tudnám képzelni. nekünk sokkal nagyob upgrade lenne, mint bárkinek másnak, lévén azt is tudja palmer mikor fingik. ettől függetlenül igaza van Mikey-nak mert szükségünk az nincs rá. de én mégse bánnám.gabtsi
TJ soha nem érné be Caldwell helyével, uh szerintem elég nehéz lenne idehozni. Akkor lenne értelme gondolkozni ha TO nem jött volna


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ilyen elgondolkodós hmm volt 😊

én caldwell helyén el tudnám képzelni. nekünk sokkal nagyob upgrade lenne, mint bárkinek másnak, lévén azt is tudja palmer mikor fingik. ettől függetlenül igaza van Mikey-nak mert szükségünk az nincs rá. de én mégse bánnám.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ez a hmm ez ugye nem egy vágyakozó hmm, hogy de jó lenne visszahozni?

(Nem azért kérdem, mert nem szeretem TJ-t, hanem mert semmi szükségünk rá.)Mikey
Basszus, miért nem korábban? Én el bírnám viselni, még akkor is, ha ezzel Simpson cut, Shipley sokkal kevesebb lehetőséghez jutna, nem beszélve Caldwellről. Nagyjából az lenne a helyzet, mint ha Bryant nem robbant volna le.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Ez a hmm ez ugye nem egy vágyakozó hmm, hogy de jó lenne visszahozni?

(Nem azért kérdem, mert nem szeretem TJ-t, hanem mert semmi szükségünk rá.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
cosby elcsiripelte, hogy megcsinálta a rostert.

közben tj-t cutolta a seattle. hmmmmmmm...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
ez volt a lost fumble-je ?gabtsi
Ja neki írták be, de sokat nem tehetett róla. Rosszkor, rossz helyen...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Csak titkon... 😊 "Hivatalosan" még mindig az 1 playoffbeli győzelem az elvárásom. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Championship !? 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Akkor nagyszerű, hogy mindenki más időpontra emlékszik. 😊 Nagyon jó lenne, ha minél előbb játszhatna.

Caldwell mondjuk jó, csak kb. eléggé más szerepköre van, mint Simpsonnak (lehetne). Azért abba nagyon jó belegondolni, hogy Shipley mögött ott van még egy Caldwell is slotban. (Meg egy Cosby, aki egyre jobban tetszik nekem elkapóként is.) Tetszik, hogy ekkora depth van ezen a poszton.

Ami pedig még jobban tetszik, hogy Palmer igen magabiztosnak tűnt az egész preseason során. Nagyon bizakodóvá is tett ezzel. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez volt a lost fumble-je ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ha már sérülések. Leonard mikor térhet vissza? Mert ha jól rémlik, az első 1-2 héten nem valószínű, hogy játszhat, de akárhogy keresem, semmit nem találok ezzel kapcsolatban.Mikey
Nekem úgy rémlik, hogy olvastam valahol, hogy a Pats ellen már talán keretben lehet. Sajnos most én sem találom.

A Simpson kérdésre picit visszatérve. Persze félhülye cornerek ellen villogott, de ettől még megcsinálta a playeket, gyakran volt tiszta, ezért néha akkor is őt lőttük, ha nem ő volt az első opció. A keze nagyon biztos volt. Volt hogy a nyakán lógtak, akkor is megfogta a zsugát. Nem hazabeszélés (vagy csak picit😊 ), de tényleg jó a gyerek. Ettől még persze simán lehet, hogy egész szezonban nem lesz bent a 45ben. Nekem simán jobbnak tűnik, mint Caldwell. Mondjuk az is igaz, hogy a hibás route-ok tévében csak akkor látványosak, ha INT lesz belőlük, így azt nem nagyon látni, hányszor lép félre.

Volt egy peches momentuma tegnap is. Punt returnnél Cosby hagyta leesni a rúgást, ami visszafelé pattant úgy hogy facemask-en vágta Simpsont, a lepattanót meg kb 20yardon megszerezte a Colts ST. Lehet, hogy szimplán pechvogel a srác.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nagy a csend az ügyben ez tény. én szeptember végéről október elejéről olvastam anno.

hetek óta nem volt update.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Ha már sérülések. Leonard mikor térhet vissza? Mert ha jól rémlik, az első 1-2 héten nem valószínű, hogy játszhat, de akárhogy keresem, semmit nem találok ezzel kapcsolatban.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát jelenleg csak az biztos h minden bizonytalan. de jó hogy ilyen gondokkal küzdünk. erős a csapat. és ez jó hír. komoly sérülés (kivéve wilson) nélkül megúsztuk a PS-t, reszkessen mostantól a Patriots.

9 nap!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Gondolom Cosby helye biztos, és ezért nem jutott neki catch.
Az meg szép, hogy Simpson az Indy "C" csapata ellen villogott, de ettől még ugyanúgy nem fog egy playt sem játszani regularban, ha rosterre kerül...

Holnap végre kiderül az 53-ak névsora. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem keltem fel 1kor h menézzem a csaptot a kolc zs ellen, elismerésem h te igen 😊

csak a statokat vizsgálva úgy tűnik h tisztul a kép. kicker kérdés sztem eldőlt.

ami fura h cosbynak nem jutott elkapás. TJ-t meg árulja a seahawks állítólag. hát muhaha.

ami nem hajlik, az törik!