Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megbassza a kurvaanyját.

amúgy a ravans csak posession wr-rel áll fel ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Na TJ aláírt a hollócskákhoz Mikey
anyjapics.jat...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Na TJ aláírt a hollócskákhoz - fene a pofáját -, így nem kell tartanunk attól, hogy Shipley elé befurakodik.

Közben Vakapuna hivatalosan is IR-en.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
állítólag mentünk - többek között - mi is Kraig Ubrikért:

According to Aaron Wilson of the National Football Post, the Bengals did make a claim for OG Kraig Urbik along with four other teams (Buffalo, Denver, Miami and the Jets). The Bills got him because they had a worse record.gabtsi
Legalább azért örömteli a hír, mert ezek szerint próbáljuk erősíteni az O-linet, nem nyugodtunk meg, hogy tök jó így ahogy van.nasheem
Ugyan, csak a playbook kellett 😉 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Na de pont egy ex-Steeler O-linemant akartunk idehozni? Milyen lehet, ha még ott se kellett? 😛
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
állítólag mentünk - többek között - mi is Kraig Ubrikért:

According to Aaron Wilson of the National Football Post, the Bengals did make a claim for OG Kraig Urbik along with four other teams (Buffalo, Denver, Miami and the Jets). The Bills got him because they had a worse record.gabtsi
Legalább azért örömteli a hír, mert ezek szerint próbáljuk erősíteni az O-linet, nem nyugodtunk meg, hogy tök jó így ahogy van.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
állítólag mentünk - többek között - mi is Kraig Ubrikért:

According to Aaron Wilson of the National Football Post, the Bengals did make a claim for OG Kraig Urbik along with four other teams (Buffalo, Denver, Miami and the Jets). The Bills got him because they had a worse record.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lájkolom.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Még szerencse, hogy Lewis kategorikusan kijelentette, nincs szükségünk TJ-re.
Az meg már személyes vélemény, hogy rohadtul nem tetszene, ha bárki miatt is padoztatnánk Shipleyt.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
talán nem kellett volna elmennie...gabtsi
Késő bánat...adam3577
Ha jól emlékszem évi fél milkával írt alá többért Seattle-ben, mint amit mi adtunk Coles-nak. Coles ordas tévedés volt, után meg jött Bryant, aki még nagyobb bukó. Közben TJ cut egy szar szenvedős szezon után hawksnál.
Ha az Nelson igazolásra azt írtam, hogy win-win bolt, akkor ez a klasszikus loss-loss.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
talán nem kellett volna elmennie...gabtsi
Késő bánat...

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
talán nem kellett volna elmennie...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Én csak a következmények miatt mondom azt h ne jöjjön, nem azért mert rossz játékos lenne. De három nem kis szájú nagyrészt elit wr egyszerűen nem fér el szerintem rosteren, mindig lenne olyan aki nem lenne elégedett az aktuális szerepével. Én TJ-t inkább beáldoznám a csapategység oltárán.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ocho nem mai gyerek, TO nem hiszem h lesz jövőre is, TJ is harmincas ha minden igaz. Shipleyből meg ki lehet nevelni egy jó elkapót, ha jönne TJ akkor shipley egyértelműen pad. Én nem áldoznám be emiatt. Meg akkor már lennének viták hogy ki hányadik elkapó, nem hinném h TJ elégedett lenne a slot receiver szereppel.

Sig pedig Rataccess munkáját dicséri 😊adam3577
Én poénból megjegyeztem, hogy mi lenne ha visszajönne hozátok, lehet lesz belőle valami, miért nem rajongtok érte nem is értem? 😊 Összeállna a három testőr és Palmer lenne köztük D'Artagnan :cool:
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Esteban úgy látszik nem ismeri Reggiet 😀

I am so excited to go to practice tomorrow, i can't wait to go against our new safety Reggie Nelson, he is a beast

Igen; tényleg az....iktriad
hát majd meglátjuk, asszem Mikey írta hogy már a draftkor is radaron volt., és azért egy lényegesen jobb egységbe került a jaguársz D-nél, reméljük ez rá is jó hatással lesz.

amúgy hallottál vmit arról, hogy mi ez a conditional pick (btw, egyedül jaguars forrásokon olvastam h pikk is megy, bengalson seholse)gabtsi
7. körös lehet alapesetben; ami gondolom ha Reggie 2007-es formáját mutatná; lehet akár magasabb is. De azért megpróbálok érdeklődni hogy pontosan mik voltak a feltételek.
Amúgy az NFL oldalán is közlik hogy adtatok picket:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a47022/article/bengals-acquire-safety-nelson-from-jags-for-cb-jones-pick
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ocho nem mai gyerek, TO nem hiszem h lesz jövőre is, TJ is harmincas ha minden igaz. Shipleyből meg ki lehet nevelni egy jó elkapót, ha jönne TJ akkor shipley egyértelműen pad. Én nem áldoznám be emiatt. Meg akkor már lennének viták hogy ki hányadik elkapó, nem hinném h TJ elégedett lenne a slot receiver szereppel.

Sig pedig Rataccess munkáját dicséri 😊adam3577
Én pont azért hajlok inkább a "jöjjön" felé, mert TO szerintem sincs már jövőre. TJ sajnos nem 30 hanem inkább 32 vagy 33, de 2-3 év még lehet benne. Amúgy meg ha idén messze jutunk, akkor az is kevésbé fájna, ha jövőre 2-3 új WRt is be kell építeni. A csapat nagy része ugyanis fiatal. Pont tegnap olvastam valahol, hogy a legfiatalabb átlagéletkorú rosterünk volt tavaly a csoportgyőztesek közül.

Akit beáldoznánk az Cosby vagy Simpson lenne, meg kérdés, hogy Briscoe megmenthető lehetett-e volna, ha most ő marad rosteren, nem a fenti urak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Esteban úgy látszik nem ismeri Reggiet 😀

I am so excited to go to practice tomorrow, i can't wait to go against our new safety Reggie Nelson, he is a beast

Igen; tényleg az....iktriad
hát majd meglátjuk, asszem Mikey írta hogy már a draftkor is radaron volt., és azért egy lényegesen jobb egységbe került a jaguársz D-nél, reméljük ez rá is jó hatással lesz.

amúgy hallottál vmit arról, hogy mi ez a conditional pick (btw, egyedül jaguars forrásokon olvastam h pikk is megy, bengalson seholse)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Lewis nem zárja ki a lehetőséget, hogy TJ visszajöjjön.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a4a656/article/lewis-tj-would-fit-if-bengals-were-constituted-differently?module=HP_cp2

Na nee....adam3577
én nem hinném, hogy ez több mint játék a szavakkal. lewis kategórikusan elmondta, hogy nagyon jó játékos tj, de nálunk már összeállt egy wr corp és nem látja ebbe hova férne be.

briscoe nemjó hír, de ha kell (pl vmi sérülés), akkor a tampa ps-ből még minden gond nélkül rosterre tudjuk hívni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Esteban úgy látszik nem ismeri Reggiet 😀

I am so excited to go to practice tomorrow, i can't wait to go against our new safety Reggie Nelson, he is a beast

Igen; tényleg az....
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Ocho nem mai gyerek, TO nem hiszem h lesz jövőre is, TJ is harmincas ha minden igaz. Shipleyből meg ki lehet nevelni egy jó elkapót, ha jönne TJ akkor shipley egyértelműen pad. Én nem áldoznám be emiatt. Meg akkor már lennének viták hogy ki hányadik elkapó, nem hinném h TJ elégedett lenne a slot receiver szereppel.

Sig pedig Rataccess munkáját dicséri 😊

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Lewis nem zárja ki a lehetőséget, hogy TJ visszajöjjön.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a4a656/article/lewis-tj-would-fit-if-bengals-were-constituted-differently?module=HP_cp2

Na nee....adam3577
Komoly sig, grt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Lewis nem zárja ki a lehetőséget, hogy TJ visszajöjjön.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a4a656/article/lewis-tj-would-fit-if-bengals-were-constituted-differently?module=HP_cp2

Na nee....adam3577
Most, hogy Briscoe lelépett hirtelen WR need lett 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Lewis nem zárja ki a lehetőséget, hogy TJ visszajöjjön.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81a4a656/article/lewis-tj-would-fit-if-bengals-were-constituted-differently?module=HP_cp2

Na nee....

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
damn.

Briscoe -> Tampa practice squadbengalFlasH
Okként azt írták, hogy ott R minimumért (nem) játszik, nem PS fizuért. Amennyire tudom különbség nem eget rengető.
Szerintem legalább annyit nyomott a latban, hogy a Bucs keretébe bekerülni lényegesen könnyebb lesz, mint most hozzánk.
Azért kár, hogy így alakult.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és szerinted értelmes project ?

ami nem hajlik, az törik!