Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van, én sem értem ennek az okát. nyilván a bellichik is tudta, hogy a fiatal secondaryt egy módon védheti meg, írtózatos nyomással. na most bár én csak laikusként ugatok, de erre elvileg a legjobb megoldás, ha gyors rövid passzokkal bejátszod azt a területet ahonnan jön(nek) a blitz(ek), azaz bengalsra lefordítva, itt kellett volna shipleynek, illetve greshamnek belépni a játékba. ehelyett lófasz és esti fény volt az első félidő.

azért Simpsonnak levetíteném az első félidő végi hail mary playt, hogy apám itt van a gyerek, aki 2 inchchel alacsonyabb kb 10el kisebb verticalt ugrott a combine-on, 2 év hátrányban az NFL-ben, és mégis ő szedi le a labdát a végén. na ezért lesz vkiből produktív playa, másból meg inaktív rostertöltelék. talán jobb lett volna ha Pat Sims aktív, nem Simpson /bocs nasheem/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Carson hogy tetszett nektek ?

68%-os pontosság, 341yard, 2TD, 1 INT 92.5 rtg.

a második félidőben, 70%felett a pontosság, 215 yard, 2TD, 0 int, 111.6 rtg.

azzal nem mondok újat, ha inkább a második félidei játékát szeretném nézni. de összességében nem volt rossz az első meccs, ráadasul az első félidőben hihetetlen nyomás alatt. Brady nem sokkal produkált jobb számokat.

összessében volt néhány homály passsza, kicsit mögé, kicsit elé, kicsit fölé. de nagyon élesnek éreztem, a (majdnem) td futásánál óriasit kaphatott, de azonnal felállt, de látszott nagyon hogy vezére a csapatnak, és ő is szeretne bizonyítani. és INT után se sok qb-t látsz flying tackle-lel próbálkozni.

a no huddle is nagyon jól működött, kár h nem láttuk az első félidőben, a rutintalan D (secondary) ellen, tuti hatékonyabb lett volna, minth várjunk a jó öreg Williamre, hogy keverhesse a kártyáit.gabtsi
Na, ne vedd el tőle azt a 4 yardot. Jó az 345-nek is.
😊
Nekem nagyon tetszett a játéka, de mindent leírtál ismét, szóval csak egyetérteni tudok.
Jó lesz Palmer, nagyon jó.

Ami viszont érdekes volt, hogy Shipley és Gresham milyen keveset volt pályán az első negyedben és a második játékrész első felében. Döcögött is addig a passzjáték, mert csak Chadre és Owensre kellett figyelnie a Patriots secondarynek. Ahogy bejöttek, egyből volt üres ember mindig...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A Greshamnek meg nem adott TD után jött az 1 yardos Benson TD, tehát veszteni nem vesztettetek vele semmit.Imitheking
persze, de ettól ez még nem változtat a - szerintünk - hibás bírói ítéleten. és még az idő is fogyott tovább.

szerk: és a fantasy pontjaimról nem is beszélve!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Imitheking New England Patriots 1 875
A Greshamnek meg nem adott TD után jött az 1 yardos Benson TD, tehát veszteni nem vesztettetek vele semmit.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ennyi mondjuk mindig "jár" a Pats-nek.nasheem
naaa... erre semmi szükség. Alapjában véve játszottunk egy jó meccset, ahol az elején egyrészt nagyon bealudtatok, másrészt pedig sikerült meglepni a szakvezetéseteket egy kicsit a mi embereinknek. Ennyi történt, teljesen felesleges ezt most azzal rombolni, hogy mert a bírók, meg ennyi "jár a Pats-nek", és hasonlók.viito
örülünk h sikerült elolvasni a bevezető sorokat is 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Carson hogy tetszett nektek ?

68%-os pontosság, 341yard, 2TD, 1 INT 92.5 rtg.

a második félidőben, 70%felett a pontosság, 215 yard, 2TD, 0 int, 111.6 rtg.

azzal nem mondok újat, ha inkább a második félidei játékát szeretném nézni. de összességében nem volt rossz az első meccs, ráadasul az első félidőben hihetetlen nyomás alatt. Brady nem sokkal produkált jobb számokat.

összessében volt néhány homály passsza, kicsit mögé, kicsit elé, kicsit fölé. de nagyon élesnek éreztem, a (majdnem) td futásánál óriasit kaphatott, de azonnal felállt, de látszott nagyon hogy vezére a csapatnak, és ő is szeretne bizonyítani. és INT után se sok qb-t látsz flying tackle-lel próbálkozni.

a no huddle is nagyon jól működött, kár h nem láttuk az első félidőben, a rutintalan D (secondary) ellen, tuti hatékonyabb lett volna, minth várjunk a jó öreg Williamre, hogy keverhesse a kártyáit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Gresham TD-je nálam egyértelműen az volt, Welkeré pedig nem.

De nem ezen múlt. Csak saját magunknak köszönhetjük a vereséget.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennyi mondjuk mindig "jár" a Pats-nek.nasheem
naaa... erre semmi szükség. Alapjában véve játszottunk egy jó meccset, ahol az elején egyrészt nagyon bealudtatok, másrészt pedig sikerült meglepni a szakvezetéseteket egy kicsit a mi embereinknek. Ennyi történt, teljesen felesleges ezt most azzal rombolni, hogy mert a bírók, meg ennyi "jár a Pats-nek", és hasonlók.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
folyamatosan jutnak eszembe a dolgok, egész nap ezen a vereségen rágódom.

szeretném előre leszögezni, hogy eszembe se jut a bírókra fogni a vereséget, de nagyon sok itélettel súlytottak minket, most hogy ez a legkisebb respect hiánya, a pats súlya, vagy egyszerűen a saját butságuk volt azt nemtudom, nem is fontos.

de nem egy esetre emlékszem amikor nyilvánvaló first downtól fosztottak meg bennünket, azzal hogy a vonal mögé tették le a labdát, welker TD-je minimum erősen kérdéses volt. gresham második TD-je egyértelműen bent volt, semelyik testrésze a lábujján kívül nem érintette a földet mikor benyújotta stb. na most ez nem gond addig amig 14 ponttal zakózunk, de egy szoros meccsen, biztos hogy az őrület határán lennék ilyen helyzetekben.

és az se tudom mikor volt utoljára olyan, hogy 5 yard büntivel lehoztunk egy meccset.gabtsi
Az a baj, hogy a 100%-os ellenbizonyíték az ilyen esetekben szinte kizárt. Elég ha a spori beinti a TD (lásd Welker), akkor azt már nem nagyon lehet visszafújni. Itt pedig videóbíró ide vagy oda, igen is számít a kedvezményezettség.
Szerintem egyébként Welker csíphette a vonalat, de Gresham meg simán TD volt. Sokkal inkább, mint Welker, ráadásul ugyan az a bíró fújta vissza, aki a Wes TD nagy magabiztosággal bemutatta. A második Gresham TDre nem is értem miért nem dobtunk pirosat. A labdaletételnél folyamatosan szivattak. A legdurvább az volt amikor Palmer próbált 1 yardot brusztolni. Ott minimum 1 yarddal hátrébb tették le és neki is kellett menni negyedikre.

Ennyi mondjuk mindig "jár" a Pats-nek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
folyamatosan jutnak eszembe a dolgok, egész nap ezen a vereségen rágódom.

szeretném előre leszögezni, hogy eszembe se jut a bírókra fogni a vereséget, de nagyon sok itélettel súlytottak minket, most hogy ez a legkisebb respect hiánya, a pats súlya, vagy egyszerűen a saját butságuk volt azt nemtudom, nem is fontos.

de nem egy esetre emlékszem amikor nyilvánvaló first downtól fosztottak meg bennünket, azzal hogy a vonal mögé tették le a labdát, welker TD-je minimum erősen kérdéses volt. gresham második TD-je egyértelműen bent volt, semelyik testrésze a lábujján kívül nem érintette a földet mikor benyújotta stb. na most ez nem gond addig amig 14 ponttal zakózunk, de egy szoros meccsen, biztos hogy az őrület határán lennék ilyen helyzetekben.

és az se tudom mikor volt utoljára olyan, hogy 5 yard büntivel lehoztunk egy meccset.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
én úgy látom, hogy egy kicsit kevés kockázatot vállaltunk. főleg a védekezés terén. az első félidőben nem sok blitzre emlékszem, a 4-man rush pedig egyáltalán nem volt hatékony. ellenben a Pats az elsőfélidőben folyamatosan akár 6-7 emberrel is rohamozott bennünket. egy Manning ezt lehet büntette volna, nekünk nem sikerült, ezért folytatták is nagy hatékonysággal. aztán a második félidőben csak a preventív védekezést nyomták, a nagy passzokat akarták elkerüni, így tudtunk folyamatosan haladni, hosszú driveokban, ám az idő vészesen fogyott így.

3rd downon botrányosan védekeztünk, ezen mindenképpen javítani kell. illetve a futást is 5 feletti átlaggal szoptuk. ennyi misstackle talán a tavalyi szezonban összesen nem volt. kicsit a tavalyi texans meccs ugrott be, jó hír, hogy utána nagyon megbüntettük a bearst. bár azért a ravens nagyon más kávéház.gabtsi
Hasonlóan látjuk.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A világvége hangulatot meg nem értem. Kikaptunk idegenben egy Patriotstól úgy, hogy a gyenge kezdést leszámítva egészen jók voltunk. Tudom, ilyenbe kár belemenni, de ha nincs Palmer INT-je és nincs a KO ret TD, akkor 24-24... persze volt, így simán kikaptunk, de nem volt ez reménytelen játék egyáltalán. A D-line az reménytelen volt, de lesznek ők még jobbak is.

Egy biztos: a Ravens ellen sokkal több fog kelleni a D-line-tól, ha akarunk nyerni.
Mikey
én úgy látom, hogy egy kicsit kevés kockázatot vállaltunk. főleg a védekezés terén. az első félidőben nem sok blitzre emlékszem, a 4-man rush pedig egyáltalán nem volt hatékony. ellenben a Pats az elsőfélidőben folyamatosan akár 6-7 emberrel is rohamozott bennünket. egy Manning ezt lehet büntette volna, nekünk nem sikerült, ezért folytatták is nagy hatékonysággal. aztán a második félidőben csak a preventív védekezést nyomták, a nagy passzokat akarták elkerüni, így tudtunk folyamatosan haladni, hosszú driveokban, ám az idő vészesen fogyott így.

3rd downon botrányosan védekeztünk, ezen mindenképpen javítani kell. illetve a futást is 5 feletti átlaggal szoptuk. ennyi misstackle talán a tavalyi szezonban összesen nem volt. kicsit a tavalyi texans meccs ugrott be, jó hír, hogy utána nagyon megbüntettük a bearst. bár azért a ravens nagyon más kávéház.

világvége hangulat nincs, de a hollókat muszáj ütni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Ma este én is meglesem újra a meccset jó minőségben, szóval a részletekre majd csak akkor fogok tudni figyelni, de én láttam néhány alkalommal Smith-t.

A világvége hangulatot meg nem értem. Kikaptunk idegenben egy Patriotstól úgy, hogy a gyenge kezdést leszámítva egészen jók voltunk. Tudom, ilyenbe kár belemenni, de ha nincs Palmer INT-je és nincs a KO ret TD, akkor 24-24... persze volt, így simán kikaptunk, de nem volt ez reménytelen játék egyáltalán. A D-line az reménytelen volt, de lesznek ők még jobbak is.

Egy biztos: a Ravens ellen sokkal több fog kelleni a D-line-tól, ha akarunk nyerni.

Szerk.: az anyját de lassan írok, mikor elkezdtem írni ezt a hsz-t, még nem volt itt nasheem írása...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
Andre Smith-t látta vki a a pályán ?? megmondom őszintén olyan idegbe voltam h csak ritkán tudtam rendesen figyelni.

de azt pl láttam, hogy Rolando összevissza verte akárki aki szembe volt vele. de nem láttam h Smith érkezett volna.

Nugent FG-ja mindenkeppen pozitiv.gabtsi
A highlights-ban megnézheted, ahogy a Gresham TDnél szépen megfogja az emberét. Egyébként én sem láttam, de Mikey igen. Ő mondta, hogy többször is fent volt.

Rolando 😂

Szerk: Érzem Nugent megtöri a Heinzen az 50+-os átkot!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Andre Smith-t látta vki a a pályán ?? megmondom őszintén olyan idegbe voltam h csak ritkán tudtam rendesen figyelni.

de azt pl láttam, hogy Rolando összevissza verte akárki aki szembe volt vele. de nem láttam h Smith érkezett volna.

Nugent FG-ja mindenkeppen pozitiv.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
picsakemény napunk lesz most vasárnap is.

FIGHT BACK!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
hát majd még vissza kell néznem a meccset, de nekem úgy tűnt h zone coverage-bven védekeztünk. nem 1-az-1ben. illetve JJo figyelt Mossra, a többieket meg próbálták elosztani. a Welker passz oldalra két Patriot blokkol TD-nél is ezt szívtuk be, nem volt harmadik ember az oldalon. Hall nekem nagyon tetszett. és Riversnek is volt nem egy-két nagy játéka. Pl amikor az endzone-ban kiütötte a WR kezéből a lasztit.

vezettünk 3 hosszu drive-ot a második féliőben, ez mindenképpen pozitív, a félidőben komoly aggályaim voltak, hogy óriasi pofonba szaladunk bele. Továbbra is azt gondolom, hogy a D meccsben tartotta a csapatot amennyire lehet. és a hátul annak ellenére oldották meg elfogadhatóan (főként a 2. félidőben), hogy a faltól minimálsi nyomás sem volt Bradyn. Annál meg ő sokkal sokkal jobb játékos, hogy ezt ne használja ki. ha nem zavarják, nem siettetik, nem ütik meg akkor ő nyerni fog.gabtsi
Az első Welker TD egyértelműen egy elcseszett D felállás volt. Már snap előtt ordítottam, hogy kevesen vagyunk jobb oldalon. Csak a passz után próbált Jones kiváltani, de az régen késő volt.
A falnak nagyon össze kell kapnia magát a Ranens-veréshez.
Dunlap miért maradt ki? Annyira szar lenne futás ellen, hogy nincs helye a 45ben vagy volt valami nyavajája?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát majd még vissza kell néznem a meccset, de nekem úgy tűnt h zone coverage-bven védekeztünk. nem 1-az-1ben. illetve JJo figyelt Mossra, a többieket meg próbálták elosztani. a Welker passz oldalra két Patriot blokkol TD-nél is ezt szívtuk be, nem volt harmadik ember az oldalon. Hall nekem nagyon tetszett. és Riversnek is volt nem egy-két nagy játéka. Pl amikor az endzone-ban kiütötte a WR kezéből a lasztit.

vezettünk 3 hosszu drive-ot a második féliőben, ez mindenképpen pozitív, a félidőben komoly aggályaim voltak, hogy óriasi pofonba szaladunk bele. Továbbra is azt gondolom, hogy a D meccsben tartotta a csapatot amennyire lehet. és a hátul annak ellenére oldották meg elfogadhatóan (főként a 2. félidőben), hogy a faltól minimálsi nyomás sem volt Bradyn. Annál meg ő sokkal sokkal jobb játékos, hogy ezt ne használja ki. ha nem zavarják, nem siettetik, nem ütik meg akkor ő nyerni fog.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
12 elkapás, 159 yard, 1 TD. miről is beszélünk ??gabtsi
Passz. Barom újságíró(k). Magas labda. Ezt fogják csapkodni folyamatosan, ha csak a legkisebb lehetőség is nyílik rá. Most épp a félidő végi levonulást piszkálják.

Egyébként Ti hogy láttátok a cornereket? Szerintem egy Welker-Moss tandem ellen, olyan nagyon szarul nem játszottak. Tudom, tudom, Revis egyedül nullán tartotta volna mindkettőt...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
12 elkapás, 159 yard, 1 TD. miről is beszélünk ??

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
Q: Coach, this is a shot in the dark, but was the difference…the off-field distractions?
ML: We had no off-field distractions. What off-field distractions do we have?

Q: A reality show-based distraction.
ML: You don’t live in Cincinnati. You make more of it than people around us do.

Kezdődik és ez megy majd egész évben, minden elveszített meccs után....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
Nagyon keményen osztják a csapatot a külföldi oldalakon. Még Palmer is kap egy picit, amit nem nagyon értek.

Az első félidőben mindkét fal csatát csúnyán buktuk. Atkins és M Johnson sajnos nagyon súlytalannak tűnt ez ellen az OL ellen. Pedig vannak ennél jobb falak is. Pl a jövő heti...
Odom gyenge volt, bár még ő ért a legtöbbször Brady közelébe.

Sajnos elég szar volt a streamem, így sokszor nem láttam hogy állunk fel. A Dagi mit művelt? Mathist sem nagyon találtam. Ő milyen volt? Jó lenne, ha kiszorítanák Rolandot és Livingst.

Ja és ami eddig kimaradt: Scottnak sokkal több labdát!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Shipleyt másfél negyedig pályán sem láttam a legeslegelső playt kivéve. Nagyon értetlenül állok ezelőtt. Mondjuk Gresham ugyanez.

Chad 169 rec yard? Fel se tűnt bazzeg, de tényleg, hogy ennyit hozott.

Az a KO ret TD hihetetlenül nem kellett volna. -7 lett volna a harmadik negyedben, ha az nincs, az meg semmi. Ha meg volna...

Szerk.: tragédia nem történt, az én kis saját 11-5-ös szezonomban is ezt a meccset L-nek vettem, szóval minden a terv szerint halad. 😀
több mint 13 éve
morzsi 6
Nem ilyen szezon kezdetre vártam, de lesz ez még jobb. Én úgy látom, hogy második félidei játékunk adhat okot a reménykedésre. A defensenek kell szerintem feljavulnia a támadó játék jó lesz a fiatalokkal kiegészülve Shipley és Greham remekül játszott amikor a pályán volt. Go Bengals!!!A mérkőzés elemzését rátok hagyom, mert én nem értek annyira hozzá.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igazából az történt amit vártunk, csak negatív előjellel. welker, a te-k, és a screenpasszok megöltek minket.

én nem ekézném a D-t, egy abszte komoly offense-zel szemben meccsben tartották az O-t. volt egy pick6, meg egy return td. a D megtette a dolgát, az első hullámvölgyek után kimondottan jól állt a lábán. az azonban szomorú, hogy továbbra sem jelentünk semmilyen veszélyt az ellenfél irányítójára. majdnem a félidőig kellett várni az első hitre brdayn. ez édeskevés.

a meccset amúgy megpecsételte h beragadtunk az elején. illetve hogy a fal semmilyen körülmények között nem üzemelt, se futásnál se passznál. amint a félidő végére összállt a futójáték, egyből meccsben voltunk. kár h már ledolgozhatatlan hátrányban.

semmi gond nem történt, számítottunk rá, hogy nem lesz egyszerű nyerni a Gillette-ben, jövőhéten jönnek a hollók, tollakra kell tépni őket.

ami nem hajlik, az törik!