Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Egy jó kis beharangozó: http://www.nesn.com/2010/09/tom-brady-patriots-must-adjust-to-bengals-speed-on-defense.html
Ami engem kicsit meglepett: "Chris Crocker has better range and coverage skills than Williams."nasheem
Roy Williams coverben sosem volt igazán jó úgy tudom, ellenben nagyot üt 😀.
Szoros meccsen győzelmet várok, a Pats SEC-Bengals passzjáték "harca" miatt.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Egy jó kis beharangozó: http://www.nesn.com/2010/09/tom-brady-patriots-must-adjust-to-bengals-speed-on-defense.html
Ami engem kicsit meglepett: "Chris Crocker has better range and coverage skills than Williams."

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Akik probable-nek vannak írva, azok mindig játszani szoktak, szóval tuti lesz Geno és Fanene is.
Titkon remélem is, hogy Geno "beköszön" Bradynek egy sackkel. :cool:

Leonardért kár - Caldwell úgyis csak ST-ben kapna szerepet -, de talán kibírunk nélküle is 1-2 meccset.Mikey
Muszáj lesz, mert év végéig össze kell hoznia 5öt és nem árt az erős kezdés 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Akik probable-nek vannak írva, azok mindig játszani szoktak, szóval tuti lesz Geno és Fanene is.
Titkon remélem is, hogy Geno "beköszön" Bradynek egy sackkel. :cool:

Leonardért kár - Caldwell úgyis csak ST-ben kapna szerepet -, de talán kibírunk nélküle is 1-2 meccset.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Matchday Injury Report

Doubtful: Ghee (concussion)
Questionable: Caldwell (groin), Leonard (foot)
Probable: Atkins (knee), Fanene (hamstring)

Legyen már vasárnap 19:00!!!Mikey
Remélem Atkins és Fanene lesz. Külön-külön is gáz, ha hiányoznak, együtt meg végképp. Le kell zavarni este Bradyt a pályáról!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Matchday Injury Report

Doubtful: Ghee (concussion)
Questionable: Caldwell (groin), Leonard (foot)
Probable: Atkins (knee), Fanene (hamstring)

Legyen már vasárnap 19:00!!!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Egyetértek, nekünk szükségünk van (ill. lenne) egy klasszikus FB-re.Mikey
Coats helyére bárkit szívesen látok 😊
De viccen kívül, nekünk tényleg kell igazi FB. Sokkal kiismerhetőbb a play hívásunk most, mint ha lenne használható FB a pályán.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Kedvenc szakkommentátorom szokta mondani kerékpár közvetítések során, ha éppen szóba kerül:
"Kétfajta kerékpáros létezik. Aki lebukott, és aki még nem."
Igaz ez az amfocisokra is. De eléggé álszentek lennénk, ha elítélnénk őket ezért.
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Mondjuk el kell fogadni, hogy ez is egy olyan sportág mint a bicikli, vagy súlyemelés, vagy bizonyos atlétikai számok. Mindenki cuccol. Tényleg abszolút mindenki, csak van aki jobban van aki rosszabbul, azon múlik az egész hogy az ellenőrök előtt vagy e egy lépéssel vagy sem..

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
most valszeg el is meszelik 4 meccsre, találtak valami cuccot a vérébenbriareos
Kicsit részletesebben itt: http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/09/antwan-odom-facing-a-four-game-suspension/

Odom ezt twittelte:

To my fans and teammates: Please don’t believe the rumors. Yes I tested positive for a banned substance but it wasn’t steroids or PEDs. More details to come but for now it’s a league issue that’s under appeal. Just know that I would never cheat to gain an edge in this game that I love. Don’t lose your faith in me and please don’t pass judgement based on vicious rumors until all the facts are known. Thank you for all your support I really need it now.
I love all of you,
Antwannasheem
Hát remélem hogy nem csak menti a bőrét és valóban csak sima fájdalomcsillapító vagy vmi ilyesmi volt ami tartalmaz vmit ami rajta van a tiltólistán.adam3577
Az a gond hogy még nem nagyon hallottam olyan kokszost, aki ne valami ilyesmivel védekezett volna. A kedvencem az a téli Olimpia volt, ahol a sífutók 80%-nak volt papírja róla, hogy asztmás.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Egyetértek, nekünk szükségünk van (ill. lenne) egy klasszikus FB-re.
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Nem is olyan régen olvastam egy cikket melyben azt fejtegették, hogy a klasszikus fullback pozíció kezd úgymond kimenni a divatból. Erről mi a véleményetek? Kell valóban nekünk egy játékos aki csak fullback, nem elegendő ha a harmadik számú HB/TE el tudja látni ezt a feladatott? Ezzel felszabadítva egy roster helyett.
Én azt mondom, hogy lehet, hogy egyes csapatoknál nincs már rá akkora szükség (ahol van egy gyors, mozgékony, hirtelen irányváltásokra képes futó), de nálunk ahol Benson inkább az a típus aki izomból középen átnyomja mindenféleképp kell egy jó leadblocker.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Owen Schmitt, korábbi Seahawks FB érkezik tryoutra.

Ő talán nem is lenne rossz megoldás.
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
most valszeg el is meszelik 4 meccsre, találtak valami cuccot a vérébenbriareos
Kicsit részletesebben itt: http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/09/antwan-odom-facing-a-four-game-suspension/

Odom ezt twittelte:

To my fans and teammates: Please don’t believe the rumors. Yes I tested positive for a banned substance but it wasn’t steroids or PEDs. More details to come but for now it’s a league issue that’s under appeal. Just know that I would never cheat to gain an edge in this game that I love. Don’t lose your faith in me and please don’t pass judgement based on vicious rumors until all the facts are known. Thank you for all your support I really need it now.
I love all of you,
Antwannasheem
Hát remélem hogy nem csak menti a bőrét és valóban csak sima fájdalomcsillapító vagy vmi ilyesmi volt ami tartalmaz vmit ami rajta van a tiltólistán.

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
most valszeg el is meszelik 4 meccsre, találtak valami cuccot a vérébenbriareos
Kicsit részletesebben itt: http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/09/antwan-odom-facing-a-four-game-suspension/

Odom ezt twittelte:

To my fans and teammates: Please don’t believe the rumors. Yes I tested positive for a banned substance but it wasn’t steroids or PEDs. More details to come but for now it’s a league issue that’s under appeal. Just know that I would never cheat to gain an edge in this game that I love. Don’t lose your faith in me and please don’t pass judgement based on vicious rumors until all the facts are known. Thank you for all your support I really need it now.
I love all of you,
Antwan

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Igazi történelmi tett volna 😀

Olvastátok, hogy Bradynek nem sikerült a legsimábbra a ráhangolódás? Örülök, hogy nem sérült meg, mert így lesz az igazi leverni őket!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
én már Odommal kapcsolatban is szkeptikus vagyok, moster volt tavaly az első 5 meccsen, de azért ebből 8 sackből 5 a GB ellen volt.

sztem közel nem akkora raptor amekkorának stat buzi hype gép "szakértők" beállítják kint.gabtsi
most valszeg el is meszelik 4 meccsre, találtak valami cuccot a vérében

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt képzeld el hogy egy 10 yardos elkapással 5x annyit csinálna mint eddig pályafutása alatt. sírni fogok ha megtörténik 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Lenoard edz!! caldwell és ghee viszont nem.gabtsi
Naccerű! Még a végén megéljük, hogy Simpson aktív lesz a meccsnapon 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Leonard :cool:
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Lenoard edz!! caldwell és ghee viszont nem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
hát azért azt nem mondanám, hogy nincs hype körülöttük, az nfl.com-on Steve Wyche a legjobb cb duónak nevezte őket.bengalFlasH
Azok is, de szerencsére ők nem úgy viselkednek, illetve a "tömegek" még nem vették észre. Eldugott kis franchise vagyunk, no... 😉nasheem
Igazából erre gondoltam. A szakik már szolidan kezdik el-elismerni őket, de ettől még elég "noname" játékosok.

Mondjuk maradjanak is meg annak. Nekem bőven elég, ha szépen csöndben veszik le az ellenfél legjobb elkapóit a pályáról. :cool:
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
hát azért azt nem mondanám, hogy nincs hype körülöttük, az nfl.com-on Steve Wyche a legjobb cb duónak nevezte őket.bengalFlasH
Azok is, de szerencsére ők nem úgy viselkednek, illetve a "tömegek" még nem vették észre. Eldugott kis franchise vagyunk, no... 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
hát azért azt nem mondanám, hogy nincs hype körülöttük, az nfl.com-on Steve Wyche a legjobb cb duónak nevezte őket.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Nem azt mondom, hogy Odom akkora nagy király, de vele azért sokkal jobbnak tűnt számomra a pass rush.
Mondjuk engem pont nem érdekel, melyik szakértő mit gondol a kedvenc csapatomról. Amúgy sem szokásom szakértők véleményét olvasni.

A védelem "névtelensége" miatt nem tudom mit "panaszkodtok". Ennek a védelemnek pont az az erőssége, hogy a 11 ember együtt erős, és nem külön-külön. Tavaly Top5 védelem volt ez, és papíron erősödött, szóval kit érdekel, hogy nem hypekirályok alkotják. Mindenki képes lehet innen egy-egy nagy playre, ami döntő fontosságú lehet.
Egyébként, állítom, hogy ha pl. Hall vagy Joseph valamelyik divatcsapatban játszana (direkt nem nevesítek), akkora hype lenne körülöttük, hogy mindenki unná.