Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Egy ideig direkt figyeltem Shipleyt és egy dolgot nem értettem - van egy elkapónk, egy Welkerünk aki kurva jól rohangászik slotból slanteket - miért nem használjuk jobban erre? Palmertől azért az int ronda volt, de amúgy egész rendben de Chad volt a nap fénypontja.
Defensetől a legjobban a nulla passrush zavar meg a sok nagy (20+) játék. Tavaly alig volt belőlük leszámítva a Houston meccset, idén meg az első negyedben vagy 5.
És megint az az idegesítő hogy hiába hiszi azt valaki 17-0 nál hogy már úgyis vége, ha nem lett volna akár az intreturn akár a kickoffreturn td meccsben vagyunk. Nagyon hosszú egy meccs, ez ma is kiderült.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
Nálam egyértelműen Palmer a legnagyobb ++++.
Ő a legfontosabb láncszem és most nagyon pontos volt. Az elején a fal kb 2mp-ig védte, utána rendben volt a passzjáték.
Csöcsös kell még Roland helyett és a futás is jobban megy majd, de ez ellen a Pats védelem ellen, sokan nem szaladgálnak 100 felett.

Shipley tényleg óriási. A Dből Roy és Hall tetszett. JoJo is talán csak 1 playt nézett be.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Ami pozitívum:

- Gresham és Shipley megmutatta, hogy jó lesz
- Palmer (kivéve az első másfél negyedet)
- Nugent 53 yardról bevágta simán

Ami negatívum:

- defense, úgy egészében
- futójáték
- az első félidei O-line
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
Inactives:

QB Dan LeFevour
CB Brandon Ghee
WR Andre Caldwell
RB Brian Leonard
DE Carlos Dunlap
OC Reggie Stephens
DT Pat Sims
LB Roddrick Muckelroy

Elég veretes névsor. Leonard és Caldwell oké, de Sims? Dunlap? Velük mi van?Mikey
Basszus, ez meglepő...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Inactives:

QB Dan LeFevour
CB Brandon Ghee
WR Andre Caldwell
RB Brian Leonard
DE Carlos Dunlap
OC Reggie Stephens
DT Pat Sims
LB Roddrick Muckelroy

Elég veretes névsor. Leonard és Caldwell oké, de Sims? Dunlap? Velük mi van?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszöntem szépen! Mindenkinek pontokban gazdag estét kívánok.

W-D!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
Sziasztok! Tudtok esetleg dobni egy linket, ahol megtekinthető lesz ma a meccs? 😊 Előre is köszi!

W-D!who_dey
http://bowl.hu/modules/forum/viewforum.php?id=17undisputedly
pontosabban http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=214#p214konqueror
még pontosabban:
10. pont V bejegyzés
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=Gy.I.K

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Sziasztok! Tudtok esetleg dobni egy linket, ahol megtekinthető lesz ma a meccs? 😊 Előre is köszi!

W-D!who_dey
http://bowl.hu/modules/forum/viewforum.php?id=17undisputedly
pontosabban http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=214#p214
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sziasztok! Tudtok esetleg dobni egy linket, ahol megtekinthető lesz ma a meccs? 😊 Előre is köszi!

W-D!who_dey
http://bowl.hu/modules/forum/viewforum.php?id=17
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Tudtok esetleg dobni egy linket, ahol megtekinthető lesz ma a meccs? 😊 Előre is köszi!

W-D!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Szerintetek Hall megy Welkerrel vagy inkább JoJo? Gondolom többnyire Hall.nasheem
Szerintem nagyjából egyenlően lesz elosztva kettejük között Welker és Moss őrzése, nem hiszem, hogy lesz lényegi különbség.
Engem jobban gondolkoztat az, hogy a TE-eket hogy fogjuk majd meg.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
Nesztek 😊: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1212Soldados
Jó cikk, grt!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nesztek 😊: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1212


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
NFL.com címlapon Batman ls Robin! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
megmondom őszintén a mai meccsen nem Mosstól tartok elsősorban. a Welker típusú játékossokkal abszte semmit nem tudtunk kezdeni eddig, valamint a pálya közepére érkező átadásokkal sem. szóval Welker (bár nem tudom hány snapre képes), illetve a két új TE bevonásával rövidpasszokkal, majd YAC, tudtok majd eredményesen haladni.

futás mindenképpen kulcs, ebben egyetértek.gabtsi
Pont így látom én is. Welker a legveszélyesebb ránk és a 2 ifjú TE. Ha sikerül is nyomást tenni Bradyre, ők akkor is tisztára játszhatják magukat. Nehéz lesz védeni.
Szerintetek Hall megy Welkerrel vagy inkább JoJo? Gondolom többnyire Hall.

Rivers és Mayo először játszik "egymás" ellen. Arra is kíváncsi vagyok megmutatja-e az emberünk, hogy tényleg ő volt a class legjobb LB-je.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az idei Pats O-ról nyilván még nem sokat tudunk, de tavaly pont az volt a legnagyobb baj, hogy a red-zone-on belül nem működött semmi, mert már nem kellett Mosstól, mint deep threat tartani; a futójáték meg úgyis vacak kivéve 5 yardon belül a gólvonalnál, egy embert meg lehetett védeni.

a short field nyilván relatív, de a Pats O legnagyobb erőssége, hogy nagyon jól tudja kihasználni, amikor 50+ yardot kell az ellen védelemnek mélységben levédeni.

ha az első két downon tudtok futni, és 3rd & short helyzeteket teremteni, akkor lehet a legjobb esélyetek, plusz Gresham korai játékba vonásával.DoM
megmondom őszintén a mai meccsen nem Mosstól tartok elsősorban. a Welker típusú játékossokkal abszte semmit nem tudtunk kezdeni eddig, valamint a pálya közepére érkező átadásokkal sem. szóval Welker (bár nem tudom hány snapre képes), illetve a két új TE bevonásával rövidpasszokkal, majd YAC, tudtok majd eredményesen haladni.

futás mindenképpen kulcs, ebben egyetértek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
énis 😊

és még gondoltam is rá h külön öröm lenne a miami szurkoló barátainkat megörvendeztetni egy pats veréssel 😊

mióta én nfl-t nézek, jobb esélyünk van ma mint bármikor eddig. ki kell használni.gabtsi
Ne ábrándozzatok srácok 😀
Tom ismét HalfGod üzzemmódba kapcsol, az új TE-ekkel kiegészülve a végtelen opció sorban hozza a 6pontosokat.
A PassRush akkora nyomást helyez Palmerre,hogy McCourty 2 INT-el zárja első éles meccsét, Bensont pedig megeszi Spikes 😊
Viccet félretéve örülnék egy jó Palmernek, de remélem így is nyerünk.
GoodLuckundisputedly
Passrush? 😀
tenorx
Új év , új remény 😀
Azzal nem mentek sokra ha mi megverjük őket, ti pedig megint oda-vissza bukjátok 😛 😛
-Persze csak zrikállak 😀 -
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
énis 😊

és még gondoltam is rá h külön öröm lenne a miami szurkoló barátainkat megörvendeztetni egy pats veréssel 😊

mióta én nfl-t nézek, jobb esélyünk van ma mint bármikor eddig. ki kell használni.gabtsi
Ne ábrándozzatok srácok 😀
Tom ismét HalfGod üzzemmódba kapcsol, az új TE-ekkel kiegészülve a végtelen opció sorban hozza a 6pontosokat.
A PassRush akkora nyomást helyez Palmerre,hogy McCourty 2 INT-el zárja első éles meccsét, Bensont pedig megeszi Spikes 😊
Viccet félretéve örülnék egy jó Palmernek, de remélem így is nyerünk.
GoodLuckundisputedly
Passrush? 😀
De azért tehettek egy szivességet, és megverhetitek a kiscicákat 😀
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
field pozíció: nem szabad short fieldet hagyni, mert az büntetik kegyetlenül, illetve jó lenne erős return játékkal, jó kezdő pozíciókat szerezni
gabtsi
az idei Pats O-ról nyilván még nem sokat tudunk, de tavaly pont az volt a legnagyobb baj, hogy a red-zone-on belül nem működött semmi, mert már nem kellett Mosstól, mint deep threat tartani; a futójáték meg úgyis vacak kivéve 5 yardon belül a gólvonalnál, egy embert meg lehetett védeni.

a short field nyilván relatív, de a Pats O legnagyobb erőssége, hogy nagyon jól tudja kihasználni, amikor 50+ yardot kell az ellen védelemnek mélységben levédeni.

ha az első két downon tudtok futni, és 3rd & short helyzeteket teremteni, akkor lehet a legjobb esélyetek, plusz Gresham korai játékba vonásával.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így így Mikey. jó matchup az offensnek. erősen kérdőjeles a passrush is. withworthnek egy banta-caint meg kell kell oldania, komoly verés nélkül. és ugyanez igaz smith-re és rolandra is murell ellenében.

a két minden hájjal megkent wr-nek is jó napja lehet, bár azt kétlem, hogy sebességből megvernék őket, de a sok double move - és mindenképpen a kreatív plahívás bratkowskitól!!! - akár komoly fejfájást is okozhat egy tljesen ill. egy kvázi rookie-nak. illetve shipley és gresham is kedvező matchupokkal találkozhat. ha a futás is ül, nagyon szép esténk lesz, de azért ezen a wilfork - mayo - spikes belső tengelyen, nem lesz egyszerű átmenni. úgyh benson mellett sok carryt remélek scottól is, széle felé futások, screenek stb.

a Defensenek azért meleg napja lesz, ha a földön nem is a levegőben mindenképpen. Moss-Welker, mégha mind a kettőnek meg is van mostanában a maga baja, életveszélyesek. azért nagy könnyebbség, hogy ha jól tudom edelman nem játszik. és hát ugye a screenekkel meg a gyors jó elkapó TE-kkel se nagyon tudtunk mit kezdeni, és hát erre van pár ásza a patriotsnak.

és akkor még a bellichik faktorról meg a hazai pályáról nem is beszéltünk. picsa kemény lesz. de úgy érzem előrébb tartunk, a 2010-es szezonra készülésben mint a Pats.

ami fontos lesz:
field pozíció: nem szabad short fieldet hagyni, mert az büntetik kegyetlenül, illetve jó lenne erős return játékkal, jó kezdő pozíciókat szerezni
futójáték: ha a mi D-nket illetve Bradyt és társait sikerül az oldalvonalon tartani és hosszú drive-okkal pontokat feltenni a táblára akkor nyerhetünk. légicsatát szerintem nem.

isten lájkold a Bengalst!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 803 — SuperBowl Champions 2013/2014
énis 😊

és még gondoltam is rá h külön öröm lenne a miami szurkoló barátainkat megörvendeztetni egy pats veréssel 😊

mióta én nfl-t nézek, jobb esélyünk van ma mint bármikor eddig. ki kell használni.gabtsi
Ne ábrándozzatok srácok 😀
Tom ismét HalfGod üzzemmódba kapcsol, az új TE-ekkel kiegészülve a végtelen opció sorban hozza a 6pontosokat.
A PassRush akkora nyomást helyez Palmerre,hogy McCourty 2 INT-el zárja első éles meccsét, Bensont pedig megeszi Spikes 😊
Viccet félretéve örülnék egy jó Palmernek, de remélem így is nyerünk.
GoodLuck
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Szerintem el is fogja hallgattatni őket. Tudom, a preseason az csak preseason, de nagyon magabiztosnak tűnt minden meccsen, az pedig már fél siker. Úgy néz ki, nagyon jól érzi már most is az új célpontjait, ez pedig a siker másik fele. Persze ez nagyon leegyszerűsített képlet, de én nem tudom elképzelni, hogy ne legyen újra igazán jó Palmer. Mert minden adott hozzá.

...és nekem a Patriots secondaryje sem tűnik verhetetlennek, szóval akár már az első meccsen is bizonyíthat.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
palmerre nagyon nagy szükséges. egész hétenvégén ez járt a fejemben, el kell hallgatattnia minden kritikust. nem ekézem, mert sok minden hátráltatta korábban, szal kicsi félsz van bennem, de hiszem, hogy isten lesz újra. nagyon jól írta Soldi is, ha ő visszatér a sérülés előtti szintre, sky is the limit.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Szoros meccsen nyerni fogunk. 😊

Csak lássam is, ne úgy, mint tegnap a Noles meccsét. :rolleyes:
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
énis 😊

és még gondoltam is rá h külön öröm lenne a miami szurkoló barátainkat megörvendeztetni egy pats veréssel 😊

mióta én nfl-t nézek, jobb esélyünk van ma mint bármikor eddig. ki kell használni.

ami nem hajlik, az törik!