NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem is akarlak megyőzni az ellenkezőiről 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Jegyezzük meg, azt a PR-t Igor írta, nem Soldi. Nem mindegy, mert Soldi - szerintem - 99%-ban objektív PR-okat írt tavaly.Mikey
Egyet kell hogy értsek.....de Soldi objektivitását vitatom, na nem a cikkekben...ott 95 %ban korrekt...de hozzászólásaiban feltétlen....igen okos és rendkívül tájékozott, így bármit könnyű alátámasztani...és az ellenkezőjét....

A PR nem Soldi miatt vágott szíven .... csak úgy egyébként...ha a Ravens ellenit is buktuk volna tuti létrehoztak volna egy kiesőjelöltek kategóriát....laoce
Oké. 😊

A hozzászólásaiban ki nem elfogult? Pl. nekem se tudná senki megmagyarázni, hogy nem Maualuga a liga legjobb linebackere, és hogy nem a Bengals D# a legjobb. :cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a ravens és new england pedig jobb mint az atlanta és a tennesseegabtsi
Ebben nem lennék annyira biztos. 😉 (Nem mennék bele mélyebben, mert ez nyilván szubjektív, de a Ravens-t kib.szottul túlértékeltnek tartom és ezt a szezon előtt is mondtam - épp Flacco miatt, a Patset csak kicsit, mert őket a "nevük miatt" még mindig nyomják, pedig az O már nem elit, a védelem pedig erősen középszerű)

Másrészt továbbra is komoly szempont, hogy a Steelers 3rd és 4th QB-val győzött le két magasan jegyzett csapatot.

laoce: a PR-t nem én írtam. Ha én írtam volna feljebb lett volna a Bengals, a Steelers (9.) pedig lejjebb, de ez sztem kitalálható a szezonelőzetesből, amit viszont én írtam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 728 — laoce68@freemail.hu
Jegyezzük meg, azt a PR-t Igor írta, nem Soldi. Nem mindegy, mert Soldi - szerintem - 99%-ban objektív PR-okat írt tavaly.Mikey
Egyet kell hogy értsek.....de Soldi objektivitását vitatom, na nem a cikkekben...ott 95 %ban korrekt...de hozzászólásaiban feltétlen....igen okos és rendkívül tájékozott, így bármit könnyű alátámasztani...és az ellenkezőjét....

A PR nem Soldi miatt vágott szíven .... csak úgy egyébként...ha a Ravens ellenit is buktuk volna tuti létrehoztak volna egy kiesőjelöltek kategóriát....

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Clausennek nem örülök, hogy ellenünk kezd. Nagyon tehetséges srác, egyébként én is kedvelem a játékát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Jegyezzük meg, azt a PR-t Igor írta, nem Soldi. Nem mindegy, mert Soldi - szerintem - 99%-ban objektív PR-okat írt tavaly, míg Igoré "enyhén" elfogultra sikeredett akkor.
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 728 — laoce68@freemail.hu
Én is elfogult vagyok....de nem próbálom beláttatni a világgal, hogy az igazságom objektív. A szezon előtti PR-n 19. hely szivenütött nem tagadom, de bizonyára az elfogultságom miatt....a héten az agyonhypolt ravenst azért zsákba gyűrtük...
Sajna be kell látnunk mi csak sittesek maradunk....na mindegy majd a gyűrű megvigasztal 😂

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a ravens és new england pedig jobb mint az atlanta és a tennessee

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mindegy, mindig ugyanaz a nóta, de nem hiszem, hogy bármelyik Steelers-t fant túlzottan zavarná, hogy a riválisok nem ismerik el Bent, amíg megnyeri nekünk a meccseket, legfeljebb magunkban jót röhögünk a handoff QB és ehhez hasonló gúnyolódásokon. 😊Soldados
Lehet Roethlisberger top10 vagy lehet akár HOF is, meg lehettek nagyon büszkék rá de ha kislányokat erőszakol nem fog játszani. Idén eddig jobb volt mondjuk Josh Freeman is mint Roethlisberger az biztos.85
1. aki gyakran olvassa a Steelers topikot az tudja, hogy jómagam örültem az eltiltásnak, sztem abszolút megérdemelte.
2. ha eltrédeljük se sírtam volna, ezt is leírtam annó az ügy kapcsán.
3. egy játékos pályán nyújtott teljesítményét és annak megítélését viszont nem a pályán kívüli dolgai befolyásolnak.
4. azért maradjunk a tényeknél: két ilyen ügye volt, egyikben sem emeltek vádat, azaz nem nyert bizonyítást a nemi erőszak. 😉
Kár, hogy szerkesztői vélemény alapján nem lehet SB-t osztani.....Tuti minden szeptemberben megkapná a Steelerslaoce
Lehet ironizálni, de ezt senki nem mondta. Ha olvastad a szezonelőzetest, láthattad, hogy elég sok kétely volt a Steelers kapcsán... A Steelers nem volt TOP10-es a szezon előtt, most viszont - látva az eddigi 2 fordulót - az. A 2-0 pedig jobb, mint az 1-1... 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és mint tudjuk csak ez számít.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Mindegy, mindig ugyanaz a nóta, de nem hiszem, hogy bármelyik Steelers-t fant túlzottan zavarná, hogy a riválisok nem ismerik el Bent, amíg megnyeri nekünk a meccseket, legfeljebb magunkban jót röhögünk a handoff QB és ehhez hasonló gúnyolódásokon. 😊Soldados
Lehet Roethlisberger top10 vagy lehet akár HOF is, meg lehettek nagyon büszkék rá de ha kislányokat erőszakol nem fog játszani. Idén eddig jobb volt mondjuk Josh Freeman is mint Roethlisberger az biztos.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 728 — laoce68@freemail.hu
Clausen kezd majd a hétvégi meccsen a Panthersnél.

Mivel én szeretem a játékát, így örülök, hogy pont a Bengals ellen fog először kezdeni. Azért ne passzoljon majd 300+ yardot, de hozzon egy "korrekt" startot.
😊Mikey
nekem is szimpatikus a gyerek, de azért remélem h bemutatjuk neki mi az NFL 😊

jó matchupnak tűnik a carolina, de ugyanezt a tüzet szeretném látni mint tegnap. félgőzzel nem fog menni.gabtsi
Nem hiszem, hogy az az offense fog bennünket fogadni mint az első héten. Ha CP csak egy kicsit felnő 5 évvel ezelőtti önmagához (ezt várjuk 4 éve) sima w. Ha meg nem szenvedős w. Végülis szeretek izgulni.

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Clausen kezd majd a hétvégi meccsen a Panthersnél.

Mivel én szeretem a játékát, így örülök, hogy pont a Bengals ellen fog először kezdeni. Azért ne passzoljon majd 300+ yardot, de hozzon egy "korrekt" startot.
😊Mikey
nekem is szimpatikus a gyerek, de azért remélem h bemutatjuk neki mi az NFL 😊

jó matchupnak tűnik a carolina, de ugyanezt a tüzet szeretném látni mint tegnap. félgőzzel nem fog menni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 728 — laoce68@freemail.hu
Kár, hogy szerkesztői vélemény alapján nem lehet SB-t osztani.....Tuti minden szeptemberben megkapná a Steelers

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az eddigi tapasztalatok alapján: Steelers >>>>> Bengals >> Ravens >>>>>>>>>>>>>>>> Browns
Soldados
óatyám - Foxborough-ban zakót kapni azért még nem tartozik a betli kategóriába, főleg a 2. félidei teljesítményüket nézve

két személy tévedhetetlen ebben a világban:
a pápa és soldi... még jó h a katolikus egyházat igencsak kikezdték, így nemsokára egyedül ülhetsz a trónon😊

nincs annyira nagy különbség szvsz a Steelers és a Bengals között... legfeljebb annyi, h a ti védelmetek 1 v. 2 ember kidőlése esetén (A. Smith, Polemalu) tutibiztos h a középszerűségbe süllyed, lásd tavaly... a bengálik védelme azonban 2009-ben is megmutatta, h sérültek hadával is megállja a helyét

a sérülések a játék részét képezik, így nem az a kérdés h milyenek vagytok a legjobb felállásban, hanem inkább azt h milyenek vagytok akkor, amikor a sérülteket kell pótolni...😊

a tények/adatokról meg annyit h az elmúlt két meccsen kikaptatok a bengáliktól, márpedig ez a legfontosabb adat mind közülGyulus
Én nem vagyok tévedhetetlen. 😉 Sőt nem egyszer írom le, ha vmelyik "jóslatom", tippem nem jön be, mint ahogy tavaly Troy kidőlése okozta hatásokat eléggé rosszul mértem fel. De pl a Titans meccsre is vereséget tippeltem, s ezt leírtam mindkét csapat topikjában. 😉 Nekem nem derogál elismerni, ha vmit rosszul gondoltam. 😊

De eddig elég jól el vagyunk, elvégre nem mindenkinek sikerül a Pro Bowler nose tackle-t hibátlanul pótolnia. 😉 Mellesleg 2008-at is végignyomta a D pár hetes sérülésekkel, szal nem kell úgy beállítani, mintha az lenne a természetes, hogy a félcsapat lesérül.

Azt meg már csak totál mellékvágányon jegyzem meg, hogy azt kell értékelni ami van, nem azt, hogy mi van HA ez vagy az kidől. Ez csak a Te fantáziád szüleménye, ha akarsz, játssz el a gondolattal, de ettől még JELENLEG mindenki egészséges, engem pedig a teoretikus mi van ha... viták nem érdekelnek. A Bengals D pedig tavaly kicsit beleszürkült abba, hogy elfogytak a végére, amit én speciel nagyon sajnáltam, mert az idény elején élmény volt nézni az ő D-jüket is, de végén már hiányzott az átütőerő - sajnos. Tehát az erős túlzás, hogy rájuk nincs hatással a sérülés.

Legfontosabb adat a TAVALYI eredmény? 😂 😂 Sorry, de ez elég vicces... A legfontosabb adat a 2010-es szezonban a 2-0. A tavalyi eredmény senkit nem érdekel. Pont annyira nem számít most a 2009-es 2 L, mint tavaly nem számított nekünk a két 2008-as W...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Clausen kezd majd a hétvégi meccsen a Panthersnél.

Mivel én szeretem a játékát, így örülök, hogy pont a Bengals ellen fog először kezdeni. Azért ne passzoljon majd 300+ yardot, de hozzon egy "korrekt" startot.
😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nézem újra a meccset - és lehet csak bele akarom magyarázni - de nem tűnik most olyan borzasztónak mint tegnap élőben. gresham viszont annál inkább. 2 route-ot is elrontott a félidőig (blokkokról nem is beszélve), ami borzasztó passzt eredményezett.

egyébként a keretszűkítéskor érkezett Dan LeFevour, bár azonkívül h óriasi yard gyáros volt, nem sokat tudok róla. hogy értelmes project-e avagy nem, fogalmam sincs.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
nehéz erről beszélni, óriasi Palmer fan vagyok, de ez rettenet de rettenet kevés.gabtsi
este belenéztem valamennyire a meccsbe, fejben van baj - szerintem nem is kicsit, ez a 3. szezon h nem találja a helyét
a tegnapi Pats D azért segít helyén értékelni a dolgokat, még Sanchez is megtáltosodott ellenünk... hozzá képes Palmer egy nem-annyira-rossz teljesítménnyel rukkolt csak elő

jó lett volna beszerezni egy project QB-t, mert én egyre inkább úgy látom h szükségetek lesz rá
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Az eddigi tapasztalatok alapján: Steelers >>>>> Bengals >> Ravens >>>>>>>>>>>>>>>> Browns
Soldados
óatyám - Foxborough-ban zakót kapni azért még nem tartozik a betli kategóriába, főleg a 2. félidei teljesítményüket nézve

két személy tévedhetetlen ebben a világban:
a pápa és soldi... még jó h a katolikus egyházat igencsak kikezdték, így nemsokára egyedül ülhetsz a trónon😊

nincs annyira nagy különbség szvsz a Steelers és a Bengals között... legfeljebb annyi, h a ti védelmetek 1 v. 2 ember kidőlése esetén (A. Smith, Polemalu) tutibiztos h a középszerűségbe süllyed, lásd tavaly... a bengálik védelme azonban 2009-ben is megmutatta, h sérültek hadával is megállja a helyét

a sérülések a játék részét képezik, így nem az a kérdés h milyenek vagytok a legjobb felállásban, hanem inkább azt h milyenek vagytok akkor, amikor a sérülteket kell pótolni...😊

a tények/adatokról meg annyit h az elmúlt két meccsen kikaptatok a bengáliktól, márpedig ez a legfontosabb adat mind közül
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
több mint érdekes h palmer jóval hatékonyabb a no huddle-ben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Ha nem is pont Brandon Johnson, de valaki tuti olvassa kintről. Múlt héten ilyenkor írtam, hogy örülnék, ha sok no-huddle offense lenne, és nem csak hátrányban játszva, erre a legelejétől úgy nyomtuk.
Minden kívánságom így teljesüljön.
😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 405 — Bengals fan
brandon johnsont mindenképpen meg kén tartani egy hosszabbtávúval.gabtsi
Jó hogy pont múlt héten írtam, hogy szerintem túl sokat van pályán 😊
Qva jó volt szó, mi szó. Ha esetleg olvassa a topikot, akkor ezennel megkövetem!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
brandon johnsont mindenképpen meg kén tartani egy hosszabbtávúval.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Visszatérvén a topik eredeti témájához, kis érdekesség.

Az utolsó három Bengals - Ravens meccsen 8 interceptiont dobott Flacco.
Szám szerint Hall 3, Joseph 2, A. Jones 1, B. Johnson 1, Ndukwe 1 átadást szedett le.

Mehhehe. :cool:
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
én elismerem, annak amilyen. azt nem ismerem el, hogy top10. illetve te nem ismered el, hogy nem top10 😊

de ez a parttalan vita tipikus esete. november 8án okosabbak leszünk 😊gabtsi
Hát az.

Pár tényt/adatot szívesen felsorolnék róla, de ezt most kihagyom, mivel felesleges lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!