NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Valóban nem temetem, csak konstansan hozni tudják az 4-5 yardokat, ami nem tetszik. Az az egy-két hosszabb futás meg valóban megemeli az átlagot, szóval tényleg nem vészes a helyzet, csak bele akartam kicsit kötni a defense-be is. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem ha Pro Style O-ból jött volna (meg vmi rendes egyetemről), akkor ilyen statokkal sima elsőkör, amúgy Central Michigan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
erre jött LeFevour.
LeFevour is the only player in NCAA history with over 12,000 passing yards and 2,500 rushing yards and currently sits 2nd all time in total offensive yards. He also holds the FBS record for total touchdowns with 149.

ha ő nem projekt akkor senki.gabtsi
Ő hol játszott? Ott milyen volt az offense? Pro style vagy spread?

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Roland különben botrányos, a félidő végén két egymást követő playben is miatta kaptunk büntetést, és le is csúsztunk egy FG-ról így. el nem tudom képzelni, hogy Andre Smith hogy nem fér oda.

rush D-t én nem temetném (tudom h te se teszed 😊 ), két elég jól futó csapattal találkoztunk, ráadásul én nem emlékszem úgy h nagyon nyaltuk volna a yardokat, D-Willnek is talán két hosszabb futása volt, Rice-nak se több, az emeli az átlagot, azon kívül jól fogtuk őket. illetve a Ravens ellen nem volt Rivers, ami a PassD-t segítette, a runD-t semmiképpen.

Stewart szinte semmi, pedig ő sem rossz RB.

szóval a védelem miatt semmilyen szinten nem aggódom, viszont nem mindig lesz olyan h 10 pont alatt tartjuk az ellenfélt, és akkor nagyon nagy baj lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Ja értem. Egy 1/6-ost kihagyunk a ST miatt. Pedig állítólag edz keményen, a súlya is rendben van... ha ez így megy tovább, a tippjátékunkban rossz lesz egy válaszom. 😕

Crocker komoly nagyon. De nekem Maualuga tetszett legjobban, bár egy passzjátéknál nagyon lemaradt a TE-ről.

Viszont a rush D# idén annyira még nem jó, mint tavaly volt. Most is, DeAngelo valami 6-os átlaggal futkorászott Rice múltheti hasonló átlaga után. Pedig annyira nyilvánvaló volt, hogy futni fognak... na persze Stewartot megfogtuk szépen, az is igaz. Még szerencse, hogy a Panthers edzőinek nem tűnt fel, hogy Williamsnek megy...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elméletileg a special team miatt (8 LB volt az aktív keretben) maradt ki egy Olineman, azaz Smith.

azt egyelőre nem tudom értelmezni, hogy ez kvázi üzenet a súlyának/edzésmunkájának/teljesítményének. vagy szimplán rá volt a legkisebb szükség a tegnapi meccsen.

viszont Crocker eszméletlen durva, tegnap legalább két TD-d akadályozott meg, hihetetlen jól nyomja. nyugodtan merem mondani, hogy a liga egyik ha nem a legjobb secondary-je a mienk. pat sims viszont nagyon ostoba néha, annak ellenére h micsoda playekre képes.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
110+ milló dolláros szerződése van, ő a franchise alapköve, esélytelen h csak fel is merülne hogy kirakják.gabtsi
Ennyi a lényeg szerintem is. Játsszon akármilyen szarul, ő lesz a kezdő 2014-ig. Egy tizenakárhány milliót kereső irányítót nem fognak leültetni.

A másik dolog, ami frusztrál, az Smith. Ill. az ő inaktivitása tegnap. Ő is annyira sz.r lenne edzéseken, hogy még cserének se? Vagy Roland tud valamit nagyon jól, amiről nekünk nincs információnk? Érthetetlen ez is teljesen.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 405 — Bengals fan
erre jött LeFevour.
LeFevour is the only player in NCAA history with over 12,000 passing yards and 2,500 rushing yards and currently sits 2nd all time in total offensive yards. He also holds the FBS record for total touchdowns with 149.

ha ő nem projekt akkor senki.gabtsi
Hát ja, csak őt nem ismerem. Inkább úgy éreztem, hogy a futásai miatt rá, mint szituációs játékosra számítunk majd, nem egy passzgép QB-ként pár év múlva. Azért vergődök ennyire ezen a QB témán, mert Palmer szerettette meg velem nem csak a klubot, hanem az NFLt is, úgyhogy még mindig, minden szezon előtt azt hiszem, hogy visszakapjuk a 2005-2006-os irányítónkat. Most megint elillanni látszik a remény.
Igaz cserébe van nekünk Z-fense. Ez legalább annyira szerethető. 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
erre jött LeFevour.
LeFevour is the only player in NCAA history with over 12,000 passing yards and 2,500 rushing yards and currently sits 2nd all time in total offensive yards. He also holds the FBS record for total touchdowns with 149.

ha ő nem projekt akkor senki.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 405 — Bengals fan
szó nem lesz semmiféle qb draftról. 110+ milló dolláros szerződése van, ő a franchise alapköve, esélytelen h csak fel is merülne hogy kirakják.
gabtsi
Egyértelmű, hogy ki nem rakjuk, de egy 3-4. körös projekt qb-t sem tartotok elképzelhetőnek? Tudom korai még, de tök jó lenne, hogy lenne mögötte valaki.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szó nem lesz semmiféle qb draftról. 110+ milló dolláros szerződése van, ő a franchise alapköve, esélytelen h csak fel is merülne hogy kirakják.

az az igazság, hogy nem nehéz ellene játszani, nyomás alá helyezed és összeomlik. amíg ki tudja a fal neki alakítani a zsebet amiben kényelmesen várhat és passzolhat addig minden rendben van, amint siettetve van és gyorsan kell dönteni azonnal jönnek a hibák. hozzá kell tenni, hogy amíg a liga (egyik) legjobb fala védte (jones - steinbach - braham - b williams - big willie) addig ez nem is volt gond, de most megöli teljesen a passzjátékot.

ezért is különösen fájó ez az andre smith ügy, elemi érdekünk, hogy versenyképes legyen. és jó lenne ha cook is kevesebbet hibázna. és akkor inkább gondolkodjunk jövőre egy korai G-n.

win az win, de elkeserítő volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Bosszantó ilyennek látni Palmert, ez nem vita tárgya. De tudjátok: bizalom. Annyiszor elhangzott ez a fogalom mostanában ebben a topikban...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 405 — Bengals fan
Pletyka szinten tényleg szóba került Dzsamarkusz, komolyabban hál' istennek nem.

Palmer kritikán aluli volt eddig két és fél meccsen keresztül, kétségtelen. De a harmadik meccs után ne beszéljünk már arról, hogy hányadik körben kellene QB-t draftolni '11-ben... qrva messze van az még, addig pedig bármi lehet, még akár az is, hogy Palmer magára talál.

Szurkoljatok inkább ennek a lehetőségnek, minthogy azon gondolkozzatok, kit kéne a drafton behúzni.Mikey
Mást úgy sem tehetünk, mint mindig annak a QBnek szurkolunk, aki kivezeti a srácokat a pályára. Az más kérdés, hogy leírhatatlanul bosszantó CPt ilyennek látni. Pontatlan, bizonytalan, széteső. A mai volt eddig a mélypont. Így is nyertünk, de a mainál könnyebb ellenfelünk nem sok lesz idén.

A draft viszont nálam egész évben téma. Egyetemi focit kis túlzással csaj azért nézek (ha nem az ND vagy a Bearcats játszik), hogy figyeljem kit kellene draftolni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Pletyka szinten tényleg szóba került Dzsamarkusz, komolyabban hál' istennek nem.

Palmer kritikán aluli volt eddig két és fél meccsen keresztül, kétségtelen. De a harmadik meccs után ne beszéljünk már arról, hogy hányadik körben kellene QB-t draftolni '11-ben... qrva messze van az még, addig pedig bármi lehet, még akár az is, hogy Palmer magára talál.

Szurkoljatok inkább ennek a lehetőségnek, minthogy azon gondolkozzatok, kit kéne a drafton behúzni.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Az komoly, hogy a nyáron szóba került velünk Jamarcus Russell? Vele se lennénk előrébb...finoman szólva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 728 — laoce68@freemail.hu
Szvsz csak annyi a kérdés hány éves lesz a projekt, 1-2-3 esetleg 4....a mai játék alapján sajna még a szabdügynök piacon sem árt körülnézni

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 405 — Bengals fan
Majdnem biztos, hogy fogunk. A nagy kérdés, hogy melyik pick megy rá.
Ez pedig természetesen CPtől függ.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Esetleg jövőre draftolni egy QB-t?Amadeus91
Szerintem erről még nagyon korai beszélni.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Azt hittük van...
Ez nagyon kevés lesz, bár a D hatalmas.

CP ÉBRESZTŐ!!!!nasheem
CP nagyon kevés ide. A D hozza a meccseket sorba. Hiába van itt TO-Chad (+ Shipley, Grashem) ha nincs egy normális QB. Clausen a párducoknál (7 pont ide-oda) egész jól játszott, meg kéne valahogy szerezni....tehetséges srác.Amadeus91
Első éves franchise QBt szerintem még soha senki nem szerzett meg, de nem csak ezért nem kellene Clausen.

Ez az év még Palmeré, után majd meglátjuk. Sok van még a szezonból. Egyenlőre óriási csalódás CP, de ugyebár a lepényhal...nasheem
Esetleg jövőre draftolni egy QB-t?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 405 — Bengals fan
Nem kéne végre egy normális QB???Amadeus91
Azt hittük van...
Ez nagyon kevés lesz, bár a D hatalmas.

CP ÉBRESZTŐ!!!!nasheem
CP nagyon kevés ide. A D hozza a meccseket sorba. Hiába van itt TO-Chad (+ Shipley, Grashem) ha nincs egy normális QB. Clausen a párducoknál (7 pont ide-oda) egész jól játszott, meg kéne valahogy szerezni....tehetséges srác.Amadeus91
Első éves franchise QBt szerintem még soha senki nem szerzett meg, de nem csak ezért nem kellene Clausen.

Ez az év még Palmeré, után majd meglátjuk. Sok van még a szezonból. Egyenlőre óriási csalódás CP, de ugyebár a lepényhal...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Nem kéne végre egy normális QB???Amadeus91
Azt hittük van...
Ez nagyon kevés lesz, bár a D hatalmas.

CP ÉBRESZTŐ!!!!nasheem
CP nagyon kevés ide. A D hozza a meccseket sorba. Hiába van itt TO-Chad (+ Shipley, Grashem) ha nincs egy normális QB. Clausen a párducoknál (7 pont ide-oda) egész jól játszott, meg kéne valahogy szerezni....tehetséges srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 523
Defense rendben van. Az elején Mau is állatkodott.

Az offense-t viszont, Shipley, Gresham, Leonard és Benson kivételével, koordinátorostól cutoljuk kompletten, most!!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 405 — Bengals fan
Nem kéne végre egy normális QB???Amadeus91
Azt hittük van...
Ez nagyon kevés lesz, bár a D hatalmas.

CP ÉBRESZTŐ!!!!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 560
Nem kéne végre egy normális QB???

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 405 — Bengals fan
A Csöcsössel mi a szar van?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."