Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
A Barnákat figyeltétek az eddigi meccseiken? Wallace vagy Delhomme lenne szerintetek jobb nekünk? Azt nézem, hogy szinte a teljes Dline valami sérüléssel küzd. Remélem most sikerül legalább ikszre hozni Bobbiéknak a falak csatáját.
Tényleg Haden kezd már náluk?nasheem
igazából mind1, h. Seneca v. Jake, a hangsúly a futójátékon lesz. A D-line kicsit gáz, de pénteken már Rogers és Smith is edzett, sztem ezzel nem lesz gond. Wright és Brown a két kezdő CB még mindig, de Haden is sokat van a pályán, spec. teamben is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 409 — Bengals fan
Felkerült Soldi cikke a csoportról. Érdekes gondolatmenet, érdemes elolvasni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 409 — Bengals fan
A Barnákat figyeltétek az eddigi meccseiken? Wallace vagy Delhomme lenne szerintetek jobb nekünk? Azt nézem, hogy szinte a teljes Dline valami sérüléssel küzd. Remélem most sikerül legalább ikszre hozni Bobbiéknak a falak csatáját.
Tényleg Haden kezd már náluk?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 3. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1385


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Hát abból, amit írtál, eléggé az jött le, hogy rólam is feltételezed. De akkor rendben van.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fel sem merült, Mikey.

más helyeken olvastam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Ugye nem gondolod, hogy alulértékelem kedvenc csapatom run defense-ét?
Pusztán a "nem tudom elképzelni, hogy palmer 3 pick-sixet dobjon" részre kívántam reagálni, nem kicsit tűnik lenézőnek ilyen formájában a dolog.

Természetesen maximálisan bízom a defense-ben.

Az offense-ben is bízom, egyelőre. De még 2-3 teljesen homály meccs, és ez radikálisan változni fog.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a run D, ha lehet ilyenről beszélni alulértékelt, mert mindenki csak a secondaryt ismeri.

erős az a front 7, de legalábbis nagyon mély, és nem misstackle gyár egyiksem. szóval hillis ide v oda, továbbra is azt várom h domináljon a D. Offense óriási kérdőjel, vagyok olyan naiív, hogy hiszek benne h talpra állnak. aztán majd meglátjuk.

tavaly is nagyon szarok voltunk a "kötelező" meccseken. cleveland sem volt kivétel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Aztán nehogy Hillis fusson három TD-t...

Egyébként erősen kétlem, hogy lesz összesen 40 pont a meccsen.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát nemtom, de én lassan már egy enyingnek is örülnék, nemhogy kánaánnak.

peter king 24-16-ot tippelt, hát nem tudom elképzelni, hogy palmer 3 pick-sixet dobjon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 409 — Bengals fan
remélem megérem, hogy egyszer majd úgy ülök le egy Bengals meccshez, hogy "na, minden klappol, jobbak vagyunk, tuti behúzzuk."gabtsi
Leülni hagyján, majd ha egyszer úgy is állsz fel 😊 Na jó a Bears ellen tavaly összejött a sima meccs. Ment a futás, ment a passz, zúzott a D. Vajon mikor jön el újra a Kánaán?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
remélem megérem, hogy egyszer majd úgy ülök le egy Bengals meccshez, hogy "na, minden klappol, jobbak vagyunk, tuti behúzzuk."

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Fanene biztosan nem játszik most vasárnap sem; rajta kívül Odom (csukló), Rivers (láb) és Shipley (váll) játéka kérdéses.
Mindenki más tutira játszik a 74. Battle of Ohión.

Azért jó lenne, ha a három Q betűsünk is játszana. Rivers és Shipley legalább...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 409 — Bengals fan
Rolandnak külön "rajongói" topikja van az egyik fórumon. A Panthers ellen az összes játéknál figyelték mit csinált pontosan. Volt 77 snapje, abból 3 térdelős a végén. a maradék 74ből 24ben hibázott kisebb nagyobb mértékben. Ha vkit érdekel bemásolom részletesen, de nagyon hosszú.

Ez is egy érdekes stat a tavalyi passprot teljesítményekről:

Player---Sacks----Seconds to sack-----sacks taken over 3 seconds

QB/Play Call----------8-----2.25--3
Dennis Roland-------7.5---2.75--2.5
Andrew Whitworth---4.5---3.6---3.5
Bobbie Williams-------3----2.2---1
Anthony Collins-------3-----2.3---0
Cedric Benson--------2-----2.55--1
Kyle Cook------------1-----3.2---1

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 409 — Bengals fan
[

És még érdekesség hogy Chad gabonapelyhére az adományozós telefonszám helyett egy szexvonal száma került85
😀 😀 😀
Ez mekkora már. Egyébként akár magyar vonatkozása is lehetne a dolognak, mert a hibás szám így néz ki: 1-800-HELP-FTC

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 625
http://fuzovelkifele.blogzona.hu/archives/2010/09/30/TD_oromok_Cincinnatiben__BatmanRobin_can_give_you_a_show/

😀 😀 😀

Amúgy mit gondolsz 85, a Titansnél vagy a Bulldogsnál jobb Pesten játszani?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nem én vagyok, de lehet valaki más magára ismer innen 😊


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
semmi csak az egyik jó cimborám, a titansben nyomja, és mondta h van egy csapattársa aki óriási Ocho fan. gondoltam hátha Te vagy 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
85 Te focizol ?gabtsi
Nem, ezt miből gondoltad?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
85 Te focizol ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nugent lett a hónap ST playaja az AFC-ben!

hát nem gondoltam volna, hogy ilyen jól sikerült a kicker kérdés. bár még clutch helyzetben nemláttuk.gabtsi
Sokkal rosszabb nem lehet Grahamnél, uh mindenképp jó deal volt. És az első Bengals meccsén 54 yardosat vágott, míg Shayne karriercsúcsa volt 53.

Érdekességként szeretném megjegyezni hogy a csapatfórumok közül top5 vagyunk olvasottságban és "válaszoltságban" is, ez egyaránt dicséri a csapatot és titeket is hahaha

És még érdekesség hogy Chad gabonapelyhére az adományozós telefonszám helyett egy szexvonal száma került


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Verszatilis? Nem hallottam még ezt a szót, de gondolom a több poszton bevethetőséget jelentené.
Amadeus91
azaz, Höri találmánya, én csak használom 😊
gabtsi
Ezért a magyarításért járna is a faszkorbács mindkettőtöknek😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nugent lett a hónap ST playaja az AFC-ben!

hát nem gondoltam volna, hogy ilyen jól sikerült a kicker kérdés. bár még clutch helyzetben nemláttuk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Hát vakoldalra tán nem kéne betenni Collinst. Viszont RT-ben kipróbálnám, ha már Smith nem kerül pályára, Rolandnél rosszabb nem tudna lenni úgyse.
Igazából cserélgethetjük az embereket, attól jobbak egyénileg nem lesznek. Szerintem inkább azzal van baj, hogy Cook és Williams sincs igazán formában. Meg nagyon Mathis sem lehet, ha egy snapet sem kap a gyengécske Livings helyén.
Formába kéne lendülnie a falnak, aztán akkor tudnának hozni egy elfogadható szintet, tavaly elvégre meg tudták tenni.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
teljesen feleslegesnek gondolnám, a támadófal legfontosab ráadásul az egyetlen átlagnál jobban is teljesítő posztján variáljunk.

egyébként én valami változást szimatolok, mert most azt olvasom hogy mathis mint backup center gyakorol. és ugye zsíros úr meg G-ben próbálkozik. nem lepődnék meg ha stephens kipottyanna valaki javára a keretből. nem hiszem h szükség lesz 3. centerre/5. guardra.

(bár így ahogy belegondoltam nelsonnak lassan le kell jönnie a PUPról és már padben rohangál az oldalvonal mellett)

ami nem hajlik, az törik!