Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Fanene (comb), Shipley (agyrázkódás) és Roy Williams (térd) nem edzettek ma.
Dhani Jones (comb), Joseph (alkar) és Scott (comb) limitált edzésmunkát végzett.

Kb. a ma nem edző hármas nem is fog játszani a Tampa ellen. Fanene és Roy ugye biztos a nyilatkozatok alapján, és szerintem Shipleyt sem fogjuk erőltetni. Vagyis remélem. 1 meccset kibírunk nélküle is, főleg, hogy ott van Caldwell.

A meccsel kapcsolatban pedig szeretném Palmert idézni: "This is a must win, absolutely."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát mindenki döntse el maga:


😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 630
hosszú éveken át volt backup lineman, több poszton is tudod játszani, de meglepődnék ha egy hónap múlva is a keretben lenne.gabtsi
Nem neki van nagyon idétlen feje? Ismerős a Maddenből....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
hosszú éveken át volt backup lineman, több poszton is tudod játszani, de meglepődnék ha egy hónap múlva is a keretben lenne.gabtsi
😀 köszi az infót


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hosszú éveken át volt backup lineman, több poszton is tudod játszani, de meglepődnék ha egy hónap múlva is a keretben lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Leigazoltuk Scott Kooistra-t,aki az elmúlt 7 évet Cincinnattiben töltötte,v.mi infót tudtok csöpögtetni?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Csak röviden erre. 😊

Hamar leadtad a SB álmaidat.
Owens 1 meccsen hozta, amiért hoztuk. Igaz, akkor 2 meccsre való yardot hozott, szóval legyen 4 meccsből 2 amin hozta. Nem extra, de nem is jó.
...
Hall legyen csak félisten, mert az isten az Mau. 😛 (Csak nem engedik kibontakozni.)
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
Csak röviden a korábbiakra:
PO nem lesz, de majd jövőre.
TO hozza, amiért igazoltuk. Nem extra (bár vasárnap az volt), de jó.
A Dagi kezdjen. Jó volt, jobb lesz. Roland... vicc.
A Browns nem értem miért állt 3 zakóval. Jó ez a csapat. Célratörő egyszerű játék. Tetszettek.
TJ Ward egy paraszt.
Roy hiányozni fog, de Nduke jó volt hétvégén is, és jó lesz a köv meccseken is. Ott nem megy el a szezon az tuti.
Brat takarodhatna a picsába.
Rivers idén nagyon tetszik, Hall pedig egy isten. Na jó legyen csak félisten.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tj ward - shipley eset kapcsám:

Carson Palmer was so upset that he got into Ward's face, while other Bengals players were jawing about the hit, many of whom called it a cheap shot. Hey, what do you expect from a guy with the last name of "Ward"?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Ja értem. Ezzel így egyet is értek.
De még hosszú az idő januárig...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem az eredményt tekintve gondoltam az elvárásokat, hanem mutatott játékban. ha igazán jó csapat lennénk, az ilyen meccseket simán be kellene húzni. nyitó meccs bostonban az belefért, ez nem. kétségtelen h javult a cleveland, sajnos mi nem annyira. ez a bajom. persze ez most csak 4 meccs, tavaly jól kezdtünk aztán amikor számított, lófasz. hátha most fordítva lesz
😉
finish strong!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Ezért jó, hogy én közel reális elvárásokat - egy győzelem a playoffban - támasztottam a szezonnal szemben. 😛

Így 4 meccs után is azt mondom, hogy az simán meglehet, feltéve, ha feljavul a futójáték, és a rush D.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jellemző, hogy palmernek egy jó és egy elfogadható meccse volt, mindkettőn kikaptunk. persze jó, hogy meg akarták mutatni, hogy nem eszik olyan forrón a kását, de azért vmi balance lehetett volna. labdabirtoklást se nyertük meg, pedig az nálunk kulcskérdés.

jobb volt a cleveland az az igazság. sajnos. kicsit kezdem alacsonyabb elvárásokkal kezelni ezt a szezont, és nem azért mert szarok vagyunk, hanem mert nem léptünk annyit előre mint gondoltam. bár még mindig látok puffert a rendszerben, de ezeknek nagyon hamar ki kellene teljesedni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Az AFC Northban futni kell.

Opponent Total Plays Called Runs Called Passes
@ New England 76 25 51
Baltimore 67 31 36
@ Carolina 75 37 38
@ Cleveland 58 18 40

Total 276 111 165

Vagyis kéne.
Persze ezek megint csak nyers számok, de ugye a CLE ellen is már az első perctől passzoltunk agyba-főbe.

Egyébként Joseph sérülése miatt csak day-to-day besorolást kapott, ez pedig jó jel.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
ez mekkora

http://www.youtube.com/watch?v=lEdjDpSdQtQNoda10
Nagyon jó 😀

Jut eszembe a TOchocinco showt nézi valaki? Ha nem akkor tudom ajánlani http://www.versus.com/search/ochocinco/newest/all/1

1/4 szezon után Palmer 5. legtöbb passzkísérlet és 5. legtöbb yard is. TO 5. legtöbb elkapott yard, Chad 14. (neki a Tampa ellen jön a 2. monster game), Gresham 2. elkapásban, 7. yardban, Jordán 4. elkapásban 3. yardban rookiek között. Benson 6. legtöbb carry és csak a 16. legtöbb yard. Védelem 6. (passz 9, futás 15), sackben utolsó.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ez mekkora

http://www.youtube.com/watch?v=lEdjDpSdQtQNoda10
ez valami fenomenális 😀😀


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Roy 3-4 hetet fog kihagyni az MCL sérülése miatt.

Franc essen bele. Remélem a Steelers ellen már lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez mekkora

http://www.youtube.com/watch?v=lEdjDpSdQtQ
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem érdemel ennyi szót ez a story, de defense-szel értelme sincs. mert a D nem tudta volna megnyerni a meccset, max visszaadni az offensenek az esélyt h megtegyék. a pick6et meg biztos, nem hiányolta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
egyébként azon sem lepődnék meg ha a Defenset szólta volna le. Tulképp következetes, mert mikor megérdemelték, akkor dicsérte őket és többes szám első személyben szidta az offenset.

de igaz lehet, hogy nem a védelemre vonatkozott, ez nekem eszembe sem jutott... Modnjuk csak nem olyan hülye, hogy kinyomjon egy ilyet...Noda10
Biztos hogy nem arra vonatkozott. Egyrészt szerintem amúgysem mondana ilyet (a 4. hét után) de főleg nem ha 20 pontot szerzett az offense. Még egy 45-51 meccs után talán, de így nem. Uh def = definitely ez 100%


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként azon sem lepődnék meg ha a Defenset szólta volna le. Tulképp következetes, mert mikor megérdemelték, akkor dicsérte őket és többes szám első személyben szidta az offenset.

de igaz lehet, hogy nem a védelemre vonatkozott, ez nekem eszembe sem jutott... Modnjuk csak nem olyan hülye, hogy kinyomjon egy ilyet...
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
FB kell, nem is tudom mit képzelnek hogy nincs és azt sem hogy ez hogy nem merül fel az emberekben mint probléma..
D azért pályán volt, ha nem is voltak olyanok mint szoktak, de kifejezetten szarok sem. Most nem nyerték meg a meccset az offense helyett, de azért meccsben tartották, így is volt esélyünk game-winning drivera. Palmer megint akkor kezdett el játszani amikor ő lett a főnök (gyanúsan jól megy a no huddle ez lehet hogy bratkowski hibáit emeli ki nem?), de sajnos Soldadosnak igaza lett amúgy. Többet passzoltunk mint az ő total offensük de mégsem sikerült behúzni. Red zoneban sokat kell fejlődnünk.
A sérülésekről meg annyit hogy ebben szerintem túl profi a liga - például Shipley kapott egy rendes pakkot de fél perc után felállt és lesétált a pályáról (még dühöngött is elvileg), de ahogy az NFL-t ismerem kb 2 hétig ágyban fektetik majd. Ugyanez Royjal is, meg JJoval.
TO-tól meg ne féljetek ennyire


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
így van. adott az ellenfélnél egy nagy, masszív és nem túl gyors D-line, erre Scott kap kettő carry-t ? kettőt ?? 4.9-es átlaga van a szezonban és kap Clevelandben kettő cipelést. nonszensz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Nincs nekem fullback fétisem, de komolyan nem hagy nyugodni, hogy miért nincs a csapatnak olyanja a rosteren.
Oké, hogy az O-line sem blokkol megfelelően eleddig, de egy FB pont ilyenkor hozhatna igen fontos plusz 1-2 yardokat.

Scott is érthetetlen teljes mértékben. Ha egyszer középen Bensonnak nem megy, miért nem próbálják meg Scottal oldalra?

Azért komoly, hogy így Week 4 után egy cseszett nagy kérdőjel számomra az egész offense úgy, ahogy van.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a lényeg tekintetében abszte igazad van.

más, doc cikke a hétvégi meccs után, nagyjából leírja amit gondolok:
Good teams do not make a collection of mistakes like this, in games against winless teams.
....
A good team learns from this costly loss, spits on its wounds and does better next time.


ill még annyi: érthetetlen h Scott miért kap ilyen kevés lehetőséget, és továbbra sem tetszik a (sztem túl) konzervatív offensive gameplan.

ami nem hajlik, az törik!