Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egész pontosan idén lejár a szerződése, egy éves opciónk van még. jó eséllyel élünk vele, mivel az ő utódlása semmilyen szinten nem sikerült.

szerk: most látom a kérdést, szóval igen. chad ill houshmandzadeh pótlására érkezett 2 éve a drafton a 2. körben (decent reach-csel) jerome simpson ill. 3. körben a florida sztárja andre caldwell.

caldwell jelenleg 4. elkapó, és nyilván nem azért jött TO mert annyira meggyőző volt, hogy eljátszik Ochoval átellenes oldalon. jerome simpsonnak 2 év 5 meccs alatt, azt hiszem 1 elkapása van 2 yardert. az ilyenre mondják h ordas bust.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
és ez, hogy működik egy NFL csapatnál? van egy 32-33éves elkapó, akkor már tudatosan úgy draftolnak előre, hogy mire elmegy, legyen egy kész elkapó a helyére, vagy csak akkor draftolnak mikor elmegy?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Edzéseken ott a lehetőség hogy tanulja, gyakorolja, milyen is egy NFL QB élete.
Alapszakaszmeccsen nem fogod látni még min. 2 évig. Nem NFL ready.

Chad jó kérdés, de leginkább korai. Jövő évre van még csapatopciós szerződése, ez biztos, szóval szerintem jövőre még biztos itt lesz.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
és DLF mikor fog beszokni ha sosem játszik? Mondanám, hogy már a győztes meccsek utolsó negyedében be-beugorhatna.

Szerintetek Ocho meddig marad még nálunk? ő is már 32, 33?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
teljesen felesleges palmert ekézni, messze a legjobb opciónk a poszton.

DLF meg lehet, hogy ügyes gyerek, de kb 1 hónapja kapta meg a bengals playbookot, ezzel szemben palmer 7 éve játszik ugyanazon HC és OC alatt, ugyanazzal az első számú elkapóval. DLF soha, egyetlen snapet nem kapott/kaphatott az első csapattal, semmilyen szinten nincs összeszökva a fallal, az elkapókkal stb. ezenfelül soha életében nem volt a center alatt, ami egy futás-playaction fake kombinációra alapozó csapatnál erős gond. halvány gőze nincs arról, hogy miként kell NFL-ben használatos védekezési sémákat olvasni, stb stb stb.

röviden úgy is mondhatnám, hogy 2-3 év mire fölmerülhet, hogy esélye lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Ennyi erővel mi ösztönzi a másik 27 franchise QB-t, akik ugyanúgy dollár tízmilliókat keresnek, és egyértelműen ők a kezdők? 😊

Nem ez a gond Palmernél. Az akarás látszik rajta...
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Most nem azért, de Palmer helyében, így, hogy vezér vagyok, 10 milliós fizetésem van, a padon mögöttem az öcsém! és egy rookie ücsörög, és bármit megtehetek úgy sem ültetnek le, én is vígan ellennék a pályán, aztán dobálgatnék össze-vissza. Mi ösztönzi így?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
A franchise QB a csapat alapja, rá épül minden. A csapat vezére és a többi, és a többi. De ami fontosabb, hogy 10 millió dollárt keres, és egy 10 milliót kereső játékost nem fognak padoztatni, pláne nem egy rookie-ra cserélni.

Persze nyilván túlzok, mert lenne az a rossz játék, mondjuk meccsenként átlag 5 INT és még mellé 3 lost fumble, amitől talán mégis leültetnék, de ennyire rossz talán nem lesz. 😊

A statisztika pedig nem minden. Főleg egyetemen. Oké, hogy tart néhány szép rekordot DLF, de egyrészt nem pro-style offense-ben játszott, másrészt a számok azért is megtévesztőek, mert messze nem top ellenfelek ellen hozta össze azokat.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Miért mi a baj LF-rel? Ahogy néztem anno jó statisztikái voltak. Amúgy nem értem ezt a franchise QB dolgot... magyarul bármit megtehet, akármilyen szar lehet, nem lényeg, mert Franchise QB? :/ Kicsit túlzó a megfogalmazás tudom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Dunlap csak 5. számú DE, így nem fog játszani addig, míg másik két DE nem sérült...
LeFevour pedig nagyon messze van jelenleg attól, hogy az NFL-ben játsszon. Egyrészt. Másrészt Palmer a franchise QB, így amíg egészséges, ő fog játszani, legyen akármilyen rossz...
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Nem DE posztra van Dunlap? Vele mi van, hogy nem játszik? (vagy csak én nem láttam?) QB poszton meg a LeFevour kaphatna már egy negyedet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Na majd ha holnap este meglesem újra a meccset, figyelek.

Védelem, na igen. Bár most volt nyomás az irányítón, de ész nélkül... eddig a rush D gyengélkedett, az tegnap jó volt, erre a pass D lett rossz, ami eddig jó volt. Valamiért nem akar ez összeállni, valami mindig rossz, csakazértis...

Egyébként nekem kiemelten a DE-ekkel van gondom. Onnan is a két drágasággal. Odom és Geathers. 6,65 milla alapfizu a semmire. Tudom, capmentes év van, de letojom. Rucker és Mike Johnson hatodannyiért többet csinál... igaz nem olyan sokkal, de remélem nyáron röpül a két jómadár, inkább a fiatalok erőlködjenek...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
harmadik negyed elején, 3&5-re kapott egy mélypasszt. szoros coverage volt, küzdött érte de nem tudta elkapni, pedig szép lett volna.

védelem is komoly csalódás. főleg a front7

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Persze, Palmer csak az egyik darabja a rosszul összeállt - összeállt az egyáltalán? - puzzle-nak. A faltól az elkapókon át a playhívásig mindennel gond van itt.

Palmer arca a harmadik INT után megint olyan sokatmondó volt... mondjuk gyanítom az enyém is... 😊

Simpson? Mikor volt az? Nekem kimaradt...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtudom, ez az a kérdés amire nincs jó válasz sztem. van aki a műtétre esküszik, van aki szerint meg a műtét után más sose lesz ugyanolyan.

továbbra is tartom h nem palmer a gond. nem mondom h jó, de ezért a bukásért nem (csak) ő tehető felelőssé. múlhetiért sem.

ML magára vállalta az utolso O playt, mert h agresszív akart lenni - "mert csak így tudsz nyerni"; kár hogy ez eddig nem volt jellemző. de hát nyilvánvalóan az O playt nem ő hívja, mégha hallja is.

mindenesetre voltak megint nagy pillanatok, aztán érthetetlen megoldások. szegény simpsont nagyon sajnáltam, kb 15x annyit yardot szerzett volna az elkapással, mint ami eddig van neki 2 év 5 meccs alatt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Egyébként nekem tegnap esett csak le, hogy mondta valamelyik kommentátor, Palmernek 2008-ban Tommy John-műtétre lett volna szüksége...

"The cause of Carson Palmer's sore elbow was later diagnosed as a partially torn ligament and tendon and he was shelved for the remainder of the season. Palmer elected not to undergo Tommy John surgery to repair the damage; instead, he chose to rest the elbow to allow it to heal. By March 2009, Palmer said that he was "100 percent" again." - wikipedia

Ezek után kicsit más megvilágításba kerül az én szememben Palmer játékának visszaesése.
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Értetlenül állok az előtt hogy a tavalyi fasza kis PO csapat hogy zuhan egyre nagyobb mélységekbe,minden meccsnél azt gondolom h na most Palmer belendül,elkapja a fonalat,aztán ez vagy egyáltalán nem jön össze vagy csak részben amikor már mindegy (pl ellenünk a 2. félidőben), pedig nevek alapján erősödtetek idén.

A kérdés: mi van Palmerrel?

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Aham, és ez miért is baj?Mikey
Állítólag tilos meccs előtt 90 perccel. Vicces, 25 ropi az külön érdekes. Ráadásul ez most jófejség volt.kishaszi
Ilyenkor mindig eszembe jut hogy ez a sportág tényleg amerikai 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szóhoz sem jutok....döbbenetes körülmények között vertük meg magunkat ismét.

ennyi év alatt, nem sikerült egy olyan embert találni, aki kétésfél perccel a vége előtt tüzelné a társakat, hogy hiába vezetünk 7 ponttal és nincs időkérésük, nem nyertük meg a meccset. még be kell fejezni. hány de hány ilyet láttunk már, és már kezdenéd azt hinni, hogy alakul vmi, aztán jönnek megint ezek az igazi lúzerségek.

csak saját magunkat nevettetjük ki állandóan.

most meg majd atlanta, phins, steelers, colts. hátköszi.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Aham, és ez miért is baj?Mikey
Állítólag tilos meccs előtt 90 perccel. Vicces, 25 ropi az külön érdekes. Ráadásul ez most jófejség volt.kishaszi
Ez abszolút. Akárhogy is számolom, 5,5 millió forintra büntették emiatt. Szép.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Aham, és ez miért is baj?Mikey
Állítólag tilos meccs előtt 90 perccel. Vicces, 25 ropi az külön érdekes. Ráadásul ez most jófejség volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Aham, és ez miért is baj?
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
bulvár: Owens kapott egy 25 ropis büntit, mert feltette twitterére meccs előtt 90 perccel, hogy egy szerencsés, aki a meccsen a mezében ül az kap majd egy általa és OC által aláírt bogyót.

Azért ez lol.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Néhány gondolat a tegnapi meccsről.

Megint passzoltunk ész nélkül már a legelejétől, ahogy tettük a CLE ellen is.
A múlt héten még rá lehetett fogni arra, hogy nincs futójáték, na de most Benson 8-as átlaggal futott, már amikor véletlenül hozzá került a labda.
De nem, mi passzolunk, mert Palmert királlyá kell tenni, meg amúgy is ott van Batman és Robin, akiknek kell a labda.
Volt egy pont, amikor volt 29 passzkísérletünk (abból jó 16) és Bensonnak 12 carryje.
Legalja, komolyan mondom, amit Bratkowskiék művelnek.
Palmer megint homály volt teljesen, 3 INT-t nem véletlen dob az ember, még ha volt is köztük peches. A pick six pl. mi volt? Szépen csinálta a corner, ahogy belépett Owens elé, na de ezt nem látta előre Palmer? Akkor meg az a baj.
Mondjuk O-line részről a pass protectiont megint nagyítóval kellett keresni, de egyik INT-t sem szorult helyzetben dobta emlékeim szerint Palmer.
Na meg az elkapók se nagyon tudtak elszakadni az emberüktől, többször így is hajszálon múlt egy-egy átadás.

Szóval elmondhatjuk, hogy végre volt futójáték, de b_sztunk használni, és inkább erőltettük a szánalmas passzjátékunkat.

Hogy egy Freeman 280 yardot passzoljon, az megint a legalja.
Pedig most volt nyomás az irányítón, meg is ütöttük, sackeltük is, siettettük is, de kicsit ész nélkül.
Ment a safety blitz, a corner blitz, aztán lett is üres terület, amibe Freeman okosan belöbbölte a labdákat...
Itt jegyzem meg, Maualuga kétszer úgy lemaradt az emberéről passzjátéknál, hogy rossz volt nézni.
Pedig most a futójátékot egész szépen megfogtuk. Egy nagy játékot engedtünk Grahamnek, aztán annyi.

Valamiért nagyon nem klappol ez. Valami mindig rosszul működik annyira, hogy elveszítsük a meccset. Hol nem tudunk futni, hol nem tudunk passzolni, hol nem tudunk passz ellen védekezni... de jellemző módon mindig csak annyira, hogy éppen kinyaljunk.

Bratkowski is elmehet az anyjába, hogy ennyire túlsúlyban van a passzjáték. Főleg tegnap, felfoghatatlan.
Mondjuk tegnap Zimmer is bepróbált valamit, ami aztán nem jött be, de ha nincs Palmer 3 INT-je (és abból a Tampának 17 pontja), még mindig vígan nyerünk...

De legalább Nugent és Huber állat. 72 yardos punt, az anyját.

Nyugodtan hátradőlhetünk, és nézhetjük teljes nyugalommal a hátralévő 11 meccset. Mert hogy ebből playoff nem lesz, az tuti. De csak saját magunknak köszönhetjük az állandó balf_szkodással. A passzjáték kriminális, az O playhívás szintén, és hogy ez szezon közben nem fog változni, az is biztos. A D# pedig - akármennyire is szeretném - nem elit, így egyedül kevés a komolyabb eredményhez. Jó, de nem elit.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ennyit a po-ról. sikerült megint megverni magunkat. olyanok vagyunk mint a magyar fociválogatott.

ami nem hajlik, az törik!