Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Lúzer egy franchise ez.

De mi így szeretjük.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Ez nem igaz....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Kommentátor:
What's wrong with Carson Palmer?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Sérülésről nem tudok az esetében, szóval úgy néz ki Odom megkapta az első jelzést amiatt, hogy sz_r. Michael Johnson kezd a helyén.

További inaktívok: QB LeFevour, WR Shipley, RB Peerman, S R. Williams, C Stephens, DE Fanene, OT Collins, DE Dunlap
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Az a minimum, hogy Ndukwe lezúzza azt, aki szembemegy vele. 😉


Andre Smith closer to helping Bengals

Hajrá dagadt!!!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
Csak megszokásból, mert egyébként semmi meglepetés.

Fanene és Shipley out.
Roy Williams doubtful.
Dhani Jones, Joseph, Ochocinco, Scott és Sims probable.

Kötelező a W!!Mikey
Nduke pusztítani fog! 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Csak megszokásból, mert egyébként semmi meglepetés.

Fanene és Shipley out.
Roy Williams doubtful.
Dhani Jones, Joseph, Ochocinco, Scott és Sims probable.

Kötelező a W!!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
+1: miért nincs fullback rosteren?

Meg nem értett zsenik ők is, á la Simpson.Mikey
Ezt a FB témát nem értem. Nem vagyok nagy szakértő, de egy FB nem ártana. Lehet Bensonnak is jobban menne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
+1: miért nincs fullback rosteren?

Meg nem értett zsenik ők is, á la Simpson.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
amíg volt henry vezettük az NFL-t red zone hatékonyságban, 18 TD 26 tripből. majd hetven százalék. miután eltörte a kezét, a mai napig: 12/37, ami erős 32%. beszédes adat. simpson ???

a redzone-ban benson: 9carry 13 yardért, scott: 4/16 akkor miért is csak négy ???

Zimmer is looking for a lot more juice from his pass rush...
“We’ll see (about making some personnel moves). I’m not one to stay with the status quo when things aren’t working.”
Dunlap ???gabtsi
Szerintetek az miért lehet, hogy az innen nyilvánvalónak tűnő megoldásokat meg sem próbáljuk.
Miért kezdő 2 éve Roland?
Miért kirobbanthatatlan kezdő idén Livings?
Miért nem kap több lehetőséget Scott?
Miért inaktív Dunlap?
Miért nem frissítjük a playbookot
Simpsont már nem is merem kérdezni...

Ha csak én érzeném minimum egy kis eséllyel kecsegtető megoldásnak a fentieket, akkor nem is érdekelne a dolog, de worldwide ezen rágódnak a szurkerek. Lewis bácsi és a stáb miért látja mégis tök másképp? Tudom én, ohgy könnyű a partvonalról beleugatni, de akkor sem értem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Graham óriási LOL.

egyik agyrázkódásunk esetén sem lépett pályára a következő meccsen az adott playa. meglepődnék ha shipley mégis játszana.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Hát igen, hatalmas a különbség a csapat Henry alatti és utáni passzjátéka között, de nem csak red zone eff.-ben, hanem úgy egészében hatalmas a visszaesés.
Nagyon jó lenne minél előbb megtalálni azt a valakit, aki betölti az ő szerepkörét.
Nekem mindegy, hogy Simpsonnak, Briscoe-nak, vagy akárminek hívják, csak találjuk meg.

Más.
Shipley nem edzett ma sem, alakul, hogy nem játszik most hétvégén.
Graham pedig Foxboroughba látogat vizitre. ( 😊 )
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
amíg volt henry vezettük az NFL-t red zone hatékonyságban, 18 TD 26 tripből. majd hetven százalék. miután eltörte a kezét, a mai napig: 12/37, ami erős 32%. beszédes adat. simpson ???

a redzone-ban benson: 9carry 13 yardért, scott: 4/16 akkor miért is csak négy ???

Zimmer is looking for a lot more juice from his pass rush...
“We’ll see (about making some personnel moves). I’m not one to stay with the status quo when things aren’t working.”
Dunlap ???gabtsi
Chris Henryre gondolsz?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
amíg volt henry vezettük az NFL-t red zone hatékonyságban, 18 TD 26 tripből. majd hetven százalék. miután eltörte a kezét, a mai napig: 12/37, ami erős 32%. beszédes adat. simpson ???

a redzone-ban benson: 9carry 13 yardért, scott: 4/16 akkor miért is csak négy ???

Zimmer is looking for a lot more juice from his pass rush...
“We’ll see (about making some personnel moves). I’m not one to stay with the status quo when things aren’t working.”
Dunlap ???

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is erre számítok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Nagyon dicséri mindenki az utóbbi néhány hétben.
Szerintem a bye week után kezdő lesz.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
I like the positive steps he’s taken. I like how he’s grown up as a man and as a pro, and that’s a good thing. The team wants him to succeed; he has advocates who want to see him succeed.”

ML on Andre Smith.

gyerünk dagadt a #&@#>[í÷Đ[, nagy szükség lenne a tohonya fejedre!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 741 — laoce68@freemail.hu
Úgy látszik csak a D#-ben bízhatunk...Ha extra napot fognak ki - szerencsére nem ritkán - akkor nyerünk. Az egész szezon úgy néz eddig ki, hogy a támadósoron semmi nem múlik, ha jól játszanak kikapunk.

Engem így 4 meccs után egyre inkább elgondolkoztat, hogy az előre felépített, megtervezett drive-jaink nem működnek. Ha kb. improvizáció van...ergó hátrány, akkor CP muzsikál mint állat, nem csak a no huddle, de akkor leginkább. A koordinátor által diktált előre lejátszott playeket mintha előre látnák az ellenfelek.

A futás katasztrófa, mondjuk gondolhatták volna, hogy azért az előző szezon után Bensont kielemezték. Scottot meg nem használjuk. A fullback hiánya fájón látszik a játékokon. Benson nem felejett el futni szvsz. úgyhogy ott is a playcalling lehet a ludas.

A legnagyobb baj ezekkel az, hogy ezek a hibák szezon közben nagyon nehezen -vagy egyáltalán nem - javíthatók. Batman meg Robin sem fiatalodik, úgyhogy nemigen látok fényt az alagút végén.

Plusz pech, hogy van rajtunk kívűl 2 rendkívül erős csoportrivális úgyhogy olyan mutató kellene a PO hoz, amire még a sérülések elkerülésekor is csekély az esély.

Hajrá Mari Néni.

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
. Palmer megint akkor kezdett el játszani amikor ő lett a főnök 85
az a hihetetlen, ha így tud játszani, akkor máskor mérnem tud????
én ezt nem tudom felfogni, ha ilyen meccsekre képes, miért nem tud akkor is teljesíteni ha a def-nek is megy, és nem kell az eredmény után rohanni. mert azért senki se mondja azt, h csak akkor lehet pontosan dobni ha muszáj
normális körülmények között, ez úgy nézne ki, h védelem hozza magát, és palmer is dob közel 300yardot
erre ha nem ő a 'főnök' akkor megvan halva és olyan homályokat dob h én szégyenlem magam, ő helyette.... érthetetlen számomra

scott-nak egyértelműen több carry-t kéne kapnia, nem ez az első eset, hogy bosszankodok emiatt.
csöcsöst láttam 1szer ( nem nagyon figyelem) de 1ik nagy playnél nagyon megfogta az emberét, szemet szúrt nagyon.
shipley-ward esetet nem láttam(szarakodott a stream), de így utólag olvasva még szerencse, reméljük nem gázos az az agyrázkódás, csak úgy mint JoJo sérülése is... kellenek nagyon


több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 4. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1428Soldados
Jó lett, és tartalmilag nem is tudok "belekötni", de néhány ragozási, vagyis inkább elírásos hiba csúszott bele, szóval egyszer szerintem olvasd át, és javítsd ezeket. Valamint kimaradt Benson neve a Bengalsról szóló résznél, amikor a tavalyi futójátékot dicséred.

És ugyanitt:
"...viszont a támadósoruk annak ellenére is jobbak, de legalábbis hatékonyabbak, hogy azok sem brillíroznak."
Ez a mondatrész nekem sehogy sem stimmel. Sejtem, hogy mit akarnál mondani vele, csak szerintem belebonyolódtál.

Természetesen - mint mindig - segítő szándékkal jeleztem ezeket a hibákat. 😊

Az már csak személyes vélemény, hogy nagyon nem szeretem az ilyen mi lesz a 17. héten és utána jellegű jóslatokat. Annyi minden módosíthat az erőviszonyokon addig... persze játéknak jó, csak többet lehet veszteni az ilyen jóslásokkal, mint nyerni. 😊Mikey
Ejj, pedig már hétfőn kiraktam a szerkesztőségi topikban, hogy vki olvassa át, de ezek szerint ez nem történt meg. :/

És természetesen továbbra is várom az észrevételeiteket, így ezt is köszönöm.

Ezt a PR-szerűséget azért írtam, mert jellemzően a PR a legolvasottabb cikk minden héten, így hát gondoltam a szezon negyede után én is csinálok egy mini PR-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
AFC North figyelő - 4. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1428Soldados
Jó lett, és tartalmilag nem is tudok "belekötni", de néhány ragozási, vagyis inkább elírásos hiba csúszott bele, szóval egyszer szerintem olvasd át, és javítsd ezeket. Valamint kimaradt Benson neve a Bengalsról szóló résznél, amikor a tavalyi futójátékot dicséred.

És ugyanitt:
"...viszont a támadósoruk annak ellenére is jobbak, de legalábbis hatékonyabbak, hogy azok sem brillíroznak."
Ez a mondatrész nekem sehogy sem stimmel. Sejtem, hogy mit akarnál mondani vele, csak szerintem belebonyolódtál.

Természetesen - mint mindig - segítő szándékkal jeleztem ezeket a hibákat. 😊

Az már csak személyes vélemény, hogy nagyon nem szeretem az ilyen mi lesz a 17. héten és utána jellegű jóslatokat. Annyi minden módosíthat az erőviszonyokon addig... persze játéknak jó, csak többet lehet veszteni az ilyen jóslásokkal, mint nyerni. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
Hamar leadtad a SB álmaidat.
Mikey
Az álmok nincsenek feladva, de mostantól tényleg álmok lesznek. A valóság kicsit másnak tűnik most.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Fanene (comb), Shipley (agyrázkódás) és Roy Williams (térd) nem edzettek ma.
Dhani Jones (comb), Joseph (alkar) és Scott (comb) limitált edzésmunkát végzett.

Kb. a ma nem edző hármas nem is fog játszani a Tampa ellen. Fanene és Roy ugye biztos a nyilatkozatok alapján, és szerintem Shipleyt sem fogjuk erőltetni. Vagyis remélem. 1 meccset kibírunk nélküle is, főleg, hogy ott van Caldwell.

A meccsel kapcsolatban pedig szeretném Palmert idézni: "This is a must win, absolutely."Mikey
kiváncsi vagyok simpsonnak meglesz-e élete második elkapása.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 4. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1428

Amúgy a cikkelemzések topikban feltettem egy kérdést, hogy miről szeretnétek olvasni (pl csapategységek erősorrendje a csoportban, de bármilyen ötletet szívesen veszek). Ha van bármi kérés, ott vagy akár PM-ben is lehet bombázni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!