Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Nem rossz, nem rossz, de a Top5-öt túlzásnak érzem, ha csak a tegnapi játékukat is nézem.
Persze jelen helyzetben gondolkodás nélkül elcserélném a két csapat O-line-ját.

A lényeg, hogy a Bengals D-line-t levették tegnap a pályáról. Ezek után igazából részletkérdés, hogy Top5-e, Top10-e vagy mennyi.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ugyan nem a barna topik, de ez a
thomas - steinbach - mack - womack - pashos fal egészen kiemelkedőnek számít sztem. és egyszerűen semmit nem tudtunk velük kezdeni.

wallace is kényelmesen elmenedzselte a meccset, hillis pedig megnyerte nekik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
De legalábbis úgy játszott a Browns O-line, mintha az lenne. 😊

Voltak érdekes bírói ítéletek, nekem pl. hiányérzetem van amiatt, hogy elmaradt egy DPI ítélet az end zone-ban Owensnél, valamint Ndukwe personal foulja (?) is erősen véleményes számomra, de hát ez van. Ezek ellenére is csak magunkat okolom a L miatt.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
lehet páran megmosolyognak, de sztem ez a Browns támadófal ez ligatop5. ezzel nem tudtunk mit kezdeni, ergo vereség.

ennyi történt. még a futójáték se kellett volna.

mondjuk 3&8nál defenseive holdingot fújni egy belső falemberre, finoman szólva röhej. de ez már csak a csepp volt a pohárban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 630
So pissed rite now! Def should hv won tht gm! We hv 2 get BETTER if we expect 2 get 2 SB! Cn't wait til next week!

szabad fordításban:
szétbasz az ideg! egyrételműen meg kellett volna nyerni a meccset, sokkal jobbnak kell lennünk, ha suberbowlba várjuk magunkat. alig várom a jövő hetet.gabtsi
Ebben van valami...
mi volt a D-vel tegnap? Először nem tudtam eldönteni, hogy a Browns o ennyire jó, vagy a mi d-nk ennyire gyenge.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Ja hát aki követi a Twitter oldalakat... 😊 ha síkideg volt Shipley, akkor nagy baja nem lehet. Jól van.

Jobb volt a múlt héten, mert akkor a D# rendben volt. Az valahogy megnyugtatóbb. De most rajtuk ment el - és a futójáték nem létén.
Hiába passzolt Palmer 370 yard környékén, semmire nem mentünk vele. És még csak azt sem tudom mondani, hogy de viszont tudunk alapozni az ő tegnap látott játékára, mert a Pats meccs után ugyanezt mondtam, az eredményt pedig ismerjük.
Fogadni mernék, hogy a Bucs ellen megint az lesz, hogy a D# zúzni fog, Palmer szerencsétlenkedik majd, de nyerünk.

Egyébként a futójátékon elmondhatatlanul ki vagyok akadva. Konkrétan az első félidőben, mint olyan, nem is volt. El is ment a meccs...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
So pissed rite now! Def should hv won tht gm! We hv 2 get BETTER if we expect 2 get 2 SB! Cn't wait til next week!

szabad fordításban:
szétbasz az ideg! egyrételműen meg kellett volna nyerni a meccset, sokkal jobbnak kell lennünk, ha suberbowlba várjuk magunkat. alig várom a jövő hetet.

szerk: a félreértésre az adott okot, hogy a Def (=definitely=egyérteműen) alatt sokan defense-t értettek, vagyis h a D-nek kellett volna hoznia magát. ami egyrészt igaz, másrészt korábban meg ők hozták magukat, harmadrészt TO nem rájuk utalt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 630
Mit jelent amit TO írt? Nem igen jó az angolom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
RW írta twitteren h rendben lesz.

illetve Cosby is írta, hogy Shipley síkideg volt, hogy nem tudta elkapni azt a passzt, a nagy ütés ellenére. remélem ez lesz a legnagyobb baja.

az jár a fejemben, mennyivel jobb volt múlthéten mikor szarok voltunk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
» Inititial indications are that safety Roy Williams suffered some kind of MCL injury in his knee, but that it is not a season-ending problem.

» On the injury front, cornerback Johnathan Joseph left with an arm injury late in the second quarter and did not return. He said his arm is not broken. From what he understands it is a bad bruise.

» Added Palmer: "I hate to see Shipley hit like that and I hate to be the reason he gets hit like that. It was a cheap shot that never should have been. ... He's a tough kid... He'll want to play next week but I hope he doesn't because of the situation."
MCL, bruised arm, concussion. Egyik szebben hangzik, mint a másik, főleg, ha belegondolok, hogy egyikük sem tudta folytatni a meccset.

A Bucs ellen nyerni kell akár nélkülük is, a bye week meg jól fog jönni utána, úgy gondolom.

Egyébként, van egy olyan érzésem, hogy bye week után Smith kezdeni fog Roland helyén.

Szerk.: gabtsi, kösz... de igaza van úgy is, ahogy írod. Emiatt a bejegyzése miatt én nem fogok rá haragudni...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem defense az (bár úgy is igaz), hanem definitely.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
nem akarlak elkeseríteni titeket, de TO ezt írta egy órája twitteren:

So pissed rite now! Def should hv won tht gm! We hv 2 get BETTER if we expect 2 get 2 SB! Cn't wait til next week!Noda10
Fasza. Rövidesen csatlakozom Mikeyhoz.nasheem
a szar streamek miatt nem tudtam nézni ezt a meccset, ezért kérdem: mellesleg igaza van?Noda10
Ha a "defense should have won that game" azt jelenti, hogy a védelemnek hoznia kellett volna a meccset, akkor igen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem akarlak elkeseríteni titeket, de TO ezt írta egy órája twitteren:

So pissed rite now! Def should hv won tht gm! We hv 2 get BETTER if we expect 2 get 2 SB! Cn't wait til next week!Noda10
Fasza. Rövidesen csatlakozom Mikeyhoz.nasheem
a szar streamek miatt nem tudtam nézni ezt a meccset, ezért kérdem: mellesleg igaza van?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
nem akarlak elkeseríteni titeket, de TO ezt írta egy órája twitteren:

So pissed rite now! Def should hv won tht gm! We hv 2 get BETTER if we expect 2 get 2 SB! Cn't wait til next week!Noda10
Fasza. Rövidesen csatlakozom Mikeyhoz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem akarlak elkeseríteni titeket, de TO ezt írta egy órája twitteren:

So pissed rite now! Def should hv won tht gm! We hv 2 get BETTER if we expect 2 get 2 SB! Cn't wait til next week!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
Palmer nem volt rossz. Főleg a ritka hosszúknál volt nagyon pontos, ami meg is lepett rendesen. Az első fumbliját nem láttam, a második tragikus volt. Redzoneban sem volt elég hatékony, de egy négyest megérdemel. Ez nagy előrelépés az elmúlt hetekhez képest. Ha ennyit tesz folyamatosan a győzelemért (vagy csak kicsit kevesebbet), akkor a Dnek hoznia kellene a meccseket. Egyedül Rivers volt jó és Mau+Peko elfogadható. Az endjeink katasztrofálisak voltak, de Dahni is sokszor elszállt.

Egy olyan csapattól kaptunk ki, amelyik skillben sokkal gyengébb nálunk, de nagyon céltudatosan, koncentráltan játszott. Akartban sokkal előttünk jártak. Meg is érdemelték a győzelmet. Ha nem lett volna Ward patkánysága, azt is mondanám, hogy szimpatikus csapattól kaptunk ki. Remélem eltiltják a kis köcsögöt. Shipley-vel szerintem meglehetett volna...

Sajnos sok minden esett ki a szar stream miatt, ráadásul jövő héten nem is leszek itthon, így nem tudom majd letölteni a meccset. Kíváncsian várom a részletesebb értékeléseiteket.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
ez az a tipikus meccs, amikor végre azt mondhatja az ember, h végre valami, és mégis csalódott az ember...
palmer közel 400yard. álmomban sem gondoltam volna ezt. ebből adódóan TO 222yard. fenomenális. és mégis L
és jönnek ilyenkor a gondolatok a fejben, mi van ha nugent belövi, 23-23, ha palmer nem fumblizik.abból a 2 ucsó drive-ból pontot/pontokat szerzünk, és mi van, ha tényleg ez miatt úszik el a szezon...
mikor lesz már 1 oylan mecss, amikor O is és a D is 1ben van


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 630
Viszont TO történelmet írt....! Ez is valami! 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
nem láttam a jelenetet... megint Ward csinált valamit?Noda10
Ez most T.J. Ward volt. End zone-ban fejen vállalta izomból Shipleyt totál feleslegesen, mert a labdát elejtette már régen...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem láttam a jelenetet... megint Ward csinált valamit?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Miért veszne el a szezon ezzel a vereséggel? 1 meccsel van előttünk a Ravens és a Steelers úgy, hogy a Ravenst egyszer már vertük, a Steelersszel pedig még kétszer játszunk. Ellenük nyerni kell, és helyben vagyunk. De fognak még kikapni ők is...

A Browns ellen idegenben pedig benne van az L.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nekem azért csalódás a L mert ezzel a szezont érzem elveszni, így is elég kemény lett volna, de ha a kötelezőket nem hozzuk akkor esélytelen. Hillis rohadt idegesítő, szar átlaggal futott de ő tényleg mindig hozta azt az amúgy szar átlagát..
Ez van, a jó meccseinken kikapunk, ha szarul játszunk nyerünk


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Hát Hillis 3 TD-t nem futott, de megvert minket. Nem az igazi még mindig ez a rush D#.

Kár, hogy az első félidőben nem volt futójátékunk, mert kb. az hiányzott az üdvösséghez.
Meg a blokkolt FG, meg az egyik Palmer fumble, amiből FG-t ért el a Browns.
Palmer végre jó volt passzjátékban, erre két labdát is elveszít. Hihetetlen a pali.

Úgy látszik, a Ward névnek pedig a magyar megfelelője a Köcsög. Nagyon remélem, hogy semmi komoly baja nem lesz Shipleynek.
Ahogy Josephnek és Roynak sem, mert sérülésük után nem jöttek vissza...

Kár ezért az L-ért, de valahogy mégsem vagyok csalódott.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 630
.... ezt hozni kellett volna. A Ravens megverte a Steelerst közben...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 630
Hát ez nagyon nyögve nyelős. Legalább TO formában van.

criminal lawyer or criminal lawyer?