Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 630
Tud valaki Streamet adni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 630
egyáltalán nem lett elhanyagolva a D a 2. a 3. és a 4. körben is D pick volt. más kérdés h ghee és dunlap sem kapott eddig komoly szerepet. de ez ugye nálatok sem jellemző még első körnél sem.

FO meg itt nem nagyon van, csak a brown család, úgyh kibaszni nem nagyon lehet senkit. az O-ba is csak hiányzó emberek jöttek, de a leginkább hiányzó deep threat még mindig nincs, bryant ugye képtelen volt bármire, TO meg már nem az.gabtsi
Ez így szép, és nem is baj, hogy a rookie tanul. De ezért beszélek arról, hogy Bryant 28 millája helyett egy falembernek (akár DL, akár OL) lehetett volna ennyi pénzt adni és sztem most egy fokkal beljebb lennétek. Meg TO-ra se volt igazán szükségetek az én meglátásom szerint. Elment az egész off-season olyan irányba, hogy a passzjátékot fejlesszétek, pedig az pont elég volt, ahogy volt. Én inkább máshol erősítettem volna, ott ahol az AFC North-ban kell. Mert a történelemkönyvek szerint itt csak így lehet nyerni. 😊Soldados
Sok mindenben egyetértek veled, de TO -val kapcsolatban én elfogult (optimista vagyok), egyenlőre még bízom benne, ha másra nem is jó, arra igen, hogy Shipley egy két dolgot tanuljon tőle, mert nagyon tehetséges a srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Elmondani nem tudom, mennyire szeretném már kezdő RT-ként zúzni látni Smith-t. Nem akarom elhinni, hogy nem jobb Rolandnél...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egész eddig nem is hallottam róla, hogy Marvin meghívására néhány hete Willie Roaf járt Smith-nél, és most ugye Big Willie töltött el két napot velük, és nagyon jókat mondott.

végre Marvin is dicsérte, ami mindig az elvégzett munkára utal. Willie-t a 22 éves önmagára emlékeztette a kérdéseivel, hát remélem formába is sikerül hozni, nagyon hiányzik neki ez a lábadozással teli offseason. létfontosságú, hogy ő legalább megközelítse a potenciálját.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na majd erre visszatérünk december végén 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egyáltalán nem lett elhanyagolva a D a 2. a 3. és a 4. körben is D pick volt. más kérdés h ghee és dunlap sem kapott eddig komoly szerepet. de ez ugye nálatok sem jellemző még első körnél sem.

FO meg itt nem nagyon van, csak a brown család, úgyh kibaszni nem nagyon lehet senkit. az O-ba is csak hiányzó emberek jöttek, de a leginkább hiányzó deep threat még mindig nincs, bryant ugye képtelen volt bármire, TO meg már nem az.gabtsi
Ez így szép, és nem is baj, hogy a rookie tanul. De ezért beszélek arról, hogy Bryant 28 millája helyett egy falembernek (akár DL, akár OL) lehetett volna ennyi pénzt adni és sztem most egy fokkal beljebb lennétek. Meg TO-ra se volt igazán szükségetek az én meglátásom szerint. Elment az egész off-season olyan irányba, hogy a passzjátékot fejlesszétek, pedig az pont elég volt, ahogy volt. Én inkább máshol erősítettem volna, ott ahol az AFC North-ban kell. Mert a történelemkönyvek szerint itt csak így lehet nyerni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
Mivel Palmer és a franchise össze van kötve még pár évig, így ha CPben tényleg nincs a jelenleginél több, akkor úgy sincs más út, mint a Smashmouth Football. Pár hónap és sokat tisztul a kép.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Ezzel szemben most nem igazán látom, hogy mit akarna játszani a Bengals és a Ravens. Ennyi elkapóra beruházni és nem dobni, az elgondolkodtató ostobaság lenne és az egész front poffice-t kib.sznám. Tehát dobnak, csak az meg nem megy, legalábbis nem lett jobb tavalyhoz képest. Tehát nincs meg a csapat identitása az én meglátásom szerint. Tavaly mi jártunk hasonlóképpen, kicsit elhanyagoltuk a D-t, alkalmazkodtunk a ligatrendhez és passzoltunk, ahelyett, hogy az AFC North jól bevált receptjét finomítottuk volna.Soldados
Én nem gondolom úgy, hogy identitását veszítette volna az offense. Próbálnánk futni, de nem megy, ezért próbálnánk passzolni, de az sem megy igazán. Szerintem ennyi az egész.

Azt pedig maximálisan cáfolnám, hogy hanyagolva lenne a D#. Csak megint nem beszél róluk senki, mindenki azzal van elfoglalva, hogy majd az offense így, Palmer úgy, Batman és Robin amúgy. Egyébként mi magunk is. A D# rendben van, így mással foglalkozunk.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyáltalán nem lett elhanyagolva a D a 2. a 3. és a 4. körben is D pick volt. más kérdés h ghee és dunlap sem kapott eddig komoly szerepet. de ez ugye nálatok sem jellemző még első körnél sem.

FO meg itt nem nagyon van, csak a brown család, úgyh kibaszni nem nagyon lehet senkit. az O-ba is csak hiányzó emberek jöttek, de a leginkább hiányzó deep threat még mindig nincs, bryant ugye képtelen volt bármire, TO meg már nem az.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Nem tudom, de szerintem tavaly, ha nem fogy el a D# sem jutottunk volna messze a playoffban. A Jets ellen az offense is kritikán aluli volt, különösen a passzjáték, szóval szerintem jó D#-zel is kikaptunk volna. Csak nem simán. Persze ezen kár okoskodni.

Szerintem idén sem SB esélyes ez a csapat. Oké, hogy van egy (majdnem) elit D#, de egyrészt nekik idén tényleg bizonyítani kell, hogy elitek, másrészt az offense-ben csak van három teljesen új célpontja Palmernek, amelyből kettő ráadásul rookie. Idén mindenkire sokkal jobbak figyelnek tőlünk, így még nehezebb a dolgunk, mint egyébként lenne.

Én inkább a jövő évben látom azt, hogy tényleges komoly eredményeket lehetne elvárni és elérni. Addigra Palmer tényleges érzi majd Greshamet és Shipleyt, azoknak lesz már 1 év tapasztalatuk, a D# pedig bebizonyítja, hogy elit, és valóban bajnoki címre is esélyes.

De először gyűrjük le valahogy holnap a Brownst, ezekről a dolgokról elég sokáig lehetne elmélkedni...

Egyébként Soldi, még több ilyen cikket!! 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
azt azért én hozzátenném, hogy a 2000-es ravens és a 2008-as steelers D-t a valaha volt legnagyobbak között tartják számon. szóval ehhez nem csak solid, vagy jó védelemre van szükség, hanem nap hold mars vénusz pluto együttállásra.

2005 kakukktojás, surranópályán becsúsztatok. de pl 2008ban sem lett volna elég a D, mert a végén abból az adok-kapokból rosszul is kijöhetettek volna ha nincs a megfelelő passzjáték.gabtsi
Ezt kellett volna követni nektek sztem, hogy még erősebbé építeni a D-t. Nagyon jó alapok vannak hozzá, innen már csak 1 playmaker kellene (Troy vagy Ray-Ray). Na most a passzjátékunk 2008-ban hulladék volt, de clutch. SB-n jött a 6. GW-drive. Csakhogy ez a tavalyi Bengalsben is megvolt, ha emlékeim nem csalnak 6 GW-drive-ot vezetett Palmer. Ilyen kiváló védelem mellé ennyi kell, nem több. Ha a védelem még egy szintet lép, akkor Palmerék tavalyi teljesítménye röhögve elég a PO-ra.

Ezzel szemben most nem igazán látom, hogy mit akarna játszani a Bengals és a Ravens. Ennyi elkapóra beruházni és nem dobni, az elgondolkodtató ostobaság lenne és az egész front poffice-t kib.sznám. Tehát dobnak, csak az meg nem megy, legalábbis nem lett jobb tavalyhoz képest. Tehát nincs meg a csapat identitása az én meglátásom szerint. Tavaly mi jártunk hasonlóképpen, kicsit elhanyagoltuk a D-t, alkalmazkodtunk a ligatrendhez és passzoltunk, ahelyett, hogy az AFC North jól bevált receptjét finomítottuk volna.

Én remélem, mindkét gárda visszatalál a Smashmouth Footballra, mert ez a csoport erről szól, ez vezeti sikerre, és élmény minden meccs, amikor ilyen gárdák találkoznak. Márpedig ha 3 ilyen lenne egy csoportban, az igazi vérengzés. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt azért én hozzátenném, hogy a 2000-es ravens és a 2008-as steelers D-t a valaha volt legnagyobbak között tartják számon. szóval ehhez nem csak solid, vagy jó védelemre van szükség, hanem nap hold mars vénusz pluto együttállásra.

2005 kakukktojás, surranópályán becsúsztatok. de pl 2008ban sem lett volna elég a D, mert a végén abból az adok-kapokból rosszul is kijöhetettek volna ha nincs a megfelelő passzjáték.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
először nyerjünk holnap.gabtsi
Ja vissza a mába (holnapba)
Szakírói tippek a Battle of Ohio-ra:
Peter King, SI.com: CLE-CIN 24-16
Pete Prisco, CBSSport: CLE-CIN 14-24
Sam Farmer. LA Times: CLE-CIN 14-13


Ha hozzávesszük azt, hogy Prisconak a champ látogatása óta nem is annyira titkos favoritjai vagyunk, akkor elég aggasztó az arány. Mondjuk a tippmix esélyek még soha nem döntöttek el meccset.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
sok mindennel egyetértek, de... 😊 De ez az AFC North bajnokfelépítés, senki, ismétlem, senki ellen nem hoz fáklyás diadalmenetet. Ez nem az a taktika, amivel 30-10-re lehet nyerni. Ez a taktika a low scoring game-k megnyeréséről szól.

De ez a taktika igenis alkalmas más divízióból érkező csapatok legyőzésére is. A 2000-es években 3-szor nyert AFC North-os gárda. Ebből a 2008-as idényben már nagyon is passzliga volt. Mégis sikerült. Pedig megkaptuk a Chargers-t és a Cardsot, amelyek aztán különösen a passzból élnek. Mégis sikerült.

A tavalyi Bengalsnak nem azért nem sikerült, mert ehhez nem tudott alkalmazkodni. Azért nem sikerült, mert elfogyott a gárda a végére. Rengeteg sérültetek volt, kezdve Odomtól, Roy Willamsen át és még sorolhatnám. Csoda, hogy kitartottatok. Épp ezért hidd el, nem FELTÉTLEN kellett a tavalyinál jobb passzjáték, nekünk se kellett 2008-ban. De semmiképpen sem ennek kellett volna a prioritásnak lennie, hogy ezt fejlessze a csapat. Ez hibás lépés volt - legalábbis az én meglátásom szerint. S ez könnyen a bajnoki címetek elvesztésébe kerülhet idén. (Akárcsak a Ravensnek)

Ja és még vmi. A Bengals D tavaly nem szolid volt, hanem nagyon jó. Csak alulértékelt, ezért kevés szó esett róla. Idén már az elit lehet a cél, de még szeretnék pár staterment teljesítményt látni az egységtől, mielőtt oda sorolom.

Mindenesetre örülök, hogy jó kis vitaindító, elmélkedős cikk lett. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
először nyerjünk holnap.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Csábító az a sweep again és hogy a dagi kezdő lesz. Szóval részemről 2. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
Jelenleg 2 jövőkép él előttem:
1. Ha Aoner teóriája győz: CP fejében egy komolyabb sack után helyreáll a rend és egy kiegyensúlyozott támadójátékkal + zúzós D-vel irány az SB.
2. Ha Soldi teóriája a nyerő: Visszatér BigBen, atom védelem ide, működő futójáték oda, a Steelers legalább annyi passzjátékot fog hívni, mint tavaly. Ez így ugyebár nem működhet, de mi akkorra már rájövünk, hogy Palmer nem lesz soha a 2006-os és futunk ezerrel a Csöcsös kezdőbe kerülésével drasztikusan feljavult OL támogatásával. Sweep again + SB

Lehet szavazni! 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Az biztos, hogy a divízión kívüli meccsekre kell egy jó passzjáték is, oda nem elég az, hogy futunk és majd a végén megnyerjük passzal a meccset...
Ehhez kéne egy jó - értsd: egész meccsen magabiztos és pontos - Palmer is meg a két celeb is.

Egyébként gabtsi egész hsz-ére egy nagyon nagy +1. Annyi megjegyzéssel, hogy nálam a Bengals D# már elérte az elit szintet. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
Közel sem értek annyira hozzá, mint Ti ami abból is látszik, hogy amikor Soldit olvasom, akkor vele értek egyet, amikor Mikey-t akkor vele, most pedig Aonerrel 😊

Az biztos, hogy most kicsit félúton vagyunk a passzjátékkal, amiben a fal és CP szerepe vitathatatlan, de legalább ekkora gond, hogy a playbook szinte változatlan maradt. Ugyan azt próbáljuk játszani, mint a tavalyi teljesen másra felépített kerettel. Nem tudom, mennyire átírhatóak a holtszezonban a sémák, ha át is írhatóak, mennyire működnek az első pár éles meccsen, de ennél lényegesen többet vártam. Ráadásul ami újszerű a hívások között az működik is. Megy a no huddle és a több WRes snap-ek is elég hatékonyak. Szóval én hajlok rá, hogy nem rossz az út, csak még össze kell állnia a mozaikoknak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jóreggelt mindenkinek 😊

jó cikk lett valóban, az elejét kicsit hektikusnak éreztem, nem is biztos h értettem mindent. lényegében igazad van. DE

az új bengals arra épült hogy az afc northban nyerjen. ez egész jól sikerült (6-0), védelem szempontjából tökéletesen, az offense meg elég volt. kialakult egy power fal, egyik sem ügyes viszont kurva nagyok (pl roland az nfl legmagasabb játékosa), és bárkit betolnak egy 4 yardos futásért. és nem akármilyen front7 ellen oldották meg. a D-line sem sackmasterek gyülekezete, de a futást mindenki jól védi, és a linebackerek is keményen megcsinálják a taclke-t. a secondary meg majd megoldja amit megtud. ez afc north winning formula. 8 meccs zsinórban.

aztán jöttek a divízión kívüli meccsek, és egyszem bears meccsen kívül, amikor SZÁRNYALT a passzjáték, szenvedtünk. de a kansas, az oakland, a detroit ellen is. meg persze minessotában etc. aztán a végére elfogyott a lendület, és térdre kényszerültünk egy olyan csapat ellen, akit siman verni kellett volna. (sztem a jets is +afc north" csapat).

miután az nfl egésze már passzliga, ezért mind a ravens mind a bengals meglátása az volt, hogy ha a divízión kívül is eredményt szeretnének (értsd: playoff menetelés, neadjisten superbowl), ahhoz a meglévő alapokra építenek egy értékelhető passzjátékot. arról lehet vitatkozni h kellett-e TO (vagy mondjuk a ravensnek tj), de az hogy passzjáték kellett arról nem. más kérdés, hogy erre a mi falunk teljesen alkalmatlannak tűnik (smith-szel még nemláttuk). én még hajlandó vagyok azt hinni, hogy matter of time mire összeállunk. aztán majd egy hónap múlva kiderül.

ami a D-t illeti igenis történt előrelépés azért, hogy több playt csináljnak, a new england meccs vakvágány volt, de azóta szárnyalnak (5-5 turnover), és egy solid egységből úton vannak az elitbe.

most még elég a D, de a jó csapatok ellen már kelleni fog az O legalább azért h a D pihenni tudjon. ha nem lesz javulás, végünk. de ilyenről szó sem lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 410 — Bengals fan
A Barnákat figyeltétek az eddigi meccseiken? Wallace vagy Delhomme lenne szerintetek jobb nekünk? Azt nézem, hogy szinte a teljes Dline valami sérüléssel küzd. Remélem most sikerül legalább ikszre hozni Bobbiéknak a falak csatáját.
Tényleg Haden kezd már náluk?nasheem
igazából mind1, h. Seneca v. Jake, a hangsúly a futójátékon lesz. A D-line kicsit gáz, de pénteken már Rogers és Smith is edzett, sztem ezzel nem lesz gond. Wright és Brown a két kezdő CB még mindig, de Haden is sokat van a pályán, spec. teamben is.Joey Tribbiani
Köszi szépen a válaszokat. Hadennek szorítok, de inkább ne most szerezze az első pickjét.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Én tudom jól, hogy nincs nekünk szükségünk a régi, mindenkit szétpasszoló Palmerre.
Valószínűleg ő már nem is lesz olyan, ha a feje tetejére is áll, akkor sem.
De a clutchság (...) mellett szeretném egész meccsen pontosnak és magabiztosnak látni. Erre azért szükség lenne akkor is, ha a futás menne.

Szerk.: de azért én még egy game manager QB-tól is elvárnám, hogy ne lássam rajta a bizonytalanságot, és hogy ne 2 m-rel az elkapó elé/fölé/mögé dobja a labdát, hanem a kezébe.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ugye mindenki álma, hogy Palmer újra szárnyaljon...
Mikey
Pont ez a lényeg, hogy nem kell szárnyalnia, nem kell megint kiváló offense-t építeni. Elég, ami van. Illúziókergetés. Nem azért, mert lehetetlen lenne, hanem mert azzal sem mennétek többre ebben a csoportban. Tavaly sem volt jó Carson, de amikor ütött az óra, vezetett 5 vagy 6 GW drive-ot. Nem volt elit, de annyiszor kapott esélyt a védelemtől, hogy előbb-utóbb, és általában épp amikor a legjobban kellett, felépített egy drive-ot. Ebben a csoportban ez kell, se több, se kevesebb. Az elit offense-t megölik, mert túl jók a védelmek. Nézd meg a 2008-as Steelers-t. Ugyanez volt. Haldokló, szenvedő offense, de clutch volt, mint tavaly a Bengals. 5 GW vagy egyenlítő drive, plusz az SB-n a 6. Nem elit offense kell, hanem egy clutch, playmaker offense. Higgyétek el, nincs szükségetek a régi Palmerre. A tavalyi Palmerre viszont igen, és egyelőre ez nincs meg.

Kíváncsi vagyok, hogy a Ravens és a Bengals visszatalál-e a Smashmouth Footballhoz idén. Még nem késő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Akkor nincsenek itt nagy véleménykülönbségek, jól van.

Owensszel és Bryanttel én is úgy voltam már a leigazolásukkor is, hogy kicsit sok lesz a jóból. (Jóból??) De ugye mindenki álma, hogy Palmer újra szárnyaljon...
D-line-ba jött Atkins, aki pont a korábban hiányzó szerepet be is tölti majd, és Dunlap is, szóval oda jött a szükséges erősítés.
Az O-line-nal én úgy vagyok, hogy a tavalyi szezon után elég lett volna az 5/7. körös pick depthnek, ami jött, de sajnos csúnyán formán kívül van a kezdőötös négy tagja. Ha ez nem változik hosszú távon, akkor a '11-es drafton lehet orvosolni az O-line problémáit. Amely drafton egyébként formától függetlenül mindenképpen várok egy korai körös guardot, mert Bobbie Williams utódját megtalálni minimum időszerű.

Egyébként abban nagyon egyetértünk, hogy a falba sosem árt a sok jó játékos. Az az alapja mindennek.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönöm a pozitív kritikát és az értékes kiegészítést. Többségében egyet is értek. Gresham, azaz egy jó TE, illetve Shipley, egy jó slot nagy fegyver lehet egy futásorientált csapatban is. Elsősorban TO-t és Bryantet érzem soknak. Tehát nem arról van szó, hogy senkit nem kellett volna hozni, a Ravens is jól járt Boldinnal, de a többire nem volt szükség. Ehelyett nálatok lehetett volna akár DL-t akár OL-t erősíteni. A fal az, ahol sosem baj, ha minél több jó játékos van. Mindössze így értettem, tehát nem arról van szó, hogy mind felesleges és haszontalan lett volna.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!