Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Kis érdekesség. 1984. szeptember 2. után most először fordult elő, hogy szezonnyitón 300+ yardot passzoljon a Bengals kezdő irányítója.
Akkor Ken Anderson a Broncos elleni idegenbeli meccsen 323 yardig jutott (25/49, 0 TD, 1 INT).
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
védje bratkowskit akinek imre az anyja, de nehéz úgy végrehajtani egy stratégiát, hogy az O fal minimálisan sem tudja kezelni a nyomást.

a második félidőben nem volt nyomás, preventív védekezést alkalmazott a Pats, így tudtunk haladni. a Ravens ellen ennél sokkal több kell.

valamennyit láttam az első félidőből a Jets-Ravens-en, hát a támadófal közel nem tűnt megoldhatatlan feladatnak, jó lenne ha nem csak Atkins igyekezne az irányító közelébe férkőzni. azért a Ravens D továbbra se rossz, Lewis nem úgy tűnik mint aki öregedne. futás se nagyon ült, ha ezt mi is meg tudjuk fogni nyerhetünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
No-huddle coming full circle?

Remélem, sok no-huddle-t fogunk látni idén. És ne csak akkor, amikor rohannunk kell az eredmény után.Mikey
Tényleg feltűnő volt a meccsen, hogy milyen eredményesen használtuk. Meg is lepett, mert Palmer nem tűnt erősnek az ilyen típusú támadásszervezésben. A NE védelmét is meglepte picit, pedig a pre meccseken is gyakran játszottuk.nasheem
A NE védelmét bármi meglepi amiben sok passz van. (Indy, NO)
Szerintem az O edző nem jó stratégiát választott ellenünk.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
No-huddle coming full circle?

Remélem, sok no-huddle-t fogunk látni idén. És ne csak akkor, amikor rohannunk kell az eredmény után.Mikey
Tényleg feltűnő volt a meccsen, hogy milyen eredményesen használtuk. Meg is lepett, mert Palmer nem tűnt erősnek az ilyen típusú támadásszervezésben. A NE védelmét is meglepte picit, pedig a pre meccseken is gyakran játszottuk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
No-huddle coming full circle?

Remélem, sok no-huddle-t fogunk látni idén. És ne csak akkor, amikor rohannunk kell az eredmény után.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
Time for Andre to make his money?

1. Yea, he's ready to be an asset to the team. Percentage of vote: 6.67%
2. Yea, he's at least better than Roland. Percentage of vote: 50.00%
3. No, Roland is doing fine. Percentage of vote: 0.00%
4. Doesn't matter, they both suck. Percentage of vote: 43.33%


Azért azt nem mondanám, hogy túlzottan pozitív a hangulat szurkolók körében.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
olvastam az elejét is, csak amikor valaki megjegyzi, hogy bár nem akarom a bírókra fogdni, de a bírók, meg a pálya is lejtett... na az olyan kicsinyes, amire szerintem ezután a meccs után semmi szüksége nincs egyik félnek sem
(tudod, ez a tipikus útálom azt mondani, hogy én megmondtam szindróma 😉)viito
Gyanúsan túlreagálod, de spongyát rá.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
semmi bár meg de. nem a bírók miatt kaptunk ki, ezt leírtam. viszont mellesleg tényként megjegyeztem, hogy volt nem egy tévedés a kárunkra. pont.

mi hozza vagyunk szokva a vereséghez, és el is bírjuk viselni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennyi mondjuk mindig "jár" a Pats-nek.nasheem
naaa... erre semmi szükség. Alapjában véve játszottunk egy jó meccset, ahol az elején egyrészt nagyon bealudtatok, másrészt pedig sikerült meglepni a szakvezetéseteket egy kicsit a mi embereinknek. Ennyi történt, teljesen felesleges ezt most azzal rombolni, hogy mert a bírók, meg ennyi "jár a Pats-nek", és hasonlók.viito
örülünk h sikerült elolvasni a bevezető sorokat is 😊gabtsi
olvastam az elejét is, csak amikor valaki megjegyzi, hogy bár nem akarom a bírókra fogdni, de a bírók, meg a pálya is lejtett... na az olyan kicsinyes, amire szerintem ezután a meccs után semmi szüksége nincs egyik félnek sem
(tudod, ez a tipikus útálom azt mondani, hogy én megmondtam szindróma 😉)
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
A legidegesítőbb a D-vel kapcsolatban, hiába mondjátok hogy meccsben tartották az O-t az a sok nagy play volt. Tavaly szerintem a Jets meccsen volt kb 2 nagy futás, azon kívül egész szezonban egy sem, passz meg szintúgy nagyon kevés, itt az elején meg úgy mentek végig a pályán ahogy akartak.Nulla passrushsal persze kurva nehéz védekezni.

Zimmer amúgy azt mondta h ez a szezon a vízválasztó, mert most van elvárás velünk szemben és eddig azt kellett bebizonyítanunk hogy az emberek tévednek és jó a védelmünk, idén viszont azt kell bizonyítanunk hogy az emberek nem tévednek és tényleg top5 a Dnk.

Shipley meg Gresham jó, de sokkal jobban ki kéne használni őket. Amúgy mindent leírtatok, nem ismétellek többet titeket.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ellenünk bejött a kockázatvállalás. nem jelenti azt hogy ennek a kockázatait más nem fogja kihasználni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 094 — Ajmo Vatreni
és legendásan jól megy neki a Ravens ellen, és megkockáztatot nem lesz ilyen nehéz napja az O falnak mint tegnap volt.
gabtsi
Ez tényleg azt jelenti, amit gondolok? Ilyen jó lenne a pass rushunk? 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Megvan az idei HoF-jelöltek 113-as "modernkori" listája.

A lista itt olvasható: http://www.profootballhof.com/hof/2010/9/13/2011-preliminary-nominees-alphabetical/Soldados az NFL csevegőbe
ez ugye jellemzően nem a mi eseményünk, a jelöltek között azonban ott van Ken Anderson legendás Bengals QB, aki teljes pályafutását a csapatnál töltötte.

reális esélye - szerintem - nincs, bár sokat segíthet, hogy idén januárig a Steelers alkalmazottja volt, mint QB coach.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mike Brown. nuff said 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
a térdével vannak gondok pár hete, ezért hagyta ki a meccset. de úgy tudom a buszt is lekéste ráadásul.gabtsi
Buszoztunk Bostonba? Akkor már nem csodálom, hogy ilyen álmos volt a banda az elején. Mekkora egy sóher franchise vagyunk már.
Még jó hogy Londonban nem mi játszunk. Kenuval eltartana vagy 1 hónapig az út, bár a Daginak nem ártana egy kis gályamunka. 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a térdével vannak gondok pár hete, ezért hagyta ki a meccset. de úgy tudom a buszt is lekéste ráadásul.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
Mindössze az 5. számú DE-nk, ezért volt inaktív.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
Dunlap sérülés miatt volt inaktív, vagy ennyire sok a pass rusher nálatok vagy lekéste a csapatbuszt?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
D miatt én sem félek, Mike a héten rálép a farkukra és hanyadtlöki őket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
Palmer?
Azért nem vagyok nagyon kiakadva a vereség miatt, mert az idei (és a köv 1-2 évi) jó szezonunkhoz egy dolog hiányzik: egy jó Palmer. A tegnapi Palmer minimum jó volt. Nem Brady vagy Manning, de lényegesen jobb, mint a sérülése óta bármelyik meccsen. Messze nem dolgozott előtte úgy a fal, mint kellene, de ezzel együtt nagyon jól vezette a támadásokat. Az 50 passzos meccseknél 1 INT belefér. Szóval tegnap csatát vesztettünk, mégis megnyugodtam. Nálam ugyais ő volt a legnagyobb kérdőjel.

Ha van egy olyan DC, mint Zimmer és egy olyan HC, mint Lewis, akkor a védelmed működni fog. Ez majdnem 100%. Értük nem aggódom. Tegnap óta a támadójátékunkért sem, mert CP rendben, a 2 új fiú pedig nagyon-nagyon jó. Sokkal jobb, mint reméltem. Még Brat és a Csöcsös kéne hogy megdolgozzon a pénzéért és akkor ez az O bármire elég. A D meg tavaly is elég lett volna.

Simpson? Az lett volna a nagy, ha nem 5szörözi a szumma yardjai számát, hanem 25szörözi 😊 Itt volt a sansz. Most meg szenvedhet, hogy szezon végére összejöjjön az 50yard. Egy ilyen labda leszedéséhez legalább annyi szerencse is kell, mint tudás és akarat. Persze a produktivitáshoz is kell, így tök igaz, amit a Ship-Simpson összehasonlításról írtál.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem most is megette volna, ha van pici ideje is a szeparálódásra, persze ez relatív de sztem 36 évesen is félelmetes fizikai állapotban van.

Palmer: annak ellenére, hogy évekkel ezelőtt top qb-ként emlegették, sose volt az aki egyedül megnyeri a meccset. érdekes volt a bruschi interjú a BESPN-en - gondolom olvastad- ahol elmondta, hogy Carson nagy könnyen zavarba hozható azzal, ha variálod a felállást, túltöltöd az egyik oldalt, vagyis nem látja át a gyengeséget úgy mint mondjuk PM vagy Brady.

viszont tavaly messziről indultunk, és elhiszem h a külső szemlélőt nem győzte meg, de számomra ég és föld volt a különbség a tavalyi évéhez képest. és nem feltétlen a passzok miatt (rengeteg hiba volt mint írtam is), hanem mert én azt láttam, hogy élére állt a csapatnak és nagy hátrányban is maximális erőbedobással játszott. nem egy nagy deal, de korábban nem mindig volt ez így.

és legendásan jól megy neki a Ravens ellen, és megkockáztatot nem lesz ilyen nehéz napja az O falnak mint tegnap volt.

és még annyi, hogy járhatnál erre sűrűbben is Gyulus, mindig érdekes ahogy külső szemmel világítod meg a dolgokat. bár sztem nem minden érzelem nélkül közelítesz a csapahoz 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
így van, én sem értem ennek az okát. nyilván a bellichik is tudta, hogy a fiatal secondaryt egy módon védheti meg, írtózatos nyomással. na most bár én csak laikusként ugatok, de erre elvileg a legjobb megoldás, ha gyors rövid passzokkal bejátszod azt a területet ahonnan jön(nek) a blitz(ek), azaz bengalsra lefordítva, itt kellett volna shipleynek, illetve greshamnek belépni a játékba. ehelyett lófasz és esti fény volt az első félidő.gabtsi
Pontosan. Ha már egyszer vannak jó célpontjaink a rövid passzokhoz is, használjuk őket a legelejétől fogva.
Amit akartam még írni az előbb is, csak aztán kimaradt, hogy simán lehetne több három WR-es felállásokat (+Gresham) használni, mert most már láthattuk is, hogy működik. Én amúgy is szeretném, ha sokkal többet passzolnánk, na persze, nem ész nélkül. A Ravens ellen is, mert ott várhatóan a futás megint nem fog menni. Az ő sec-jük pedig simán verhető elviekben, és ha a két rookie sokat lenne pályán, akkor a két celebünknek is több esélye lenne...
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Carson hogy tetszett nektek ?

68%-os pontosság, 341yard, 2TD, 1 INT 92.5 rtg.

a második félidőben, 70%felett a pontosság, 215 yard, 2TD, 0 int, 111.6 rtg.

azzal nem mondok újat, ha inkább a második félidei játékát szeretném nézni. de összességében nem volt rossz az első meccs, ráadasul az első félidőben hihetetlen nyomás alatt. Brady nem sokkal produkált jobb számokat.
gabtsi
Hát, az első félidőt azért nem nevezném eszeveszett nyomásnak, a jövő heti Ravens-rangadón kb. ez lesz az alapértelmezett pass rush amit kaphattok... Palmernek azért már ez is sok volt, az 1 INT már-már hizelgő, akár 3 is lehetett volna a vége (Spikes és Chung ugrik be elsőre), iszonyat nem látta át a pályát, a totál fedezett Gresham-nak dobott passzt pl. nem volt vmi jó döntés

A második félidőben 1. a falatok összeszedte magát 2. nem variáltuk a blitz-sémákat, csak küldtük az 5-6 embereket...meg úgy egyébként is visszaesett a pass rush
Emellett szépen játszott, más kérdés hogy ez mintha már egy másik meccs lett volna... kíváncsi vagyok hogy garbage time-on kívül (és a 2. félidő nagyrészt az volt) vajh' milyen teljesítményre képes, engem a statok ellenére nem nagyon győzött meg.

más: TO-n nagyon látszik a kor, az elsőmeccses McCourty-t anno megette volna reggelire

egyébként nem volt rossz meccs, kár h az első félidőben még nem volt képben a támadóegységetek, szorosabb (érdekesebb/tanulságosabb) meccs is lehetett volna belőle...😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
A Greshamnek meg nem adott TD után jött az 1 yardos Benson TD, tehát veszteni nem vesztettetek vele semmit.Imitheking
Sőt az elvett Palmer 1st down után megcsináltuk negyedikra, de még egyszer: nem ez a lényeg. Egy apró kitérő volt a bíráskodásról úgy általában. Most nem számított.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 389 — Bengals fan
Ennyi mondjuk mindig "jár" a Pats-nek.nasheem
naaa... erre semmi szükség. Alapjában véve játszottunk egy jó meccset, ahol az elején egyrészt nagyon bealudtatok, másrészt pedig sikerült meglepni a szakvezetéseteket egy kicsit a mi embereinknek. Ennyi történt, teljesen felesleges ezt most azzal rombolni, hogy mert a bírók, meg ennyi "jár a Pats-nek", és hasonlók.viito
Szerintem olvasd el még egyszer a teljes gondolatfüzért. Amúgy grt a győzelemhez. Erősnek tűntök, ezt senki sem vitatta.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."