Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Titkon reméltem a preseason alapján, hogy kicsi Palmer előlép második számú QB-nak, de nem gondoltam volna, hogy valóban így is fog történni.
LeFevour rulez.

PS nevek tetszenek. Szegény Briscoe nagyon reménytelen lehetett edzéseken...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
valami történni fog.

bengals cut jt osullivan.

szerk: Dan LeFevour érkezett.

szerk2: practice squad -- Coffman, Hudson, McDonald, Miles, Murray, Rey, Tronzo

Briscoe sehol, érdekes.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ahogy olvastam Reggie Nelsonnal kapcsolatban, 2007-ben ő volt a B-terv arra az esetre, ha Hall már nem lett volna bent a 18. picknél.

De pedzegetik, hogy a kivágott fullbackek között kutakodunk majd.
Elnézve az itteni listát, nem is tudom, örülnék-e egyáltalán valamelyiknek...Mikey
Dwayne_Wright? Tán tud annyit mint coats..adam3577
Rashawn Jackson, Eddie Williams. Klasszikus blokkolók.
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Ahogy olvastam Reggie Nelsonnal kapcsolatban, 2007-ben ő volt a B-terv arra az esetre, ha Hall már nem lett volna bent a 18. picknél.

De pedzegetik, hogy a kivágott fullbackek között kutakodunk majd.
Elnézve az itteni listát, nem is tudom, örülnék-e egyáltalán valamelyiknek...Mikey
Dwayne_Wright? Tán tud annyit mint coats..

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Ahogy olvastam Reggie Nelsonnal kapcsolatban, 2007-ben ő volt a B-terv arra az esetre, ha Hall már nem lett volna bent a 18. picknél.

De pedzegetik, hogy a kivágott fullbackek között kutakodunk majd.
Elnézve az itteni listát, nem is tudom, örülnék-e egyáltalán valamelyiknek...
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Nekem egy igazi fullback kéne a boldogságomhoz, meg Coats zavar kicsit a rosteren, bár amíg nem repül felé labda nincs baj.

Reggie Nelsonnak meg ez a legjobb hely hogy újraélessze karrierjét, mert ha valaki akkor Zimmer kihozza belőle ami benne van.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Hát kb mindent leírtatok előttem, ha a sérülések elkerülnek minket akkor kétségtelen hogy sokra mehetünk. Egyik posztra sem mondanám azt h ott gyengénk lennénk max annyit h lehetne jobb is (fb, s)

TJ vissza hozatalára én nem láttok esélyt (bár vet minimum salaryval megúsznánk a dolgot), de egyszerűen nincs rá szükség szerintem. Graham meg vissza ne jöjjön mert tökön szúrom magam...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
No akkor összegezve:

QB - C. Palmer, O'Sullivan, J. Palmer
FB - Coats
RB - Benson, Scott, Leonard, Peerman
WR - Chad, Owens, Shipley, Caldwell, Cosby, Simpson
TE - Gresham, Kelly
OT - Whitworth, Smith, Roland, Collins
OG - B. Williams, Mathis, Livings
OC - Cook, Stephens

DT - Peko, T. Johnson, Sims, Atkins
DE - Odom, Geathers, Fanene, Dunlap, Rucker
LB - D. Jones, Maualuga, Rivers, B. Johnson, M. Johnson, Muckelroy, Skuta
CB - Hall, Joseph, Trent, A. Jones, Ghee
S - R. Williams, Crocker, Ndukwe, R. Nelson

K - Nugent
P - Huber
LS - Harris

Azt kell mondjam, nagyon tetszik.
Palmer úgy néz ki, rendben lesz. Nagyon magabiztosnak látszott a pre meccseken.
Az elkapó hatosról elképzelni nem tudom, hogy nem lesz qrva jó. (Kíváncsian várom, Simpson mennyi lehetőséget kap!)
TE poszt is nagyon rendben van. Tavalyi évhez képest határozottan "váó".
Futókkal nem lesz gondunk, bár a fullback poszt miatt aggódom.
Támadófallal kapcsolatban két aggodalmam van. RT poszt, büntetések.
D-line brutális.
LB sor dettó.
CB-k szintúgy.
És mindhárom poszton milyen depth van, nyami.
Safety poszton pedig ha a sérülések elkerülnek minket, gondunk nem lesz. Roy és Ndukwe gyilok, Crocker meg majd szed Brady és Manning ellen is egy-egy INT-et. 😊 Reggie Nelson meg rosszabb nem lehet, mint akármelyik negyedik safetynk lett volna. Valamiért meg csak elsőkörös volt, hátha nálunk meg is mutatja miért.
Nugent okés, Huber király.
A ST játékunk meg komoly volt preben, így valami hasonlót várok regularban is. Adam Jones, Shipley, Cosby, micsoda returnerek!

A kivágottak közül Briscoe, Coffman és Tronzo remélhetőleg PS-ba kerül, rajtuk kívül Vakapuna megy IR-re, a többiek pedig nélkülözhetőek.

Összességében nagyon-nagyon tetszik az 53-as roster, a RT és a FB posztok miatt aggódom kicsit, de ennyi kell is, nehogy már minden tökéletes legyen.
Azt hiszem, minden adott egy szép és eredményes szezonhoz.

Remélhetőleg januárban (februárban) elégedetten dőlhetünk majd hátra. Let's go Bengals! 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Remélem elsőköröst 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nelsonért még adtatatok egy picket is
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
é
érdekességek: skuta is megcsinálta, 5 DE van és 4 DT (illetve egy JJ: fanene).gabtsi
Rucker nem játszott vészhelyzet esetén bent? Ő rendesen meglepett, hogy nem zúgott ki.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Olyan erős volt a CB depth, hogy várható volt valami hasonló. Win-win bolt, vagy pontosabban olyan, amin senki sem bukhatott, de majd kiderül ki mennyit nyert. Egy biztos vesztese van a tradenek : Hebert.


Coffman tragikus. Nem is tűnt jónak a pre meccseken, de valahogy bíztam benne, hogy lehetőséget kap. tuti nem viszik el. Jó lesz a PSben.
Skuta engem rendesen meglepett. Akkor már inkább Hodge vagy Rey maradhatott volna.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
a tacklemester Reggie Nelson 😀 nagy traeérteke lett neki is
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
énis. kellett egy veterán safety. kezdő nem lesz sztem backupnak jó egy 6. cb-ért.

közben kiadták a hivatalos rostert (meg david jones-szal): http://www.bengals.com/team/roster.html

érdekességek: skuta is megcsinálta, 5 DE van és 4 DT (illetve egy JJ: fanene), és hát simpsonra is nagyon kiváncsi leszek.

coffman még mehet ps-be, igen.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
de coffman még ps eligible, nem? bár félek, hogy valaki lecsap rá.

nelson meg jó üzlet (akármennyire is szidják a jags-esek), kellett a depth. sőt, én bizom benne, hogy zimmer embert farag belőle, nem lesz gond a tackling-el. és asszondják jó cover safety, ami nálunk hiánycikk, szóval én kifejezetten örülök a tradenek.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
David Jones már biztos jön hozzánk; még nem lett 100% megerősítve; hogy Reggie (I can't tackle) Nelson megy-e érte. Ha igen; köszönjük; hogy bevállaltátok. Egy fejfájással kevesebb...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak mondani kellett: coffman (!!) cut

szerk: vakapuna waived/injured

szerk2: seftelő: Bengals and Jaguars are now finalizing a CB David Jones for S Reggie Nelson trade

szerk3: állítólag deal done. sztem jó üzlet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyelőre semmi meglepetés

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Összegyűjtöttem kiktől köszöntünk el, minimum ideiglenesen: Briscoe, Matt Jones, Sears, Hebert, Rayner, Sowells-

Közben Muckelroy is kitweetelte, hogy ugrotta a lécet. ezzel 95%, hogy Rey, Hodge is kivágva és Skuta esélyei is csökkentek.nasheem
Hodge, Rey hivatalosan is cut + McDonald és Purify is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Coats hihetetlen 😊 Igazából nem is zavar már. Blokkoni tud, FB szerepkört megoldja elégséges szinten, labdát meg úgyis csak a szél fújhat felé. Csak Tronzót sajnálom 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
vszleg igen. mondjuk sztem ha bárki csatlakozik kivülről a rosterhez akkor sztem coats lesz az első off. pl kiváncsi leszek chris pressley megcsinálja e a rostert tampában. őt nagyon szerették tavaly.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Akkor Vakapuna IR, Tronzo cut mégis csak? Mert hogy TE-nek nem tudom elhelyezni Coatsot a csapatban az biztos, csak FB-ként.
Annak meg nem szeretném, de az már senkit nem érdekel.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
coats is megcsinálta. hihetetlen. egy fillért nem adtam volna érte tavasszal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Összegyűjtöttem kiktől köszöntünk el, minimum ideiglenesen: Briscoe, Matt Jones, Sears, Hebert, Rayner, Sowells-

Közben Muckelroy is kitweetelte, hogy ugrotta a lécet. ezzel 95%, hogy Rey, Hodge is kivágva és Skuta esélyei is csökkentek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ha minden igaz, itteni idő szerint éjfélkor lesz hivatalosan kihirdetve az 53-as roster.

Állítólag Stephens is rosteren, Hebert pedig cut. Utóbbi picit meglep.Mikey
Hebert? Na de ezt miért? Tök jó volt, és nem csak az ST-ben.

Tényleg mik a nyitott kérdések? Coats vs Skuta vs Tronzo ill. kicker ill. 6. LB és 6. WR hely?
+ 2 vagy 3 QB?

Közben nézem, hogy Sowells és White is mehet. Minő meglepetés... A kicker kérdés meg nem kérdés már. Rayner cut.


Máshol is zajlik az élet. TJ után Leinart a nagy név a cut listán! JTOra bármikor becserélném fél kezét is.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."