Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
láttátok már a bengals yearbook 2009-et ?

most volt hozzá szerencsém, nem voltam elővigyázatos, ölembe volt a notebook, majdnem lerepült.

már-már el is felejti az ember mekkora szezonunk volt.gabtsi
A Viki Zimmeres-Slimes rész nagyon üt. Nem is néztem inkább meg 2szer.
Z-fence foreva'! Hatalmas év volt. Reméljük még jobb jön.

Szerk.: A kedvencem egyébként a Bensonos rész és a Cosby 4 blokkos return TD. Ez utóbbi valószínűleg olyas valami, amihez hasonlót élőben nem is látok többet.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
láttátok már a bengals yearbook 2009-et ?

most volt hozzá szerencsém, nem voltam elővigyázatos, ölembe volt a notebook, majdnem lerepült.

már-már el is felejti az ember mekkora szezonunk volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Maradjunk a Hebertnél urak. 😛Mikey
erre szokta mondani apám, hogy úgy sincs semmi értelme 😊 persze jogos.gabtsi
Akkor Cosby is legyen Crosby 😊

Hebert vagy ki, nem olyan nagyon szar (és nem csak az STben). Nekem a sokadik soros offense-ek ellen Murray is tetszett, bár ő inkább FS.
Tényleg ki van SS poszton Roy és Nduke mögött? Hebert, Miles?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Maradjunk a Hebertnél urak. 😛Mikey
erre szokta mondani apám, hogy úgy sincs semmi értelme 😊 persze jogos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 675
Fura, nekem úgy rémlett, játszani fog Ndukwe. Mindegy, annyi baj legyen...

Amúgy, szeretném eloszlatni azt a tévhitet ebben a topikban, hogy van Herbert nevű safetynk. Maradjunk a Hebertnél urak. 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nap képe:
Otis Hudson, a divatdiktátor:
http://twitpic.com/2isdo4

nap videója:
Ochocinco - T.O. AKA Batman & Robin....R U Ready ?
http://www.youtube.com/watch?v=PpR7w53t-Uc

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nedu nem edzett egész héten, jó eséllyel ő is out.

vszleg a megrendítő erejű crocker - herbert párossal kezdünk

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 675
Roy Williams és Trent bokasérülés miatt nem játszik, én ennyit olvastam.
Ndukwe ugyanakkor igen, bár neki is voltak/vannak gondjai a bokájával.

Nem baj az, ha vékony lesz a sec, legalább a fiatalok több lehetőséget kapnak a bizonyításra.
Most bánom nagyon azt, hogy Nelson szegény sérült a legeleje óta...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Mit lehet tudni a "félsérültekről"?
Ki milyen safety párral állunk ki holnap? Elég vékony lesz a sec. Searsre pedig nagyon kíváncsi lennék. Csúnyán szedte a büntetéseket a Denver ellen, pedig állítólag edzésen jó.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Watch here Cincinnati Bengals vs Buffalo Bills live p2p streaming
http://www.ruurr.com/index.php/watch-here-cincinnati-bengals-vs-buffalo-bills-live-p2p-streaming/85560

holnapra!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha lehet én inkább az IR-t választanám, mégis csak kifzettünk neki majd 8 millió dodót. megnézném, hogy mit javul a lába tavaszra, és akkor még a rosterbonus előtt ki lehetne vágni. jövőre vszleg nem lesz TO, szükség lenne egy tapasztalt veteránra, és még ugye 30 sem lesz jövőre.

rivers: persze nagyon jó h csendben teszi a dolgát, de egy #9 pick az nem ez a kategória.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
hamár nagy téma kifejtés..
bryant cut. felesleges 1 félegészséges embert megtartani úgy h van helyette más... vagy nem tudom megoldható lenne e az a megoldás h ir-re teszik, és így marad a csapatban és más is játékot kap

rivers: nem tudom ki mennyire f1 fan. én button-hoz hasonlítanám. csendes végzi a dolgát (láthatatlanná tévő köpönyeg fíling) semmi plusz.

tippelde: whiskey semmiféleképpen sem 😀 jéger annál inkább 😉 ...sörtöl csak büfögni lehet meg pocakot növeszteni 😀


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
james walker írta a cikket, azt hiszem ez mindent elmond 😀

amúgy az volt a logikai szál, hogy ez egy run first offense, amelyben a futójáték alapozza a passzjátékot, és nem fordítva, valamint, hogy ő az aki mindig hozza azt a kritikus 5-6 yardot, amely mozgásban tartja a láncot, és engedi pihenni a D-t.

és kimondottan non-qb játékosokról lehetett szó.

szerk: meg is találtam: http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/16420/afc-north-most-indispensable-playersgabtsi
Köszi, ez a non qb kitétel kimaradt. Így már érthetőbb, bár Benson akkor sem első a sorban

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 675
@joereedy
Nothing indicates that a Bryant release is imminent. That could all change by next Fri. but i don't see him being released Tuesday #bengalsgabtsi
Hm, az már régen rossz, ha megcáfolnak valamit. Mert akkor valami valóságalapja van a pletykának...

A cikk linkjét köszi.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Olvastam egy érdekeset az ESPN.com-on. A szakíró szerint a következő játékosok a leginkább nélkülözhetetlenek a csoportunkban:
Browns- Cribbs
Ravens- Ray Lewis
Steelers- Polamalu
Bengals- Benson!!!!

A QB-ket mondjuk sokra m értékeli a faszi. Sajna nem találom a linket, de ha meglesz beteszem.nasheem
hahaha a brownsról sokmindent elmond hogy Cribbs a legfontosabb játékosuk 😀 😀 😀


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@joereedy
Nothing indicates that a Bryant release is imminent. That could all change by next Fri. but i don't see him being released Tuesday #bengals

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
james walker írta a cikket, azt hiszem ez mindent elmond 😀

amúgy az volt a logikai szál, hogy ez egy run first offense, amelyben a futójáték alapozza a passzjátékot, és nem fordítva, valamint, hogy ő az aki mindig hozza azt a kritikus 5-6 yardot, amely mozgásban tartja a láncot, és engedi pihenni a D-t.

és kimondottan non-qb játékosokról lehetett szó.

szerk: meg is találtam: http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/16420/afc-north-most-indispensable-players

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 675
Kíváncsian várom (ha beteszed a linket majd), hogy nálunk miért éppen Benson. Mert én véletlenül sem őt mondanám.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Olvastam egy érdekeset az ESPN.com-on. A szakíró szerint a következő játékosok a leginkább nélkülözhetetlenek a csoportunkban:
Browns- Cribbs
Ravens- Ray Lewis
Steelers- Polamalu
Bengals- Benson!!!!

A QB-ket mondjuk sokra m értékeli a faszi. Sajna nem találom a linket, de ha meglesz beteszem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 675
Chivas... hirdessük ki már most, hogy én nyertem... 😛

Rivers... tényleg csak a nagy playek hiányoznak tőle, de egyébként teljesen rendben van a játéka. Megjegyzem, Mau mellett tőle is nagyszerű szezont várok, néhány nagy playjel.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
kár h rühellem a viszkit 😊 de úgysem a győzelemre játszom 😊
gabtsi
OK, akkor ha Te leszel a befutó nézek valami jobbféle bort. Év végén mindig érkezik a beszállítóktól egy csomó égetett szesz, meg jópár üveg bor. Mindkettőt rühellem, sört meg senki nem küld 😕
Szóval lehet mozgó célpont. Majd dobok egy listát és a győztes választ.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Feldobnék egy üveg whiskey-t a győztesnek, ha eléri a 16 pontot nasheem
Blue Johnnie-t szeretem 😛_aDaM_
Az nincs a készleten 😊 . Bali, Chivas tuti van, de majd holnap megnézem pontosan.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
riversről értekeznek több fronton is.

személy szerint nagyon bírom, de az a szükséges pluszt amit mondjuk egy 1/9-től várna az ember azt hiányolom. ugye eredetileg a patriots célpontja volt (miénk ellis), azaz igen magas disciplináknak is megfelel, de valahogy az a gyilkos ösztön, azt nem látom benne. talán túl jó gyerek, vagy nemtudom.

persze most megy a fogadkozás, hogy jönnek a big playek meg éből a manna. bár tudom, hogy csak a kákán keresem a csomót, mert egy nagyon korrekt játékosról beszélünk, de nagyon remélem h ennél is tud többet.gabtsi
A big playek hiányoznak tényleg csak tőle, de azért egy teljes szezonja volt eddig csak. Pedig hatalmas állat, talán a legfélelmetesebb külsejű bengal jelenleg és amit tud azt viszont megbízhatóan hozza.

Bryantet meg nem tudom elhinni, valahogy meg sem lepődtem rajta, de elég kemény hogy a nagy offseason igazolásunk ennyi volt


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
riversről értekeznek több fronton is.

személy szerint nagyon bírom, de az a szükséges pluszt amit mondjuk egy 1/9-től várna az ember azt hiányolom. ugye eredetileg a patriots célpontja volt (miénk ellis), azaz igen magas disciplináknak is megfelel, de valahogy az a gyilkos ösztön, azt nem látom benne. talán túl jó gyerek, vagy nemtudom.

persze most megy a fogadkozás, hogy jönnek a big playek meg éből a manna. bár tudom, hogy csak a kákán keresem a csomót, mert egy nagyon korrekt játékosról beszélünk, de nagyon remélem h ennél is tud többet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Tippjátékra.

1.10
2.3500yard igen, 25TD nem
3.nem
4.TO, Ocho
5.Gresham
6.Odom, Michael Johnson 10-10 😊
7.Leon Hall
8.Dhani Jones
9.Maualuga, JoJo, Ocho, Pacman (ha KR/PR kezdő lesz ezért, ha nem akkor nem...csak returnerként)
10.Bernard Scott
11.TO

Burrow > Luck valaha is