Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tegnap sikerült megnéznem a meccset. Továbbra is a szokásosra panaszkodom, egy jó képességű elkapót egy átlagos qb-val (kolb nekem soha nem lesz elit, mint ahogy orton sem...) nem tudunk leszedni a pályáról. Kíváncsi vagyok hogy első héten tómbrédi hány yardal fog 300 főlé menni._aDaM_
nem igazan értem a panaszkodásod okát, ugye adott komplett D aki 2009-ben liga 6. volt passz ellen. és most sem gáz a helyzet. ha megnézed 4-man rush van az esetek nagy százalékában, alig blitzelünk, nyilván nem teregeti zimmer a preseasonben a pass rush repertoárt. anélkül meg jó cb sem él meg, vagy csak nehezen. hall mondjuk szenved egyelőre, de én a védelemtől tartok legkevésbé.

elit qb-val fogunk találkozni bőségesen a szezon során, ugyh majd le tudjuk mérni az erőviszonyokat. akár rögtön az első körben. foxborough-ba nem nagyon nyerni járnak a csapatok, viszont tesztnek kívánni se lehetne jobbat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Kíváncsi vagyok hogy első héten tómbrédi hány yardal fog 300 főlé menni._aDaM_
Semennyivel, alatta fog maradni. 😊
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Tegnap sikerült megnéznem a meccset. Továbbra is a szokásosra panaszkodom, egy jó képességű elkapót egy átlagos qb-val (kolb nekem soha nem lesz elit, mint ahogy orton sem...) nem tudunk leszedni a pályáról. Kíváncsi vagyok hogy első héten tómbrédi hány yardal fog 300 főlé menni.

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Coffman... Simpsonnal együtt alakíthatnak egy meg nem értett zsenik klubot.Mikey
Igen, szerintem is hihetetlen (főleg Sinyónál ez az örök várakozás), hogy mit eszik rajtuk a nép. Magamat sem értem, de imádom mindkettőt. Jobban csak akkor bírnám őket, a game winning TDt szereznének a Heinzen pár hónap múlva 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ez az antonio bryant ügy egyre kényesebb. nem tudom elképzelni h egy bizonytalan bryant miatt megszabadulnánk mondjuk cosbytól v simpsontól.

coffman sztem nem rossz most. hogy a 3. te ő lesz a rosteren az nem kérdés sztem. az hogy hány meccsen lesz aktív az már inkább. még egy évet tanulja a blokkolást aztán átveheti kelly helyét.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
Tronzo? Akár kezdő is lehet, de látni kellene Fuit is. Szerintem.nasheem
Tronzo játéka nekem nagyon tetszett az alatt a másfél meccs alatt, amit láttam. Takarított rendesen.
Ettől függetlenül nálam Vakapuna --> starter, Tronzo --> practice squad.

Coffman... Simpsonnal együtt alakíthatnak egy meg nem értett zsenik klubot.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
És egy pár szavazás az aktuális kérdésekről:

Pick 6 WR's to start the season
1. OchoCinco Percentage of vote: 16.46%
2. Terrell Owens Percentage of vote: 16.46%
3. Antonio Bryant Percentage of vote: 5.49%
4. Jordan Shipley Percentage of vote: 16.46%
5. Andre Caldwell Percentage of vote: 14.94%
6. Jerome Simpson Percentage of vote: 13.11%
7. Matt Jones Percentage of vote: 3.05%
8. Quan Cosby Percentage of vote: 10.98%
9. Dezmon Briscoe Percentage of vote: 2.74%
10. Maurice Purify Percentage of vote: 0.30%
(itt a 16,46% (azaz 1/6) amit tesz, hogy minden szavazó 6os keretében benne volt a WR. Ebben a kiírásban nagyobb arányt nem lehet elérni.)


Does Chase make the team?
1. yes Percentage of vote: 90.00%
2. no Percentage of vote: 2.50%
3. don't know yet Percentage of vote: 7.50%


What do you think about Tronzo?
1. Starter Percentage of vote: 25.93%
2. Practice Squad Percentage of vote: 74.07%
3. Just a pre-season 2nd half hero. He's done. Percentage of vote: 0.00%

A fenti még a szavazataim előtti állás😊
Coffman mázlija, hogy Gresham és Kelly mögé kell 3. ember, itt pedig Coats-ot vagy Hill-t verni nem nehéz. Bár Coats tett már néhány csodát roster ügyeben. Tronzo? Akár kezdő is lehet, de látni kellene Fuit is. Szerintem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
a fő gond a cover s hiánya mellett, hogy sok segítségre az slb-ktől sem számíthatnak, mert reynek de aztán m johnsonnak sem erőssége a játék ezen eleme.gabtsi
Rey a Denver ellen legalább sok yardot nem engedett a TE passzoknál. Elég gyorsan levitte az emberét, amikor középen volt.
OK tudom, Bransonnál lényegesen komolyabb ellenfelek várnak ránk és sokat nem is lesz középen Rey, de most a ennek a picinek is örültem. Reméljük tud még előrelépni.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
szerk: az mi hogy gino a sacknél utolérte a menekülő vicket ?? z-s-e-n-i-á-l-i-s az ember!!gabtsi
Ráadásul a Dunlap sacket is legalább 50%-ban Gino hozta össze. Úgy tolta rá Vickre a guardját, mint Aoner szokta a tecsóban a kiskocsit 😉

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
óriasi volt a batman & robin show a félidőben, erőset nyerítettem, amikor azt ecsetelték mitől ok a most dynamic duo in nfl history. lehet h ez sok embernek nem szimpatikus, de én nagyon bírom a mókát akkor is ha komoly dolgokról beszélünk. csak aztán ilyen jókedvben teljen a szezon is.

azért ha mondjuk to-t idehozzák 2006-ban, lehet mégnagyobb móka lett volna egy fénykorban lévő ochoval, to-val és tjvel a slotban. de ha a nagyanyámnak...

szerk: az mi hogy gino a sacknél utolérte a menekülő vicket ?? z-s-e-n-i-á-l-i-s az ember!!gabtsi
jut eszembe, ezt láttátok? - http://www.youtube.com/watch?v=8PqQwtGuazo

én nem tudtam letölteni az ultimate catch utolsó 2 részét, valamelyikőtök nem tud egy linket hozzá?


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
óriasi volt a batman & robin show a félidőben, erőset nyerítettem, amikor azt ecsetelték mitől ok a most dynamic duo in nfl history. lehet h ez sok embernek nem szimpatikus, de én nagyon bírom a mókát akkor is ha komoly dolgokról beszélünk. csak aztán ilyen jókedvben teljen a szezon is.

azért ha mondjuk to-t idehozzák 2006-ban, lehet mégnagyobb móka lett volna egy fénykorban lévő ochoval, to-val és tjvel a slotban. de ha a nagyanyámnak...

szerk: az mi hogy gino a sacknél utolérte a menekülő vicket ?? z-s-e-n-i-á-l-i-s az ember!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát igen ez tavalyi is gond volt (screen passok dettó). kiemelkedő te nem lesz sok: gonzalez, clark ill gates. de lesznek a jók közül is pl a new englandi újfiúk, fasano, shockey, vagy mondjuk dustin keller akit azt hiszem nem kell bemutatni.

a fő gond a cover s hiánya mellett, hogy sok segítségre az slb-ktől sem számíthatnak, mert reynek de aztán m johnsonnak sem erőssége a játék ezen eleme.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Elutaztam hétvégére, így a meccset ugyan tegnap letöltöttem, de megnézni csak ma tudom majd. Viszont nem igazán örülök Wilson kiesésének (nem mintha olyan nagy erősítés lett volna...), főleg h S poszton vagyunk a legvékonyabbak a def-ben. White sajnos nem fogja megváltani a világot.
Néztünk már egy schedule-t? Nagy bajban leszünk azokon a fordulókon ahol lesz egy jól elkapó TE.

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ocho bátor csávó, de komolyan kezdem félteni. A sok szöveggel egy csinos céltáblát ragaszt magára:
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/16313/ochocinco-bengals-will-smash-the-ravens

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
leszedtem én is a meccset ha már ajánlottátok, elkezdem nézni, hát az tuti hogy bratkowski későn ért vissza a wc-ról, mert play-action 11yard completion to TO az első (!!!!) play, majd egy rivers futás másodikra szintén TO, itt visszaért a jó bob. 2&9re középső futás.

to nem kis tackle-t mutatott be az int utan.

herbertet valoban kifelejtettem még a régi fórumon, természetesen murray csak utána jöhet szóba sztem, ha 5-en maradnak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Tronzo jó volt. Fuit nem láttam a HK óta, de gondolom azóta javult. Szerintem FBben nem lesz gond. Egyik sem PB kvalitás, de teszik a dolgukat rendben.

White? Fene tudja. Ha a Lions kivágta, akkor sokat nem erősödünk vele. Amikor nálunk játszott, akkor is inkább reményeink voltak vele kapcsolatban, és leginkább beteljesületlen remények.
Érdekes, hogy Ghee-ből nem próbáltunk meg safetyt faragni. Draft után pedig azt hittem. Nelson? Nem hiszem. Elég sokesélyes a kérdés. Murray jó volt tegnap, Herbert meg úgyis marad rosteren és tegnap egy picket is összehozott. Nem is akár milyet. Kár Wilsonért, mert az egyik leggyengébb pontunkon gyengülünk a kiesésével, viszont pont ezért nem gyengülünk sokat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
én sajnos még nem láttam a mecset(nem voltam itthon), de viszont holnap már megtudom nézni.

és ha jól látom szeptember 12.én 7kor lesz a meccs, szóval nagy eséllyel már pesten leszek😊 tehát felőlem okés a közös meccs nézés😊
szerk: XI. kerület


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát a fullback kérdés az nem megnyugtató. szokás szerint nem tudni vakapunaval mi lehet, mikor jön vissza (én pl nem is értem h joe reedy mire kapja a fizetést, kb a bengals.com-ról ollózgat, zéró hozzáadott értékkel). és ugye leonard lenne a backup.

tronzoval úgy tűnik elégedettek, 1 fb-nél nem lesz több, így az látszik, hogy ő lesz a starter ameddig vissza nem tér fui. és persze még mindig ott van az istani dan coats.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én örülök Whitenak, őt meg Ndukwet szerettem nagyon mikor idekerültek - őket is kezdettem még madden 08ban hahaha

A meccs megint biztató volt, Palmer az elmúlt két meccsen nem izgult annyira, magabiztosan passzolgatott. Pass rush annyira nem volt gáz szerintem, külön öröm a Dzsínó meg Dunlap sack.
Fullback kérdésről mit gondoltok?

Nagyon várom az 53as rostert meg a szezonnyitót - nézhetnénk együtt valahol ha már úgyis mindenki zuglói


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-