Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Whitworth all-pro lett, ezzel ismét bebizonyosodott, hogy ordas nagy hiba volt elengedni. Soha nem fogom megérteni, hogy miért a teljesen fogalmatlan Dre-nek kellett a nagy lóvét letenni.
Szipeter
Nem bántásból, de ennél az FO-nál, HC-nél logikát keresni- főleg az utóbbi pár évben- felesleges és értelmetlen. Amihez hozzányúlnak, kb elromlik. A fő problem, h az értelmes szakembereiteket nem tudtátok megtartani, de hát ilyen a popszakma.

Utólag könnyű okosnak lenni - bár itt is látta egy csomó fórumtárs már akkor, hogy ki az agy - hogy a legnagyobb hiba Zimmer elengedése volt. Lewist akkor le kellett volna cserélni rá!
több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
Whitworth all-pro lett, ezzel ismét bebizonyosodott, hogy ordas nagy hiba volt elengedni. Soha nem fogom megérteni, hogy miért a teljesen fogalmatlan Dre-nek kellett a nagy lóvét letenni.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Közben hivatalos lett Paulie G oaklandi szerepvállalása is. Sajnálom.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Megjött a csirke 😀

 twitter.com/Bengals/status/949340411755159557

Nincs semmi bajom a hollókkal, még sajnálom is, hogy nem jutottak be, de ahányszor megnézem a buffalói videókat (a turning point-os zseniális) annál jobban örülök nekik és szurkolok, pláne az általam nem túl kedvelt Jax ellen. Már csak a Titanicos verzió hiányzik. 😀

Update: nem hiányzik, itt van, teljes az örömöm. 😀
 twitter.com/TitanicTD/status/947638303511244802

Szerkesztette: megyerikrisz

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Itt pedig pass rush is lenne.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@kristóf17 jó, de Jackson III annyira jó lesz, hogy kénytelenek lesznek odaadni neki a címet. 😉
Mikey
Már most az, csak a globális háttérhatalmak meg az illuminátusok miatt nem kaphatja meg. 😀
megyerikrisz
Jó is lenne. De szerintem 16 meccs alatt ha engedni max. 22-es QB ratinget sem vennék figyelembe. De ez az egész "MVP cím egy elcseszett dolog" szerintem csak engem zavar, szóval nem nyavalygok 😀
kristóf17
De hát Lewisnél a kezdőbe se fér be, hogy lesz így MVP? A nagytudású, okos, sztár CB-ik simán kiszorítják.
Szipeter
Austin a DB képzésben/játszatásban nagyon jó.
Nála lett elit Quin és Slay de a többiek sem voltak rosszak. Passrush nélkül...

több mint 6 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 531
@kristóf17 jó, de Jackson III annyira jó lesz, hogy kénytelenek lesznek odaadni neki a címet. 😉
Mikey
Már most az, csak a globális háttérhatalmak meg az illuminátusok miatt nem kaphatja meg. 😀
megyerikrisz
Jó is lenne. De szerintem 16 meccs alatt ha engedni max. 22-es QB ratinget sem vennék figyelembe. De ez az egész "MVP cím egy elcseszett dolog" szerintem csak engem zavar, szóval nem nyavalygok 😀
kristóf17
De hát Lewisnél a kezdőbe se fér be, hogy lesz így MVP? A nagytudású, okos, sztár CB-ik simán kiszorítják.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
@kristóf17 jó, de Jackson III annyira jó lesz, hogy kénytelenek lesznek odaadni neki a címet. 😉
Mikey
Már most az, csak a globális háttérhatalmak meg az illuminátusok miatt nem kaphatja meg. 😀
megyerikrisz
Jó is lenne. De szerintem 16 meccs alatt ha engedni max. 22-es QB ratinget sem vennék figyelembe. De ez az egész "MVP cím egy elcseszett dolog" szerintem csak engem zavar, szóval nem nyavalygok 😀
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
@kristóf17 jó, de Jackson III annyira jó lesz, hogy kénytelenek lesznek odaadni neki a címet. 😉
Mikey
Már most az, csak a globális háttérhatalmak meg az illuminátusok miatt nem kaphatja meg. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
@kristóf17 jó, de Jackson III annyira jó lesz, hogy kénytelenek lesznek odaadni neki a címet. 😉
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
@JosinaAnderson: I'm told Teryl Austin, who is still under contract as the #Lions defensive coordinator, will arrive in Cincy tomorrow to interview for the #Bengals defensive coordinator position, per source.

Geno Atkins mehet coverbe.
Viszont WJIII-nak ez remek hír.
Bazzani
Idén MVP lesz!

Lehet én gondolom rosszul, de Austin helyében tuti nem cserélném le a Lions DC állást a Bengals DC állására.
Mikey
Szar az MVP cím... Csak QB kapja, 8 évente meg egy futó esetleg. Lehet bármilyen jó bárki más poszton.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
@JosinaAnderson: I'm told Teryl Austin, who is still under contract as the #Lions defensive coordinator, will arrive in Cincy tomorrow to interview for the #Bengals defensive coordinator position, per source.

Geno Atkins mehet coverbe.
Viszont WJIII-nak ez remek hír.
Bazzani
Idén MVP lesz!

Lehet én gondolom rosszul, de Austin helyében tuti nem cserélném le a Lions DC állást a Bengals DC állására.
Mikey
A következő HC dönt hogy a stábból ki marad és ki nem.
valakis
Ha nem ragaszkodnak hozzá, az persze más. 😉
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
@JosinaAnderson: I'm told Teryl Austin, who is still under contract as the #Lions defensive coordinator, will arrive in Cincy tomorrow to interview for the #Bengals defensive coordinator position, per source.

Geno Atkins mehet coverbe.
Viszont WJIII-nak ez remek hír.
Bazzani
Idén MVP lesz!

Lehet én gondolom rosszul, de Austin helyében tuti nem cserélném le a Lions DC állást a Bengals DC állására.
Mikey
A következő HC dönt hogy a stábból ki marad és ki nem.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
@JosinaAnderson: I'm told Teryl Austin, who is still under contract as the #Lions defensive coordinator, will arrive in Cincy tomorrow to interview for the #Bengals defensive coordinator position, per source.

Geno Atkins mehet coverbe.
Viszont WJIII-nak ez remek hír.
Bazzani
Idén MVP lesz!

Lehet én gondolom rosszul, de Austin helyében tuti nem cserélném le a Lions DC állást a Bengals DC állására.
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Vazze, azt hittem csak poén volt tőlük 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
 twitter.com/buffalobills/status/949101682042068993

Hatalmas arcok ezek a Buffalóiak. 😀
Engem megvettek maguknak a rájátszásra.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JosinaAnderson: I'm told Teryl Austin, who is still under contract as the #Lions defensive coordinator, will arrive in Cincy tomorrow to interview for the #Bengals defensive coordinator position, per source.

Geno Atkins mehet coverbe.
Viszont WJIII-nak ez remek hír.

több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
És ez nem csak az idei évet vizsgálta... #napiWJ3

 twitter.com/PFF/status/948985843317919744

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686


Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ja, TE ezzel elvileg rendben.
De ahányszor előkerül ez a poszt, mindig fáj hogy Gresham-et draftoltuk Gronk helyett 😕
nasheem
Mi meg cserébe tízzel később összekevertük a két Gator nevét, így érkezett a jó nevű Cunningham Dunlap helyett.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Ja, TE ezzel elvileg rendben.
De ahányszor előkerül ez a poszt, mindig fáj hogy Gresham-et draftoltuk Gronk helyett 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Hayes is maradt, ez is örömteli. Kihozta a lehető legtöbbet Kroftból. Tartsuk meg Eifertet egy snapszámhoz kötött deallel, ott lesz mögötte Kroft, hozzunk egy TE-t az 5. körben akit megversenyeztetünk Schreckkel, Uzsonna mehet a levesbe, és TE poszton rendben is leszünk.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
Pozitívum, pörög a topic. Negatívum, egyre szarabb a csapat és a helyzete.

NEM BÁNNÁM, HA EZ FORDÍTVA LENNE!!!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
 twitter.com/FOX19Joe/status/948598285161435137

Baszki, csak azért dobtam be a nevét tegnap, mert a stábból egyedül róla nem hallottam korábban soha. 😀
megyerikrisz
Krisz!
Ezután csak számunkra pozitív dolgokat jósolhatsz, míg nyerő szériád van.!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 686
Bills fanek nagyon jól nyomják, Dalton alapítványának már 250 000 dollárt jótékonykodtak, és már elkezdték Boyd alapítványát is támogatni. 😀☝🏻👏🏻

Szerkesztette: Mikey