NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Akkor beírom én. Just the same old cowboys.
Cowboykarcsi90
Letudtuk idenre remelhetoleg.
Blevi
Reméljük, de jó volna tudni mi volt az oka ennek a totális összeomlásnak…
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Akkor beírom én. Just the same old cowboys.
Cowboykarcsi90
Letudtuk idenre remelhetoleg.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Akkor beírom én. Just the same old cowboys.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Ennyire érthetelen rossz játékot, pechet, bizarr bírói húzást (punt) egy meccsbe gyúrva még nem láttam, mióta nézem a focit. Ez nem túlzás. Kurvanagy reality check.
gyeek
Mondanam, hogy top offensetol ilyen gyenget meg nem lattam iden. De Chiefs szurkolokent ez nem lenne hiteles.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ennyire érthetelen rossz játékot, pechet, bizarr bírói húzást (punt) egy meccsbe gyúrva még nem láttam, mióta nézem a focit. Ez nem túlzás. Kurvanagy reality check.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
azt hittük a bab is hús
rva
Ez ma mindenkinek egy hatalmas egyes.
Blevi
nullás
az egyes már eredmény, ez meg nem az
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
azt hittük a bab is hús
rva
Ez ma mindenkinek egy hatalmas egyes.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
azt hittük a bab is hús
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
szeritnem Dak kezdeni fog, a Vikings elleni meccs előtt is végig tolta a bemelegítést minden látható probléma nélkül, aztán mégsem kezdett. úgy lehettek vele, hogy ha nagy a baj, akkor beáll
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Volt róla szó amugy BTB-n is és szerintem sem feltétlen hülyeség megfontolni, hogy Dak ülje ki ezt a hetet is. Ha úgy nézzük, egy sokkal erősebbnek tűnő(offense oldalon mindenképp) csapatot sikerült legyőzni egy ki-ki meccsen Rushal a kezdő poszton. Nem tűnnek rossznak az esélyei a Broncos ellen sem. Miller kiválása is csak könnyit a helyzeten.

Persze ez az NFL és sosincs előre lefutott meccs de azt is érdemes mérlegelni, hogy minden olyan győzelem amit úgy húz be a csapat, hogy Prescott egészségét nem koczkáztatja, mondhatjuk úgy kettőt ér.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!
Sziasztok, van valami info Diggs és Smith sérüléséről, mert ankle issuet írnak, viszont az előbbinél könnyebb Smithnél súlyosabb sérülésekről szól a fáma? Diggs ráadásul fantasyben is fontos szerepet játszik 😛
Rodaron
Tyronnak csontkinövése van (bone spurs, magyarul sarkantyú), ami nem egy olyan dolog, ami elmúlik magától.
Az alapján amit ma mondott Jerry Jones a rádióban, megnézik mennyire hátráltatja, és a hét későbbi részén döntenek.
Szerintem ha bírja, akkor megpróbálják végignyomni vele a szezont.

Viszont ha megműtenék, 2-6 hét a recovery, szóval legkésőbb december 2.felére már elérhető lenne. A PO már kb megvan.
Sztem elég egyértelmű, hogy utóbbi lenne a jó lépés.

Diggsről semmi hír egyelőre.
Borbinho
Diggs full participant volt a legfrissebb kiadott injury reporton
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan

gyeek
tiszta dzsiájdzsó
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 703 — Cowboys fan
ha még két napig lehetett volna cserélni, akkor a Broncos a practice squaddel áll fel ellenünk
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Fuller lemaradt, basszus 😀
Szóval: igen, idén szar, de tavaly egy normál átlag szezont letolt azért a Bearsnél. 16 meccsen 83 targetból 46 elkapás, viszont egy teljes alapszakaszban engedett 527 elkapott yardot (Brownnak 7 meccsen jött össze 473). 11,5 yardot engedett elkapásonként, viszont elkapás után 16 meccsen keresztül csak 181 yardot hoztak rajta.
Nem egy jó CB, de nekünk még úgy is erősítést jelentene szerintem, ha a tavalyi formáját csak megközelítené.
Antonius
Van ket draftolt fiatal is eloszor gondolom oket akarjak probalni.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 610 — Pfizer & Moderna fan
Sziasztok, van valami info Diggs és Smith sérüléséről, mert ankle issuet írnak, viszont az előbbinél könnyebb Smithnél súlyosabb sérülésekről szól a fáma? Diggs ráadásul fantasyben is fontos szerepet játszik 😛
Rodaron
Tyronnak csontkinövése van (bone spurs, magyarul sarkantyú), ami nem egy olyan dolog, ami elmúlik magától.
Az alapján amit ma mondott Jerry Jones a rádióban, megnézik mennyire hátráltatja, és a hét későbbi részén döntenek.
Szerintem ha bírja, akkor megpróbálják végignyomni vele a szezont.

Viszont ha megműtenék, 2-6 hét a recovery, szóval legkésőbb december 2.felére már elérhető lenne. A PO már kb megvan.
Sztem elég egyértelmű, hogy utóbbi lenne a jó lépés.

Diggsről semmi hír egyelőre.
Borbinho
Kicsit googliztam es ez 90% folotti sikerrel hagyomanyos modon is gyogyithato. Mondjuk pihenes ugy is kell. + hanem sikerul akkir arra jon a plusz 6het.

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok, van valami info Diggs és Smith sérüléséről, mert ankle issuet írnak, viszont az előbbinél könnyebb Smithnél súlyosabb sérülésekről szól a fáma? Diggs ráadásul fantasyben is fontos szerepet játszik 😛
Rodaron
Tyronnak csontkinövése van (bone spurs, magyarul sarkantyú), ami nem egy olyan dolog, ami elmúlik magától.
Az alapján amit ma mondott Jerry Jones a rádióban, megnézik mennyire hátráltatja, és a hét későbbi részén döntenek.
Szerintem ha bírja, akkor megpróbálják végignyomni vele a szezont.

Viszont ha megműtenék, 2-6 hét a recovery, szóval legkésőbb december 2.felére már elérhető lenne. A PO már kb megvan.
Sztem elég egyértelmű, hogy utóbbi lenne a jó lépés.

Diggsről semmi hír egyelőre.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 610 — Pfizer & Moderna fan
Na Jaylon GBben is megbukott. Erdemes visszanezni a Cowboys facebookjat, csomoan nem ertetek a dontes. ( es diplomatikusan fogalmaztam)
Nem drukkoltam ellene, de ha rombolta az oltozott akkor visszacsapot a karma?

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Sziasztok, van valami info Diggs és Smith sérüléséről, mert ankle issuet írnak, viszont az előbbinél könnyebb Smithnél súlyosabb sérülésekről szól a fáma? Diggs ráadásul fantasyben is fontos szerepet játszik 😛
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 610 — Pfizer & Moderna fan
Fullernek kicsit sok a fizuja. Max ugy lenne jo ha a fizujabol nem sokat hoz.
Lewis ugye slot CB, megkene nezni a tobbi csapat slot CBi milyen atlagot tolnak.

több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Fuller lemaradt, basszus 😀
Szóval: igen, idén szar, de tavaly egy normál átlag szezont letolt azért a Bearsnél. 16 meccsen 83 targetból 46 elkapás, viszont egy teljes alapszakaszban engedett 527 elkapott yardot (Brownnak 7 meccsen jött össze 473). 11,5 yardot engedett elkapásonként, viszont elkapás után 16 meccsen keresztül csak 181 yardot hoztak rajta.
Nem egy jó CB, de nekünk még úgy is erősítést jelentene szerintem, ha a tavalyi formáját csak megközelítené.

Szerkesztette: Antonius

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
fél óránként pislogom a RW-t, hátha szerepelünk benne, nagyon kéne még egy CB (Fuller) az idei SB runhoz , de 90%ig biztos vagyok benne, hogy JJ nem akar új arcot a Locker Roomba
Antonius
Brown jó szezont fut az idén. Fuller nem hozza már azt a szintet mint régen
100yard
Tudom, hogy a statisztika nem minden, de azért legyinteni sem érdemes rá.
Brown számai idén eddig:
58x vették célba az ellenfelek irányítói (magasan a legtöbbször a csapatból, már ez a tény önmagában is sokat mondó), ebből 34 esetben született elkapás (58,6%). Csak rajta 473 yardot hoztak az ellenfelek, ami 100-al több, mint a 2. helyen álló Diggsé. Amikor elkapnak rajta, átlagosan 13,9 (!!) yardot enged elkapásonként, az irányítók pedig 82-es passer rating-el dobálnak rá. Ez alapján én nem feltétlenül jelenteném ki, hogy Brown idén jó szezont fut, még ha 1-1 meccsen vannak is felvillanásai vagy látványos tackle-jei.
Csak érdekességképpen, Diggs és Lewis számai:
Diggs: 49 targetből 25 elkapás 377 yardért (51%, ez se mutogatni való adat), 15,1 yardot hoznak rajta elkapásonként. Diggsnél ez a magas yardátlag viszont a ball hawk játékának köszönhető, nem véletlen, hogy csak 43,9-es passer rating-el dobálnak rá az irányítók, ami viszont meg már egy naggyon jó stat. Az sem véletlen, hogy Diggset nem merik hosszú labdákkal támadni, csupán 150 a total air yard értéke, viszont megint csak az Ő sajátos stílusából fakad, hogy 227 yardot engedett eddig elkapások után (jó, ennek mondjuk a harmada 1 meccsen jött össze). Tipikus boom or bust játékokat csinál. Csak összehasonlításképpen, Brownra folyamatosan dobálják a hosszú passzokat (304 yardot töltöttek levegőben a passzok), ehhez képest még az elkapások után is engedett 169 yardot.
Végül Lewis: 33 targetből 22 elkapás!!!, 286 yardért, ami elkapásonként 13 yardot és 101-es passer ratinget jelent az ellenfélnek.

Szóval jah, piszkosul szükségünk lenne egy CB-re.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
fél óránként pislogom a RW-t, hátha szerepelünk benne, nagyon kéne még egy CB (Fuller) az idei SB runhoz , de 90%ig biztos vagyok benne, hogy JJ nem akar új arcot a Locker Roomba
Antonius
Brown jó szezont fut az idén. Fuller nem hozza már azt a szintet mint régen
100yard
Ja, de egy Canadyhez képest ha drágábban is, de upgrade. Kell a depth cornerback pozícióra.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
fél óránként pislogom a RW-t, hátha szerepelünk benne, nagyon kéne még egy CB (Fuller) az idei SB runhoz , de 90%ig biztos vagyok benne, hogy JJ nem akar új arcot a Locker Roomba
Antonius
Brown jó szezont fut az idén. Fuller nem hozza már azt a szintet mint régen
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Egy ideig fontolgattam hogy linkeljem-e, eleinte csak a borúlátó Vikes fanokat lehet olvasni, de a végére elégségesen szórakoztató lett. 😊

 www.bloggingtheboys.com/2021/11/1/22756993/trolling-the-nation-for-cowboys-at-vikings-cooper-rush-looks-like-a-seasoned-pro

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.