Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Az AFC West beárazta a csapatot…
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Megerdemelet vereseg szar volt az offense. Megint. Iszonyatos hullmvolgyben van a hatalmas sztar offense. Jobb lesz ha mindenki magaba nez. A birok meg baszodjanak meg.

Ilyen gusztustalan modon belenyulni egy meccsbe. Takarodjanak

Szerkesztette: Blevi
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
megint a bírók ellen kell játszani, ez mostmár ligaszintű probléma
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
CeeDee Lamb nem jött ki a concussion protocol-ból, tehát nem játszik ma, ahogy Cooper sem
úgy tűnik mindketten jövő hét végén, a Saints ellen térnek vissza, Demarcus Lawrence-el együtt, aki tegnap került bele a 21 napos visszatérési sávba, azaz onnantól bármikor aktiválni lehet
a keret most 51 tagú, tehát a visszatérő Cooper és D'Law miatt nem kell megválni senkitől
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 869 — Cowboys fan
Ugye ugye 40 milkas qb. Miket tud ha nincs fent Coop es Cedee (Meg Tyron)

Felreertes ne essek, nem akarok mas qb-t, de azt a fizut sokallom
Needa
senki nem kérdezte meg, aztán így megteszem én.
szerinted sok a 40 millió évente, tehát te nem adtál volna ennyit Dak-nek.
nyilván akkor Ő nem szerződik ide, hiszen sokan adnának érte ennyit (és adtak volna akkor is, amikor ide aláírt, nézd mekkora pénzeket keresnek csere szintű irányítók QB1-ként a liga alsó harmadában)
szóval ott állsz, hogy 30-at Dak nem fogad el, és nincs irányítód.
mit lépsz következőnek?

azt az opciót, hogy "rábeszélem a 30 millióra mert meg kell értenie, hogy ez csapatsport és a többiek fizetésére nem marad" szerintem egyből kifelejtheted a válaszodból, hiszen ennyire basic szintű negotiation skill a dallasi Front Office-ben is van, szóval elhiheted, hogy megpróbálták, és azt is elhiheted, hogy te nem vagy jobb náluk, különben nem egy fórumon írogatnál okosságokat.

szóval ott állsz, a 30 millióval a zsebedben (mert a 40 sok) és mi a következő lépés?
rva
igazából negyvennel áll, mert nem fizette ki azt a pénzt Dak-ra (viszont onnan indulunk, hogy kell egy QB és egy extension / FA upgrade)
slowmotion
igen, 40-en áll, de ugye annyit nem akar elkölteni
ha el akarná, akkor Dak a legjobb opció annyiért 😊
ezért mondtam, hogy 30-a van, mert akkor már szemmel láthatót spórolt (ugye 2-3 millióval kevesebbnek évente nincs semmilyen értéke egy 220 milliós sapkában, annyiért még nem kapni kezdőt)
rva
Nyilván. Csak akkor a "szerezzünk egy kezdő QB-t" probléma mellé jön egy "van tízmilliónk rövid- és középtávú felhasználasra" probléma is.

Ha contender vagy, és nem következő évre formaidőzítesz, akkor azt a pénzt illik elkölteni roster tuningra, és akkor még valakivel kell alkudozni, az dupla idő

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Ugye ugye 40 milkas qb. Miket tud ha nincs fent Coop es Cedee (Meg Tyron)

Felreertes ne essek, nem akarok mas qb-t, de azt a fizut sokallom
Needa
senki nem kérdezte meg, aztán így megteszem én.
szerinted sok a 40 millió évente, tehát te nem adtál volna ennyit Dak-nek.
nyilván akkor Ő nem szerződik ide, hiszen sokan adnának érte ennyit (és adtak volna akkor is, amikor ide aláírt, nézd mekkora pénzeket keresnek csere szintű irányítók QB1-ként a liga alsó harmadában)
szóval ott állsz, hogy 30-at Dak nem fogad el, és nincs irányítód.
mit lépsz következőnek?

azt az opciót, hogy "rábeszélem a 30 millióra mert meg kell értenie, hogy ez csapatsport és a többiek fizetésére nem marad" szerintem egyből kifelejtheted a válaszodból, hiszen ennyire basic szintű negotiation skill a dallasi Front Office-ben is van, szóval elhiheted, hogy megpróbálták, és azt is elhiheted, hogy te nem vagy jobb náluk, különben nem egy fórumon írogatnál okosságokat.

szóval ott állsz, a 30 millióval a zsebedben (mert a 40 sok) és mi a következő lépés?
rva
igazából negyvennel áll, mert nem fizette ki azt a pénzt Dak-ra (viszont onnan indulunk, hogy kell egy QB és egy extension / FA upgrade)
slowmotion
igen, 40-en áll, de ugye annyit nem akar elkölteni
ha el akarná, akkor Dak a legjobb opció annyiért 😊
ezért mondtam, hogy 30-a van, mert akkor már szemmel láthatót spórolt (ugye 2-3 millióval kevesebbnek évente nincs semmilyen értéke egy 220 milliós sapkában, annyiért még nem kapni kezdőt)
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Ugye ugye 40 milkas qb. Miket tud ha nincs fent Coop es Cedee (Meg Tyron)

Felreertes ne essek, nem akarok mas qb-t, de azt a fizut sokallom
Needa
senki nem kérdezte meg, aztán így megteszem én.
szerinted sok a 40 millió évente, tehát te nem adtál volna ennyit Dak-nek.
nyilván akkor Ő nem szerződik ide, hiszen sokan adnának érte ennyit (és adtak volna akkor is, amikor ide aláírt, nézd mekkora pénzeket keresnek csere szintű irányítók QB1-ként a liga alsó harmadában)
szóval ott állsz, hogy 30-at Dak nem fogad el, és nincs irányítód.
mit lépsz következőnek?

azt az opciót, hogy "rábeszélem a 30 millióra mert meg kell értenie, hogy ez csapatsport és a többiek fizetésére nem marad" szerintem egyből kifelejtheted a válaszodból, hiszen ennyire basic szintű negotiation skill a dallasi Front Office-ben is van, szóval elhiheted, hogy megpróbálták, és azt is elhiheted, hogy te nem vagy jobb náluk, különben nem egy fórumon írogatnál okosságokat.

szóval ott állsz, a 30 millióval a zsebedben (mert a 40 sok) és mi a következő lépés?
rva
igazából negyvennel áll, mert nem fizette ki azt a pénzt Dak-ra (viszont onnan indulunk, hogy kell egy QB és egy extension / FA upgrade)
slowmotion
En nem a FO-t okolom, hogy kifizettek neki. Dak-kel van bajom, mert szart bele mindenbe, kizsarolta, mert megtehette.

Leirtam mar joparszor, egy Cowboys QB also hangon 10M plusszal all, egy atlag qb-hez kepest a texasi ado + a marketing ertek miatt.
Nyugodtan megtehette volna, hogy belemegy a team friendly deal-be.

De ok, ertem en, szarok bele, lenyeg hogy most doljon a penz. De, akkor annyit mar csak lehessen leirni, hogy semmit nem tud hozzatenni, ha nincs korulotte elit.

Klasszikust idezve 40m QB, a faszomat mar.
Needa
minden éppen aktuális top fizetésű QB-nek voltak/vannak szar meccsei.
és Romo sem tudta gajdolni az offense-t, ha szar volt a fal. nézd meg a 2009-es Divisional Game-et, Edwards és Jared Allen szétszopatta először Colombo-t, aztán amikor a LT is kiesett (Flo? Free?), akkor beledolgozták Tony-t a gyepbe.
slowmotion
Persze, nem is volt gondom a Broncos elleni meccsel peldaul.

Na, de itt egesz mas volt a szitu, Jerry is nyilatkozta, hogy it could be 'signature win', de Dak-tol is nagy volt a fogadtkozas/elvaras.
Aztan mit latunk? Ha nincs Pollard trukkos jatek, egyszer nem jutunk el a Chiefs huszasaig. Meghozza ugy, hogy a defense 3 szor kezdette az ellenfel terfelen.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 869 — Cowboys fan
Ugye ugye 40 milkas qb. Miket tud ha nincs fent Coop es Cedee (Meg Tyron)

Felreertes ne essek, nem akarok mas qb-t, de azt a fizut sokallom
Needa
senki nem kérdezte meg, aztán így megteszem én.
szerinted sok a 40 millió évente, tehát te nem adtál volna ennyit Dak-nek.
nyilván akkor Ő nem szerződik ide, hiszen sokan adnának érte ennyit (és adtak volna akkor is, amikor ide aláírt, nézd mekkora pénzeket keresnek csere szintű irányítók QB1-ként a liga alsó harmadában)
szóval ott állsz, hogy 30-at Dak nem fogad el, és nincs irányítód.
mit lépsz következőnek?

azt az opciót, hogy "rábeszélem a 30 millióra mert meg kell értenie, hogy ez csapatsport és a többiek fizetésére nem marad" szerintem egyből kifelejtheted a válaszodból, hiszen ennyire basic szintű negotiation skill a dallasi Front Office-ben is van, szóval elhiheted, hogy megpróbálták, és azt is elhiheted, hogy te nem vagy jobb náluk, különben nem egy fórumon írogatnál okosságokat.

szóval ott állsz, a 30 millióval a zsebedben (mert a 40 sok) és mi a következő lépés?
rva
igazából negyvennel áll, mert nem fizette ki azt a pénzt Dak-ra (viszont onnan indulunk, hogy kell egy QB és egy extension / FA upgrade)
slowmotion
En nem a FO-t okolom, hogy kifizettek neki. Dak-kel van bajom, mert szart bele mindenbe, kizsarolta, mert megtehette.

Leirtam mar joparszor, egy Cowboys QB also hangon 10M plusszal all, egy atlag qb-hez kepest a texasi ado + a marketing ertek miatt.
Nyugodtan megtehette volna, hogy belemegy a team friendly deal-be.

De ok, ertem en, szarok bele, lenyeg hogy most doljon a penz. De, akkor annyit mar csak lehessen leirni, hogy semmit nem tud hozzatenni, ha nincs korulotte elit.

Klasszikust idezve 40m QB, a faszomat mar.
Needa
minden éppen aktuális top fizetésű QB-nek voltak/vannak szar meccsei.
és Romo sem tudta gajdolni az offense-t, ha szar volt a fal. nézd meg a 2009-es Divisional Game-et, Edwards és Jared Allen szétszopatta először Colombo-t, aztán amikor a LT is kiesett (Flo? Free?), akkor beledolgozták Tony-t a gyepbe.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Ugye ugye 40 milkas qb. Miket tud ha nincs fent Coop es Cedee (Meg Tyron)

Felreertes ne essek, nem akarok mas qb-t, de azt a fizut sokallom
Needa
senki nem kérdezte meg, aztán így megteszem én.
szerinted sok a 40 millió évente, tehát te nem adtál volna ennyit Dak-nek.
nyilván akkor Ő nem szerződik ide, hiszen sokan adnának érte ennyit (és adtak volna akkor is, amikor ide aláírt, nézd mekkora pénzeket keresnek csere szintű irányítók QB1-ként a liga alsó harmadában)
szóval ott állsz, hogy 30-at Dak nem fogad el, és nincs irányítód.
mit lépsz következőnek?

azt az opciót, hogy "rábeszélem a 30 millióra mert meg kell értenie, hogy ez csapatsport és a többiek fizetésére nem marad" szerintem egyből kifelejtheted a válaszodból, hiszen ennyire basic szintű negotiation skill a dallasi Front Office-ben is van, szóval elhiheted, hogy megpróbálták, és azt is elhiheted, hogy te nem vagy jobb náluk, különben nem egy fórumon írogatnál okosságokat.

szóval ott állsz, a 30 millióval a zsebedben (mert a 40 sok) és mi a következő lépés?
rva
igazából negyvennel áll, mert nem fizette ki azt a pénzt Dak-ra (viszont onnan indulunk, hogy kell egy QB és egy extension / FA upgrade)
slowmotion
En nem a FO-t okolom, hogy kifizettek neki. Dak-kel van bajom, mert szart bele mindenbe, kizsarolta, mert megtehette.

Leirtam mar joparszor, egy Cowboys QB also hangon 10M plusszal all, egy atlag qb-hez kepest a texasi ado + a marketing ertek miatt.
Nyugodtan megtehette volna, hogy belemegy a team friendly deal-be.

De ok, ertem en, szarok bele, lenyeg hogy most doljon a penz. De, akkor annyit mar csak lehessen leirni, hogy semmit nem tud hozzatenni, ha nincs korulotte elit.

Klasszikust idezve 40m QB, a faszomat mar.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 123
Én nem értem ezt a folyamatos Dak kérdést, tavaly láthatta minden Cowboys szurkoló mit ér egy csapat jó QB nélkül. Persze , értem én, a falban is rengeteg sérült volt , de akkor is. Engem például Elliott pénze sokkal jobban zavarna , mint Prescott szerződése.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 869 — Cowboys fan
Ugye ugye 40 milkas qb. Miket tud ha nincs fent Coop es Cedee (Meg Tyron)

Felreertes ne essek, nem akarok mas qb-t, de azt a fizut sokallom
Needa
senki nem kérdezte meg, aztán így megteszem én.
szerinted sok a 40 millió évente, tehát te nem adtál volna ennyit Dak-nek.
nyilván akkor Ő nem szerződik ide, hiszen sokan adnának érte ennyit (és adtak volna akkor is, amikor ide aláírt, nézd mekkora pénzeket keresnek csere szintű irányítók QB1-ként a liga alsó harmadában)
szóval ott állsz, hogy 30-at Dak nem fogad el, és nincs irányítód.
mit lépsz következőnek?

azt az opciót, hogy "rábeszélem a 30 millióra mert meg kell értenie, hogy ez csapatsport és a többiek fizetésére nem marad" szerintem egyből kifelejtheted a válaszodból, hiszen ennyire basic szintű negotiation skill a dallasi Front Office-ben is van, szóval elhiheted, hogy megpróbálták, és azt is elhiheted, hogy te nem vagy jobb náluk, különben nem egy fórumon írogatnál okosságokat.

szóval ott állsz, a 30 millióval a zsebedben (mert a 40 sok) és mi a következő lépés?
rva
igazából negyvennel áll, mert nem fizette ki azt a pénzt Dak-ra (viszont onnan indulunk, hogy kell egy QB és egy extension / FA upgrade)
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
Ugye ugye 40 milkas qb. Miket tud ha nincs fent Coop es Cedee (Meg Tyron)

Felreertes ne essek, nem akarok mas qb-t, de azt a fizut sokallom
Needa
senki nem kérdezte meg, aztán így megteszem én.
szerinted sok a 40 millió évente, tehát te nem adtál volna ennyit Dak-nek.
nyilván akkor Ő nem szerződik ide, hiszen sokan adnának érte ennyit (és adtak volna akkor is, amikor ide aláírt, nézd mekkora pénzeket keresnek csere szintű irányítók QB1-ként a liga alsó harmadában)
szóval ott állsz, hogy 30-at Dak nem fogad el, és nincs irányítód.
mit lépsz következőnek?

azt az opciót, hogy "rábeszélem a 30 millióra mert meg kell értenie, hogy ez csapatsport és a többiek fizetésére nem marad" szerintem egyből kifelejtheted a válaszodból, hiszen ennyire basic szintű negotiation skill a dallasi Front Office-ben is van, szóval elhiheted, hogy megpróbálták, és azt is elhiheted, hogy te nem vagy jobb náluk, különben nem egy fórumon írogatnál okosságokat.

szóval ott állsz, a 30 millióval a zsebedben (mert a 40 sok) és mi a következő lépés?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 869 — Cowboys fan
Nem tudom mennyire hiteles:


dande
mármint hogy egy nyilvános állomáson elhangzottakat ír le valaki? szerintem eléggé.

szerk: másik lieblingemnél, a Red WIngsnél az első soros balszélső nem oltatta be magát, úgyhogy ha a csapat Kanadába megy vendégszerepelni, akkor nem lépheti át az országhatárt.
jó, így tud néha pihenni szezon közben is... de azért mégis lemond kilenc meccsről alaphangon

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Nem tudom mennyire hiteles:


dande
Én nem tudom hibáztatni, nem keverem ezt a dolgot a csapat kategóriába. Nagyon szarul jött ki, de se a rajongóknak, se a csapattársaknak, de még a tulajnak sincs köze ehhez. Jerrynél persze fekete pont, de amilyen szar volt a fal, nem Cooperen múlt a meccs.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 581 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom mennyire hiteles:

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Nem értem, hogy Amari nélkül (aztán Ceedee nélkül pláne) miért kellett ennyire erőltetni a 3-wide seteket. A körülmények ilyen mértékű figyelmen kívül hagyása már arrogancia. Amikor a legjobb elkapó Cole Beasley volt, a WR by committee doktrina csúnyán, nagyon csúnyán pofára esett. Ezek az elkapók alig-alig tudták tisztára játszani magukat, a contested catcheket pedig rendre elejtették. Mindeközben a támadófal mögött Daken és Zeken vagy Pollardon egy vakunyi idő alatt már legalább két védő lihegett. 12 personnel, I-formation hol marad? A Chiefs nagyon jól tette, hogy teletömték a boxot, Moore és McCarthy nagyon bután tette, hogy nem adaptált. Ha Ralstont dísznek tartják csak, vigyék be Connor Williamset blokkolni extraként. Az egyetlen trükkös end-aroundból jött a legnagyobb Cowboys play. Mentesíteni kell ilyenkor a QB-t a felállással és a játékhívással, mert a fal a maga engedett 5 sackjével és a legalább ennyi QB hitjével teljesen ellehetetleníti bármilyen hatékony passzjáték esélyét. A futójátékét is persze, a védők simán átérnek és csak Prescottot ill. Elliottot kell szájbavágniuk. Majdnem olyan volt ez mint újraélni az Adrian Clayborne meccset.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Persze, véleménye lehet mindenkinek, ez egy szabad ország (vagy nem, ez is egy vélemény 😀 )
De azt se felejtsd el, hogy láttuk a Dak-el szárnyaló csapatot Daltonnal és még 3 másik qbval is. Nagyon aranyosak voltak, de hosszú távon azért én inkább Dak-et nézném a center mögött. Ha ennek az az ára, hogy évi 40 millát visz haza, én boldogan bólogatok hozzá. Még akkor is, ha Dak sem tökéletes (nagyon kevés qb az és nem jut mindenkinek egy Mahomes).
Kicsit más téma: miután elmúlt a csalódottságom a tegnapi meccs után, már úgy voltam vele, hogy jó, hogy ezek a dolgok most történtek, nem a PO-ban. Kell egy olyan forgatókönyv, hogy TS nem játszik. Úgy is mondhatnám, kiderül majd, Kellen Moore mekkora zseni.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Srácok, már sokadjára csinálok segget a számból miattatok, mert nem tudom hányszor fogadtam már meg, hogy hagyom ezt a témat.

Beltazor Needa, annyian annyi féleképpen írtuk már, jobbrol is balrol is. Ha más nem segít, tényleg csak azon gondolkodjatok már egy kicsit, hogy ha rajtatok kívül itt mindneki más azon volt most tavasszal, hogy Daket meg kell fizetni(akár top5 vagy 10 vagy 15 iranyító), akkor lehet hogy mégiscsak Ti látjátok rosszul és nem a többség a helikopter.

Ökölszabály a mai NFLben, hogy ha az irányítód a liga átlagtól felfelé konvergál azt megfizeted. Azért mert annyira fontos poszt ez a csapatban, hogy ha egy gyenge közepszar QBd van, a másik 52 ember összeszarhatja magát, a csapat akkor sem fog komoly sikereket elérni. Ezt tovább tetézi hogy rohadt nehéz jó irányitót találni. Emiatt ennyire torz a kereslet kinálat viszonya és emiatt vannak ezek a elmebeteg pénzek azoknak az irányitóknak, akik már hármat tudnak normálisan passzolni. Nem hiszem, hogy ezt nem látjátok át, én sokszor már azt gondolom, hogy csak szándékosan trollkodtok.

Gyeeknek meg persze, hogy elönti a hugy az agyát. Amikor se én se Ő se senki más nem olvashatott olyan hozzászólást Needatol, Prescott valamelyik MVP formában lehozott meccse után, hogy “ugye ugye a 40 millás QB lehet mégis megéri a pénzét. Mea culpa” . De amikor a srácnak van egy terített betli meccse, akkor persze nem rest egyből beböfögni ide hogy “ugye ugye….”. Az ilyen rosszindulatú proli tempó az én zsebemben is nyitogatja a bicskát.
Cowboykarcsi90
Pont ezert nem szoltam egy szot se a Denver elleni meccs utan, ilyen minden QB-nek van. Masreszt, meg en is mondtam tobbszor is, Dak jo csapatban szuper es nem lenne ertelme lecserelni senki masra.
De mar szamtalanszor latom, ha 'kiszolgalo szemelyzet' off, akkor mit csinal?
4-szer kapta meg a labdat tegnap felpalyanal vagy kozelebbrol. Sikerult first and goal-ig eljutni legalabb?
Ok, ertem hogy ez a QB market, de ha valaki negyedet kapja a 65 fore szolo capnek, akkor lehessen mar par szot bofogni, please.
Megegyszer csapatot es szurkolokat (kiveve a Dak fanatics) szivatja azzal, hogy nem irt ala egy team friendly deal-t.
Amivel hosszutavon magat is labon lovi
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Miután a boys topicban szinte mindenkivel röhögős a kapcsolatom (szeretem a topicot, na), senkit nem szeretnék megbántani, és a megoldást sem tudom.
Én Dakot a jobb irányítók közé sorolom, de a rendszer-irányítók közé - jelentsen ez a szó bármit, mert ma már nincs rendszerek feletti irányító. Vam akinek 1 meccsig tart a skillsetje, van akinek 3 meccsig, van akinek 2, esetleg 3 évig. Utána váltani változtatni kell, de ez nem megy folyamatos fejlődés nélkül. Ezt követően pedig vannak, akinek sikerül a váltás, tehát átlépte az árnyékát, és olyan, akinek ez sajnos nem sikerül.

Borzasztó lett az NFL. Az elemzői stábok sokszoros kapacitással működnek, mint akár 10-12 éve. Nekünk van egy belső körünk volt oregoni "vesztes" évfolyamtársakból, haverokból, haverok haverjaiból. egykori Pac12 egyetemi cimborákból. Tagunk volt jelenlegi OC, QB edző, DL edző.... és nem tudom jómagam hány olyan srácot irányítottam előbb egyetemi, majd profi szintre, akinek a tudományban nem volt keresnivalója de az iparban és a sportban iszonyatos hozzáadott értéke van. 1000 szem néz és elemez minden mozdulatot. Rohadt komplikált lett a sport minden elemében. Vannak trendek, ahogy a DE-ek megerősödtek, reagáltak a Tacklek oldalán, annyi erőforrás ment a tacklekba, hogy közepesek lettek általában (nem nálatok) az OL-ek belül. jöttek az 1-3 as szörnyek. Ez csak egy példa de minden meccsen niche elemzés, és szcenárióelemzések tömkelege fut szimuláció formájában már az egyetemeken is, és ez dobja ki az edzéstervek egy jelentős részét. az úgynevezett taktikai formációkat, és technikákat. Itt hacsak nem nagyon nagy a csapatok aktuális "erőssége" (valójában formation and positional peak performance) és valaki valamit elnéz az a pályán jó eséllyel veszít.
Az egyéni zsenialitás a momentum megragadásáról, kihasználásáról szól a pályán, de valójában már rendszerek, azon belül buildek, azon belül hadrendek versenyeznek. Még a legjobb irányítók is lehetnek talajt vesztettek egy egy meccs erejéig.
Ha valaki kikap, akkor nagyon egyértelműen kikap, és egyáltalán nem biztos, hogy következő héten nem veri agyon azt, aki agyonverte 3 hete azt aki két hete őket verte agyon.

Röviden ennyi.
Üdv. H
Ugye ugye 40 milkas qb. Miket tud ha nincs fent Coop es Cedee (Meg Tyron)

Felreertes ne essek, nem akarok mas qb-t, de azt a fizut sokallom
Needa
Ha nem akarsz más QB-t akkor ne is írj ilyen hülyeséget szezon közepén, mert kapaszkodj meg: nem a te pénzed hanem Jerryé és hiszed vagy sem, kibaszott mindegy hogy 38 vagy 40 milliót keres évente Dak. Vidd a facebookra ezt a maszlagot, ott találsz egy jó maréknyi Brady felszopót akivel egyet fogsz érteni ha ragaszkodsz ehhez a témához.

A fal egy nyers hányás volt. Nézhetetlen szar. Ha Steele kezd jövő héten bal oldalt, nem nézem a meccset. Tyronnak lefőtt a kávé. Első számú hiányposzt a kezdő LT. Még ha meccsekre jó is, létfontosságú egy erős fiatal játékos mögé, mert amikor nincs, az katasztrófához vezet.

A WR depth túlértékelt. Brown helyén kíváncsi lennék Fehokóra. Szarok rá hogy blokkol, spec teamben meg fél szezon alatt csak tanítottak neki pár dolgot.

A védelemből iszonyatosan hiányzik a két kezdő DE és Gallimore. Nem ítélkezek róluk túl súlyosan amíg ennyi a sérült, de ez megint egy gyenge teljesítmény volt és egyedül Parsons miatt nem szar az egész.
gyeek
Butasagot irsz, akkor lenne mindegy mennyit keres, ha nem lenne plafon.

Vilagosan latszik Dak elit, egy jo csapatban, jobb mint Andy Dalton pl.
Egy kozepes csapatban semmivel nem jobb nala viszont. Na itt nem mindegy, hogy mennyi cap van melysegre.
Needa
Nekem mondod hogy butaságot írok, és a franchise kibaszott QB-n akarsz 1-2 milliót spórolni? Vagy mennyit? És ha nem adták volna meg neki a pénzt akkor most mi lenne? Pár millió okán elengedni a legostobább GM húzás lett volna amin most az egész liga röhögne. Ez a Dak-fizu téma tipikusan magyar faszság. Akkora baromság mint a lapos Föld teória. Csak úgy lehet érvelni mellette, hogy látszik kurvára nincs konyítani valója annak aki beszél róla. Nézd meg esetleg az idei cap spacet. A varázsszó: DEAD MONEY. Az az összeg ami helyet foglal a cap alatt és a játékos már nincs is a csapatnál. Ez basz ki a csapatokkal, nem egy jó játékos túlfizetése, pláne ha az a játékos QB. Nézz végig a ligában, kezdve az NFC Easttel! Héterektől eltekintve hány szurkoló verné földhöz a seggét örömében, ha az lenne a gondja hogy túl lett fizetve az egyébként jól, kurvajól játszó irányító. Érdekes, hogy Jaylon kifejezetten előnytelen szerződéséről senkit nem hallottam még károgni, beleértve téged, de egy gyenge meccs után elég okosnak érezted magad megint Dak szerződését előhozni, hogy sokallod. Ez volt az utolsó hozzászólás amit olvastam tőled, ha foci trasht akarok olvasni, elnézek az FK facebook oldalára, ilyennek már itt nincs többé helye számomra.
gyeek
Te kommented is tipikus "magyar faszsag"
Mar 1 eve a szerzodesenel is csak a te velemenyedet letezett Dak temaban.
De ott meg normalis stilusba tudtunk beszelni rola..
Ilyet pedig en nem szeretek olvasni.
beltazor
És ugyan mi a tipikus magyar faszság a mondandómban? Hogy a 69. alkalommal az asztalra baszom a villát és azt mondom elég? Ez az egész vita egyedül itthon pislákol még szégyen szemre, még mindig képesek vagytok előásni mint egy hullát. Két percig kellene gondolkodnotok hogy ugyan mit nyerhetne a Cowboys azon amit Daken spórol. Egy gyenge veterán kezdő fizetését, 2-3 millió pluszt a következő év capéből, esetleg egy másik játékost tudnának ennyivel túlfizetni aki két év múlva már a ligában sincs? És kezdhet cserébe Andy Dalton, meg mehet a drága lottó a magasan draftolt QB prospectekért évekig vagy tízig. Eddig se jutottatok el! Te kéred számom rajtam a hangnemem, felrovod azt is hogy kitartok a racionalitás mellett a véleményemmel, miközben észre se veszed, hogy megannyi véleményed és annak sulykolása mennyi türelmet igényelt?! Hát elfogyott! Viszlát, nem foglak hiányolni.
gyeek

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 985 — Stromfeld Aurél fan
Ugye ugye 40 milkas qb. Miket tud ha nincs fent Coop es Cedee (Meg Tyron)

Felreertes ne essek, nem akarok mas qb-t, de azt a fizut sokallom
Needa
Ha nem akarsz más QB-t akkor ne is írj ilyen hülyeséget szezon közepén, mert kapaszkodj meg: nem a te pénzed hanem Jerryé és hiszed vagy sem, kibaszott mindegy hogy 38 vagy 40 milliót keres évente Dak. Vidd a facebookra ezt a maszlagot, ott találsz egy jó maréknyi Brady felszopót akivel egyet fogsz érteni ha ragaszkodsz ehhez a témához.

A fal egy nyers hányás volt. Nézhetetlen szar. Ha Steele kezd jövő héten bal oldalt, nem nézem a meccset. Tyronnak lefőtt a kávé. Első számú hiányposzt a kezdő LT. Még ha meccsekre jó is, létfontosságú egy erős fiatal játékos mögé, mert amikor nincs, az katasztrófához vezet.

A WR depth túlértékelt. Brown helyén kíváncsi lennék Fehokóra. Szarok rá hogy blokkol, spec teamben meg fél szezon alatt csak tanítottak neki pár dolgot.

A védelemből iszonyatosan hiányzik a két kezdő DE és Gallimore. Nem ítélkezek róluk túl súlyosan amíg ennyi a sérült, de ez megint egy gyenge teljesítmény volt és egyedül Parsons miatt nem szar az egész.
gyeek
Butasagot irsz, akkor lenne mindegy mennyit keres, ha nem lenne plafon.

Vilagosan latszik Dak elit, egy jo csapatban, jobb mint Andy Dalton pl.
Egy kozepes csapatban semmivel nem jobb nala viszont. Na itt nem mindegy, hogy mennyi cap van melysegre.
Needa
Nekem mondod hogy butaságot írok, és a franchise kibaszott QB-n akarsz 1-2 milliót spórolni? Vagy mennyit? És ha nem adták volna meg neki a pénzt akkor most mi lenne? Pár millió okán elengedni a legostobább GM húzás lett volna amin most az egész liga röhögne. Ez a Dak-fizu téma tipikusan magyar faszság. Akkora baromság mint a lapos Föld teória. Csak úgy lehet érvelni mellette, hogy látszik kurvára nincs konyítani valója annak aki beszél róla. Nézd meg esetleg az idei cap spacet. A varázsszó: DEAD MONEY. Az az összeg ami helyet foglal a cap alatt és a játékos már nincs is a csapatnál. Ez basz ki a csapatokkal, nem egy jó játékos túlfizetése, pláne ha az a játékos QB. Nézz végig a ligában, kezdve az NFC Easttel! Héterektől eltekintve hány szurkoló verné földhöz a seggét örömében, ha az lenne a gondja hogy túl lett fizetve az egyébként jól, kurvajól játszó irányító. Érdekes, hogy Jaylon kifejezetten előnytelen szerződéséről senkit nem hallottam még károgni, beleértve téged, de egy gyenge meccs után elég okosnak érezted magad megint Dak szerződését előhozni, hogy sokallod. Ez volt az utolsó hozzászólás amit olvastam tőled, ha foci trasht akarok olvasni, elnézek az FK facebook oldalára, ilyennek már itt nincs többé helye számomra.
gyeek
Te kommented is tipikus "magyar faszsag"
Mar 1 eve a szerzodesenel is csak a te velemenyedet letezett Dak temaban.
De ott meg normalis stilusba tudtunk beszelni rola..
Ilyet pedig en nem szeretek olvasni.
beltazor
És ugyan mi a tipikus magyar faszság a mondandómban? Hogy a 69. alkalommal az asztalra baszom a villát és azt mondom elég? Ez az egész vita egyedül itthon pislákol még szégyen szemre, még mindig képesek vagytok előásni mint egy hullát. Két percig kellene gondolkodnotok hogy ugyan mit nyerhetne a Cowboys azon amit Daken spórol. Egy gyenge veterán kezdő fizetését, 2-3 millió pluszt a következő év capéből, esetleg egy másik játékost tudnának ennyivel túlfizetni aki két év múlva már a ligában sincs? És kezdhet cserébe Andy Dalton, meg mehet a drága lottó a magasan draftolt QB prospectekért évekig vagy tízig. Eddig se jutottatok el! Te kéred számom rajtam a hangnemem, felrovod azt is hogy kitartok a racionalitás mellett a véleményemmel, miközben észre se veszed, hogy megannyi véleményed és annak sulykolása mennyi türelmet igényelt?! Hát elfogyott! Viszlát, nem foglak hiányolni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 123
Srácok, már sokadjára csinálok segget a számból miattatok, mert nem tudom hányszor fogadtam már meg, hogy hagyom ezt a témat.

Beltazor Needa, annyian annyi féleképpen írtuk már, jobbrol is balrol is. Ha más nem segít, tényleg csak azon gondolkodjatok már egy kicsit, hogy ha rajtatok kívül itt mindneki más azon volt most tavasszal, hogy Daket meg kell fizetni(akár top5 vagy 10 vagy 15 iranyító), akkor lehet hogy mégiscsak Ti látjátok rosszul és nem a többség a helikopter.

Ökölszabály a mai NFLben, hogy ha az irányítód a liga átlagtól felfelé konvergál azt megfizeted. Azért mert annyira fontos poszt ez a csapatban, hogy ha egy gyenge közepszar QBd van, a másik 52 ember összeszarhatja magát, a csapat akkor sem fog komoly sikereket elérni. Ezt tovább tetézi hogy rohadt nehéz jó irányitót találni. Emiatt ennyire torz a kereslet kinálat viszonya és emiatt vannak ezek a elmebeteg pénzek azoknak az irányitóknak, akik már hármat tudnak normálisan passzolni. Nem hiszem, hogy ezt nem látjátok át, én sokszor már azt gondolom, hogy csak szándékosan trollkodtok.

Gyeeknek meg persze, hogy elönti a hugy az agyát. Amikor se én se Ő se senki más nem olvashatott olyan hozzászólást Needatol, Prescott valamelyik MVP formában lehozott meccse után, hogy “ugye ugye a 40 millás QB lehet mégis megéri a pénzét. Mea culpa” . De amikor a srácnak van egy terített betli meccse, akkor persze nem rest egyből beböfögni ide hogy “ugye ugye….”. Az ilyen rosszindulatú proli tempó az én zsebemben is nyitogatja a bicskát.
Cowboykarcsi90
Prescott egy bitang jó QB és 21 csapat szívesen is látná ennyi pénzért. Ahol jelenleg a QB poszt az stabil ( Bills , Ravens , Bengals , KC , LAC , GB , TB , Cardinals és Seahawks).

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 080 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Srácok, már sokadjára csinálok segget a számból miattatok, mert nem tudom hányszor fogadtam már meg, hogy hagyom ezt a témat.

Beltazor Needa, annyian annyi féleképpen írtuk már, jobbrol is balrol is. Ha más nem segít, tényleg csak azon gondolkodjatok már egy kicsit, hogy ha rajtatok kívül itt mindneki más azon volt most tavasszal, hogy Daket meg kell fizetni(akár top5 vagy 10 vagy 15 iranyító), akkor lehet hogy mégiscsak Ti látjátok rosszul és nem a többség a helikopter.

Ökölszabály a mai NFLben, hogy ha az irányítód a liga átlagtól felfelé konvergál azt megfizeted. Azért mert annyira fontos poszt ez a csapatban, hogy ha egy gyenge közepszar QBd van, a másik 52 ember összeszarhatja magát, a csapat akkor sem fog komoly sikereket elérni. Ezt tovább tetézi hogy rohadt nehéz jó irányitót találni. Emiatt ennyire torz a kereslet kinálat viszonya és emiatt vannak ezek a elmebeteg pénzek azoknak az irányitóknak, akik már hármat tudnak normálisan passzolni. Nem hiszem, hogy ezt nem látjátok át, én sokszor már azt gondolom, hogy csak szándékosan trollkodtok.

Gyeeknek meg persze, hogy elönti a hugy az agyát. Amikor se én se Ő se senki más nem olvashatott olyan hozzászólást Needatol, Prescott valamelyik MVP formában lehozott meccse után, hogy “ugye ugye a 40 millás QB lehet mégis megéri a pénzét. Mea culpa” . De amikor a srácnak van egy terített betli meccse, akkor persze nem rest egyből beböfögni ide hogy “ugye ugye….”. Az ilyen rosszindulatú proli tempó az én zsebemben is nyitogatja a bicskát.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 659
Dak téma kapcsan kerdeznem hogy melyik iranyito szereti ha non stop az arcaban vannak?
Giants ugy nyert ket SB-t hogy folyton nyomas alatt volt Brady veretlen csapat meg rekordhalmozo Offense ide-oda.
Mahomes fele elit offense mit csinalt a tavalyi SB-ben?

Szoval ja szar volt Dak tegnap az elso felidei int az ove volt, de ettol ez meg mindig egy csapatjatek es az o-line szarban is hagyta tegnap.
Blevi
ne érts félre, eszem ágában sincs szapulni Dak-et, (miért is tenném, sokkal többször köszönhetünk neki győzelmet, mint vereséget) ez egy csapatjáték, pontosan. De ettől még ami tény, az tény, neki nem igazán megy szar fal mögött (ezt már évek óta tudjuk), nem tudja úgy meghosszabbítani a játékot, mint pl. a tavaly újonc Herbert. Megszoktuk, hogy Kellen ezt szépen elpalástolja, ezért is vagyok csalódott, hogy nem készültünk egy ilyen verzióval, hogy Tyron kiesik, a fal meg összeomlik, mint a kártyavár.
Persze lehet, hogy csak a csalódottság beszél belőlem, láttunk arra is példát, milyen szépen segítette ki Collins kiesése után Steele-t a jobb oldalon, most viszont úgy érzem, be van dobva a törölköző, alig látok tight end blokkolás segítséget, jóval kevesebb a rövid passz, stb, semmi olyan nincs, ami segíteni az irányítót, hogy ne kelljen hosszú mp-ekig kezében tartania a labdát. De az is tény, hogy Dak is dajkálta jó párszor a labdát, kereste a nagy játékot, a két mély safety ellenére, úgy is mondhatnám, pont úgy tett, ahogy Mahomes. Nem is volt jó egyik se tegnap.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dak téma kapcsan kerdeznem hogy melyik iranyito szereti ha non stop az arcaban vannak?
Giants ugy nyert ket SB-t hogy folyton nyomas alatt volt Brady veretlen csapat meg rekordhalmozo Offense ide-oda.
Mahomes fele elit offense mit csinalt a tavalyi SB-ben?

Szoval ja szar volt Dak tegnap az elso felidei int az ove volt, de ettol ez meg mindig egy csapatjatek es az o-line szarban is hagyta tegnap.
több mint 2 éve
100yard Dallas Cowboys 1 390
Toltunk egy "Denvert" tegnap is. Átjáróház volt az egész fal. Jött a nyomás jobbról is balról is meg még középről is (Martinról is benyeltünk egy sacket amire emberemlékezet óta nem volt példa). Folyamatosan jöttek a blitzek. Ilyen nyomás alatt semmilyen QB se tud maradandót alkotni. Erre ki kell találni valamit, és szerintem ez játékhívás kérdése. Kellen Moore-nak kell erre valami megoldást találni, ha a védelem ezt tolja ellenünk.